6.20( TN-A / Homebrew Enabler (HEN

moj1370

کاربر سایت
Jun 3, 2010
941
پس پی اس پی م رو رد نکنم و صبر کنم تا هک بشه....
فقط یه سوال حالا که 6.20 هک شده چرا باید 6.31 یا 6.35 رو هم بخوان هک کنن آخه تعداد کمی این فریمورها رو دارن؟؟؟؟؟؟؟

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
فقط یه سوال حالا که 6.20 هک شده چرا باید 6.31 یا 6.35 رو هم بخوان هک کنن آخه تعداد کمی این فریمورها رو دارن؟؟؟؟؟؟؟
برای رو کم کنی سونی:d
به خاطر قابلیت های 6.35

hamed.sharafi

کاربر سایت
Mar 10, 2010
101
نام
singlepboy@yahoo.com

حق با شماست . اصل فعالیت فعلا روی 6.20 هستش ... اما کار 6.35 هم تموم شدست . نصف بیشر راه رفته شده ... فقط دوستان هکر باید یه کم وقت بزارن hen بنویسن براش

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
اقا این برنامه دیجیتال کمیکس به چه درد میخوره باهاش چیکار میشه کرد؟؟؟بعدش این منو اکسترس واسه چیه؟؟؟چیزای دیگه هم داره؟؟؟؟
1 سوالم دارم تو یه جا پرسیدم جواب دادن ولی میخواستم بدونم باطری اصل پی اس پی جایی هست بفروشه؟؟؟نمایندگی سونی میخوام

آخرین ویرایش:

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
اقا این برنامه دیجیتال کمیکس به چه درد میخوره باهاش چیکار میشه کرد؟؟؟بعدش این منو اکسترس واسه چیه؟؟؟چیزای دیگه هم داره؟؟؟؟
1 سوالم دارم تو یه جا پرسیدم جواب دادن ولی میخواستم بدونم باطری اصل پی اس پی جایی هست بفروشه؟؟؟نمایندگی سونی میخوام
باید مجله هاش رو از PSN دانلود کنید و با اون بازش کنید!ولی باید 6.35 داشته باشید که بتونید به PSN وصل شید!
البته فکر می کنم از اینترنتم می شه دانلود کرد بعد ریخت رو پی اس پی

نمی دونم!

toraj.rap

کاربر سایت
Mar 30, 2010
90
نام
تورج
وقتی تو محیط iso loder میریم ان پایین نوشه selec = cheng drive یکی m33 drive و np9660 همه بازی ها به این اجرا میشه m33 به چه دردی می خوره:-/

hani-kb

کاربر سایت
Sep 21, 2010
102
نام
هاني
تا الان که بیشتر بازی ها با np9660بالا اومدن.
به احتمال زیاد نوع درایور کپی خور های قبلی رو تو ش کنجوندن.

Smaee1

کاربر سایت
Dec 27, 2010
245
دوستان کسی نرم افزاری نمیشناسه که مشکلات مموری رو رفع کنه
من وقتی چند تا فولدر اهنگ میریزم تو مموریم بد که از تو پی اس پی می رم بازشون کنم میبینم هیچی نیست.بد که وصل میکنم به کامپیوتر می بینم فولدرا خالی شده و پاکم نمیشن.
اگه کسی می تونه کمک کنه

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
وقتی تو محیط iso loder میریم ان پایین نوشه selec = cheng drive یکی m33 drive و np9660 همه بازی ها به این اجرا میشه m33 به چه دردی می خوره:-/
برای m33 driver باید یه قایلی رو از فریم ویر 5.00 استخراج کرد ،بدونه اونا کار نمی کنه!
قعلا وقت نکردم استخراج کنم!
تا الان که بیشتر بازی ها با np9660بالا اومدن.
به احتمال زیاد نوع درایور کپی خور های قبلی رو تو ش کنجوندن.
:|
دوستان کسی نرم افزاری نمیشناسه که مشکلات مموری رو رفع کنه
من وقتی چند تا فولدر اهنگ میریزم تو مموریم بد که از تو پی اس پی می رم بازشون کنم میبینم هیچی نیست.بد که وصل میکنم به کامپیوتر می بینم فولدرا خالی شده و پاکم نمیشن.
اگه کسی می تونه کمک کنه
یه فرمت با خود پی اس پی بکنید ببینید درست می شه!

Smaee1

کاربر سایت
Dec 27, 2010
245
برای m33 driver باید یه قایلی رو از فریم ویر 5.00 استخراج کرد ،بدونه اونا کار نمی کنه!
قعلا وقت نکردم استخراج کنم!

:|

یه فرمت با خود پی اس پی بکنید ببینید درست می شه!
فرمت کردم بازم همونجوریه که هست
فکر کنم به همین خاطر تا حالا هیچی با این iso loader اجرا نشده

kordlo

کاربر سایت
Dec 14, 2010
118
نام
مهدی
دوستان من در بازی God of War Ghost of Sparta در دموی ملاقات با مادرش تصویر شطرنجی وبعد سبز میشه بعد psp خاموش میشه درصورتی که قبلا تو اجرای همین دمو هیچ مشکلی نداشتم ویک بار بازی رو تا آخرش بدون مشکل رفتم .خواستم ببینم برای حل این مشکل راهی هست؟:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر