گلکسی اس 4 سامسونگ رسما معرفی شد

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
^آره کلا چه کسی به بیوگاتی ویرون ، کارت گرافیگ gtx 690 ، تلویزیون 50 اینچی با رزولوشن 4k و ... نیاز داره؟؟؟
کلا انسان هرچه ساده تر زندگی کنه و به چیزهای پایین قانع باشه بهتره
دوست عزیز با این طرز تفکر ، تلویزیون رنگی هم اختراع نمیشد
اگر انسان به چیزی که داشت قانع می بود تا ابد درجا میزد

من نیاز دارم !!! مخصوصا به اون بیوگاتی :D:D:thumbdown::D:D

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
ببینین عجب هیولایه..درضما اولا این نسخه ازماشی گوشیه نسخه نهای بهتر هم میشه دوما احتمالش زیاد اگسینوس5اکتا خود سامسونگ که رومدل جهانیه بهتر هم باشه

handsets-march-2013-thumb.png

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,602
نام
حسین
سامسونگ شده اَکتیویژن دنیای گوشی :|
داداش کلا 4 تا گلکسی اس بیشتر نزده با فاصله تقریبا خوب زمانی مگه چی کرده بد بخت سونی که یدفه میبینی چند تا گوشی از اکسپریا فلان میده HTC میبینی یدفه چند تا گوشی ONE فلان میده مگه چون اپل اینطوری با فاصله گوشی میده همه شرکت ها باید اینطور باشن؟

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
درسته سامسونگ تو گوشی سالی1پرچم دار داره تو فبلت هم همینطور یعنی وقتی اس4رو میخری مطمنی تا1سال هیچ گوشی بهتر از اون نمیزنه یا نوت رو بخری هم تا1سال فبلت بهتر از اون نمیزنه..ولی برا مسال سونی هر فصل یه پرچمدارعرضه میکنه یعنی اگه پاییز بهترین گوشی سونی رو بخرین برا زمستون دیگه بهترین نیست:D

البته سامسونگ گوشی زیاد میسازه ولی منظورم پرچمداره

سامسونگ عقیده خلاف اپل داره.اپل میگه بهترین سایز همونه که ایفون داره ولی سامسونگ میگه ما برا ادم گوشی میسازیم و ادمم عقل دارن خودشون میدونن چه سایزی براشون خوبه:D
براهمین سامسونگ تو همه سایز ها گوشی اندروید داره..2.4اینچ2.6اینچ2.8اینچ.3اینچ3.1اینچ3.2اینچ3.3اینچ3.5اینچ3.7اینچ.4اینچ4.3اینچ4.5اینچ4.6اینچ4.8اینچ5اینچ5.3اینچ5.5اینچ:D

morteza 76

کاربر سایت
Mar 29, 2011
219
نام
morteza
اینم بنچ مارک های کامل s4 البته بازم نسخه Snapdragon 600 و برای دیدن بنچ مارک های Exynos 5 Octa همچنان باید صبر کنیم

داخل این بنچ مارک اولیه امتیاز پایین بهتره

3-21-2013%208-39-47%20AM.jpg

3-21-2013%208-43-13%20AM.jpg

3-21-2013%208-40-25%20AM.jpg

3-21-2013%208-40-44%20AM.jpg

3-21-2013%208-40-57%20AM.jpg

3-21-2013%208-41-14%20AM.jpg

3-21-2013%208-41-39%20AM.jpg

این دوتا بنچ مارک اخر مربوط به JavaScript و HTML5 هست

3-21-2013%208-41-56%20AM.jpg

3-21-2013%208-42-15%20AM.jpg

آخرین ویرایش:

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^البته توجه داشته باشید این دو بنچمارک آخر مربوط به قابلیت های نرم افزاری هستند و قطعا نسخه ی آماده ی فروش امتیاز بهتری خواهد گرفت (به امتیاز نوت 2 دقت کنید)

این هم فهرست کشورها و نسخه ای از گوشی که دریافت می کنند
ایران نسخه ی Exynos 5 OCTA رو دریافت می کنه ! YAY

Samsung Galaxy S 4 with Snapdragon 600 or Exynos 5 Octa: here is what market gets what version

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
مزخرف! کپی
این است هنر سامسونگ
یه LED خوب میزنه که کیفیتش خیلی خوبه بازم 3D خوبی نداره
Galaxy S3 هم باهاش کار کردم خیلی کند بود با توجه به CPU ایی که داشت
گوشی فقط SOny. Abbel :D

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,602
نام
حسین
مزخرف! کپی
این است هنر سامسونگ
جان ؟!
شما مگه با این گوشی کار کردین؟!(منظورم S4)
GS IIIکجاش کنده؟ من که اصلا تاخیری ندیدم تو این گوشی چند دقیقه ایی با مال دوستم کار کردم

آخرین ویرایش:

uncharted12

کاربر سایت
Nov 3, 2011
19
مزخرف! کپی
این است هنر سامسونگ

تبلیغات نکنید لطفا

حتما یاکار نکردین یا گوشیتون خرابه

گالکسی اس 3 اصن هم کند نیست و چند تا از دوستان رو هم اینجا میشناسم که گالکسی اس 3 دارن و سرعتشون هم خیلی خوبه

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
من اول GSIII داشتم، فروختمش الان Note II دارم سرعت جفتشون هم به شدت بالا هست ، من نمیدونم این دوستمون چطور میگه کند بود ;)

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
با سلام ..

من كنفرانس Samsung رو كامل و Live از طريق YouTube دنبال كردم ، حالا بماند كه هنوز موندم كنفرانس معرفى بود يا تئاتر يا چى بالاخره ، خلاصه سامسونگ خيلى پول خرج كرده بود فقط سالنى كه وسطه Wallstreet ـه NewYork اجاره كرده بود كافى بود .. تيم اركست كامل ، بازيگران ، مجرى معروف و خيلى از چيزهاى ديگه ..

به نظر بنده و با توجه به بازار جهانى تلفنهاى همراه و خرج فوق العاده زيادى كه سامسونگ داره در قسمت Marketing انجام ميده ( كه چندين برابر خرج اپل ، اچ تى سى و ... ) هستش ، اين گوشى فوق العاده موفق ميشه و خيليم قراره بفروشه ، چه اپل فنها ( مثل خودم ) خوششون بياد چه خوششون نياد .. اگر شما با گوشى هاى سامسونگ آشنايى داشته باشيد ( و بنده از تجربه شخصى با Galaxy S2 , S3 , Note2 ) ميگم ، حتماً ميدونيد كه اين امكانات ( مثل Eye Scroll , Air Swipe ) و غيره واقعاً فقط مال هفته اول استفاده از گوشين يا اينكه درست كار نميكنند ، ( ولى به نظر من كاربدى ترين ، توانايى لمس كردن با دستكشه ) ولى بار تبليغاتى چنين ويژگيهايى فوق العاده بالاست و ميتونن در تبليغاتشون ازش خوب استفاده كنند ( كه واقعاً هم كار درستى انجام ميدن و از نظر تبليغاتى واقعاً بايد به سامسونگ براى اين همه تبليغ موفق تبريك گفت ) و بايد منتظر رقمهاى عجيب و غريب در فروش باشيم ، فاكتور بعدى كه موفقيت سامسونگ رو در كشورهاى جهان سومى بيشتر كرده اينه كه معمولاً گوشيهاى سامسونگ در خاورميانه زودتر از آمريكاى شمالى ميان ( به دليل اينكه بايد مورد تأييد شركتهاى مخابراتى آمريكا قرار بگيرن و لوگو و غيره ) و در تمام كشورها خدمات پس از فروش و نمايندگى هاى خوبى دارن ، البته پردازنده نسخه آمريكايى با نسخه بين المللى فرق ميكنه

نقاط مبهم گوشى كه هنوز برام واضح نيستند ، كه نمايشگر گوشى چرا Pentile هست و من اين خبر خوبى نيست ( دقيقاً مثل گلكسى اس ٣ ) ، اين باترى با همچين سى پى يويى و همچين صفحه نمايشى چه خواهد كرد ؟ آيا هنوز نمايشگرهاى SuperAmoled ***** آبى كمرنگ رو داره ( كه در صفحه هاى كاملاً سفيد آزار دهندست ) يا در اس 4 تحسين يافته ؟ در چند ويديو پريويو كه ديدم لگهاى كوچيكى ديده ميشد آيا در واقعيت هم همينه ؟ ( دليل اينكه گلكسى اس ٣ رو فروختم همين رسپانس تايم ضعيف و لگ بود برعكس Note2 كه واقعاً فوق العاده بود ) .. خلاصه بايد گوشى رو تست كنم ببينم چه جورياست .

و درباره سى پى يو هاى چند هسته اى و عجيب غريب انتظار معجزه نداشته باشيد چون متأسفانه آندرويد سيستم عامليه كه پردازشش خيلى بالاست و همين اسكينهاى سنگينى كه شركتها روش ميذارن كلى پردازش ميخواد و فراموش نكنيد كه پردازشگر بعد از 1080p شدن صفحه نمايش كارش دو برابر شده ، در ورق و بنچمارك امتيازها خيلى بالان ولى عملاً ميبينيد خيلى فرق ميكنه .

خلاصه نتيجه اينه كه مطمئن باشيد فوق العاده ميفروشه ولى اى كاش سامسونگ به Build Quality بيشتر اهميت ميداد مخصوصاً بعد از اينكه HTC با One اوج Build Quality ـه آندرويد رو معرفى كرد . و بايد ديد چقدر پس از معرفى آندرويد جديد طول ميكشه تا به S4 برسه

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
من میخوام گوشی جدید بگیرم ، از بین One و SIV نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم ، از نظر بنچمارک ها هردو نزدیک به هم هستن ،
از یه طرف SIV مخلفات و قابلیت های بیشتری داره ولی بدنه Cheap Sh!ty Plastic :d
ولی htc ONE یه بدنه Unibody داره ولی از لحاظ سخت افزاری یکم ضعیف تر از SIV هست

به نظر شما دوستان کدوم بهتره ! ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر