Multi Platform Alan Wake II

سازنده
Remedy
تاریخ انتشار
27 October
ناشر
Epic Games
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S

Alan Wake II

FGNa5MZXwAErZAM.png
This story is a monster. And monsters wear many faces.

پس از 11 سال انتظار سرانجام Remedy Entertainment در طی مراسم The Game Awards 2021 با انتشار تریلر سینماتیک از Alan Wake 2 رونمایی کرد.
بعد از نمایش تریلر Alan Wake 2 سم لیک خالق و نویسنده بازی اعلام کرد که Alan Wake 2 اولین عنوان در سبک وحشت و بقای استودیو Remedy خواهد بود. Sam Lake در ادامه بیان کرد که در حین توسعه قسمت اول همزمان بر روی Alan Wake 2 هم کار میشده، و در طول این سالیان بارها ایده ها و کانسپت دنیای Alan Wake 2 تغیر کرده که هر بار بهتر از ایده قبلی در مسیر مثبتی تغیر کرده. Sam Lake در ادامه افزود، در طی 10 سال گذشته Remedy Entertainment بر روی هر پروژه ای که کار کرده اند همیشه مشتاقانه با یک تیم اصلی کوچک در حال توسعه Alan Wake 2 بوده. از آنجایی Control 2019 و Alan Wake در یک جهان جریان دارند بسته الحاقی AWE دنیای Alan Wake و Control را به هم متصل کرد و اشاره هایی به Alan Wake 2 شد. Sam Lake همچنین اعلام کرد برای لذت بردن از Alan Wake 2 نیازی به تجربه عناوین قبلی (Control و Alan Wake) نیست، ولی کسانی که مشتاق باشند با تجربه عناوین قبلی با پس زمینه Alan Wake 2 بیشتر آشنا خواهد شد. در حالیکه قسمت اول Alan Wake المان های "ترس" داشت ولی یک بازی اکشن ماجراجویی بود، Alan Wake 2 اولین ساخته survival horror ( وحشت و بقا) Remedy Entertainment خواهد بود به گفته Sam Lake عنوان Alan Wake 2 برداشت آنها از ژانر وحشت بقا است که نوید یک تجربه خاص و محصر به فرد را میدهد.
Sam Lake در نهایت اعلام کرد که در تابستان سال 2022 اطلاعات بیشتری از بازی به اشتراک گذاشته خواهد شد.
Alan Wake 2 در سال 2023 برای کنسول های نسل 9( PlayStation 5, Xbox Seris X/S) و PC منتشر خواهد شد.

تاپیک آپدیت خواهد شد...

آخرین ویرایش:

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
مکس پین آیا ؟
فقط منم احساس میکنم خیلی داره بازی اشاره میکنه به مکس پین ریمیک یا مکس پین بعدی یا شما هم همینطور :D خیلی سکانس ها قیافه مکس پین رو میگیره استایل اونو میگیره حتی اون سکانس نیویورک که الکس کیسی اسلحه رو میکشه و سایه اش رو میبینیم دقیقا همون مکس پینه
بله دقیقا خودش هست یه جورایی Cameo طور آوردنش و گرنه غیر از اسمش همه چی با هم میخونه، شغلش هم که کاراگاه و Lone Wolf طور هست همونه.قیافه که همون مدل سم لیک مکس پین ۱ هست، صداگزار هم که همونه، لباس و کت هم که همونه، دیالوگ هم من شنیدم چند تا تکراری رو دیوار هم پوستر هست نوشته A cold day in hell اسم یکی از میشن های مکس پین هست.در نتیجه به نظرم از اشاره رد شده دیگه خود خودشه قشنگ.

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
942
نام
کیوان
بله دقیقا خودش هست یه جورایی Cameo طور آوردنش و گرنه غیر از اسمش همه چی با هم میخونه، شغلش هم که کاراگاه و Lone Wolf طور هست همونه.قیافه که همون مدل سم لیک مکس پین ۱ هست، صداگزار هم که همونه، لباس و کت هم که همونه، دیالوگ هم من شنیدم چند تا تکراری رو دیوار هم پوستر هست نوشته A cold day in hell اسم یکی از میشن های مکس پین هست.در نتیجه به نظرم از اشاره رد شده دیگه خود خودشه قشنگ.
حتی اسلحه هم همون اسلحه اصلی مکس پین هست یه Beretta M9.

cameronx65

کاربر سایت
Jun 12, 2023
357
گرافیک خارق العاده نمیشه گفت مهم نیست - گرافیک زیبا و تکنیکی میتونه یک بازی خوب رو تبدیل کنه به یک بازی عالی چون جنبه های سمعی بصری بازی هم بهرحال بسیار مهمه - اگر موتور نورث لایت چنین توانایی هایی در لایتنیگ و گلوبال الومینیشن و والو مترییک لایتینگ نداشت نصف اتمسفرش بر فنا بود . این موتور گرافیکی قدرتمنده که اجازه میده یک به توسعه دهنده به اون خواسته هاش برسه -

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
من بازی رو خیلی رفتم جلو ولی دیگه حال ادامه دادن ندارم صادقانه هر جایی این داستان تموم شه راضیم به نظرم دیگه خیلی کش دار شده و فضاسازی بازی و داستان و غیره... به سمت سادیسم رفته دیگه آزار دهنده شد بازی برام قسمت هایی که کنترل ساگا اندرسون رو به دست میگیرم خوبه ولی قسمت های آلن ویک به شدت کریپی در کل اعصاب فیل میخواد بازی

اون دمویی که بعد هر بار مرگ آلن ویک میاد مریض ترین چیزیه که تو یه بازی ویدئویی دیدم
دیگه خیلی سختش کردی مگه مثل نسخه یک نیست؟!

Subject 16

Only fools venture where them spirits tread
کاربر سایت
May 21, 2018
442
نام
Fazel
آهنگای چپترای بازی، بنگر پشت بنگر\m/

Alan Wake II - Chapter Songs
دوستانی که دنبال آهنگای چپترای بازی هستن.
من که خودم هنوز فرصت نشده تجربه کنم‌، ولی این یک هفته چیزی به جز اینا گوش ندادم
^:)^

ترک No One Left to Love رو دریابید \m/

hamidghiasi

کاربر سایت
Sep 11, 2015
235
دیگه خیلی سختش کردی مگه مثل نسخه یک نیست؟!
تا یه جایی بازی خوبه و درگیر کننده س از یه جایی به بعد تو یه فضای محدود و بسته باید مدام اتفاق های مرتبط با اون لوکیشن رو پیدا کنی (که بعضا سخت و تو مخی هم هست) و هی محیط رو عوض کنی و بازی رو پیش ببری این هم تا یه جایی خوبه مثلا چندبار اتفاق میافته یهو بازی میگه برو فلان جا و میبینی که بله oh shit here we go again باز هم تکرار همون روند ایندفعه تو یه محیط بسته دیگه و این خسته کننده ش میکنه بازی از یه جایی به بعد فرسایشی میشه و دقیقا حس یه کابوس رو میده

Starless

کاربر سایت
Jan 25, 2022
1,540
نام
عرفان
آپدیت بزرگی برای بازی در همه پلتفرم ها اومده که مشکلات زیادی رو حل میکنه. از جمله مشکلات گرافیکی، صوتی و لیپ سینک و باگ و گلیچ ها و بهبود کیفیت تصویری سریز اس
Alan Wake 2: Update notes — Alan Wake

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,980
نام
شیخ صدرا
اينكه ميگيد قسمتاى الن خيلى كريپى و رو مخه نشون ميده اتفاقا سازنده تو ايجاد حس الن به مخاطب موفق بوده.
قشنگ حس ميكنى واقعا توى يه كابوس گير افتادى.
واسه همين
خيلى تاكيد داره بازى به switch reality

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,896
نام
حسين
من الان چپتر ساگا اندرسون توی تریلر پارک رو تموم کردم. پشمی برام نمونده حقیقتا.چه دلهره‌ای، چه پازلایی، چه باسی. اخرای چپتر مهمات کم اوردم. نفسم بند اومده بود. چی ساختی سم لیک...

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,065
نام
سهند
DLC های Expansion Pass که عرضه بشن بازی قطعا نسخه فیزیکی میبینه به خودش تا تابستون سال دیگه. رمدی میدونست زرنگی کرد این فصل بازیو آماده انتشار کرد اما حدس میزنم نسخه فیزیکی کامل ۷۰ دلاری ( Deluxe فعلی ) با همه ی محتوا و آپدیتها قراره تو دسترس قرار بگیره. ولی از طرفی اعلام چنین چیزی می‌تونه رو فروش فعلی تاثیر بذاره شایدم اصلا همچنین اتفاقی هیچ وقت نیوفته .
خلاصه فعلا دارم با این افکار خودمو دلداری میدم ببینم تا کجا میتونم تحمل کنم :D .

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186
تا یه جایی بازی خوبه و درگیر کننده س از یه جایی به بعد تو یه فضای محدود و بسته باید مدام اتفاق های مرتبط با اون لوکیشن رو پیدا کنی (که بعضا سخت و تو مخی هم هست) و هی محیط رو عوض کنی و بازی رو پیش ببری این هم تا یه جایی خوبه مثلا چندبار اتفاق میافته یهو بازی میگه برو فلان جا و میبینی که بله oh shit here we go again باز هم تکرار همون روند ایندفعه تو یه محیط بسته دیگه و این خسته کننده ش میکنه بازی از یه جایی به بعد فرسایشی میشه و دقیقا حس یه کابوس رو میده
خدا به دادم برسه قراره شب بازیش کنم 😭

• Like
Reactions: hamidghiasi

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,186

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر