کدام یک از ساخته های بلیزارد اعتیاد بیشتری را به همراه دارند؟

کدام یک از ساخته های بلیزارد اعتیاد بیشتری را به همراه

• مجموع رای دهنده‌ها
    178

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
من نصفه بیشتر عمر گیمریم رو داشتم Star Craft II بازی می کردم. ولی خوب فکر کنم 90 درصد PC گیمرها در درد خاطرات نوستالژیک وار Diablo II مشترک هستند.
من هم از این قاعده مستثنی نیستم.

ولی خوب این Star Craft بد چیزی پـِدَسوخته!

ID تو بده ادد کنمت عو من یه روز نیست که استار نزنم

R.P.G

کاربر سایت
Mar 21, 2009
1,090
نام
Marked One
مطمئناً WoW، نه تنها بین بازی های خود بلیزارده بلکه بین تمام بازی های دیگه اعتیادآورترین هست.

Diablo هم فکر میکنم تا 300 ساعت یا شایدم بیشتر میکشه بازی کنی ولی در حد WoW نمیکشه. :D البته اینو در مورد DIII که بازی کردم میگم چون DII یا DI رو متاسفانه بازی نکردم.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
ممنون مجبتی بابت تاپیک.
بنظرم SC واقعا اعتیارآورترینه! البته من از WOW و WC و diablo خوشم نمیاد اما چون به سبک استراتژی علاقه مندم واقعا SC خفن بهش معتادم:|

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,576
نام
بهنام
مشخصه wow از همه اعتیاد اوره تره. اون دنیایی ک wow داره حتی برای بازی هایی MMO RPG هم زیاد از حد بزرگه

boxgamer

کاربر سایت
Apr 19, 2010
150
نام
امیر
بنظر من وارکرافت مخصوصا شماره سوم:bighug:.پای اون بازی موسم به فنا رفت:d.مرحله آخرشم که هم عالی بود هم نامردی چونکه اونا هم زیاد بودن هم قوی ولی ما...:|
Warcraft-3-3.jpg

یادش بخیر

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,017
نام
Milad
اعتیاد یعنی اینکه 1 هفته هر روز تا شب پای بازی با کلاس های مختلف و جنون لوت زیره هیچ چیزیو از دست ندی..رنگ کلیک موست بره وقتی بغد از 12 ساعت شب بری تو جات بخوای بخوابی هندزفری رو بزاری گوشت و Diablo2-wilderness.mp3 گوش بدی تا وقتی خوابت ببره و فردا دکمه PC رو باز بزنی...

.:majid:.

کاربر سایت
Sep 27, 2012
119
نام
majid
بنظر من وارکرافت مخصوصا شماره سوم:bighug:.پای اون بازی موسم به فنا رفت:d.مرحله آخرشم که هم عالی بود هم نامردی چونکه اونا هم زیاد بودن هم قوی ولی ما...:|
Warcraft-3-3.jpg

یادش بخیر

با این عکسی که گذاشتی تمام خاطرات دوران وارکرفت برگشت:d ، فقط و فقط WAR craft

AriDark

کاربر سایت
Jul 5, 2008
260
نام
آرین
البته مشکل Hearthstone اینه که اعتیادش با گذر زمان کمتر میشه، اوایل کار که دهن آدم رسرویس می کنه ولی بعدا کمتر میشه!
yahoo_4.gif

دقیقا عکس wow این نکته ! :D

هر چی تو wow بیشتر یاد بگیری و حرفه ای تر بشی که خب همین حرفه ای تر شدن خودش مستلزم گذاشتن زمان خیلی زیادیه, حریص تر میشی بیشتر بازیش کنی لعنتی رو :D

Damn

کاربر سایت
Feb 15, 2012
198
Warcraft-3-3.jpg

یادش بخیر
من این 26 ساعت یک ضرب بازی کردم
تازه اون هم مپ تصادفی و نه مرحله
عالی بود
Heart stone البته بازی نکردم
چی هست ؟

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,659
نام
Mehrdad
warcraft III هم بخش building rts هم mode های فوق العادش... همین بازی به تنهایی 5 6 سال عمرمو گرفت و ps2 عملا تبدیل به دکور کرد:d چه روز ها و شب هایی که با این بازی گذروندم... مپ castle fight تو garena master یادش بخیر:d

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
736
نام
reza
فقط war craft
دوستان قسمت مرحله ایش واسه من تا یجایی میرفت بعد تموم میشد
باید پچ دانلود کنم؟ از کجا؟

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
کلا هر وقت اسم اعتیاد میاد (نه فقط درباره گیم) نه یاده مواد پواد میوفتم نه یاد چیز دیگه فقط اول یاد WoW میوفتم

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
مشکل این نطر سنجی میدونی چیه؟ عادلانه نیست آخه
کمتر کشی اینجا هست که استار کرفت اورج رو آنلاین زده باشه وبیاد نظر بده ولی بازی های دیگخ رو همه ... کردن رفته
sc2 یه بازی که لیگ داره و شاید با 3 سال هر روز بازی کردن هم نتونی به درجه ی مستر برسی و از ویژگی این بازی اینه که تا مستر نشی ول نمیکنی تازه مستر بشی بیشتر هم بازی میکنی
یعنی این بازی افتضاح اعتیاد آوره و خفن سخت و اشک در آور که تو 1 ثانیه میتونی ببازی یا ببری
hs هم ائل که اومد من sc رو گذاشتم کنار ولی چون لیگش مثله sc جذاب نیست کم کم از جذابیتش کم میشه و میذاریش کنار (اولش خیلی بده ها ما مصب :|)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر