گفتگو در مورد شبیه ساز شدن کنسولهای PS3 و XBOX360 برای PC

ashash

کاربر سایت
Jan 14, 2009
223
اینطوری که معلومه شما بازی های x360 رو اجرا کردید وگرنه از کجا میدونید فرمتش xex هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

فهمیدنش کار سختی نیست، با بررسی داشبورد ها و ISO ها به راحتی می شه فایل های اجرایی Xbox360 رو فهمید، همین داستان در مورد کنسول های دیگه هم صدق می کنه.

• Like
Reactions: lost mc

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
فهمیدنش کار سختی نیست، با بررسی داشبورد ها و ISO ها به راحتی می شه فایل های اجرایی Xbox360 رو فهمید، همین داستان در مورد کنسول های دیگه هم صدق می کنه.
مهم نیست فرمتش چیه. شماهم بیخودی بحث نکن آقای Ashash . به جای این کارا بفرمایید برید یه امیو پیدا کنید.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
سلام به تمام بچه های گل بازی سنتر
دیشب یه خبری رو خوندم شاخ در آوردم اگه میخاید شما هم بخونید راجع به x360 هستش

منبع

این خبر چند روز پیش هم تو سایت تو بخش شایعات گزاشته شده بود خبر جدیدی نیست

mohammad13

کاربر سایت
Jul 8, 2011
9
سلام به تمام بچه های گل بازی سنتر
دیشب یه خبری رو خوندم شاخ در آوردم اگه میخاید شما هم بخونید راجع به x360 هستش

منبع
با تشکر از شما دوست عزیز.
الان که نسخه بتای ویندوز8 منتشر شده ؛ اگه ممکنه دوستان امتحان کنن و ببینن که بالاخره چشم ما به جمال یوسف روشن میشه یا نه=((=((=((=((=((

lost mc

کاربر سایت
Apr 18, 2011
171
نام
سینا
با تشکر از شما دوست عزیز.
الان که نسخه بتای ویندوز8 منتشر شده ؛ اگه ممکنه دوستان امتحان کنن و ببینن که بالاخره چشم ما به جمال یوسف روشن میشه یا نه=((=((=((=((=((

فکر نکنم با نسخه بتا بشه
به کامنت اقای rahyarpaul یه نگاهی بندازید...
ولی اگر کسی براش مقدور هست حتما امتحان بکنه مارو هم در جریان بزاره..

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
به نظر من مایکروسافت توان این کار رو داره و از طرفی هم اگه یه کنسول جدید ارائه بده ضرری که نمیکنه هیچ دو طرفه هم منفعت میکنه! هم از کنسول جدیدش و هم از ویندوز 8 میتونه سود خوبی به جیب بزنه. ولی حتی اگه بازی های PS3 رو هم اجرا بکنه من از XP عمرا اگه دست بردارم.

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
به نظر من مایکروسافت توان این کار رو داره و از طرفی هم اگه یه کنسول جدید ارائه بده ضرری که نمیکنه هیچ دو طرفه هم منفعت میکنه! هم از کنسول جدیدش و هم از ویندوز 8 میتونه سود خوبی به جیب بزنه. ولی حتی اگه بازی های PS3 رو هم اجرا بکنه من از XP عمرا اگه دست بردارم.
XP هم شد ویندوز ؟
من ترجیح میدم ویندوز نداشته باشم تا ویندوز XP رو نصب کنم رو کامپیوترم.
دنیا 7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر