6.20( TN-A / Homebrew Enabler (HEN

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
چرا دایم نخواهد شد پس چرا این5.5 کرک دایم هست چرا این رو میگید کرک دایم نخواهد شد
پس اگه اینطوره به چه دردی میخوره این 5.5 که بهتره
من 2000 دایم دارم و فریمور 5.5
پس چرا این فریمور عرضه شده اگه کارایی خاصی نداره؟

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
چرا دایم نخواهد شد پس چرا این5.5 کرک دایم هست چرا این رو میگید کرک دایم نخواهد شد
پس اگه اینطوره به چه دردی میخوره این 5.5 که بهتره
من 2000 دایم دارم و فریمور 5.5
پس چرا این فریمور عرضه شده اگه کارایی خاصی نداره؟

5.5 فرق داره ... کلا psp fat و psp 2000 به غیر از 2000v3 سخت افزار طوری هست که میشه هک دائمشون کرد ... اما تغییرات firmware و مطالعه در مورد سخت افزار psp2000v3 به بالا (شامل psp3000 , psp go) تا به حال در مورد هک دائم به جایی نرسیده ... در دنیای تکنولوژی کار نشد نداره . مطمئنا راهی هست ... اما آیا میشه پیداش کرد و آیا وقتی که برای این کار گذاشته میشه از نظر هکر مقرون به صرفه است !؟ اینو باید از خودشون پرسید ... !
در مورد اینکه چرا بر روی 6.20 hen ارائه شده یا چرا هک شده ... خوب برادر من . همه که مثل شما 2000 هک دایم ندارن که ! اگر ارائه نمیشد راهی هم برای firmware downgrade نبود و کسایی که این psp رو داشتن باید اورجینال بازی میکردن . دلیل اصلی این بوده ...
و اما psp شما . باور کنید 6.20 فعلا چیزی که شما بخوای جذبش بشی نداره ... بهترین راه ادامه ی کار با 5.5 که دارید هستش تاااااا زمانی که 6.20 به جایی برسه ... من خودم به 5.03 downgrade کردم و کاملا راضی ام ... مگه از پی اس پی چی میخواید شما ؟ بغیر از بازی کردن ؟ نصب املاتور و نرم افزار ... ؟؟؟ من که همه ی این کار هارو تو 5.03 دارم انجام میدم ... :d
موفق باشید ;)

آخرین ویرایش:

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج
و بلاخره بازی ها در6.20 به طور مستقیم در محیط xmb اجرا میشود

کسانی که psp go دارند این لینک را دانلود کنن
وکسانی که سایر مدلها 6.20 را دارند این لینک را دانلود کنن

و پس از دانلود فایل را از حالت زیپ خارج کرده ودر مسیر PSP>SYSTEM>OIP کپی کرده و سپس select زده و resetare vsh کرده بازی به طور مسطقیم اجرا کنید:)

خودم تست کردم رو pspgo جواب داد ولی رو بعضی بازی ها رو نمیاره و سیوه هایی که با iso loder سیوه شده اجرا نمیکنه
از من میشنوین با همون iso loder اجرا کنین راحت ترین

آخرین ویرایش:

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
یه خبر جدید و جالب برای بالای 6.20 دارها ! (6.30 ، 6.35)
http://www.pspgen.com/davee-downgrade-psp-go-firmware-6-31-firlware-5-03-actualite-195748.html
طبق این لینک davee یا همون developer معروف که chickhen رو برای 5.03 ارایه کرده بود ، طبق پیامی که به tn زده ادعا کرده psp go خودشو از 6.35 به 6.20 دانگرید کرده ... حالا سوال اینجاست چطوری از tn-hen استفاده کرده در صورتی که اصلا برای 6.35 طراحی نشده ... جواب اینه که خودش hen مخصوص به خودش رو طراحی کرده و اعلام کرده فردا نهایت پس فردا downgrator برای 6.35 میده بیرون ... به این معنی که دارندگان psp بالای 6.35 میتونن به 6.20 تقلیل فیرموار بدن و البته این یه خبر هست که در سایت pspgen ذکر شده . باید صبر کرد و دید چی میشه ...
به نظر من شایعه psp2 داره قوت میگیره . انگار سونی دیگه زیاد به psp اهمین نمیده ؟! :-؟
نظر شما چیه ؟

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
ظاهرا سال 2011 سال وحشتناکی برای سونی خواهد بود ! طبق اخبار هک ps3 در حال تکمیله و چیزی ازش نمونده که تموم شه . حالا این چه ربطی به psp داره ؟! عرض میکنم ...
طبق مطلبی که امروز در لینک
http://www.psp-hacks.com/2011/01/02/encryptsign-anything-psp-homebrew-plugins-custom-firmwares/
مطالعه کردم وقتی فایلهای امنیتی ps3 قابل دسترسی بشه developer ها و برنامه نویس ها با توجه به شباهت کلیدهای امنیتی ps3 و psp به راحتی میتونن psp رو هر بلایی که سرش میخوان بیارن . از طراحی custom firmware گرفته تا اجرای انواع برنامه ها بر روی psp به صورت قانونی (psp تشخیص نمیده برنامه غیر قانونیه !)
مثلا اجرای iso loader بدون دستکاری psp ... و این یه پیشرفت بزرگ خواهد بود ... این امر به فیرموار ربطی نداره و سونی تا دلش میخواد میتونه فیرور بیرون بده ! اما خوب همونطوری که کاربرای اون سایت اظهار امیدواری کردن (!) ما هم اظهار امیدواری میکنیم که زودتر این اتفاق بیفته و مثل عرضه tn-hen طولانی نشه ...
این وسط میمونه سونیه بیچاره که اگر من بجاشون بودم قهر میکردم و دیگه بساط هر چی کنسوله جمع میکردم تا این کاربرا یخورده ادب بشن برن بازی اروجینااااااال بخرن ! به امید روزی که سطح درآمد مردممون به حدی برسه که مثل همه جای دنیا اورجینال بازی کنیم ! بی درد سر و همراه با نهایت لذت ...

آخرین ویرایش:

hani-kb

کاربر سایت
Sep 21, 2010
102
نام
هاني
یه خبر جدید و جالب برای بالای 6.20 دارها ! (6.30 ، 6.35)
http://www.pspgen.com/davee-downgrade-psp-go-firmware-6-31-firlware-5-03-actualite-195748.html
طبق این لینک davee یا همون developer معروف که chickhen رو برای 5.03 ارایه کرده بود ، طبق پیامی که به tn زده ادعا کرده psp go خودشو از 6.35 به 6.20 دانگرید کرده ... حالا سوال اینجاست چطوری از tn-hen استفاده کرده در صورتی که اصلا برای 6.35 طراحی نشده ... جواب اینه که خودش hen مخصوص به خودش رو طراحی کرده و اعلام کرده فردا نهایت پس فردا downgrator برای 6.35 میده بیرون ... به این معنی که دارندگان psp بالای 6.35 میتونن به 6.20 تقلیل فیرموار بدن و البته این یه خبر هست که در سایت pspgen ذکر شده . باید صبر کرد و دید چی میشه ...
به نظر من شایعه psp2 داره قوت میگیره . انگار سونی دیگه زیاد به psp اهمین نمیده ؟! :-؟
نظر شما چیه ؟
درسته.
ولی به هر حال باز باید منتظر موند:)

kordlo

کاربر سایت
Dec 14, 2010
118
نام
مهدی
و بلاخره بازی ها در6.20 به طور مستقیم در محیط xmb اجرا میشود

کسانی که psp go دارند این لینک را دانلود کنن
وکسانی که سایر مدلها 6.20 را دارند این لینک را دانلود کنن

و پس از دانلود فایل را از حالت زیپ خارج کرده ودر مسیر PSP>SYSTEM>OIP کپی کرده و سپس select زده و resetare vsh کرده بازی به طور مسطقیم اجرا کنید:)

خودم تست کردم رو pspgo جواب داد ولی رو بعضی بازی ها رو نمیاره و سیوه هایی که با iso loder سیوه شده اجرا نمیکنه
از من میشنوین با همون iso loder اجرا کنین راحت ترین
لودر بالا فقط تو پی اس پی گو جواب میده .تو پی اس پی های دیگه جواب نمیده.

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com

megakill

کاربر سایت
Mar 28, 2010
34
آره بابا gen و chicken را نصب کردم فقط نمیدونم چه طور بازی کنم.
نیاز به ایزولودر دارم یا از xmb میتونم بازی کنم.
لطفا سریع جواب بدین ممنون.

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com
آره بابا gen و chicken را نصب کردم فقط نمیدونم چه طور بازی کنم.
نیاز به ایزولودر دارم یا از xmb میتونم بازی کنم.
لطفا سریع جواب بدین ممنون.

هرچی بازی داری تو پوشه iso داخل مموری بریز (root memory) به راحتی داخل xmb باز میشن . به هیچ iso loader ای احتیاج نداری ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر