adsl شرکت مخابرات استان تهران .

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
فعلان که رهبرم باشی بهت نمیدن
نه داداش به دانشجو هم دیگه تموم شد . دیگه مثل اینکه ترسیدن و نمیدن.
بعلا عضو هیئت علمیهارو میدن.

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
سلام به همگی.
دوستان چند تا سوال دارم!
1. این سرویس که اینترنت ملی نام داره در حال حاضر در تمام مراکز مخابراطی کشور داده میشه؟ یا خیر فعلا در برخی استان ها و شهر هاست...
2. قیمت این سرویس در همه مراکز مخابراطی یکسانه؟ یا هرکی هر قیمتی دلش بخواد میده؟
3. پینگ این سرویس که میگید بالاست مثلا برای سرور داخلی چنده؟ مثلا این سرور: aut.ac.ir
قاعدتا باید کمتر از پینگ isp ها باشه چون الان مستقیم به مخابراط وصل میشی اما در نوع قبلی اول به isp بعد به مخابرات وصل میشدی! هرچند شیرینگ هم تاثیر زیادی داره....
......
خدمت دوست خوبمون جناب تیرکس هم بگم که یکی از دوستان خودم در تبریز (که بهتریت و ارزانترین اینترنت در ایران رو داره) adsl گرفته با پهنای 128 که قاعدا باید 16 کیلو دانلود کنه اما 112 کیلو دانلود میکنه!
داستان از این قرار هست که اسما بهتون 128 میدن اما پورت 1 مگابایت برات وصل میکنن تا قانون رو دور بزنن به اصطلاح!
این دوستمون هم که با 128 تا 30 کیلو دانلود میکنه داستانش ازین قراره! البته شایدم به علت اینکه هنوز پرتی که ایشون در اون هست خالی هست وگرنه اگه شلوغ بشه باید دعا کنه 12 کیلو داشته باشه!

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
سلام به همگی.
دوستان چند تا سوال دارم!
1. این سرویس که اینترنت ملی نام داره در حال حاضر در تمام مراکز مخابراطی کشور داده میشه؟ یا خیر فعلا در برخی استان ها و شهر هاست...
2. قیمت این سرویس در همه مراکز مخابراطی یکسانه؟ یا هرکی هر قیمتی دلش بخواد میده؟
3. پینگ این سرویس که میگید بالاست مثلا برای سرور داخلی چنده؟ مثلا این سرور: aut.ac.ir
قاعدتا باید کمتر از پینگ isp ها باشه چون الان مستقیم به مخابراط وصل میشی اما در نوع قبلی اول به isp بعد به مخابرات وصل میشدی! هرچند شیرینگ هم تاثیر زیادی داره....
......
خدمت دوست خوبمون جناب تیرکس هم بگم که یکی از دوستان خودم در تبریز (که بهتریت و ارزانترین اینترنت در ایران رو داره) adsl گرفته با پهنای 128 که قاعدا باید 16 کیلو دانلود کنه اما 112 کیلو دانلود میکنه!
داستان از این قرار هست که اسما بهتون 128 میدن اما پورت 1 مگابایت برات وصل میکنن تا قانون رو دور بزنن به اصطلاح!
این دوستمون هم که با 128 تا 30 کیلو دانلود میکنه داستانش ازین قراره! البته شایدم به علت اینکه هنوز پرتی که ایشون در اون هست خالی هست وگرنه اگه شلوغ بشه باید دعا کنه 12 کیلو داشته باشه!

1-فعلا به صورت آزمایشی فقط در شهر تهران و بعدا همه جا

2-همه جا باید یکسان باشه ! تو سایت مخابرات قیمتها دقیق نوشته شده tct.ir و tci.ir

3-از پینگش من خبر دقیق ندارم ( بستگی به چندتا چیز داره ، بعد الان نمیشه به جواب دقیق رسید چون هنوز تو مرحله آزمایشی هست)

در مورد سرعت هم بگم که شب ها به 16 هم میرسه ولی روز 14-15 ، که اونم معلوم نیست در آینده چی بشه ! (رو 16 ثابت میمونه ، به 16 نمیرسه ، بیشتر میشه کمتر میشه !!)

آخرین ویرایش:

MANFI

کاربر سایت
Mar 18, 2010
70
نام
MANI
برای GF مون میخوام:D
اونم LIVE بازی نمیکنه-بیشتر LOVE بازی میکنه:D

-با کارت دانشجویی -256 میدن؟
جواز کار هم از جای دیگه هستا:D اونم موجوده

بابا شما چرا همش از مخابرات میگیرید:eek::eek:

از شرکت های خصوصی بگیرید

من الان 128 گرفتم کمترین سرعت دانلودم 60کیلو بایت در ثانیه هست

باید تحقیق کنید از شرکت توپ بگیرید:cheesygri
شرکتی که من ازش گرفتم عالیه حرف نداره :love::love:20
تا 512 هم با تاییدیه دانشگاه میده:smile::smile:
با جواز کسب هم که دیگه راحت تر میده

تا 1گیگ
هم به دکتر مهندس و اساتید دانشگاه میده:biggrin1:

آخرین ویرایش:

MANFI

کاربر سایت
Mar 18, 2010
70
نام
MANI
الان شما فکر کردید این خیلی به نفعتون هستش؟این سرویس های غیر استانداردی که Isp هایی مثل صبا نت دارن میدن باعث شده که توقع دوستان بالا برهُ از هر شرکتی ایراد بگیرن!من کاری با مخابرات ندارم اما اینی که شما میگی کاملا به نفع همون Isp ـی محترم هستش!چون که سرویس شما محدودیت حجمی داره و در آخر بیشتر از حد تعیین شده نمیتونید دانلود کنید پس برای اون شرکت فرقی نداره که چه سرعتی بهتون بده,حالا اگر سرعتتون بالاتر هم بره باعث میشه اون مقدار زودتر تموم بشه و دوباره شارژ کنید و....

من اگه این کارشون به نفع خودشون هم باشه راضی هستم

تا حالا 4 ماه هم هست که دارم استفاده میکنم و با مدیریت حجمم حجم کم نیاوردم
البته درسته اگه حجمتون رو مدیریت نکنید کم میارین

:cheesygri

Devil_Hunter

کاربر سایت
Sep 29, 2005
204
نام
Mostafa
آره این قضیه‌ انگار همه‌گیر شده، الان من خودم سرویس 256 دارم که سرعت دانلودش نهایتا به
40 میرسه ولی یکی از دوستام که بیرجنده با پهنای 256 ، 200 کیلوبایت در ثانیه سرعت داره.
یکی دیگه از دوستام تو مشهد با سرویس 128 ، 130-140 تا سرعت دانلودشه.
اینا همشونم ساعت 2 تا 6 صبح دانلود مجانی دارن که تازه اون موقع سرعت بالاترم هست.
به نظر من که به نفعشونه، دانلودای حجیمشونو میذارن اون موقع. سرعتم که بالاس،خوبه پس!
حالا این سرویس مخابرات واسه شهرای دیگه کی راه میفته ؟

MANFI

کاربر سایت
Mar 18, 2010
70
نام
MANI
آره این قضیه‌ انگار همه‌گیر شده، الان من خودم سرویس 256 دارم که سرعت دانلودش نهایتا به
40 میرسه ولی یکی از دوستام که بیرجنده با پهنای 256 ، 200 کیلوبایت در ثانیه سرعت داره.
یکی دیگه از دوستام تو مشهد با سرویس 128 ، 130-140 تا سرعت دانلودشه.
اینا همشونم ساعت 2 تا 6 صبح دانلود مجانی دارن که تازه اون موقع سرعت بالاترم هست.
به نظر من که به نفعشونه، دانلودای حجیمشونو میذارن اون موقع. سرعتم که بالاس،خوبه پس!
حالا این سرویس مخابرات واسه شهرای دیگه کی راه میفته ؟

برای بیشتر شهر ها راه افتاده و اونجا این شرکت خدمات میده

اینا شهر هایی هست که رو سایتش نوشته خدمات میدیم بهشون

تهران
مشهد
شيراز
اصفهان
قم
تبريز
بجنورد
قزوین
مشهد-الماس
کرج
آموزش-قزوین
آموزش-مشهد
آموزش-قم
گنبد
گرگان
کرمانشاه
اینترانت تهران
اینترانت اصفهان
اراک
بندر عباس
همدان
ساری
سنندج
سمنان
خوزستان
یزد
ارومیه
رشت
کرمان
استان خراسان جنوبی

ساعت دانلود مجانی شون هم 3تا7 صبحه که سرعتش نسبت به روز نصفه

S1NA

کاربر سایت
Mar 7, 2009
937
نام
سينا
دوستان الان تعرفه ها به چه صورته ؟؟
برای تهران رو ميگم و اينکه آيا به همه کس به راحتی ميدن يا نه ؟؟

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان الان تعرفه ها به چه صورته ؟؟
برای تهران رو ميگم و اينکه آيا به همه کس به راحتی ميدن يا نه ؟؟

دوست عزیز تعرفه ها در صفحه اول بیان شده.
اگه سرعت ۱۲۸ به پائین بخوای بهت به راحتی میدن اما اگه بیشتر بخوای باید حقوقی باشی تا بدن که البته راههایی برای پیچش فکر میکنم داشته باشه :cheesygri

بچه ها یکی که تو تهران گرفته بیاد بگه چجوریاست این اینترنت مخابرات.

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها من یک سوالی دارم، چند روز پیش رفتم مخابرات منطقه مون دیالمه، و درباره ADSL سوال کردم گفتن مخابرات همینطوری خودش ADSL نمیده باید برید با یک شرکت خصوصی قرار داد ببندید و... ؟
من پیروی همین حرف عرضه اینترنت ملی رفتم ولی این رو گفتن؟ کسی میدونه دقیقا ماجرا چیه؟

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
بچه ها من یک سوالی دارم، چند روز پیش رفتم مخابرات منطقه مون دیالمه، و درباره ADSL سوال کردم گفتن مخابرات همینطوری خودش ADSL نمیده باید برید با یک شرکت خصوصی قرار داد ببندید و... ؟
من پیروی همین حرف عرضه اینترنت ملی رفتم ولی این رو گفتن؟ کسی میدونه دقیقا ماجرا چیه؟

مخابرات هم خودش اومده وارد بازار و مثل این شرکت خصوصی ها داره این سرویس را ارائه میکنه. شاید توی مرکز مخابراتی شما این کار رو انجام نمیده. خلاصه از همونجا سوال کنید که توی اون مرکز کدوم شرکتها پورت خالی دارند، بهتون میگن و میتونید از بین اونها انتخاب کنید.

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان

اینجا رو یه نگاه بنداز:
اینجا

MANFI

کاربر سایت
Mar 18, 2010
70
نام
MANI

بعضی از مخابرات ها سرویس ای دی اس ال میدن

اما کلا خصوصی بهتره

بعد پورت خالی هم جدیدا خیلی کم شده

باید یا پارتی داشته باشی یا شانس که پورت خالی گیرت بیاد من خودم بعد 2 هفته که اقدام کردم اونم با پارتی و اشک و اه و ناله واسم وصل کردن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر