کدام کنسول نسل جدید؟

کدام کنسول را انتخاب می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    433

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
كنسول ها

فعلا به خاطر blue-ray بودن ps3 نمي شه خريدش چون خامش بالاي 20 تومن بگذريم از رايت 20 30 گيگ بازي شايد تنها راه استفاده از هارد كنسول باشه كه اون زمان بايد مدل 60 گيگي را خريد مورد بعدي دستگاه psp است كه تو ايران كم بهش توجه ميشه اما بايد ديد كه اين كنسول الاوه بر انوان هاي قوي بازي از جمله jim resident evil silent hill devil may cry metal gear gran trismo driver76 tekken gta daxter burnout metal slug call of duty ratchet&clank oblivion كلي هم كارايي داره از جمله پخش فيلم با بهترين كيفيت حالت sleep mod براي ادامه ي بازي با وجود خاموش كردن دستگاه اجراي بازي هاي ps1 sega nes atari gba gbm gbc داشتن لن .the best psp software is simple gui for convert psx game and personal media manager v2.87 for convert movie in 480*272 full screen
در اخر هم من 360 به خاطر انواع هاي قويش گرفتم كه بين همه ي كنسول ها در اين زمينه سر تره از جمله
bio skack gears of war mass effect golden axe lost planet halo 3 too human shadow run fable 2 alan awake spilinter cell 5 two word forza 2 crack down time shift saint row kameo

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
به نظر من انوان هاي يه دستگاه عامل پيروزي اونه مثل evil 3 كه خيلي از ما ها خاطرات زيادي از اون داريم كه مارو يادخاطرات خوبه ps1 ميندازه
بازي هاي به ياد ماندني كنسول ها را به ياد ماندني مي كنند

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
طبق گفته ي سايت مروف گيم اسپات 360 از ps3 قوي تره مخصوصا در fight night and madden 07 چيزي كه مسلمه اينه كه ps3 يه ابر رايانه نيست اگه شك دارين يه بازي از ps3 بگين كه گرافيكش از 360 فراتره.تازه اگه كسي دنباله كارت گرافيكه 8800gtx هستش با قيمته 700 تومان كه خيلي خفنه قرار بود ps3 دو عدد gpu داشته باشه كه اين كارو نكرد cpu هم در كنار كارت گرافيك معني پيدا مي كنه شك دارين يه بازي رو رويه چنتا cpu مختلف امتحان كنيد تا ببينيد gpu حرف اول رو ميزنه نه cpu
من خودم اين كارو بارها كردم ديدم كه همين طوره

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
طبق گفته ي سايت مروف گيم اسپات 360 از ps3 قوي تره مخصوصا در fight night and madden 07 چيزي كه مسلمه اينه كه ps3 يه ابر رايانه نيست اگه شك دارين يه بازي از ps3 بگين كه گرافيكش از 360 فراتره.تازه اگه كسي دنباله كارت گرافيكه 8800gtx هستش با قيمته 700 تومان كه خيلي خفنه قرار بود ps3 دو عدد gpu داشته باشه كه اين كارو نكرد cpu هم در كنار كارت گرافيك معني پيدا مي كنه شك دارين يه بازي رو رويه چنتا cpu مختلف امتحان كنيد تا ببينيد gpu حرف اول رو ميزنه نه cpu
من خودم 360 فن هستم!
156.gif

الان تازه اول کاره ps3 هست و نباید بازیهای مشترک رو با هم مقایسه کنی بزار چند ماه دیگه که بازیسازها خوب با ps3 اشنا شدن اون موقع وقتی خوبی واسه مقایسه هست:)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
من خودم 360 فن هستم!
الان تازه اول کاره ps3 هست و نباید بازیهای مشترک رو با هم مقایسه کنی بزار چند ماه دیگه که بازیسازها خوب با ps3 اشنا شدن اون موقع وقتی خوبی واسه مقایسه هست
با امین موافقم 160% . همین لانچش ... منظورم گنجی 2 بود ، گرافیکش توپه . فقط فریم ریتش منو ازار میده . ولی 186&پ% بازی های در حدا نام خودش خواهد داشت . نمونش هم بازی L.A.I.R هست ( عزیز دلم . ناز خوشگلم ) :love:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
سلام

نمیدونم چرا دوستان در حق wii کم لطفی کردن. :(
تو این طوفانی که ps3 و 360 به پا کردن کی به wii نگاه میکنه؟؟؟؟

طبق گفته ي سايت مروف گيم اسپات 360 از ps3 قوي تره مخصوصا در fight night and madden 07 چيزي كه مسلمه اينه كه ps3 يه ابر رايانه نيست اگه شك دارين يه بازي از ps3 بگين كه گرافيكش از 360 فراتره
بابا من نمیدونم این 360 که خرش از پل گذشت چرا همه یادشون رفته.....
لانچ افتضاح (البته قبول دارم لانچ ps3 هم خیلی ضعیف بود) ، مشکل حرارتی کنسول های ابتدایی ، وجود لانچ تایتل های نه چندان جذاب و همینطور افت فریم در بازی های اولیه و گرافیک نه چندان دلچسب بازی های لانچ..... (همین الان بعد از 1 سال هنوز بازی هایی پیدا میشه که روی 360 افت فریم داره)
ps3 تازه اوله راهه و این مدت زمانی بد رو 360 هم گذرونده...
پس واقعا یه کم انصاف داشته باشید

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
بابا من نمیدونم این 360 که خرش از پل گذشت چرا همه یادشون رفته.....
لانچ افتضاح (البته قبول دارم لانچ ps3 هم خیلی ضعیف بود) ، مشکل حرارتی کنسول های ابتدایی ، وجود لانچ تایتل های نه چندان جذاب و همینطور افت فریم در بازی های اولیه و گرافیک نه چندان دلچسب بازی های لانچ..... (همین الان بعد از 1 سال هنوز بازی هایی پیدا میشه که روی 360 افت فریم داره)
ps3 تازه اوله راهه و این مدت زمانی بد رو 360 هم گذرونده...
پس واقعا یه کم انصاف داشته باشید

لانچ 360 افتضاح بود و لانچ ps3 از 360 بدتر!
این 360 فن ها گیر دادن به اون "تر" :):biggrin1:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
لانچ 360 افتضاح بود و لانچ ps3 از 360 بدتر!
این 360 فن ها گیر دادن به اون "تر" :):biggrin1:
پس امین قبول کن لانچ افتضاح یه بهونه ای بیش نیست.....
چون 360 هم همین وضعیت رو داشته و الان نگاه کن 360 داره شاخ و شونه میشکه....

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan

دلیل اینکه بازیهای 360 از PS3 گرافیک بهتری داره اینه که فعلا برنامه نویس ها طوری که از پردازنده 360 اگاه هستن از سل نیستن و برای همین هم هست که تو اکثر بازیهایی که برای 2 کنسول میاد نسخه PS3 افت فریم محسوس داره شما تا یکسال دیگه صبر کن و اونوقت قدرت 2 کنسول رو مقایسه کن
من خودم 360 رو خیلی دوست دارم و فقط هم به خاطر بازیهاش رفتم خریدم در عین حال از مایکروسافت متنفرم چون 2 زار نمی ارزه

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
cpu هم در كنار كارت گرافيك معني پيدا مي كنه شك دارين يه بازي رو رويه چنتا cpu مختلف امتحان كنيد تا ببينيد gpu حرف اول رو ميزنه نه cpu

اصلا اینطور نیست

این مطلب کاملا واضحه که CPU مهمترین بخش تو کنسول یا PC هست و گرافیک در کنار CPU معنی پیدا میکنه نه اونی که شما گفتین!!

m.sarsh

کاربر سایت
Aug 20, 2006
463
نام
محمدرضا
راستی بچه ها اگه شماره ی جدید بازیرایانه رو گرفتید من قسمت سونی در برابر مایکروسافت رو هیچی نفهمیدم اگه شما فهمیدید میشه یه توضیحی بدید!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر