‍Call Of Duty ايراني ( ملاقات با سربازان ايراني خليج فارس)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
به نقل از یوروگیمر
تفنگداران دريايي ايران در مقابل دزدان دريايي سومالي در خليج عدن

Call of Duty, Medal of Honor, Battle Filed همگي بازيهاي شوتر اول شخصي هستند غربي كه نشان ميدهند سربازان نظامي امريكا فقط فاسدان و جنايتكاران را نابود ميسازند. و هم اكنون خاورميانه خودش را در اين ژانر نشان ميدهد.

ديدار با سربازان ايراني خليج فارس يك بازي نظامي FPS است كه گيم پلي ان شباهت زيادي به بازي Call Of Duty دارد.اما تفاوت اصلي ان در داستان و نحوه روايت و مفهموم بازي است ، به زودي به غرب هم خواهد امد.

در تریلر بالا ما شاهد محیط هایی هستیم که پیش از این در شوتر های Infinity Ward, Danger Close و DICE است خلق شده بودند،گیم پلی سریع و روان--که در شوتر های اول شخص نظامی بسیار آشنا هستند.ما سربازانی رو میبینیم که همدیگه رو میکشند.ما خیلی زود متوجه یه تفاوت میشویم: از صدا پیشگی گویندگان هالیوودی با صدایی جذاب و معروف خبري نيست بلکه،گویندگانی ایرانی با صدایی جذاب هستند.

Persian Gulf Soldiers به وسيله استديو بازي سازيي در ايران ساخته شده است استديو Amytis Games ،و سخنگو اين استديو H.R. Nikoofar به درباره بازي به Eurogamer توضيحاتي ميدهد : داستان بازي درباره ارتش دريايي (نيروي دريايي) ايران است كه با دزدان دريايي دريايي سومالي در خليج عدن به مبارزه ميپردازند.

"داستان از جايي شروع ميشود كه ادم ربايان و دزدان سومالي يك كشتي تجاري ايراني را مي ربايند ، حال سربازان ايراني كه در خليج فراس حضور دارند ، بايد كشتي را پيدا كنند و رئيس دزدان دريايي سومالي رو يعني 'Sawfish' (اره ماهي) را نيز بازداشت كنند.
خليج دريايي عدن در درياي عربها قرار دارد يعني بين ، يمن و سومالي در حوالي شاخ افريقا قرار دارد ، اين قسمت بخشي از كنال سوئز است كه محل و نقل در انجا انجام ميگريد و دزدان دريايي زياد در ان منطقه حضور دارند ، اهالي بومي ان منطقه به اين قسمت ميگويند : محله دزدان دريايي .

Persian Gulf Soldiers به وسيله موتور ازاد و عمومي Unity Engine ساخته شده است و استديو Amytis Games پاييز امسال در بازارهاي غربي منتشر كند يعني در شبكه Steam بازي را قرار دهد .هنوز مشخص نيست كه بازي به زبان انگليسي چقدر ترجمه شده باشد.

بازي بخش مولتي پلير نيز دارد اما Nikoofar در مورد ان صحبتي انجام نداد ميتوانيد باكس ارت بازي Persian Gulf Soldiers' ببينيد .
http://www.eurogamer.net/articles/2012-06-14-meet-persian-gulf-soldiers-the-iranian-call-of-duty

450x-1

آخرین ویرایش:

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
آقا این چه جریانیه راه افتاده میگن وقتی میخواید از اول شروع کنید باید حتما بازی های پلتفرمر و سوپر میت بوی بسیازید ! من نمی فهمم اصلا بازی سازی چه ربطی به این چیزا داره مثل اینه که بگی خب اول پلتفرمر بسازن بعد که پیشرفت کردن بیان شوتر اول شخص بسازن بعد سوم شخص و همینجوری الی آخر که اون موقع میتونن RPG بسازن ؟!؟!؟!؟ خو چه ربطی داره الان ؟
ما الان بودجه داریم؟بازیساز های با مهارت داریم که RPG و غیره بسازن؟اصلا تو سطح دنیا مطرح شدیم که بخوایم بازیهای AAA بسازیم یا کنسول بدیم؟یه تیم باید خودشو مطرح کنه تا بتونه از طرف ناشرا حمایت مالی و ... بشه!
بودجه دلیل اصلی نیست!شما CD Projekt رو نگاه کنید!این تیم اول با ترجمه بازیها کار خودشو شروع کرد تا بعد Witcher رو ساخت که از بهترین RPG های اون دوره شد!
در ضمن من نمیگم با پلتفرمر ساختن میتونیم RPG بسازیم!بازیسازهایمون باید تجربه و شهرت بدست بیارن که بتونن ساپورت بشن یا با انجین های قوی کار کنن که متاسفانه صنعت گیم تو کشور ما به چشم یه سرگرمی بچه گانه دیده میشه!

Arkham City

کاربر سایت
Aug 11, 2010
336
بازي بخش مولتي پلير نيز دارد اما Nikoofar در مورد ان صحبتي انجام نداد ميتوانيد باكس ارت بازي Persian Gulf Soldiers' ببينيد
اقا به این دقت کردید ؟ امیدوارم خالی بندی نباشه d:
ولی اگر درست باشه میشه با کمتر از 10 تومن از مولتی پلیر لذت برد d:
حداقل بهتر از crossfire هست d:

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,054
نام
سهند
نمیدونم چند نفر شما برنامه صفر و یک که از شبکه اموزش پخش میشه میبنید .ولی روز های پنج شنبه این برنامه به بازی های کامپیوتری مربوط میشه و یک شخصی به نام فرشاد صمیمی میاد میشنیه اونجا برای خودش نظریه ها ی گیمری صادر میکنه که جز گروه ساخت همین بازی هم بوده (البته به نظر من این یارو یا مال وزارت ارشاد هست یا مال اطلاعات ) اولا که خیلی ارادت خاصی به بازی سازان ایرانی داره ارواح عمش و هرچی بازی مزخرف هست از نظر ایشون نمرش 9.5 هست .(یک چیز تو مایه های مسعود فراستی ) ثانیا این آقای به ظاهر متخصص و بازی ساز هر برنامه میاد میشنه یک چیزایی میگه که آدم مخش سوت میکشه مثلا forza horizon نشون میده میگه این need for speed هست یا مثلا ناشر بازی ها رو اغلب میزنه game trailers یعنی هنوز نمیدونه که اسکل این اسم سایتی هست که ازش این تریلر ها رو گرفتی حتی با اینکه یک بار هم یکی براش اس زد گفت که ناشر این بازی نیست گفت نه هست من میدونم هست بعد شما انتظار داری من برم بازی که تحت نظر همچین آدمی ساخته شده رو پول بدم بخرم 100 سال کپیش هم بیاد نمیخرم تا الان تنها بازی که ارزش خرید داشته و من خریدم گرشاسب بوده چون هم مستقل بوده تا حدودی هم تعدادی گیمر و عشق بازی ساختن نه یک سری م. و. ز. د .و. ر

آره دادا درست میگی . یه بار اون پسره عینکیه هست گفت بریم تریلر lost planet 3 رو ببینیم . بعدش فکر میکنی چی نشون دادن ؟
بازی total war این جدیدش فکر کنم اسمش بود samurai رو نشون دادن ولی بازم اون پایین نوشته بودن lost planet 3 و ژانر اکشن شوتر اول شخص و من اونجا کلی خندیدم .
دیروزم که بساطی بود واسه خودش :
مجری برنامه از مهمون برنامه که از وزارت ارشاد اومده بود پرسید شنیدیم ارتش داره یه بازی میسازه ! درسته ؟
مهمون یول برنامه هم گفت آره من دموش رو دیدم خیلی خوب شده و با زیر 100 میلیون جمعش کردن و وی افزود :) که ایشالا تا 15 روز دیگه به بازار میاد .
در حالی که بازی حدود 1 هفتس که اومده !

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
برای شروع بد نیست بالاخره باید از یه جایی شروع کرد اینقد باید بسازن تا پیشرفت کنن...اکثر دوستان از جمله خودم چون بازی های معروف اول شخص رو دیدن با دیدن این بازی ممکنه لذت نبرن...
ولی درکل امیدوارم یه روزی یک بازی مثل CALL OF DUTY یا بتل فیلد با همون گرافیک یا بهتر بسازن...موضوع هم که زیاده نمونه همین 8 سال جنگ خودمون...یه بازی حماسی و پر از صحنه های سینمایی...!!!!به امید انروز...

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
عزیزم شما که آقای فرشاد صمیمی رو نمی شناسی با این لحن در مورد به ایشون صحبت نکن.شما بهتره اصلا این بازی رو نخری چون کسانی مثل شما هرچی این بازی ها رو نخرن بهتره.بعدشم شما اول بازی کن بعد بیا نظر بده اون موقع چشم نظر شما قبول میشه ولی اینجوری حرف زدن واقعا تاسف داره.برنامه صفر و یک هم بنده خودم یکی از بیننده های ثابتشم شما بهتره قبل از اینکه در مورده به این برنامه اینجوری نظر بدی بشینی 2 قسمت رو کاملا نگاه کنی.[-(

ببین شما که بیننده ثابت هستی به من بگو ببنیم اون برنامه ای که این آقا متخصص پافشاری میکرد که need for speed جدید که داره میاد سازنده black box هست رو دیدی یا نه در حالی که داخل همون دمویی که خودشون بدون رعایت حقوق کپی رایت داشتن نشون میداد که بازی توسط Critrion ساخته میشه یا همین هفته پیش ندیدی دمو فورزا horizon نشون داد زیرش نوشته need for speed یا چند هفته پیش بازی total war shougan 2 را نشون میده مجری میگه این مال چه پلتفرمی هست میگه مال xbox live , psn هست یک همچین موجودی به نظرت جای احترام داره اینهمه آدم توی همین سایت هستن که متخصص هستن نمیبرن اونجا بعد این آقایی که فقط یک سری فرامین رو با آزمون خطا تو موتور های ساخت بازی یاد گرفته که هیچ کدومشون هم بلد نیست شده متخصص این برنامه من مساله شخصی که با کسی ندارم میگم آدمی که کوچکترین اطلاعی از بازی نداره بازیش نباید خریده بشه همین

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
میشه بحث سیاسی رو تمامش کنین ؟ یا باید حتما بیان سایت رو .... کنن تا بیخیال بشین ؟

دوستانی که راجب دولتی بودن بازی میگن تو تمام دنیا بازی های با خرج های دولتی ساخته میشه این چیز جدیدی نیست اما اگه خیلی ... هستین بفرمایید یک استدیو تاسیس کنید و بازی بسازین به قول همه نیازی نیست از بالا شروع کنید و خرج زیادی داشته باشین بازی بسازین برای استیم برای موبایل برای آیفون برای اندروید .

انقدر .... نداره .

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
من به بازی امیدوار شدم می رم بازی رو می گیرم

La-Li-Lu-Le-Lo

کاربر سایت
Mar 9, 2012
925
نام
30avash
کلاً 1000 نفر در این مملکت پیدا میشن که پول بالای بازی پلتفرمر بدن؟
کلا 1000 نفر پیدا میشن که به گرشاسپ و میر مهنا و .... پول بدن؟آمار فروش این جور بازی ها خنده داره!

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
شما هدف از ساخت این بازی رو نفهمیدین یعنی ؟
قراره پیشرفت باشه ولی بازیسازان ایرانی هنوز علاقه زیاد از تقلید شدید از call of dutyدارند اگه بازی با بهترین engineساخته بشود ولی تا نواوری نداشته باشد فایده ای ندارد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر