یک فیلم بلند را در یک ثانیه دانلود کنید!

ebiramrb

کاربر سایت
Oct 12, 2013
15
من که برخلاف بعضی ها خیلی به این طرح امید دارم ! و ما از پسش بر میایم ! همونطور که از پس هسته ای و بقیه چیز ها بر اومدیم ، و امیدوارم که تحریم ها هرچه زودتر کلکشون کنده بشه تا با سرعت بیشتری پیشرفت کنیم

SHRam

کاربر سایت
Jan 13, 2013
73
نام
شهرام
من که برخلاف بعضی ها خیلی به این طرح امید دارم ! و ما از پسش بر میایم ! همونطور که از پس هسته ای و بقیه چیز ها بر اومدیم ، و امیدوارم که تحریم ها هرچه زودتر کلکشون کنده بشه تا با سرعت بیشتری پیشرفت کنیم
باز یکی از اون افراد فرقه ی چند روح در یک بدن اینجا پیداش شد. :))

حالا همه با هم:
زِرت ( zert ) :))

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
آقا من یه راهکار بهتون بدم که تو یک چشم بهم زدن یه فایل رو دانلود کنید

اول دانلود منیجر رو نصب کنید، وقتی رو یه فایل برای دانلود کلیک میکنید و پنجره مربوطه از برنامه باز میشه که گذینه Download Later و Star Download رو داره کاری نکنید، در اینجا برنامه در حال دانلوده بدون اینکه مشخص بشه اون فایل در حال دانلود هست ، اگه برنامه رو باز کنید و به قسمت Scheduler و سپس Files in the queue برید میبینید که اون فایل داره دانلود میشه، نگاه کنید ببینید چقدر مونده تموم بشه بعد از روی ساعت زمان رو بگیرید و چند دقیقه بعد اون تایم استارت دانلود رو بزنید میبینید که بدون باز شدن پنجره مربوط به دانلود یا باز شدن برای مدت کوتاه فایلتون دانلود شده حالا بدون اینکه بروی خودتون بیارید کف کنید که وای چه سرعتی یه لحظه هم طول نکشید ...

پ.ن: :|:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر