‍Call Of Duty ايراني ( ملاقات با سربازان ايراني خليج فارس)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
به نقل از یوروگیمر
تفنگداران دريايي ايران در مقابل دزدان دريايي سومالي در خليج عدن

Call of Duty, Medal of Honor, Battle Filed همگي بازيهاي شوتر اول شخصي هستند غربي كه نشان ميدهند سربازان نظامي امريكا فقط فاسدان و جنايتكاران را نابود ميسازند. و هم اكنون خاورميانه خودش را در اين ژانر نشان ميدهد.

ديدار با سربازان ايراني خليج فارس يك بازي نظامي FPS است كه گيم پلي ان شباهت زيادي به بازي Call Of Duty دارد.اما تفاوت اصلي ان در داستان و نحوه روايت و مفهموم بازي است ، به زودي به غرب هم خواهد امد.

در تریلر بالا ما شاهد محیط هایی هستیم که پیش از این در شوتر های Infinity Ward, Danger Close و DICE است خلق شده بودند،گیم پلی سریع و روان--که در شوتر های اول شخص نظامی بسیار آشنا هستند.ما سربازانی رو میبینیم که همدیگه رو میکشند.ما خیلی زود متوجه یه تفاوت میشویم: از صدا پیشگی گویندگان هالیوودی با صدایی جذاب و معروف خبري نيست بلکه،گویندگانی ایرانی با صدایی جذاب هستند.

Persian Gulf Soldiers به وسيله استديو بازي سازيي در ايران ساخته شده است استديو Amytis Games ،و سخنگو اين استديو H.R. Nikoofar به درباره بازي به Eurogamer توضيحاتي ميدهد : داستان بازي درباره ارتش دريايي (نيروي دريايي) ايران است كه با دزدان دريايي دريايي سومالي در خليج عدن به مبارزه ميپردازند.

"داستان از جايي شروع ميشود كه ادم ربايان و دزدان سومالي يك كشتي تجاري ايراني را مي ربايند ، حال سربازان ايراني كه در خليج فراس حضور دارند ، بايد كشتي را پيدا كنند و رئيس دزدان دريايي سومالي رو يعني 'Sawfish' (اره ماهي) را نيز بازداشت كنند.
خليج دريايي عدن در درياي عربها قرار دارد يعني بين ، يمن و سومالي در حوالي شاخ افريقا قرار دارد ، اين قسمت بخشي از كنال سوئز است كه محل و نقل در انجا انجام ميگريد و دزدان دريايي زياد در ان منطقه حضور دارند ، اهالي بومي ان منطقه به اين قسمت ميگويند : محله دزدان دريايي .

Persian Gulf Soldiers به وسيله موتور ازاد و عمومي Unity Engine ساخته شده است و استديو Amytis Games پاييز امسال در بازارهاي غربي منتشر كند يعني در شبكه Steam بازي را قرار دهد .هنوز مشخص نيست كه بازي به زبان انگليسي چقدر ترجمه شده باشد.

بازي بخش مولتي پلير نيز دارد اما Nikoofar در مورد ان صحبتي انجام نداد ميتوانيد باكس ارت بازي Persian Gulf Soldiers' ببينيد .
http://www.eurogamer.net/articles/2012-06-14-meet-persian-gulf-soldiers-the-iranian-call-of-duty

450x-1

آخرین ویرایش:

doctor who

کاربر سایت
Apr 15, 2011
1,530
نام
doctor who
مولتی پلیر :-o
امیدوارم حداقل از یوروگیمر 7 رو بگیره

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یه بار شد بیایین از بازیای داخلی حمایت کنین؟
مشکل ما همینه دیگه!
استارت بازیای ایرانی با گرشاسپ خورده شد و همینجور داره ادامه میده
اقرار میکنم اصلا انتظار همچین پیشرفتی نداشتم و خوشحالم که اشتباه فکر میکردم
در هر صورت حمایت میشه!

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
این همون مبارزه در خلیج عدن خودمونه که منشر هم شده؟!اینی که تو ایران منتشر شده مولتی پلیر داره؟!؟!!!
اگه سرور تو تهران باشه حال میده...با پینگ زیر 20 بازی کنیم یکم...عقده ای شدیم!!!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بحث رو خیلی جدی کردن :d پس بایدم یه بازی درست بسازن که آبرومون پیش اروپایی ها و آمریکایی ها نره ناسلامتی کاد داریم میسازیم >:d< . حالا موندم چرا از بتلفیلد شروع نکردن ؟ :-/

ویدیو رو دیدم شاخ درآوردم :x یعنی ما هم آره ؟ دوستان من از این بازی حمایت میکنم و هر کس این بازی رو تخریب کرد از صحنه روزگار پاکیش میکنم :> ! ویدیو رو آپلود میکنم حالشو ببرید .

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
مولتی پلیر :-o
امیدوارم حداقل از یوروگیمر 7 رو بگیره

البته يوروگيمر گفته سازنده نگفته كه مولتي داره .بازي تو ايران عرضه شده پاييز هم تو اروپا عرضه ميشه . بازي رو من ديشب تو بازي فروشيها ديدم قيمتش مناسبه 3500
این همون مبارزه در خلیج عدن خودمونه که منشر هم شده؟!اینی که تو ایران منتشر شده مولتی پلیر داره؟!؟!!!
اگه سرور تو تهران باشه حال میده...با پینگ زیر 20 بازی کنیم یکم...عقده ای شدیم!!!
همونه فكر نكن مولتي پلير تو نسخه ايراني داشته باشه چون هزينه سرور و ايجادشو اينا خيلي زياده.همون مبارزه در خليج عدنه

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
من خودم 3 تا از معروف ترین گیم فروشی های شهرمون رفتم 2تا گفتن نمیاریم یکی هم گفت شاید بعدا جالبه همه هم گفتن بازی عرضه شده:|
واقعا جالبه سیستم عرضه بازی تو مملکت ما>:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,086
نام
محمد امین
داستانش رو یکم کش میدادن بد نبود آخه یک موضع جالب نمیشه مثلا تا کشورهای عربی خلیج فارس هم کشش میدادن..

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
البته يوروگيمر گفته سازنده نگفته كه مولتي داره .بازي تو ايران عرضه شده پاييز هم تو اروپا عرضه ميشه . بازي رو من ديشب تو بازي فروشيها ديدم قيمتش مناسبه 3500

همونه فكر نكن مولتي پلير تو نسخه ايراني داشته باشه چون هزينه سرور و ايجادشو اينا خيلي زياده.همون مبارزه در خليج عدنه
چه سروری ؟ مگه COD سرورهای اختصاصی داشت تا همین چند وقت پیش ؟ رو کنسول هم که نداشته . خودمون یه هاست میزنیم میریزیم داخل :d .

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
موتور بازی که .......:|

تریلرهای بازی نسبتا خئب بوده ولی باید دید که چه قدر سعی کردن گیم پلی بازی تصحیح کنن. با توجه به موتور بازی اصلا نباید انتظار گرافیک کرایسیس رو داشت. تنها جایی که سازنده می تونه مانور بده، گیم پلی و روایت مراحل بازی هست که هنوز معلوم نشده چند تا مرحله داره، چه قدر طول می کشه.

در مورد مولتی پلیر هم فکر کنم این آقا یا خانم نیکوفر همین جوری یه چیزی گفته. خبرنگار یوروگیمر پرسیده مولتی داره نیکوفر هم برای انیکه کم نیاره گفته داره وگرنه اگر واقعا مولتی پلیر داشت اولا چون ایرانی ها استاد غلو کردن هستن در موردش توضیح می داد دوما تا دی پارسال هیچ خبری از ساخت مولتی برای بازی نبود و هنوز داشتن هسته اصلی بازی رو طراحی می کردن.

در کل به نظر من بهتره رو هسته بازی بشتر تمرکز داشته باشن تا چیزای فرعی مثل مولتی. مولتی رو بعد از عرضه بازی هم می تونن به عنوان یه Expansion Pack عرضه کنن و عجله ای نیست واسش.

انتظار برای بازی 8 . نمره احتمالی بازی توسط یوروگیمر 6

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
موتور بازی که .......:|

تریلرهای بازی نسبتا خئب بوده ولی باید دید که چه قدر سعی کردن گیم پلی بازی تصحیح کنن. با توجه به موتور بازی اصلا نباید انتظار گرافیک کرایسیس رو داشت. تنها جایی که سازنده می تونه مانور بده، گیم پلی و روایت مراحل بازی هست که هنوز معلوم نشده چند تا مرحله داره، چه قدر طول می کشه.

در مورد مولتی پلیر هم فکر کنم این آقا یا خانم نیکوفر همین جوری یه چیزی گفته. خبرنگار یوروگیمر پرسیده مولتی داره نیکوفر هم برای انیکه کم نیاره گفته داره وگرنه اگر واقعا مولتی پلیر داشت اولا چون ایرانی ها استاد غلو کردن هستن در موردش توضیح می داد دوما تا دی پارسال هیچ خبری از ساخت مولتی برای بازی نبود و هنوز داشتن هسته اصلی بازی رو طراحی می کردن.

در کل به نظر من بهتره رو هسته بازی بشتر تمرکز داشته باشن تا چیزای فرعی مثل مولتی. مولتی رو بعد از عرضه بازی هم می تونن به عنوان یه Expansion Pack عرضه کنن و عجله ای نیست واسش.

انتظار برای بازی 8 . نمره احتمالی بازی توسط یوروگیمر 6
Unity جايزهاي زيادي سال پيش گرفته موتور خوبي من اطلاعات زيادي دارم كه ميگن يك شركت بازيسازي داره از اخرين قدرت اين موتور تو بازيش استفاده ميكنه.ولي از گرشاسپ و ميرمهنا خيلي بهتره.سازنده چيزي نگفته در مورد مولتي اگه ميگفت سرو صداش گشو همه رو كر ميكرد.يورو گيمر از يجايي دراورده .البته شايد بخش مولتي رو رو يك patch چيزي به بازي اضافه كنند.بازي رو Steam هم مياد و به موفقيت بازي كمك زيادي ميكنه اگه ازش درست استفاده بشه

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر