یک فیلم بلند را در یک ثانیه دانلود کنید!

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
هاراکیری یه عمل ژاپنی هست و کره ای ها این کارو نمیکنن
خواهشن وقتی راجع به چیزی اطلاعات ندارین تز ندین:|

راجع به تاپیک: no comment :|
چه فرقی میکنه امار خودکشی در ژاپن 21 نفر در هر 100 هزار نفره در کره جنوبی 31 نفر .منظور من این بود که اون صاحب مقام شرقی اگه ببینه در حق ملتش کم کاری کرده خودشو میکشه حالا به روش هاراگیری(چون قیافه ژاپنی و کره ای مثل هم بود من به طنز گفتم) یا با طناب و هر چی . اینجا اگه کم کاری در حق ملتت نکنی صاحب مقام نمیشی.
من یه مدت تو سایت نبودم مثل اینکه خیلی جو جدیه اینجا.

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
چه فرقی میکنه امار خودکشی در ژاپن 21 نفر در هر 100 هزار نفره در کره جنوبی 31 نفر .منظور من این بود که اون صاحب مقام شرقی اگه ببینه در حق ملتش کم کاری کرده خودشو میکشه حالا به روش هاراگیری(چون قیافه ژاپنی و کره ای مثل هم بود من به طنز گفتم) یا با طناب و هر چی . اینجا اگه کم کاری در حق ملتت نکنی صاحب مقام نمیشی.
کره ای ها کلاً به خودکشی اعتقاد ندارن:d میان یه کنفرانس خبری راه میندازن و معذرت خواهی میکنه یارو بعدم کناره گیری میکنه. همه هم راضی هستن گویا:)
من یه مدت تو سایت نبودم مثل اینکه خیلی جو جدیه اینجا.
اتفاقاً جو خیلی هم شوخه و من خودمم کلاً آدم جوکی هستم:d
ولی بحث کره که پیش بیاد غیرتی میشم و باید دفاع کنم:d

mohsenfff

کاربر سایت
Jan 25, 2006
242
نام
محسن
کره ای ها کلاً به خودکشی اعتقاد ندارن:d میان یه کنفرانس خبری راه میندازن و معذرت خواهی میکنه یارو بعدم کناره گیری میکنه. همه هم راضی هستن گویا:)

اتفاقاً جو خیلی هم شوخه و من خودمم کلاً آدم جوکی هستم:d
ولی بحث کره که پیش بیاد غیرتی میشم و باید دفاع کنم:d

ببین برادر من این آماری که من میگم از خودم نیست که بر اساس گزارش سازمان جهانی سلامت کشور کره جنوبی دومین رتبه رو بعد از گریلند از لحاظ آمار خودکشی داره حتی به طرز عجیبی از ژاپن هم جلو زده این هم مدرکش
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_suicide_rate
حالا این هنری تامیسیونو کیه ؟کره ایه؟:d

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
ببین برادر من این آماری که من میگم از خودم نیست که بر اساس گزارش سازمان جهانی سلامت کشور کره جنوبی دومین رتبه رو بعد از گریلند از لحاظ آمار خودکشی داره حتی به طرز عجیبی از ژاپن هم جلو زده این هم مدرکش
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_suicide_rate
اونی که میگم به خودکشی اعتقاد ندارن منظورم دولتمردانشونه بابا;)
مردم معمولیشون اتفاقاً اینترنت پرسرعت زده زیر دلشون هی خودکشی میکنن دور همی:|
حالا این هنری تامیسیونو کیه ؟کره ایه؟:d
نه بابا. مافیا 2 مگه بازی نکردی؟
اونی که از همشون باحالتره:d

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,485
نام
آرش
یه نکته ای رو اجازه بدید بگم
شما دارید در مورد کره جنوبی صحبت میکنید
در اون کشور شرقی وزیر ازتباطاتش یه شمشیر همیشه زیر پیرهنش قائم کرده اگه سرعتشون یک دفعه از 40 مگابیت بیاد رو 39 امکان داره عملیات هاراگیری (دریدن شکم) رو انجام بده
اینجا وزیر ارتباطاتش دستور میده سرعت رو بیارن رو 128 کیلوبایت . شما چشم اندازه رو نگاه کن
فرمودید در جراجی و پزشکی این سرعت موارد استفاده فراون داره شاید به این خاطر باشه که مثلا یه پزشک میخواد از شهر سئول یک نفر رو که در شهر بوسان است عمل کنه بنابراین نمیتونه این ریسک رو بکنه که تیغ جراحی روبات کوچکترین تاخیری داشته باشه (اگه تو ایران عمل رباتیک انجام بدن طرف سرحال بره تو اتاق عمل به دلیل کندی و قطعی ،جسد مثله شدش برمیگرده)
اما در ایران جراحی رباتیک خیر سرشون ،یه نفر رو داشتند توسط پزشک متخصص عمل میکردند که تومور مغزیش رو بردارند ،مریض وسط عمل بهوش اومده از تو آینه بزرگ بالای سرش دیده کله و همه چیش ریخته بیرون. گفته یا ابوالفضل . از ترس بیهوش شده.مدیر بیمارستان همون روز اطلاعیه میده میگه ما نمیتونیم ملت رو با چکش بیهوش کنیم

بنابراین دوستان این انتظار بیهوده ایه که بخوایم در کشوری که هنوز ساختارهای پایه اش ناقصه انتظار داشته باشیم اینترنتش کامل باشه . واقعا اینترنت 1 گیگابایت در ثانیه به درد چه کس یا سازمانی در ایران میخوره؟ شمایی که اهل بازی آنلاین هستید اگه اینترنت 1 مگ ولی با پینگ پایین بدند از سرتون هم زیاده .اگر هم که اهل دانلود فیلم باشید با همین 2 مگ هم میتونید روزی 5 تا فیلم دانلود کنید.تنها چیزی که میمونه دیدن شبکه های آنلاینه که اون هم مجاز نیست و گرنه همین الانشم هم ایران مشکل فنی نداره و مشکل سی0اسیه. وضع صنعت و دانشگاه هم که در ایران مشخصه وقتی بیمارستانی داروی بیهوشی فاسد به مریض تزریق میکنه شما انتظار بیاد رو اینترنت 1 گیگابایت سرمایه گذاری کنه؟
بنابراین نباید زیاد انتظار داشت و زانوی غم بغل گرفت که چرا اینترنت کره این قدر سرعتش بالاست و ما پایین.
این چه طرز صحبت کردنه :evil:

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
دلتون خوشه!
میاین اینجا کلی سر همدیگه میزنین همین الان هم میشه رو همین خطوط زاغارت اینترنت 8 مگ داد.مشکل اصلی خودمونیم.1 سال اینترنت نگیرین ببینید چجوری به ...ه خوردن میوفته زیر ساخت.وقتی کل پهنای باند یک isp اندازه یه کاربر تو کشورهای اروپاییه که با 20 یورو شارز میکنه.ترکیه بغل گوشمونه داره روی اینترنت 1 گیگ سرمایه گزاری میکنه اونوقت اینجا تو فکر جدا شدن از اینترنت جهانیه.تا 10 سال دیگه ایران میشه یکی از کشورهای توریستی درجه 1 توریستها میان ببینن انسانهای غارنشین چه شکلین(یاد فیلم پارک ژوراسیک افتادم)
دوستان لطفا رعایت کنید و اینجا حرفهایی که واقعیته رو نزنین چون مجبورن پاکش کنن
ناظم عزیز خسته نباشی

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,955
نام
malek
البته یه چیزو در نظر داشته باشین که در و تخته خوب با هم جور افتادن.اگه خدایی نکرده یه روزی این اینترنت 1 گیگا بایتی به در خونمون برسه نرین حساب کنید که هر ساعت 3600 ثانیه هستش وبعد ضرب در 24 کنید بشه 86.4 ترا بایت میتونم دانلود کنم.اگه سیستم مملکت جوری بشه که اینترنت 1 گیگی بشه عرضه کرد اونوقت قوانینش هم باید همونجوری باشه و واسه فیلم 1 گیگی باید 15-20 دلاری پیاده بشین که این خودش در بلند مدت خیلی به نفع خودمون میشه

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
دلتون خوشه!
میاین اینجا کلی سر همدیگه میزنین همین الان هم میشه رو همین خطوط زاغارت اینترنت 8 مگ داد.مشکل اصلی خودمونیم.1 سال اینترنت نگیرین ببینید چجوری به ...ه خوردن میوفته زیر ساخت.وقتی کل پهنای باند یک isp اندازه یه کاربر تو کشورهای اروپاییه که با 20 یورو شارز میکنه.ترکیه بغل گوشمونه داره روی اینترنت 1 گیگ سرمایه گزاری میکنه اونوقت اینجا تو فکر جدا شدن از اینترنت جهانیه.تا 10 سال دیگه ایران میشه یکی از کشورهای توریستی درجه 1 توریستها میان ببینن انسانهای غارنشین چه شکلین(یاد فیلم پارک ژوراسیک افتادم)
دوستان لطفا رعایت کنید و اینجا حرفهایی که واقعیته رو نزنین چون مجبورن پاکش کنن
ناظم عزیز خسته نباشی

اگر ما صد سال هم از اینترنت استفاده نکیم مطمئن باش هیچ اتفاقی نمیوفته مشکل اینترنت ایران با نگرفتن و تحریم کردن و غیره حل نمیشه فقط باید فکر اصلاح بشه که این هم حالا حالا نشدنیه.

UltraAvatar

کاربر سایت
Apr 25, 2013
98
شما درباره سرعت اینترنت تو ایران حرف میزنید که این بماند مشکل بزرگترمان محدودیت حجمی است که میگذارند اینترنت بسیار زیااااااااد محدود شود و در ضمن گیگهایی که قیمتشون خیلی گرونه حتى سرویسهایی که میگن بهشون نامحدود بعد مدتی دانلود سرعتو میشکونن و دیگه اجازه دانلود نمیدن اخه چه وضعشه

sami57

کاربر سایت
Nov 4, 2011
16
نام
Erfan_Hossein
مشکل از ریشه اس دوستان مملکتی مُرده پرسته همینه ما جهان چهارُمیم ٰ؛ سومم نیستیم این ثابت شدس

و واقعا تاسف داره

حالا بیاید بگید چه ربطی داره

باید فک کنی ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر