adsl شرکت مخابرات استان تهران .

mr.yashar

کاربر سایت
Sep 28, 2009
157
نام
یاشار
نه 4 روزه که گرفتم هر فایلی رو خواستم دانلود کنم 10 kb سرعتش بالاتز نزفته حالا راهی هست که بشه سرعتش بالاتر بره
اینترنت 512 رو چیجوری میشه گرفت شرایط خاصی داره

Nostradamus

کاربر سایت
Nov 16, 2011
185
نام
هرکول پوآرو
کلا سرعت 128 مخابرات همینه ! البته 64 هست به اسم 128 میدن به خورد ملت .

512 هم 128 هست . مردم رو گیر آوردن پدر سوخته ها .

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
بچه ها باز سرعت نت هم تو دان هم تو لود صفحه اساسی افت کرده (بیشتر از 9 روزه)
برا شما هم همین افتضاح پیش اومده ؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام
دوستانی که در منطقه 22 از مخابرت سرویس 256 دارن میشه بگن وضعیت پینگ و سرعت دانلود چه قدر هست ؟ ...ممنون

saeedsoftness

کاربر سایت
Apr 30, 2011
82
نام
سعید
آقا سلام...دوستان این مخابرات چرا اینقدر اذیت میکنه؟!

الان 2 ماهی میشه دارم سرویس 256..بعد به گفته خودشون از طرح پیش پرداخت بدون ارائه مدرک استفاده کردم...یعنی اجاره نامه چون اگر صاحب خونه بودم مدرک می بردم....

باز دوباره امروز صبح زنگ زدن ساعت 8 صبح که آقا اجاره نامه نیاری قطع می کنیم!! من همین دیرروز که قبض تلفن اومد دوباره 25 هزار تومان پیش پرداخت گذاشتم تو حساب شماره تلفنمون یعنی من به گفته خودشون دارم پیش پیش پول رو میدم....که یه وقت فکر نکنن فرار میکنیم...

ولی بازم گیر دادن که آقا اجاره نامه بیار...بدخبختی اینه که من اگر اجاره نامه داشتم که از پیش پرداخت استفاده نمی کردم...

بخدا اینا خودشون با خودشون درگیرن..الکی برای ما هم اعصاب خوردی درست می کنن...

بزنن قطع کنن راحت شیم..

خیلی سرویسشون خوبه که اینکارارم می کنن..استیم که وصل نمیشه!! وسط مولتی پلیر هم دیسکانکت میشه از سرور ....

این همه بازی اورجینال دارم تو استیم بخاطر این مخابرات دارم میرم از کرکهای تکنوگاد استفاده م یکنم چون استیم میگه کانکشنتونو چک کنید...

بخدا 2 سال و خورده ای از پارس آنلاین سرویس داشتم! 1 روز مشکل نداشتم..حیف شد از خونه اومدیم اجاره نشینی تو یه خونه دیگه....

کلافه کردن منو...

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
من ار مخابرات 128 گرفتم که تو این5 و6 ماه فقط1 بار قطع شده که به قیمتشم میارزه!! قبلا ازین شرکتها داشتم بیچاره شده بودم انقدر که هر روز مشکل داشت.تازه مخابرات هم تا پیام می ذازی 5 دقیق ای باهام تماس می گیرن.
درضمن لایو هم می زنم .در کل راضیم مشکلی ندارم.
سوال: آیا میشه بیشتر از128 هم از مخابرات گرفت؟؟(بدون اشنا بازی واین حرفا)

Навид

کاربر سایت
Jan 19, 2012
610
نام
sir navid
در یک کلام ر***ده.:-&
من 256 دارم نمیشه باهاش یه آهنگ دانلود کرد.(البته اینیکه من گفتم ایران در مقابل کشور های دیگره )
در حالی که یکی از فامیل های ما تو مالزی با سرعت 700 راحت دانلود میکنه(512داره)آخه مملکت ماداریم؟هیچ قلطی نمیشه توش کرد.:((حتیdlکه دیگه داره به یه رویا تبدیل میشه.:-o

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
الان من یه جا هستم که مخابراتش اینترنت اشتراک میده سرعت شم 128 هست ولی به غیر از یکی از روز های هفته سرعت دانلود همیشه 300 به بالا هست.تازه الان تمام ISP های این اطراف طرح اپ تو 2 مگ رو گذاشتند که واقعا فوق العاده ست

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,729
نام
Javad
کالا سرعت 128 مخابرات همین سرعت میده.حالا نهایتا میشه 14.
کمترین سرعت من روی 15 هست رو بهترین حالت 22 . بیشتر به مخابرات منطقه بستگی داره !
..........................................
من کارت دانشجویی ندارم یعنی کلا بهم ندادن فعلا باید چی کار کنم ؟! کسی میدونه چطوری میشه نامه گرفت از دانشگاه ؟!

reza mohseni

کاربر سایت
Feb 13, 2012
5
نام
رضا محسنی
سلام
دوستان عزیز من برای کانکشن PS3 از مخابرات
Primary DNS
و
Secondary DNS
پرسیدم ولی هیچ جوابی بهم نمیدن:|