Assassin’s Creed: Revelations l PS3

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
حالا بگین نووب هم هستین خیال خودتون رو راحت کنید :|
مگه نیستی؟ :d خودت تو امضات زدی نوبی :d
بعد از U3 فکر نکنم بازی دیگه ای رو شروع کرده باشیا :d بتمن و BF3 هم مال قبلش بود :d حالا بی خیال :d
حالا تا آخرش بازی کن، کمی هم مولتی بزن ببین چجوریه :d یکمم بیا در مورد مولتیش برای ما توضیح بده :d

یک چیز دیگه ! طراحی شهر چطوره؟ جالبه ؟ :d (از هر گونه توضیح اسپویل داری پزهیر کنید :d )

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
اول که بازی رو شروع کردم گرافیکش یه جوری پخش بود و چشمم رو آزار میداد رفتم تو تنظیمات دیدم پیش فرض 3 بعدی بازی 7 از 10!!! کلا بستمش درست شد.
چرا هیشکی نگفته بود یوبی هم زده تو کار آنلاین پس اسمشم گذاشته پاسپورت:))
کلا آسونی بازی تقصیر یه حرکت ساده س که از اتزیو کلا بودش اینم اینه که بعد از کشتن یکی مربع رو با جوی استیک به طرف نفر بعدی میگیره و همین طور تا آخرین نفر هر کدام با یک حرکت کشته میشن.
توقع داشتم تو ترکیه یکم ترکی غلیظ حرف بزنن.یادش بخیر تو شماره اول بسته به شهری که بودی گاردا تا 4 زبون(انگلیسی-عربی-فرانسوی-ترکی) حرف میزدند.

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
مشکل من سره آسون بودن و یکنواختی بیش از حد بازی هست :D هر کاری می کنم بازی برام اون جذابیت نسخه یک هم نه ، دو رو داشته باشه بهم نمی چسبه :|

شما هنوز جو آنچارتد داری برا همینه . منم به محض اینکه آنچارتد رو تموم کردم کال رو گذاشتم حالم داشت از بازی به هم میخورد درش اوردم دوباره آنچارتد روگذاشتم ...:d

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان
دستت درد نکنه ممنون :| باو من دارم می گم من خودم از فن های خیلی متعصب بازی بودم ! حالا بگین نووب هم هستین خیال خودتون رو راحت کنید
نظر من درباره بازی این بود ! چه درست چه غلط ! نظر شخصیم نسبت به این نسخه از بازی بود !
من تا بخش 7 رفتم تا الان ! چیزی که نظرم رو جلب کنه نداره ....

در مورد این هم که می گی بازی زده شدی حرف جالبی بود ! این همه بازی اومد و با لذت هر چه تمام تمومشون کردم ! این حرفت جالب نبود
:|

خوب اینکه ادم بعد از انچ نتونه به هیچی دست بزنه یه چیز طبیعی هست :d اصلا هم چیز بدی نیست :d
حالا بکین نووب هم هستین خیال خودتون رو راحت کنید
باو من کی همچین حرفی زدم اخه؟ :d به هر حال نظر شخصیت هست و منم بهش احترام میزارم :d:d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
بازی زیادم سختیش بد نیست:)به خوبی 1 نیست ولی به گلابی ای brotherhood هم نیستش.
ووووووو! این گاردای سلطنتی عثمانی چه خوفن.یا باید در رفت یا برادران حشاشین رو به یاری خواست.قابل توجه کسایی که گله مندند.تو 2 گاردا زیاد فرقی با برادری نداشتند تو این بهترن:d

آخرین ویرایش:

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
خب بازی تموم شد !

داستان توی چپتر 7 و 8 خیلی جهش پیدا کرد و خیلی زیبا شد
توی چپتر 7 و 8 تازه با یک گیم پلی جدید روبرو شدیم ! کلا این دو چپتر با کل بازی فرق داشت !
صداگذاری و موسیقی بازی خیلی خوب !
گرافیک هم بد نبود ولی عالی هم نبود ! البته کیفیت تکسچر ها در حد قابل قبولی بود !
در کل بازی آخرش خیلی بهتر می شه ولی تا قبل مرحله 7 به نظرم چیز خاصی نداشت !

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
شما هنوز جو آنچارتد داری برا همینه . منم به محض اینکه آنچارتد رو تموم کردم کال رو گذاشتم حالم داشت از بازی به هم میخورد درش اوردم دوباره آنچارتد روگذاشتم ...:d

الان منظورت Crushing و Veteran هستش ؟ :d

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
الان منظورت Crushing و Veteran هستش ؟ :d

هیچ کدوم :d

----

OST های بازی با روح و روانتون بازی میکنن !
مخصوصا Theme بازی و یا Dreams of Venice که این دومی تو ۲ هم بود اگه اشتباه نکنم ،
Jesper Kyd واقعا استادیه برا خودش !

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
بعضی از این 100% هاش خیلی سخته.7 8 10 باری یکیشو(همونی که تو کاپادوسیه اصلا نباید از جونت کم شه ) رفتم تا بالاخره تو لودینگ دستگاه فریز شد بیخیالش شدم(بعدا میرم ولی :d)

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
دقت کردین که npc ها چه قدر خوب کار شدن.مثلا یه جای بازی یه دختره داره گریه می کنه باباش میاد دلداریش میده یا اون گداها که میان اگه شمشیرو بکشی می گن نخواستیم بابا.یا یکی که مسموم شده بود یارو نگاه میکرد بهش میگفت:I think you drank too much ghahve یا گاردای سلطنتی(عثمانی) و گاردای بیزانسی(تمپلاری) هر جا همدیگه رو ببینن به جون هم بیفتن تا یه طرف کشته شه.

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
دوستان سلام

من نسخه special edition رو گرفتم که یک کد داره برای unlimited armor etzio

میخواستم بدونم چون بازی که گرفتم رجیون 2 هستش باید تو اکانت رجیون 2 برم و فعالش کنم که کردم فقط لطفا بهم بگید من میتونم از این قابلیت تو

اکانتهای دیگم که رجیون 1 هستش هم استفاده کنم فقط بگم که فایل 100 کیلوبایتی نداد که دانلود کنم تا تو همه اکانتها مثل آنلاینش بشه استفاده کرد

ممنون میشم راهنمایی کنید

با سپاس فراوان

Ezio da Firenze

کاربر سایت
Jul 2, 2008
1,978
نام
Metti
دوستان سلام

من نسخه special edition رو گرفتم که یک کد داره برای unlimited armor etzio

میخواستم بدونم چون بازی که گرفتم رجیون 2 هستش باید تو اکانت رجیون 2 برم و فعالش کنم که کردم فقط لطفا بهم بگید من میتونم از این قابلیت تو

اکانتهای دیگم که رجیون 1 هستش هم استفاده کنم فقط بگم که فایل 100 کیلوبایتی نداد که دانلود کنم تا تو همه اکانتها مثل آنلاینش بشه استفاده کرد

ممنون میشم راهنمایی کنید

با سپاس فراوان

وقتی دانلودش کنی می تونی تو هر اکانتی بازی کنی باهاش

Noirique

کاربر سایت
Jan 17, 2009
3,179
نام
امیرحسین
اصلا با Tower Defence بازی حال نمیکنم !
چجوری باید جلوی اون ماشینایی که آخر میان رو گرفت ؟! اون barricade های رو ایکّی ثانیه ای خورد می کنه ؟! سرباز ها هم مثل بوق نگاه می کنن !
Cannon هم Damage خاصی نمیزنه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر