کنترل بلاگ های سایت قبل از ارسال

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
بازم یه سیاست دیگه . خیلی خوبه اینطوری.
ولی تایید نظرات درست نیست چون بعضی مثل من زمان ارسال نظرش هم براش مهمه. فرضا اگه نظری ارسال شد و بعد چند ساعت تایید شد مطمئنا خودم پاکش کردم.
یا مثلا نظرات ارسال شده رو هم بار میشن و وقتی صاحب بلاگ بعد مدتی on میشه و همشونو تایید کنه . میبینیم یا نظرات به هم ربطی ندارن یا اغلب تکرارین و کلا بحث بدردبخوری رو نداشتیم.
و اغلب نظرات صرفا برای توجه صاحب بلاگ نیست.

خوب از این دید که شما اشاره کردی فرق خاصی ایجاد نشده،
چرا . فرقش تو آمارشه.
قبلا تقریبا میشه گفت 10 % بلاگا نظراتشون تاییدی بود. ولی الان شده 100 %

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
شما که زحمت کشیدید و بلاگارو تاییدی کردید . خواهشن مباحث کلوب رو هم به تایید صاحب کلوب بزارید.
ممنون.

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا
با سلام، اقا این بخش نظرات رو به حالت قبل برگردونید، اصلا گاهی اوقات آدم یادش میره بیاد تایید کنه نظرات بلاگشو... لطفا به همون حالت قبلی برگردونید این بخش نظراتو

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستان نمی تونین اجازه بدین بلاگ های ارسال شده که هنوز فرصت تأیید شدن رو پیدا نکردند رو خودمون پاک کنیم ؟ نمیشه آخه برای یه کاربر معمولی ، انگار فقط ادمین ها و مدیران می تونن تأیید کنن یا پاکش کنن .

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
حداقل داریم بازی سنتر رو کره شمالی میکنیم . وقتی واسه یه بلاگ ساده زدن از ده تا فی#لتر باید رد شد دیگه فولان .
هر روز تو اطلاعیه های سایت باید منتظر یه خبر دیگه باشیم . استفاده از بازی سنتر روزی نیم ساعت - حذف بخش بازارچه - ممنوعیت پست به جز مدیران و ... الخ

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
خیر، وقتی بازی‌سنتر تو کُره‌ شمالی و با اعضای بدتر از مردم کره شمالی داره فعالیت می‌کنه باید مطابق قوانین کره شمالی اداره بشه. به همین سادگیه قضیه

.:Zangetsu:.

کاربر سایت
Jun 3, 2011
537
نام
Hamzeh
خیر، وقتی بازی‌سنتر تو کُره‌ شمالی و با اعضای بدتر از مردم کره شمالی داره فعالیت می‌کنه باید مطابق قوانین کره شمالی اداره بشه. به همین سادگیه قضیه

64765920490915117193.jpg

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
مواردی مثل کپی پیست و این جور چیزا هم که تایید نشه نوشتم اگر هیچ چیز به درد بخوری توی بلاگ مشاهده نشده تایید نمی شه. اغلب موارد اینا نوشته هایی هستن که شخص هیچ زحمتی برای نوشتنش نکشیده بنابراین وقت کسی هم تلف نشده.

من که همچین بلاگی تا حالا نزدم ولی وقتی جامعه بازیسنتر از این نوع بلاگ ها استقبال میکنه شما برای کدوم جامعه, سایت رو اداره میکنید !:-/

اینجور برداشت میشه که شما مصلحت میدونید دوستان طرف بلاگ های بی محتوا نرن , واقعیت اینه اگه از این بلاگ ها استقبال نشه مثلا خود من کم پیش میاد کامنت بدم اونجا ,دیگه همچین بلاگی توسط اون فرد زده نمیشه

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
احیانا شما همون کسی نبودی که چند وقت پیش با همکاری رفیق شفیقت اون بلاگ سخیف رو درباره یکی از اعضای سایت زدید و مفتضحانه از سایت اخراج شدید؟ شما دیگه خواهشا حرف از اخلاق و قانون و اینا نزن...

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
احیانا شما همون کسی نبودی که چند وقت پیش با همکاری رفیق شفیقت اون بلاگ سخیف رو درباره یکی از اعضای سایت زدید و مفتضحانه از سایت اخراج شدید؟ شما دیگه خواهشا حرف از اخلاق و قانون و اینا نزن...

هوم؟ آیا شهروندی که کار خلاف قانون انجام میده و مجازات میشه، حق نداره در مورد قانون اظهار نظر کنه؟ seems legit

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,800
نام
شیخ صدرا
هوم؟ آیا شهروندی که کار خلاف قانون انجام میده و مجازات میشه، حق نداره در مورد قانون اظهار نظر کنه؟ seems legit

تو کره شمالی کسی نباید نظری داشته باشه.

The Reapér

کاربر سایت
Jun 25, 2008
654
نام
آرش
ربطی نداره اصن.
همون قضیه دیگ به دیگ میگه روت سیاه و اون دانش آموزی که 6 شده به اون که 5 شده می خنده برای شما اینجا صدق می کنه.

jojefokoli

کاربر سایت
Oct 23, 2010
87
نام
Bijan
ببین وقتی طرف شعورش به این نمیرسه بلاگی که میزنه چه مضمونی داره میاد دعوای خانوادگیشو مسائل شخصیش با این و اون و میکنه روزنامه دیجیتال میزاره برای عموم و خیلی حرفای زشت و غیر اخلاقی و عرفی رو اونجا میزنه و به خیلی ها توهین می کنه چرا نباید از قبل توسط مدیریت سایت بررسی بشه ؟؟؟؟؟

تازه اگه کسی باز اقدام به زدن این بلاگ ها کرد باید تنبیه بشه باید از سیستم حذف بشه چون اطلاح پذیر نیس.این ربطی به کره شمالی که شما ها بحثشو انداختین سر زبون نداره که !!!! محتوای بلاگ باید اموزنده باشه اگر هم نبود نباید باعث ایجاد تنش بشه که همه به هم بپرن بعد هم اون تاپیک یا بلاگ قفل و پاک بشه . پس بهتره قبل از بازدید عموم مورد بازنگری قرار بگیره . من 100 درصد موافقم .

این کارتون دیگه خیلی سختگیری میشه ! طرف وقتی میخواد پرمیوم بشه مثلا چه فرق خاصی داره با کاربر فعال ؟ شما میتونید به جای اینکه بیاید بگید حتما بلاگ ها هدف خاصی داشته باشند فقط بلاگ های سیاسی و مذهبی و اون هایی که حالت تمسخر دارند در هر صورت شما که به حرف کاربران توجه ای نمیکنید این یه مورد هم روش

حرف شما درست ولی خیلی فرق میکنه با کسی که پریمیوم بشه فکر کنه دیگه سایت ارثیه پدریشه هر کاری میخواد بکنه . می تونه از بازارچه استفاده کنه همش بلاگ نیست که خودم چون دیر به دیر سر میزنم پریمیوم شدن برام مفید نیس ولی یکی از صبح تا شب اینجاس پریمیوم بشه براش مفیده .

آخرین ویرایش:

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
حرفای قشنگ میشنوه آدم . آقای تهرانن فرمانیه میگیم از این به بعد بلاگ های فواید مسواک یا رفع آروغ بعد از غذا رو بزنن آموزنده باشه .
همیشه همینه . بگن قبل از ورود به سایت باید تفتیش بدنی هم بشید یه سری میان میگن : "عه چه خوب." "آفرین به این تصمیمای بخردانه ." " من همیشه میخواستم این پیشنهادُ بدم ." الخ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر