Multi Platform Alan Wake II

سازنده
Remedy
تاریخ انتشار
27 October
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Alan Wake II

FGNa5MZXwAErZAM.png
This story is a monster. And monsters wear many faces.

پس از 11 سال انتظار سرانجام Remedy Entertainment در طی مراسم The Game Awards 2021 با انتشار تریلر سینماتیک از Alan Wake 2 رونمایی کرد.
بعد از نمایش تریلر Alan Wake 2 سم لیک خالق و نویسنده بازی اعلام کرد که Alan Wake 2 اولین عنوان در سبک وحشت و بقای استودیو Remedy خواهد بود. Sam Lake در ادامه بیان کرد که در حین توسعه قسمت اول همزمان بر روی Alan Wake 2 هم کار میشده، و در طول این سالیان بارها ایده ها و کانسپت دنیای Alan Wake 2 تغیر کرده که هر بار بهتر از ایده قبلی در مسیر مثبتی تغیر کرده. Sam Lake در ادامه افزود، در طی 10 سال گذشته Remedy Entertainment بر روی هر پروژه ای که کار کرده اند همیشه مشتاقانه با یک تیم اصلی کوچک در حال توسعه Alan Wake 2 بوده. از آنجایی Control 2019 و Alan Wake در یک جهان جریان دارند بسته الحاقی AWE دنیای Alan Wake و Control را به هم متصل کرد و اشاره هایی به Alan Wake 2 شد. Sam Lake همچنین اعلام کرد برای لذت بردن از Alan Wake 2 نیازی به تجربه عناوین قبلی (Control و Alan Wake) نیست، ولی کسانی که مشتاق باشند با تجربه عناوین قبلی با پس زمینه Alan Wake 2 بیشتر آشنا خواهد شد. در حالیکه قسمت اول Alan Wake المان های "ترس" داشت ولی یک بازی اکشن ماجراجویی بود، Alan Wake 2 اولین ساخته survival horror ( وحشت و بقا) Remedy Entertainment خواهد بود به گفته Sam Lake عنوان Alan Wake 2 برداشت آنها از ژانر وحشت بقا است که نوید یک تجربه خاص و محصر به فرد را میدهد.
Sam Lake در نهایت اعلام کرد که در تابستان سال 2022 اطلاعات بیشتری از بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد.
Alan Wake 2 در سال 2023 برای کنسول های نسل 9( PlayStation 5, Xbox Seris X/S) و PC منتشر خواهد شد.

تاپیک آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,898
نام
شیخ صدرا
چقدر آهنگ‌های آخر چپتر بازی عالیه، حتما آلبوم بازی رو تو اسپاتیفای چک کنین :D من واقعا هنوز باورم نشده دارم Alan Wake 2 رو بازی می‌کنم بعد اینهمه سال :D
شخصیت ساگا هم شدیدا عالیه و به بهترین شکل معرفی و پرداخت میشه.
من کلا بازی پیکسلی هم بشه ۶۰ فریم رو انتخاب می‌کنم همیشه اما با شناختی که از رمدی دارم میدونم این بازی رو باید ۳۰ فریم بازی کرد و بنظرم بهترین انتخاب رو PS5 همینه :D

نميدونم تا كجا رفتى ولى شخصيت ساگا تا اين جايي كه من رسيدم به پيش زمينه جالبى رسيده.
يه تئورى هم دارم كه حالا نميدونم چقد درست ميتونه باشه.

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
من ديشب از پرفورمنس روى كنسول رفتم روى كواليتى،افت فريم اذيت كننده نبود اصلا البته يكم جاهاى تنگ و شلوغ شايد چشمو ميزد ولى خب جهش گرافيكى خاصى هم پيدا نميكرد.
در كل به نظرم عملكردش خوبه در هر دو حالت روى ps5.
Vrr باشه بسیار رون اجرا میشه

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
نميدونم تا كجا رفتى ولى شخصيت ساگا تا اين جايي كه من رسيدم به پيش زمينه جالبى رسيده.
يه تئورى هم دارم كه حالا نميدونم چقد درست ميتونه باشه.
من هنوز اوایلم :D چیزی هم نمیشه گفت اخه اسپویله :D

• Like
Reactions: all4u

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
باس فایت اول تموم شد
ایمپرشن : MIND BLOWN :D
من که میدونم آخرش گوتی رو میدن به عزیز دل منتقدا (سونی) ولی ناموسا حقشه این بازی :D
موزیک های آخر هر چپتر خیلی دقیق انتخاب شدن واقعا باید پیدا کرد کی اینارو چیده که دقیقا میفته رو داستان چپتر و اتفاقایی که افتاده

hamidghiasi

کاربر سایت
Sep 11, 2015
231
من بازی رو خیلی رفتم جلو ولی دیگه حال ادامه دادن ندارم صادقانه هر جایی این داستان تموم شه راضیم به نظرم دیگه خیلی کش دار شده و فضاسازی بازی و داستان و غیره... به سمت سادیسم رفته دیگه آزار دهنده شد بازی برام قسمت هایی که کنترل ساگا اندرسون رو به دست میگیرم خوبه ولی قسمت های آلن ویک به شدت کریپی در کل اعصاب فیل میخواد بازی

اون دمویی که بعد هر بار مرگ آلن ویک میاد مریض ترین چیزیه که تو یه بازی ویدئویی دیدم

آخرین ویرایش:

Natural Killer

ناظم انجمن
Jan 10, 2015
2,759
من بازی رو خیلی رفتم جلو ولی دیگه حال ادامه دادن ندارم صادقانه هر جایی این داستان تموم شه راضیم به نظرم دیگه خیلی کش دار شده و فضاسازی بازی و داستان و غیره... به سمت سادیسم رفته دیگه آزار دهنده شد بازی برام قسمت هایی که کنترل ساگا اندرسون رو به دست میگیرم خوبه ولی قسمت های آلن ویک به شدت کریپی در کل اعصاب فیل میخواد بازی

اون دمویی که بعد هر بار مرگ آلن ویک میاد مریض ترین چیزیه که تو یه بازی ویدئویی دیدم
فکر کنم هدفشون این بوده که حس گیر افتادن تو کابوس رو داشته باشیم . به هدفشون هم رسیدن

آخرین ویرایش:

firo

کاربر سایت
Nov 15, 2016
58
این که بعضی‌ها از بازی بد بگن یا اون رو معمولی بدونن، اتفاقِ خیلی خوبی هست. بعضی چیزها نباید توسطِ همه دستمالی بشن.
سال‌ها باید منتظر باشیم تا همچین اثری ساخته بشه. هر تیکه از محیطِ بازی هویت داره. این هویت‌داشتن فقط با گرافیکِ فنی و هنری ایجاد نمی‌شه، که اگر می‌شد بقیه هم می‌تونستن همین اندازه اصیل باشن. بقیه نمی‌تونن قیدِ تجاری‌بودن رو بزنن و نمی‌تونن مثلِ این بازی یه اثرِ هنریِ خالص بشن، شاید هم بخوان اما نتونن.
ایستادن و راه‌رفتن داخلِ این بازی همه‌چیز هست. ازش حرف بزنیم، خیلی زیاد، هر جایی، با احترام، که بسیار محترم هست.​

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
این که بعضی‌ها از بازی بد بگن یا اون رو معمولی بدونن، اتفاقِ خیلی خوبی هست. بعضی چیزها نباید توسطِ همه دستمالی بشن.
سال‌ها باید منتظر باشیم تا همچین اثری ساخته بشه. هر تیکه از محیطِ بازی هویت داره. این هویت‌داشتن فقط با گرافیکِ فنی و هنری ایجاد نمی‌شه، که اگر می‌شد بقیه هم می‌تونستن همین اندازه اصیل باشن. بقیه نمی‌تونن قیدِ تجاری‌بودن رو بزنن و نمی‌تونن مثلِ این بازی یه اثرِ هنریِ خالص بشن، شاید هم بخوان اما نتونن.
ایستادن و راه‌رفتن داخلِ این بازی همه‌چیز هست. ازش حرف بزنیم، خیلی زیاد، هر جایی، با احترام، که بسیار محترم هست.​
دقیقا، اصلا ربطی به گرافیک نداره،
من الان یکی بگه بهترین قسمت الن ویک ۲ چیه شاید آخرین چیزی که به ذهنم میرسه گرافیک باشه، این گیم اگه دو بعدی و پیکسلی هم بشه ولی داستان و صداگزار همین باشه بازم گیم با کیفیتی هست.
تو این موضوع رمدی امتحاناشو پس داده، الان سال ۲۰۲۳،یه نفر بره مکس پین یک رو بگیره تو اون فضای تاریک نیو یورک غرق میشه، بعد ازونجا رسیدیم به Dark Place،کیفیت این گیم خیلی فراتر از گرافیکش هست.
P.S: من تازه فهمیدم بازی تو استور ها ۶۰ دلار هست:| این گیم با این ابهت ۶۰ دلار، بعد گیمای دوزاری که ۵ دقیقه بعد ازین که از پاش بلند شدی کلشو یادت رفته ۷۰ دلار. رمدی با این گیم Set the Bar نکرد، Bar رو شکوند ۱۰۰ تکه کرد ریخت دور.

MadysoNx

کاربر سایت
Feb 14, 2019
1,202
نام
نیما
مکس پین آیا ؟
فقط منم احساس میکنم خیلی داره بازی اشاره میکنه به مکس پین ریمیک یا مکس پین بعدی یا شما هم همینطور :D خیلی سکانس ها قیافه مکس پین رو میگیره استایل اونو میگیره حتی اون سکانس نیویورک که الکس کیسی اسلحه رو میکشه و سایه اش رو میبینیم دقیقا همون مکس پینه

• Like
Reactions: SiminSecret

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر