کدام یک از ساخته های بلیزارد اعتیاد بیشتری را به همراه دارند؟

کدام یک از ساخته های بلیزارد اعتیاد بیشتری را به همراه

• مجموع رای دهنده‌ها
    178

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
مشکل این نطر سنجی میدونی چیه؟ عادلانه نیست آخه
کمتر کشی اینجا هست که استار کرفت اورج رو آنلاین زده باشه وبیاد نظر بده ولی بازی های دیگخ رو همه ... کردن رفته
sc2 یه بازی که لیگ داره و شاید با 3 سال هر روز بازی کردن هم نتونی به درجه ی مستر برسی و از ویژگی این بازی اینه که تا مستر نشی ول نمیکنی تازه مستر بشی بیشتر هم بازی میکنی
یعنی این بازی افتضاح اعتیاد آوره و خفن سخت و اشک در آور که تو 1 ثانیه میتونی ببازی یا ببری
hs هم ائل که اومد من sc رو گذاشتم کنار ولی چون لیگش مثله sc جذاب نیست کم کم از جذابیتش کم میشه و میذاریش کنار (اولش خیلی بده ها ما مصب :|)

مسئله ای که هست اینه که SC خیلی پیچیده تر و مشکل تر از باقی ایناست، همین باعث میشه خیلی ها طرفش نرن، اما امثال دیابلو خیلی سادست و تقریبا هرکسی میتونه بازیش کنه و واسش جذابه!
به همین دلیله که طرفدارای دیابلو خیلی بیشترن، چون واسه همه مناسبه!

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
مسئله ای که هست اینه که SC خیلی پیچیده تر و مشکل تر از باقی ایناست، همین باعث میشه خیلی ها طرفش نرن، اما امثال دیابلو خیلی سادست و تقریبا هرکسی میتونه بازیش کنه و واسش جذابه!
به همین دلیله که طرفدارای دیابلو خیلی بیشترن، چون واسه همه مناسبه!
منم برا همین گفتم این برا sc عادلانه نیست
حد اقل تو ایران

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
منم برا همین گفتم این برا sc عادلانه نیست
حد اقل تو ایران
خوب دیگه از اسم سبکش هم پیداست .. استراتژیک !
اصلا در ایران کسانی که این سبک بازی کردند و علاقه دارند کم شده حتی خود منم که از زمان بچگی کامپیوتر گرفتم و لذت زیادی از بازی قلعه بردم الان حوصله زیاد ندارم تا این گونه بازی ها انجام بدم .. دنبال یک بازی هستم که راحت و سخت باشه مثل دیابلو در عین داشتن سیستم ساده ولی درجات مختلف سختی بازی که داره لذت زیادی به ادم میده

XboXMaH

کاربر سایت
May 3, 2014
11
نام
محمود
Diablo یکی از بهترین و اعتیاد آورنده ترین ساخته های بلیزارد هست===> نقش آفرینی + استراتژیک واقعا نوآورانست.

playliveon

کاربر سایت
Sep 24, 2011
307
starcraft
بی انصاف جوری ادم رو خفه میکنه که اصلا نمیشه ولش کرد یعنی یک روز بازی نکنی نمیشه
اتفاقا تقریبا سه روز پیش دوباره کمپینشو شروع کردم حالا انلاینش که جای خود دارد

madreaper

کاربر سایت
May 27, 2006
305
نام
Pouria
چرا من به Blackthorne بیشتز از همه معتادم ؟ :-؟

Blackthorne - Wikipedia, the free encyclopedia

220px-BlackthorneSNES.jpg

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
همشون بشدت اعتیاد آورن.. بستگی داره کدوم عنوان رو اول بازی کرد.. ولی به نظر من Diablo از همه اعتیاد آورتر است:d

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
استایل کاراکتر ها و داستان ..... ( البته نظر منه )

اگه منظورتون نسخه سوم هست که داستان ادامه نسخه های قبلی هست و کاملا مناسب و عالی بود . تو DLC بازی هم که Reaper Of Souls هست که داستان رو خیلی خوب شفاف میکنند .

استایل کاراکتر ها هم متوجه نمیشم دقیقا منظورتون چی هست ؟ :-/

Blackfire

کاربر سایت
May 18, 2014
73
نام
Sh!mA
اگه منظورتون نسخه سوم هست که داستان ادامه نسخه های قبلی هست و کاملا مناسب و عالی بود . تو DLC بازی هم که Reaper Of Souls هست که داستان رو خیلی خوب شفاف میکنند .

استایل کاراکتر ها هم متوجه نمیشم دقیقا منظورتون چی هست ؟ :-/
من نسخه قبل بازی نکردم:d ..........منظورم اینه که دیابلو خیلی بهتر از بقیه نسخه بازی های که بلیزارد ارئه کرده/:) .............. هرچند دیگه نوبت اینه که در کل بلیزارد بزاریم کنار بریم سراغ wildstar محصول ncsoft .......;)

™TyrioN

کاربر سایت
Nov 2, 2013
1,793
نام
وحید
منظورم اینه که دیابلو خیلی بهتر از بقیه نسخه بازی های که بلیزارد ارئه کرده

البته که نظر شخصی شما هست . وگرنه بیلیزارد همه بازی هاش تو یه سطح هستند و با کیفیت خارق العاده .
هرچند دیگه نوبت اینه که در کل بلیزارد بزاریم کنار بریم سراغ wildstar محصول ncsoft .......

بــــــــــله ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر