Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
مشکلت با رستگاری، بیشتر به نظر میرسید با پیروزی ناگیسا باشه چون به مصدومیتش اشاره کردی:-" در صورتی که موشکل اول با آیانوهه که با تاک نو جوتسو به بازی برگشت، با اون شخصیت مذخرفش:-"
جا داره اشاره کنم مادر هم با اون بهانه مسخره ش، انسان فلانیت مثل آیانو:-" کلا بهم رفتن:p

---
اون بچه رو اعصابا همه جا هستن، ولی اکثرا از ورود به مدرسه اینا حس خفن بودن بهشون دست میده و میرن رو اعصاب:| تو اون سن تنها راه مقابله چک آبداره...که متاسفانه نمیشه هیچوقت عملیش کرد:-"

از 3تا کاری که گفتی فقط یاهاری رو دیدم:-" که خوب بود، دوست داشتم:D
اکثرا آخه کاری رو شروع میکنم سعی میکنم تموم کنم، مگر اینکه دیگه خیلی آشغال باشه=)) ولی خوب کاری رو شروع نکنم راحت ترم:)) اما حالا میزارم تو لیست ببینم چی میشه:D

---

همین الان Incredibles 2 رو دیدم...
همممم... کلا من هیچوقت فن اینکار نبودم و برام صرفا یه کاری بود که دو ساعت میبینم و تموم میشه میره!(ولی دیدم برا خیلی ها بهترین انیمیشن تاریخه) ، برای همین موقع دیدنش هیچ نوستالژیی نداشتم که بگم : بالاخرههههه:(( :-"

در کل...خوب بود...همین! شماره اول هم به نظرم جذاب تر بود:-"(حداقل از چیزایی که یادمه:D )
اینجا بدمن اصلی خیلی قابل پیشبینی بود! و از اونطرف چنین بدمنی شاید برای یک کار سینمایی خوب نبود!(هیجان نداشت:| )
و خیلی زود همه چی سر هم بندی شد...یعنی اگر ما یکم جا به جایی داشتیم تو داستان و مثلا اول قانون امضا میشد، بعد یه بخشی رو داشتیم که هیروها گند میزدن و نظر مردم برمیگشت و بعد دوباره همه چی حل میشد میتونست جذاب تر باشه! اما اینجا گند زدن هیروها رو تقریبا کسی ندید(2تا جمله و ترکوندن دوربین فقط:| ) و رفع کردن مشکل(مشکلی که پیش نیمد!) هیچ حس خفنی نمیداد:-"
در کل....همش هایپ بود که WoW و این حرفا:-"
نه اصلا به بدی اون زباله هایی که دراپ کردی مثل Mirai nikki یا اون یکی Elfen Lied نیست. کلا حوصله ت کشید ببینش فکر نکنم بدت میاد.
عه محسن یعنی تو هم فیلمشو ندیدی؟
لازم شد بعداً یه طومار در مورد محاسن فیلم هاروهی بنویسم و بگم چرا این قدر ارزش داره که هشت بار اون قسمت های لعنتی رو ببینی(هر چند من 4 بار دیدم بعدا اسکیپ کردم قسمت آخر :D)
چند سال پیش هاروهی رو دیدم و اونموقع انیمه خوب زیاد بود که ببینم، برا همین دراپش کردم. ولی سه چهار ماه پیش دوباره دانلودش کردم که ببینم منتها چون درست حسابی یادم نیست چی به چی بود باید از اول ببینم که حس 30 قسمت نیومده هنوز :D

• Like
Reactions: m.a.t and zack fair

abouzar337

کاربر سایت
Jul 2, 2009
687
مونوگاتاری و هاروهی رو ندیدی
دابل شیم آن یو...

استرسی که Monogatari Second Season و فیلم هاروهی (Haruhi Suzumiya no Shoushitsu) بهم وارد کرد سر نقاط اوج داستانی شون رو هیچ شوننی (حتی مارینفورد و پین) نداد بهم.

اصّن ندیدنشون جرمه...اتّفاق شومیه که هیچ توجیهی غیر از شط تیست بودن طرف نداره :-"
برا دیدن فیلم هاروهی باید حتما این انیمه سریالیش که مثل اینکه 28 قسمته رو هم دیده باشیم؟

• Like

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
برا دیدن فیلم هاروهی باید حتما این انیمه سریالیش که مثل اینکه 28 قسمته رو هم دیده باشیم؟

بله باید حتماً ببینیدشون... کاملاً از لحاظ داستانی به هم متصّل اند و دنباله هم محسوب میشن

Shameless One

کاربر سایت
Mar 10, 2017
113
نام
طارق عبدالعزیز

آره
ولی حالا از اون 8 تا تکراری دو تاش رو هم ببینی کفایت میکنه

persiane

کاربر سایت
Mar 3, 2012
229
نام
ستار
مونوگاتاری و هاروهی رو ندیدی
دابل شیم آن یو...

استرسی که Monogatari Second Season و فیلم هاروهی (Haruhi Suzumiya no Shoushitsu) بهم وارد کرد سر نقاط اوج داستانی شون رو هیچ شوننی (حتی مارینفورد و پین) نداد بهم.

اصّن ندیدنشون جرمه...اتّفاق شومیه که هیچ توجیهی غیر از شط تیست بودن طرف نداره :-"
ترتیب دیدن مونوتتگاری چجوریه؟

کسی لینک دانلود داره بی زحمت برام بفرسته هر دو انیمه رو

• Like

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
لول!!!!! =)) باکا لوفی!!! =)) چه حرکتی زد! :))
کایدو همینجوریش با اون سایز و قدرتش خطرناکه! حالا مست و پاتیل راه بیفته تو کشورش دیگه واویلا:))

لاو هم که مطمئنم از ته قلبش پشیمونه از این اتحاد! با حرکت این هفته ی لوفی هم احتمالا میگه کاش دوفلا من رو کشته بود و این روزا رو نمیدیدم=))

بقیه کلاه حصیری ها هم که...سانجی نامی رو در آغوش میگیره و میپره میره...بقیه هم یه فکری به حال خودشون باید کرده باشن:-"

و در آخر بازم ماشاالله لوفی! =))

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
ترتیب دیدن مونوتتگاری چجوریه؟

کسی لینک دانلود داره بی زحمت برام بفرسته هر دو انیمه رو

به 2 صورت میشه دید :
معمولا ترتیب اول پیشنهاد میشه ولی یکم گیج کنندست چون باید داستان پس و پیش رو خودت حدس بزنی
که همین جذابش میکنه

1. Bakemonogatari (15 ep)
2. Nisemonogatari (11 ep)
3. Nekomonogatari?-Kuro (4 ep)
4. Monogatari Second Season
{ Nekomonogatari-Shiro (5 ep)
Kabukimonogatari (4 ep)
Otorimonogatari (4 ep)
Onimonogatari (4 ep)
Koimonogatari (6 ep) }
5. Hanamonogatari (5 ep)
6. Tsukimonogatari (4 ep)
7. Owarimonogatari (13 ep)
8. Koyomimonogatari (12 ep)
9. Kizumonogatari(Movies)(I,II,III)
10. Owarimonogatari Second Season ('7' or '3' ep, with 153 minutes)

یا

Kizumonogatari (Movies 1 – 3)
Koyomimonogatari (Episode 1; Koyomi Stone)
Nekomonogatari Black (Episodes 1-4; Tsubasa Family)
Bakemonogatari (Episodes 1-2; Hitagi Crab)
Koyomimonogatari (Episode 2; Koyomi Flower)
Bakemonogatari (Episodes 3-5; Mayoi Snail)
Bakemonogatari (Episodes 6-8; Suruga Monkey)
Bakemonogatari (Episodes 9-10; Nadeko Snake)
Bakemonogatari (Episodes 11-15; Tsubasa Cat)
Koyomimonogatari (Episode 3; Koyomi Sand)
Koyomimonogatari (Episode 4; Koyomi Water)
Nisemonogatari (Episodes 1-7; Karen Bee)
Koyomimonogatari (Episode 5; Koyomi Wind)
Nisemonogatari (Episodes 8-11; Tsukihi Phoenix)
Monogatari Second Season (Episodes 7-10; Mayoi Jiangshi)
Monogatari Second Season (Episodes 17-20; Shinobu Time)
Monogatari Season Season (Episodes 1-5; Tsubasa Tiger)
Owarimonogatari (Episodes 8-12; Shinobu Mail)
Koyomimonogatari (Episode 6; Koyomi Tree)
Koyomimonogatari (Episode 7; Koyomi Tea)
Owarimonogatari (Episodes 1-2; Ougi Formula)
Owarimonogatari (Episodes 3-4; Sodachi Riddle)
Owarimonogatari (Episodes 5-7; Sodachi Lost)
Monogatari Second Season (Episodes 12-15; Nadeko Medusa)
Koyomimonogatari (Episode 8; Koyomi Mountain)
Koyomimonogatari (Episode 9; Koyomi Torus)
Monogatari Second Season (Episodes 21-26; Hitagi End)
Koyomimonogatari (Episode 10; Koyomi Seed)
Tsukimonogatari (Episodes 1-4; Yotsugi Doll)
Koyomimonogatari (Episode 11; Koyomi Nothing)
Koyomimonogatari (Episode 12; Koyomi Dead)
Owarimonogatari S2
Hanamonogatari (Episodes 1-5; Suruga Devil)

آخرین ویرایش:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,068
نام
Ali
Mazy Ario:
شگفت انگیزان رو دوبله گرفتم ، ولی به جز هلن پار و دش دش ، صدا همشون فرق داره !!! صدا وایولت هم فاجعه قرنه
دوبله شگفت انگیزان ناامیدم کرد...
نمیدونم چرا انگار این نسل جدید دوبلور ها علاقه ای به کارشون ندارن همه مونو تن و بی حال ، اصلا با حس و حال تصویر سینک نمیشه صدا ها
اکثر صداهای پس زمینه و محیط هم حذف شده...

ncbi_img_5315.jpg

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
دوبله شگفت انگیزان ناامیدم کرد...
نمیدونم چرا انگار این نسل جدید دوبلور ها علاقه ای به کارشون ندارن همه مونو تن و بی حال ، اصلا با حس و حال تصویر سینک نمیشه صدا ها
اکثر صداهای پس زمینه و محیط هم حذف شده...

ncbi_img_5315.jpg
دوبله و صدا گذاری ایران که دو دهه است مرده !!! شما ببینید ژاپنیا و امریکایی ها کجان الان ما کجا!!!
ولی باز دو تا دوبلوری که تو نسخه قبلی هم بودن کارسون رو خوب انجام دادن!!!
بدترین و رو اعصاب ترین چیز تو دوبله های چند سال اخیر ، ازبین بردن صدای پس زمینه و موسیقیه متنه !!! اصلا معلوم نیست از چه امکاناتی استفاده میکنن!!
.......

اما در مورد شگفت انگیزان واقعا لذت بردم !!! عالی بود حتی بهتر از نسخه اول !!! اکشن شدیدا فوق العاده ای داشت !!! نکته ای که باید بهش توجه کنیم که این فیلم یه نسخه مجزا یا جدید نبود بلکه دقیقا دنباله نسخه اول بود و تمام فراز فرود های مورد نیاز رو تو هر دو نسخه با هم داشت !!!
کارکتر جک جک هم شک ندارم اگه نسخه های بعدی در کار باشه تبدیل به یه سمبل میشه برای کارهای پیکسار !!

فقط باید منتظر اخر سال باشیم برای درو کردن جوایز

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,394
نام
سید محمد حسین
اتفاقا این نسخه شگفت انگیزان ضعیفتر از شماره قبل بود. ویلین آبکی، پیام‌های فمنیستی و sjwی چپونده شده تو فیلم هم که هیچی. حتی اون خطر آخر فیلم هم یک صدم خطر فیلم اول نبود.

ویلین آبکی بدبختی ایه که تقریباً همه انیمیشن های امروزی دارن
بهترین انیمیشن و انیمه های سینمایی ای که این چند وقته همه مون دیدیم و میشناسیم عملاً ویلین ندارن
نه Inside Out نه Your Name و نه Silent Voice
شاید تنها انیمیشنی که این چند وقته اومده و سر ویلین اش واقعاً به تن اش بیرزه Kubo and two Strings باشه...که اونم باز یه جاهایی ویلین اش مشکل داشت. ولی خب در نهایت به نظرم واقعاً پدربزرگ کوبو شخصیت محشر و پیچیده ای بود
بقیه همه با هم ویلین هاشون تو دیوارن...همه شون از فرمول ویلین هایی که اواخر دهه نود و دهه ی اوّل 2000 خلق شدن پیروی می کنن و به هیچ وجه هم ظرافت و تازگی و پلات توییست اون ها رو ندارن. مخصوصاً این فرمول که ویلین رو مخفی کنن بعد آخر نشون بدن. باو جمع کنید بساط رو. مثل کوبو، از همون اول بیارید جلو ویلین داستان رو. ابهتش هم این جوری میره بالا
====
دیگه Sjw و فرو کردن پیام های اخلاقی تحمیل شده به اکثر کارتون ها هم که یه بحث مفصّل دیگست

با این حال Incredibles 2 خوبیش به اکشن خفن و کمدی نابشه هنوز. داستانش هم به نظرم هنوز جذّابیت اش رو داره... استرس نسخه ی قبل رو نداره ولی بازم مباحث خانوادگی رو مثلل همه ی کارتون های پیکسار بهتر از هر کس و هر چیز تعریف می کنه.
و صدای انگلیسی هلن خیلی رو مخه :D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
تقریبا با تمام حرف هاتون موافقم!:-"
در مورد بدمن، بدبختیش اینه مثلا مخفیه ولی از ثانیه اول داد میزنه فلانیه:D
هیچ بدمنی هم یادم نمیاد که اینجوری ساخته باشن(مخفی کرده باشن) و خفن در اومده باشه! (همچنان بهترین بدمن دیزنی رو Scar از TLK میدونم، مخصوصا با اون آهنگ مخصوصش، به شدت حس خوفناکی داشت>:) )

در مورد صداپیشه ها هم موافقم، هم هلن و هم وایولت رو مخ من بود صداهاشون، فکر میکردم فقط من اینجورم که خوب...گویا فقط من نیستم:-" (حداقل در مورد هلن:D )

• Like

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,292
نام
امیر حسین
دوستان سه تا پرسش:

1.این ادامه The Heroic Legend of Arslan چی شد؟خیلی جذاب بود
2.سازنده های Death Note چیزای سطح بالای دیگه ای هم ساختن؟
3.اگه یه چند تا انیمه فلسفی تو مایه های Prison School سراغ دارید معرفی کنید سپاسگزار میشیم.
1.خدا داند! فکر کنم منبع اقتباس اونقدر متریال نداره یه فصل دیگه بسازن(با اون سرعت فصل دوم که دیگه عمرا:| )
تو این مایه ها Shoukoku no Altair رو داشتیم اخیرا،البته اینم تموم نشده:-" (این دفعه داستان ترکیه ست:D ) ، Angolmois هم تو این سبکا حساب میشه، این داستان حمله مغول ها به سوشیماست::D

2. بلی Bakuman :x :x :x ، البته سبکش زمین تا آسمون فرق داره، در مورد دو نفره که میخوان مانگاکا بشن:D ولی عالیه:x
بعد اینکه دفترچه مرگ و باکومن کار دو نفره(یکی داستان و یکی طراحی) که طراحش All you Need Is Kill رو هم کشیده(که داستان همون فیلم Edge of Tomorrow هست تا حدی، اما برعکس فیلم این به منبع اقتباس وفاداره و خیلیییی بهتره:-" ) البته انیمه نداره:-"
کار دیگه ای هم اگر دارن من آشنا نیستم:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر