Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اهم... :-"
اگه یادتون باشه یه انیمه از Cyberpunk تقریبا 1-2 سال پیش معرفی شد، ساخت استدیو تریگر، cd projekt red و نتفلیکس:

1655083114274.png

گویا 4 روز پیش یه تیزر از انیمه منتشر کردن و من الان دیدمش:

عالی بود، تیزر خیلی کوتاهی هست ولی آرت استایل انیمه فوق العادست و تاریخ انتشارشم که حدود 3 ماه دیگست 8->
عوامل پشت انیمه هم از کله گنده های استدیو تریگر هستند گویا (کارگردان و عوامل kill la kill/gurren lagann و ....) و در کل به نظر میاد برای ساخت انیمه واقعا چیزی کم نزاشتن.

انیمه 10 قسمت هست و فقط امیدوارم مدت زمان هر اپیزود خیلی کوتاه نباشه...

آخرین ویرایش:

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,398
نام
محمد
با توجه به اینکه دنباله Seven Deadly Sins توی فرمت انیمه یک زباله مثل قبلی ها میشه.
این مانگای Four Knights of The Apocalypse چقدر خوبه! یک چند تا شخصیت روی اعصاب سری اصلی رو نداره. و یک نکته خیلی مثبت اشم اینجاست کرکترای گروه جدید خیلی کمتر از 7 تای قبلی هستند. همین باعث شده داستان تمرکز بیشتری روی اینا داشته باشه!
خود کرکتر اصلی چون برعکس ملودیاس واقعا بچه هست‌، خیلی بیشتر باهاش آدم میتونه کنار بیاد.:D

mansour2023

کاربر سایت
Feb 9, 2015
1,251
با توجه به اینکه دنباله Seven Deadly Sins توی فرمت انیمه یک زباله مثل قبلی ها میشه.
این مانگای Four Knights of The Apocalypse چقدر خوبه! یک چند تا شخصیت روی اعصاب سری اصلی رو نداره. و یک نکته خیلی مثبت اشم اینجاست کرکترای گروه جدید خیلی کمتر از 7 تای قبلی هستند. همین باعث شده داستان تمرکز بیشتری روی اینا داشته باشه!
خود کرکتر اصلی چون برعکس ملودیاس واقعا بچه هست‌، خیلی بیشتر باهاش آدم میتونه کنار بیاد.:D
اسم ملیوداس اومد از فصل آخر باز یه چیزی یادم اومد رفت رو اعصابم

چرا همه چند دور مردن و زنده شدن ولی اسکانور رو واقعا کشتن؟ این چه وضعشه؟ :| :-<
نمیشد یه بامبولی در میاوردن که اینم یه جور برمیگشت؟ حالا واسه ما همه بچه دار هم شدن 8-|

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
امروز که بیدار شدم به هیچ وجه فکر نمیکردم که با همچین خبر خوبی روبرو بشم:

1655304280254.png
1655304416440.png

لایو اکشن از One punch man :x :x \m/\m/:x

خوب این خبر به اندازه کافی خوشحال کننده بود ولی این جزئیاتش هستن که خبر رو بهتر میکنن.

اول اینکه کاگردان فوق العاده سری fast & furious پشت کار هست 😻 فکر کنم هممون خاطرات فراموش نشدنی با این فیلم ها مخصوصا fast & furious 9 داریم.
کارنامه ایشون نیازی به توضیح نداره و به شدت پربار هست. از همین الان میشه انتظار یه شاهکار دیگه رو داشت که نه تنها مرز های فیلم های لایو اکشن، بلکه کلا صنعت فیلم سازی رو جا به جا کنه.
البته کارگردان هر چقدرم توی یه فیلم تاثیرگذار باشه، بدون نویسنده خوب نمیتونه پروژه رو به کمال برسونه.
و مثل اینکه سونی واقعا عزمش رو جزم کرده که فیلم کم و کاستی نداشته باشه و نویسنده های خوش دست عناوینی مثل Jumanji: Next Level و Venom رو برای این لایو اکشن انتخاب کرده=D>

خلاصه اینکه، آینده صنعت لایو اکشن با معرفی فیلم هایی مثل one piece و الان One punch man بسیار روشن هست [-o<
tower of god next

+

اگه تا 24 ساعت اینده از من چیزی نشنیدید، لطفا به خانوادم بگید همشون رو دوست دارم ولی دیگه نمیشد تحمل کرد واقعا... :-"

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
چپتر 546 برج خدا سم خالص (از نوع نه چندان جالبش) بود. من تو خوابم نمی‌دیدم که سرانجام برج خدا به این جا برسه :D خدا آخر و عاقبت منهوا رو به خیر کنه. از اینجا به بعد من هیچ نظری ندارم که قراره داستان به کجا بره و چی بشه:D

امسال هم مثل روال سابق قحطی منهوا و مانگایِ خوبه. نود درصدشون همون کارهای قبلین، فقط یه مقدار رنگ و لعابشون عوض شده. کارهایی مثل I shall master this family، Return of Blossoming Blade و My daughter is final boss جذابیت‌های خودشون رو دارن، ولی حداقل توی من انگیزه اینکه بشینم و هفتگی دنبالشون کنم رو ایجاد نمی‌کنن. انقدر این مدل داستان‌ها رو تکرار کردن که مغزم کشش هفتگی دنبال کردنشون رو واقعا نداره:-s
در مورد مانگاهای امسال... Sayonara Erin وان شات خیلی خوبیه و قطعا ارزش خوندن داره. Sayonara Erin، وان شات جدید جدید فوجیموتو تاتسوکی، مانگاکایِ Chainsaw man هست. یوتا (Yuta)، شخصیت اول داستان، مادرش رو از دست می‌ده و بعد از این اتفاق تصمیم به خودکشی می‌گیره. اما وقتی که می‌خواد اقدام به خودکشی کنه، دختری رو می‌بینه و این ملاقات مقدمات شروع داستان رو فراهم می‌کنه. داستان در مورد مفهوم مرگ و ارزش خاطره‌هایی هست که رفتگان برای ما به یادگار می‌ذارن. فوجیموتو مانگاکایِ منحصر به فردیه و چیزی من در موردش دوست دارم، این هست که از تجربه کردن چیزهای جدید نمی‌ترسه و این، توی صنعتی که انقدر گرفتار تکراره، واقعا صفت ارزشمندیه. خوبیش هم این هست که از این تجربه‌های جدید درس می‌گیره، کسی که کارش رو با Fire Punch شروع کرده، راه زیادی رو توی شش سال طی کرده که منجر به Sayonara Erin شده. خلاصه اینکه خوندن این منهوا و البته سایر کارهای فوجیموتو (به غیر از Fire Punch :D) توصیه می‌شه.
1655367782762.png

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
اول اینکه کاگردان فوق العاده سری fast & furious پشت کار هست 😻 فکر کنم هممون خاطرات فراموش نشدنی با این فیلم ها مخصوصا fast & furious 9 داریم.
در مورد همین قسمت از پستت ، من یکی نه تنها با این سری فیلم ها خاطره ندارم بلکه از شماره ۴ به بعدش ازین مجموعه تنفر دارم :D
و همین کارگردان دلیل قانع کننده ای که این لایو اکشن هم بره تو ایگنور لیستم در کنار بقیه اخوی هاش ! :-"

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
چپتر 546 برج خدا سم خالص (از نوع نه چندان جالبش) بود. من تو خوابم نمی‌دیدم که سرانجام برج خدا به این جا برسه :D خدا آخر و عاقبت منهوا رو به خیر کنه. از اینجا به بعد من هیچ نظری ندارم که قراره داستان به کجا بره و چی بشه:D

امسال هم مثل روال سابق قحطی منهوا و مانگایِ خوبه. نود درصدشون همون کارهای قبلین، فقط یه مقدار رنگ و لعابشون عوض شده. کارهایی مثل I shall master this family، Return of Blossoming Blade و My daughter is final boss جذابیت‌های خودشون رو دارن، ولی حداقل توی من انگیزه اینکه بشینم و هفتگی دنبالشون کنم رو ایجاد نمی‌کنن. انقدر این مدل داستان‌ها رو تکرار کردن که مغزم کشش هفتگی دنبال کردنشون رو واقعا نداره:-s
در مورد مانگاهای امسال... Sayonara Erin وان شات خیلی خوبیه و قطعا ارزش خوندن داره. Sayonara Erin، وان شات جدید جدید فوجیموتو تاتسوکی، مانگاکایِ Chainsaw man هست. یوتا (Yuta)، شخصیت اول داستان، مادرش رو از دست می‌ده و بعد از این اتفاق تصمیم به خودکشی می‌گیره. اما وقتی که می‌خواد اقدام به خودکشی کنه، دختری رو می‌بینه و این ملاقات مقدمات شروع داستان رو فراهم می‌کنه. داستان در مورد مفهوم مرگ و ارزش خاطره‌هایی هست که رفتگان برای ما به یادگار می‌ذارن. فوجیموتو مانگاکایِ منحصر به فردیه و چیزی من در موردش دوست دارم، این هست که از تجربه کردن چیزهای جدید نمی‌ترسه و این، توی صنعتی که انقدر گرفتار تکراره، واقعا صفت ارزشمندیه. خوبیش هم این هست که از این تجربه‌های جدید درس می‌گیره، کسی که کارش رو با Fire Punch شروع کرده، راه زیادی رو توی شش سال طی کرده که منجر به Sayonara Erin شده. خلاصه اینکه خوندن این منهوا و البته سایر کارهای فوجیموتو (به غیر از Fire Punch :D) توصیه می‌شه.
View attachment 260067

من که بعد از طبقه مرگ و بعد از اینکه شکم بام هم مثل ناروتو ترمینال شد، ادامه اش ندادم
تا اخر مسابقات کارگاهی یکی از بهترین چیزایی بود که خونده بودم

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,084
نام
Mohsen
پسر چه خبره !! چی قراره بشه این آرک آخر ...:-SS

آشوبی که تو دلم افتاده رو سر هیچ فایت و صحنه ای از این آرک نداشتم !!! بدجوری هیجان دارم لامصب اودا یه نمای کلی از این آرک نشون داد.
بالاخره به Pluton نزدیک شدیم بعد میفهمیم دقیقا همینجاست، از اونور ادمیرال جدیده رو دیدیم اینم قیافه اش از اون سادیسمی های رو اعصاب میزنه که داره میره دنبال لوفی، از یه طرف روبین رو دولت جهانی میخواد (احتمالا هم اونو ببره). حتی تصویر باگی هم خیلی جدی و خشن شده بود، نمیدونم اودا خواسته باز باگی رو خفن نشون بده بعدا مسخره کنه بخندیم یا واقعا برای خودش چیزی شده.

بیشتر هیجانی که دارم هم به خاطر شروع آرک هست مطمئن هستم ناجور شروع میشه ! اون صفحه آخر جشن مردم کنار قدم زدن ادمیرال جدیده به سمت شهر :-s

بونتی رو هم با @vaan 2 موافقم لوفی هم آرک قبلی با بیگ مام مبارزه کرد هم این آرک باهاش جنگید، تو 2 مرحله هم با کایدو که مثلا قوی ترینه مبارزه کرد بار دوم فقط 4-5 پارت مرتبه جنگید منطقی نیست همه یکی در بیاد. یکم جدی تر نشون میداد خیلی بهتر میشد.

پ.ن: میگم کِی و چطوری این عکس ها رو برای پوسترها میگیرن ؟ اودا یه بار این رو توضیح بده :D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
پسر چه خبره !! چی قراره بشه این آرک آخر ...:-SS

آشوبی که تو دلم افتاده رو سر هیچ فایت و صحنه ای از این آرک نداشتم !!! بدجوری هیجان دارم لامصب اودا یه نمای کلی از این آرک نشون داد.
بالاخره به Pluton نزدیک شدیم بعد میفهمیم دقیقا همینجاست، از اونور ادمیرال جدیده رو دیدیم اینم قیافه اش از اون سادیسمی های رو اعصاب میزنه که داره میره دنبال لوفی، از یه طرف روبین رو دولت جهانی میخواد (احتمالا هم اونو ببره). حتی تصویر باگی هم خیلی جدی و خشن شده بود، نمیدونم اودا خواسته باز باگی رو خفن نشون بده بعدا مسخره کنه بخندیم یا واقعا برای خودش چیزی شده.

بیشتر هیجانی که دارم هم به خاطر شروع آرک هست مطمئن هستم ناجور شروع میشه ! اون صفحه آخر جشن مردم کنار قدم زدن ادمیرال جدیده به سمت شهر :-s

بونتی رو هم با @vaan 2 موافقم لوفی هم آرک قبلی با بیگ مام مبارزه کرد هم این آرک باهاش جنگید، تو 2 مرحله هم با کایدو که مثلا قوی ترینه مبارزه کرد بار دوم فقط 4-5 پارت مرتبه جنگید منطقی نیست همه یکی در بیاد. یکم جدی تر نشون میداد خیلی بهتر میشد.

پ.ن: میگم کِی و چطوری این عکس ها رو برای پوسترها میگیرن ؟ اودا یه بار این رو توضیح بده :D

از تصویری که از بیرون وانو دیدیم و حرفی که ادمیرال زد، قطعا جنگ انقلابیون با دولت جهانی شروع شده، احتمالا شیچیبوکای ها هم دارن گرد و خاک میکنن، مثل باگی 😂

امیدوارم ری اکشن ها به همین دو تا تصویر ختم نشه، من میخوام ری اکشن حداقل این پنج تا رو ببینم
بلک برد
ریلیف
دو فلامینگو
کروکودایل
اک اینو
جدا از زادگاه کلاه حصیری ها...
بعد تاثیری که این جنگ و سقوط کایدو میزاره بیشتر از جنگ بزرگان نباشه کمتر نیست، الان همه دریاها ملتهبه😂😂😤😈باید بخشی از این واکنش ها هم بزاره

در مورد باگی من اخرین بازی که وان پیس رو از اول دیدم، به این نتیجه رسیدم که میوه باگی حتی از لوفی هم قویتره، اگه با یه هاکی قدر ترکیب بشه، واقعا بی رقیب میشه 😂😂

فقط امیدوارم این بار دیگه بونتی اوسوپ بالاتر از نامی و بروک و روبین و فرانکی نباشه که خیلی رو اعصابه، جدا از اینکه بونتی به نامی و بروک نداد سر داستان بیگ مام، این ارک هم اسوپ فقط از این ور دویید اونور و مقداری هم نقش امبولانس رو بازی کرد...
اصلا نتونست اوسوپ رو از نظر قدرت و توانایی دولوپ کنه، بازم نامی زئوس رو گرفت، چند تا چپتر دیگه که روبروی خدمه شانکس قرار میگیرن چطور میخواد با باباش رو در رو بشه 😅😅🤡 فکر کنم تنها راهش اینه که یه میوه تو همین وانو بهش بده..

امیدوارم پای ریز سازه های کایروسکی به خارج از وانو کشیده نشه...

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
در مورد بونتی ها چند مورد هست:-"

اول اینکه مردم دنیا که نمیدونند لوفی با کایدو 1vs1 جنگیده و کید و لاو 2vs1 ، در مورد اشاره به هول کیک هم، ما میدونیم حداقل کید هم قبلا با یونکوها سر شاخ شده :-" ...

جدای از اون، دولت جهانی داره زورش رو میزنه کسی لوفی رو نشناسه... اینکه بگن دوتا یونکو در مقابل 3نفر شکست خوردن، خیلی برای کم رنگ کردن نقش لوفی بهتره تا بگن ببینید، لوفی تنهایی زده کایدو رو سرویس کرده:-" چون این بونتی ها که دیگه برای بونتی هانتر جماعت نیست:D صرفا نمادین از میزان قدرت کاراکترها هستن:-"

فکر میکنم دلیل یونکو شدن لوفی(و نشدن اون دوتا) متحدهای زیادیه که دارن:-" چه دزدهای دریایی دیگه، چه کشورها:-" حداقل در مورد کید و لاو چیز خاصی نشنیدیم:-"

ولی دولت جهانی گند زده ها:)) تازه یادش اومده D رو باید حذف کنه از اسم لوفی:))
البته فکر کنم اونجا که اسم یونکوها رو به لقب نوشتن، یک دلیلش همین کمرنگ کردن D باشه:-" هم از اسم لوفی و هم از اسم بلک بیرد:-"

و صد البته Buggy D. Clown :-"
اون آخری هم احتمالا Re D. Hair Shanksه :)) البته چون در سطح باگی ساما نیست، احتمالش کمه:-"

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
چپتر 1053 وان پیس خیلی خوب بود

از اون چپترها بود که باید خیلی داغ داغ میخوندم وگرنه توییتر همشو برام اسپویل می کرد :D
قشنگ Bombshell after Bombshell بود کل چپتر :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• iisar
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر