Assassin’s Creed: Revelations l PS3

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
شایان ایشالا از ریشه بن شی :| جو دادی رفتم گرفتم ... اونم تازه اسپشل ادیشن ـش رو ! بازی به معنا کامل مزخرف هست ! پولتون رو دور نریزید !!!
حاضرم برم بازی رو بدم 5 تا هوی رین بگیرم :|

gtkiller

کاربر سایت
Jan 9, 2008
473
نام
سروش
شایان ایشالا از ریشه بن شی :| جو دادی رفتم گرفتم ... اونم تازه اسپشل ادیشن ـش رو ! بازی به معنا کامل مزخرف هست ! پولتون رو دور نریزید !!!
حاضرم برم بازی رو بدم 5 تا هوی رین بگیرم :|
سلیقه ای هستش من که حال کردم اگر با 3 شماره پیشین حال کردید با این هم حال میکنید در سطح ac brotherhood هستش البته اسب سواری رو از بازی حذف کردن که خیلی تو ذوق میزنه صدای الطایر هم عوض کردن که اونم جزو ضعفای بازیه ولی خوب اگر انچارتد رو بازی نکردید اول برید سراغ انچارتد و شک نکنید!

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
خوب منم بایرو امروز تموم کردم.تقریبا 8 یا 9 ساعتی گیم پلی داشت واسه خط داستانی.
بازی قشنگی بود مخصوصا آخرای بازی که اتفاقات جالبی میوفته.نسبت به شماره ی قبل خوب بود.
اسب سواری هم ازش برداشته بودن فقط 2 تا جا بود کالسکه میروندی همین.در کل خوب بود.

βehdad

کاربر سایت
Feb 3, 2010
1,179
نام
بهداد
خوب منم بایرو امروز تموم کردم.تقریبا 8 یا 9 ساعتی گیم پلی داشت واسه خط داستانی.
بازی قشنگی بود مخصوصا آخرای بازی که اتفاقات جالبی میوفته.نسبت به شماره ی قبل خوب بود.
اسب سواری هم ازش برداشته بودن فقط 2 تا جا بود کالسکه میروندی همین.در کل خوب بود.
انلاینش از برادرهود بهتره؟

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
شایان باو به خدا بازی خیلی گند شده :D همش تکراری تکراری تکراری ! الان امیر میاد میگه این اسپین افه :D ولی دیگه به نظر من آبروی اسپین آف هم برده :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
خودت میدونی دیگه پوریا! این اسپین آفه! (چون خودت گفتی اومدم!)
اگر AC III پیشرفت خفن نداشت اون موقع هرچی بگی من قبول میکنم! ولی در مورد BH و R (البته هنوز بازی نکردم!) مطمئنم که کلا سلیقت داغونه! و انتظار زیادی از بازی داری!

البته من از الان بگم که AC III احتمال داره که بدترین نسخه ی سری هم بشه! در عین حال هم ممکنه بهترین بشه! (بخش دزموندش احتمالا چیز داغونی بشه!)
تو اصلا بشین از شهر و داستان و این چیزا لذت ببر فعلا! در ضمن من همچنان مطمئنم گیم پلیش خیلی خوب خواهد بود !!!

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
خودت میدونی دیگه پوریا! این اسپین آفه! (چون خودت گفتی اومدم!)
اگر AC III پیشرفت خفن نداشت اون موقع هرچی بگی من قبول میکنم! ولی در مورد BH و R (البته هنوز بازی نکردم!) مطمئنم که کلا سلیقت داغونه! و انتظار زیادی از بازی داری!

البته من از الان بگم که AC III احتمال داره که بدترین نسخه ی سری هم بشه! در عین حال هم ممکنه بهترین بشه! (بخش دزموندش احتمالا چیز داغونی بشه!)
تو اصلا بشین از شهر و داستان و این چیزا لذت ببر فعلا! در ضمن من همچنان مطمئنم گیم پلیش خیلی خوب خواهد بود !!!

دلت بن می خواد ؟ :D ببین سلیقه هر چی باشه ( حالا چه به قول تو کج یا قشنگ ) یه چیز شخصی هست ! خودت الان من فک کنم 4-5 سالی می شه که منو می شناسی ! از اون اول می دونستی که فن دو آتیشه بازی بودم . البته تا برادر هود . حالا انصافا برادر هود و این رولووشن چی داره ؟ باز این نسخه حداقل الطیر توش هست آدم می تونه دلش رو بهش خوش کنه ! برادر هود که دیگه کلا افتضاح بود ! گیم پلی بازی برای من یکی دیگه نه هیجان داره ، نه جذابیت ، نه نو آوری و نه هیچ چیزه دیگه ! کاملا آسون و خسته کننده هست ! خسته کننده بودنش هم بخاطر تکراری بودن بازی هست ! هر چی تو نسخه های قبل بازی کردیم این تو هم هست !
هیچ نسخه اول ( از لحاظ داستان ) نمی شه و هیچ کدوم هم نسخه دو ( از لحاظ گیم پلی ) نمی شه ! البته منکر این هم نمی شم که نسخه یک یه بازی انقلابی بود ! دلیلم برای بهتر بودن دو اینکه بازی متنوع تر بود اون خستگی نسخه اول رو نداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر