Anime & Animation Center (قوانین پست اول خوانده شود)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من قبلا به این موضوع اشاره کردم عکسم گذاشتم که پستم پاک شد !!! تو عکس زیر به خوبی میشه دلبستگی اودا به معماری ایران رو دید !!!
متاسفانه نه بم هست نه ربطی به ایران داره دقیقا از روی یک دژ گلی قدیمی الهام گرفته شده یادم نیست توی مراکش بود کجا بود!. توی فن سایتها بگردید پیدا میکنید.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,043
نام
Ali
متاسفانه نه بم هست نه ربطی به ایران داره دقیقا از روی یک دژ گلی قدیمی الهام گرفته شده یادم نیست توی مراکش بود کجا بود!. توی فن سایتها بگردید پیدا میکنید.
درمورد ارگ بم نظری ندارم ولی ....
نقش رستم

k06f_1693e976-40f7-4fc3-8cc5-84af5f9d77d9~2.jpg

04cy_kh45_one-piece-6382879~2.jpg

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,445
نام
مسلم
Ulysses: Jeanne d'Arc and the Alchemist Knight Ep 02:
این چی چی بود من دیدم؟:D داستان آبگوشتی، روایت درب و داغون، شخصیت پردازی توی در و دیوار8-} نبینید آقا نیبنیدx_x

Toaru Majutsu no Index season 3 ep 02:
با وجود اینکه که سری Railgun رو کامل دیدم و بدم نیومده ولی نمیدونم چرا هیچ وقت نتونستم با سری Index ارتباط برقرار کنم. هر فصل هم یکی دو قسمت میبینم و زود زده میشم. این فصل هم دراپ گردید:>

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,249
آقا این انیمیشن وطنی «آخرین داستان» که راجع به کاوه آهنگر و ضحاکه احیانا تریلراش رو دیدید؟ خیلی جالب و حرفه‌ای به نظر میاد. واقعا بهش امیدوارم. حیف فعلا معلوم نیست کی و چطور می‌شه دیدش.

پ.ن: این تریلر دومش که البته قدیمیه:

-----

درسته، انگار تو فرانسه و... اکران یا نمایش محدودی داشته.
در اون مورد منم بی‌صبرانه منتظرم که برسه و صدالبته اورجینال بشه تهیه‌ش کرد. آخ موسیقی‌ش! اونایی که تا حالا شنیدیم که حرف نداشته؛ هم حس و حال ایرانی داره و هم محدود به حال‌وهوای بومی نشده. کلا هنوز باورم نمی‌شه؛ جدی با این همه محدودیت‌ها و مشکلاتی که سر راه انیمیشن‌سازها هست این کار واقعا وطنیه؟!
ساخت این کار به شدت طولانی بوده( فک کنم 10 سال) و چندین بار پروسه تولیدش تغییر کرده. ظاهرا بودجه مناسبی دست تیم سازنده بوده که این همه مدت تونسته پروژه رو بچرخونه ولی تقریبا مطمئنم که به هیچ اورگان داخلی وصل نبودن و از جیب شخصی براش خرج کردند. اولین نمایش فیلم هم در جشنواره Annecy فرانسه بوده، یکی دو ماه پیش هم در جشنواره ای در اصفهان پخش شده بوده که متاسفانه نشد برم ببینم. به این زودیا هم بعیده توو سینماهای داخلی اکران بشه. کسایی هم که کار رو دیدن ازش تعریف کردن و گفتن فیلم خوبیه و داستانش چفت و بست داره( از بزرگترین مشکل انیمیشنهای داخلی بخصوص کارهای بلند، ضعف در ساختار فیلمنامه هستش). خیلی هم در کارشون از انیمه ها و روند تولیدشون الهام گرفتن:D

پ.ن: ما انیمیشن ایرانی خوب بخصوص در بخش کارهای کوتاه و مستقل زیاد داریم منتها اکثر این کارها هیچوقت پخش عمومی نمیشن و فقط در جشنواره ها میگردن و عموم مردم ازشون خبر ندارن. الان مثلا فیلم کوتاه Light Sight پارسال در بیش از 100 جشنواره بین المللی تونست شرکت کنه و در بیش از 30 تاش تونسته جایزه بگیره ولی هیشکی اصلا نمیدونه این کار وجود داره و ایرانی هم هست:D اگه پیگیر اخبارش باشین چیزای زیادی پیدا میکنید که باورتون نمیشه در ایران داره تولید میشه.

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
فقط منم که با دیدن اکشن Shingeki no Kyojin دیگه با اکشن هالیوود ارضا نمیشه؟ (تازه چندشم میشه.)
جدی میگم، بعد از دیدن این انیمه و استرس لولی که تجربه کردم، توقعم از سینما اتوماتیک عوض شد. الان بیشتر از سینما، هنر و محتوای عمیق میخوام تا لحظات سرگرم کننده! :D

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,043
نام
Ali
بزن اون کف قشنگه رو که بالاخره کیفیت درست درمون قسمت دوم شگفت‌انگیزان هم اومد. بعد از چهارده سال ببینیم برامون چی دارن. در کنارش اینم اضافه کنم All Hail JoJo
اشکان صادقی از اعضای قدیم گلوری مدیر دوبلاژ این انیمیشن شده و قرار هست دوبلش بیاد
کاش میشد همه دوبلور ها همون دوبلور های سری قبلی باشن

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
درمورد ارگ بم نظری ندارم ولی ....
نقش رستم

k06f_1693e976-40f7-4fc3-8cc5-84af5f9d77d9~2.jpg

04cy_kh45_one-piece-6382879~2.jpg
بیخیال تو اینستاگرام و اون جعل و جهل کده ها گوشمون از این حرفا پر شده دیگه !!! تصویر خودش گویاست نیاز نیست توضیحی اضافه کنیم!!!

.......

Grand blue عجب شاهکاری بود !!! واقعا چند سال بود اینطوری نخندیده بودم !!! واقعا لذت بردم !! اولین انیمه کمدیه که بهش نمره کامل میدم !! بی عیب و نقص !!! فقط من اینطوری فکر میکنم که تابو های جنسی تو این یکی دو سال اخیر داره با سرعت خیلی بیشتری تو انیمه ها شکسته میشه!!! ؟

اشکان صادقی از اعضای قدیم گلوری مدیر دوبلاژ این انیمیشن شده و قرار هست دوبلش بیاد

کاش میشد همه دوبلور ها همون دوبلور های سری قبلی باشن

فروزون( لحجه مستر شگفت انگیز) ! فقط فروزن همون باشه بقیش رو میشه باش کنار اومد

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
رفقا، آینده روشنی در انتظارمونه! :D

ایلان ماسک چند وقتیه کلا رد داده D:

توییتای مربوط به انیمه و گیمش بیشتر از تسلا و اسپیس اکس شده XD

ولی بازم حس جالبیه که یکی از نابغه های حاضر دنیا ویبه D:

cloud _ strife

کاربر سایت
Aug 8, 2009
460
نام
کاوه
اقا کسی سایتی واسه خوندن چپترای پرویو tower of god سراغ نداره؟
توی سایت mangahelper هم ترجمه و خود چپتر رو سریع می ذارند:
Tower of God
منبع ترجمه ها هم فکر می‌کنم گروه discord برج خدا باشه. مترجم هم که cletus هست. از وقتی که باتوتو سرپا بود تا به الان، چپترهای جدید رو داره ترجمه می‌کنه. دستش درد نکنه:D

lich-king

کاربر سایت
Jan 18, 2013
829
نام
محسن
این Seishun Buta Yarou wa Bunny Girl Senpai no Yume wo Minai خیلی کار جالبیه. انگار سری Monogatari و Oregairu و Haruhi رو ریختی تو مخلوط کن و نتیجه شده این. نکته عجیبش اینه که تهش چیز خوبی در اومده و با این چهار قسمتی که ازش پخش شده بعد از سلطان جوجو بهترین انیمه فصله به نظرم. البته این مدل کارا احتمال افتشون زیاده و خیلی وقتا کلا میرن تو باقالی ها مثل اون Classroom of the Elite که اولش به نظر خوب میومد ولی چیز خاصی در نیومد ازش. اگه افت هم نکنه چون منبع اقتباسش LN ـه ممکنه مثل Oregairu یه جای ناجور تموم بشه و کلا بمونیم تو کف که امیدوارم اینجوری نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر