گفتگو در مورد شبیه ساز شدن کنسولهای PS3 و XBOX360 برای PC

mohammad13

کاربر سایت
Jul 8, 2011
9
واقعا به این همه پشت کار باید تبریک گفت ، برداران من این همش دروغ هست چرا نمیخواهید باور کنید . حالا هی لینک بزارید
سلام دوستان ، ببخشید وسط بحث می پرم
من از همین سایت SOFT28 که دوستان لینک دادن برای امولاتور PS3 یه امولاتور واسه XBOX360 دانلود کردک که برنامه XEON بود.تا اونجایی که سواد ناقص من قد میده XEON امولاتور برای XBOX1 بود.
به نظر من کلا سر کاریم.اما یه سوال؛
مگه این سایت های خارجی مرض دارن که بیخودی بیان یه برنامه نا کارآمد رو قالب کنن به مردم؟
MER30

lost mc

کاربر سایت
Apr 18, 2011
171
نام
سینا
حالا اگه میشه بذارید من و بقیه ی دوستان رویا پرداز از زندگیمون لذت ببریم!

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل------------- که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم!;)

موافقم اساسی :d

منم همینطور اصلا کسایی که میخان منفی بافی کنن یه بار دیگه عنوان تاپیک رو بخونن:گفتگو در مورد شبیه ساز شدن کنسولهای ps3 و xbox 360 برای pc

نه:منفی بافی در مورد شبیه ساز شدن کنسول های ps3 و xbox 360 برای pc

امیدوارم کسایی که میخان منفی بافی کنن یه تاپیک دیگه بزنن

• Like
Reactions: B A T I S T A

lost mc

کاربر سایت
Apr 18, 2011
171
نام
سینا
سلام دوستان ، ببخشید وسط بحث می پرم
من از همین سایت SOFT28 که دوستان لینک دادن برای امولاتور PS3 یه امولاتور واسه XBOX360 دانلود کردک که برنامه XEON بود.تا اونجایی که سواد ناقص من قد میده XEON امولاتور برای XBOX1 بود.
به نظر من کلا سر کاریم.اما یه سوال؛
مگه این سایت های خارجی مرض دارن که بیخودی بیان یه برنامه نا کارآمد رو قالب کنن به مردم؟
MER30

حرف شما متین ولی ورژن جدید xeon به نام xeon360 اومده اگه یه نگاه به صفحات قبل بندازین میبینین یه لینک از سایت سازنده گذاشتم که اسم چند تا امولاتور رو گذاشته که xeon 360 هم توشه

arasre

کاربر سایت
Jul 7, 2011
5
اینا کار نمیکنن، تست کردم حتی نتونست منو رو اجرا کنه، فکر کنم سرکاریه، الان PCSX2بازیهای PS2 رو با افت فریم شدید اجرا میکنه، PS3 که جایه خودشو داره.

ببخشید شما تونستید دانلود کنید؟
کار کرد؟
چه طور بود؟
لطفا آپ کنید؟
اگر تونستید تیکین 6 رو هم آپ کنید(چون خیلی طرفدار داره)
خ خ خ یلی ممنون

mohammad13

کاربر سایت
Jul 8, 2011
9
ممنون از دوستی که پاسخ داد.
من این xeon رو که باز می کنم توی قسمت open دنبال فایلی با پسوند XBE می گرده.دوستان لطفا ببینن که آیا توی DVD ایکس باکس360 فایلی با این پسوند وجود داره یانه؟
من که نیافتم!!!!!!!!!!
MER30

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
ممنون از دوستی که پاسخ داد.
من این xeon رو که باز می کنم توی قسمت open دنبال فایلی با پسوند XBE می گرده.دوستان لطفا ببینن که آیا توی DVD ایکس باکس360 فایلی با این پسوند وجود داره یانه؟
من که نیافتم!!!!!!!!!!
MER30
من حدود 1 هفته ست دارم تلاش میکنم فایل XBE بگیرم :))

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
به کودک سنتر خوش آمدید
10 پیج جلو رفته=))
وای که چقدر خنده دار !
چندبار در این تاپیک گفته شده، چشاتو باز کن، در این تاپیک میخوایم با کمک همدیگه این قضیه رو معلومش کنیم، شما برو یه تاپیک دیگه بزن به نام "کودک سنتر" بشین اینقدر مسخره ی این و اون کن و پالس منفی بده که خوابت ببره.
وقتی میگیم کودک همینه دیگه
خب تو این 20 پیچ چی گیرت اومده؟تو میخوای قضیه رو معلوم کنی؟
میفهمی اگه همچین قضیه ای باشه کل نت رو تکون میده؟
واقعا نمیفهمی این چیزا رو؟

آخرین ویرایش:

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
به کودک سنتر خوش آمدید
10 پیج جلو رفته=))
وای که چقدر خنده دار !
چندبار در این تاپیک گفته شده، چشاتو باز کن، در این تاپیک میخوایم با کمک همدیگه این قضیه رو معلومش کنیم، شما برو یه تاپیک دیگه بزن به نام "کودک سنتر" بشین اینقدر مسخره ی این و اون کن و پالس منفی بده که خوابت ببره.

• Like
Reactions: lost mc

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر