کدام کنسول نسل جدید؟

کدام کنسول را انتخاب می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    433

BaziArena

کاربر سایت
Aug 24, 2006
58
نام
BaziArena
شما چرا هر چی میشه دعوا راه میندازین به نظر من که اصلا این طوری خوب نیست.
غیر از این هم اگه خوب تر فکر کنید میبینید که تنها طرفدارانی که اصلا از حرف زدن و قیافشون معلوم نیست , طرفدار Ps 3 هستند!!

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
ببینید یکی از علل مهم فروش بالای Wii تا حالا علاوه بر تیزرهای تبلیغاتی زیادش(که به نظر من بیشترشون اغراق آمیزه)بازی Zelda هست
چون Zelda برای Wii حکم Halo3 رو داره برای 360 و یا Metal Gear4 برای PS3
معلومه که هر کدوم از بازیهایی که بالا بهش اشاره کردم برای لانچ آماده بشن تو فروش کنسول خیلی تاثیر دارن و نینتندو هم این کار رو کرده و حالا هم اکثر طرفدارای Zelda میخوان نسخه نسل جدید این بازی رو امتحان کنن

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
گوش کن عزیز زمانی که آتاری و نینتندو داشت از چیزای بی مصرف می ساخت سونی در حال طراحی یه چیزی 100 برابر نینتندو و آتاری بود که این کارو هم کرد
سونی وقتی که برای اولین بار شروع میخواست بکنه به ساخت کنسول اومد پیش نینتندو و با هم دیگه یک پروژه مشترک برای یک کنسول بازی رو داشتن که بعد از مدتی کنسل شد و باعث شد که سونی بره PS رو بزنه ....نینتندو هم یه شریک دیگه انتخاب کرد ...فیلیپس و حق ساخت چند تا بازی از جمله Zelda رو به اون داد که در آخر این کنسول بیشتر شبیه به یک جک شد!! تا اینکه نینتندو به دنیای سه بعدی برگشتو وضعیتش تثبیت شد ;)

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
دوستان یادتونه بعضی ها به مسخره میگفتن که ماکروسافت با نرم افزار یه چیپ جدید رو تو کنسولش فعال میکنه!!!:cheesygri
حالا این اتفاق افتاده و یه چیپ جدید به اسم ana تو کنسول با اپدیت فعال شده و این اسلحه مخفیه ماکروسافت بوده که صبر کردن سونی کنسول رو بده بیرون بعدا اونو اعلام کنن که سونی نتونه تقلید کنه!
در مورد این چیپ گفتن که این چیپ همون چیزیه که باعث شده 360 بتونه 1080p رو ساپورت کنه و بتونه gow رو اجرا کنه حتی تو 1080p !
در اینده هم کارای دیگه این چیپ اعلام میشه که اگه dx10 بود زیاد تعجب نکنید!
راستی یکی از بچه ها مرتب این حرفها رو میزد یادم رفته کی بود:love:

Xbox 360 Secret Chip Revealed: "Ana"
Back in 2005, before the Microsoft's Next Generation console was released, one of its Executives suggested that their new console had a locked feature that would be unlocked by a software update, raising numerous speculations in the dedicated websites and forums

اینم ادرس خبر:
http://www.news4gamers.com/industrynews/NewsCom-18961.aspx

ویرایش:
این چیپ از اول توی X360 بوده و ربطی به update و فعال شدن نداره
خوب معلومه از اول این چیپ تو کنسول بوده!!!!!! ولی چیزی که واضحه اینه که با اپدیت پاییزی این چیپ فعال شد و این چیپ همنطور که تو خبر نوشته شده سکرت بوده باقی حرفهای شما درسته

آخرین ویرایش:

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
دوستان یادتونه بعضی ها به مسخره میگفتن که ماکروسافت با نرم افزار یه چیپ جدید رو تو کنسولش فعال میکنه!!!:cheesygri
حالا این اتفاق افتاده و یه چیپ جدید به اسم ana تو کنسول با اپدیت فعال شده و این اسلحه مخفیه ماکروسافت بوده که صبر کردن سونی کنسول رو بده بیرون بعدا اونو اعلام کنن که سونی نتونه تقلید کنه!
در مورد این چیپ گفتن که این چیپ همون چیزیه که باعث شده 360 بتونه 1080p رو ساپورت کنه و بتونه gow رو اجرا کنه حتی تو 1080p !
در اینده هم کارای دیگه این چیپ اعلام میشه که اگه dx10 بود زیاد تعجب نکنید!
راستی یکی از بچه ها مرتب این حرفها رو میزد یادم رفته کی بود:love:
اینم ادرس خبر:
http://www.news4gamers.com/industrynews/NewsCom-18961.aspx

این چیپ از اول توی X360 بوده و ربطی به update و فعال شدن نداره....ana یه چیپ scaler هست که میتونه رزولوشن های مختلف رو یه هم تبدیل یا به قول معروف scale کنه مثلا رزولوشن اصلیGoW رو که 720p هست تبدیل کنه به 1080p (با مثلاHDDVD رو که 1080p هست بکنه 720p یا DVD رو 480p از بکنه 1080p )
PS3 دارای چیپ scaler نیست و همین باعث میشه نتونه روزولوشن های مختلف رو به هم تبدیل کنه مثلا اگهTV رزولوشن 1080i یا 1080p رو ساپورت نکنه بجای 720p اونو به صورت 480p پخش میکنه یا بازی هارو نمیتونه به روزولشن های دبگه (غیر از480p ) اسکیل کنه

PS: سونی قول داده توی firmware update های اینده قابلیت scale رو به PS3 اضافه کنه راستو دروغش پای خود سونی

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
چیزی که پیداست اینه که PS3 با پرازنده Cell که 7 هسته دارد خوراک بازی با گرافیک خفن است
استاد . میشه لطف کنید و یک توضیحی در رابطه با این گفته خود بفرمائید :confused:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,806
نام
امین
حالا واقعا چنین چیزی وجود داره یا fake هست؟؟
اون سایت منبع زیاد قیافش معتبر نیست امیدوارم من اشتباه کرده باشم:blushing:
خب این وسط hdmi رو باید چیکار کنیم مگه واسه 1080p احتیاج به hdmi نداره؟؟

hanipop

کاربر سایت
Jan 4, 2007
6
از هر لحاض که بخواهی حساب کنی xbox360 خیلی بهتر از کنسولهای دیگر است
بازی هایی که برای xbox360 میاد قابل مقایسه با دیگر کنسول ها نیستند
مثل:gears of war یا dead rising یا cod3 و................:) :)

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
من این مطلب رو جای دیگه نوشتم گفتم اینجا هم بزارم چون اصل اینجاست :
بالاخره این سه کنسول نسل جدید وارد بازار شدند و سوال همه اینه ایا ps3 میتونه موفقیت خودش رو تکرار کنه ؟
اگر دقت کرده باشید کنسول شرکت ها در حالت کلاسیک نهایتا به دفعات خیلی خیلی محدود به موفقیت دست پیدا میکنه , که تاریخ این رو نشون داده ! در حالی که ما میبینیم شرکت SONY از PS تا PS3 تغییر بسزای جز سخت افزار در کنسول به وجود نیومده .
حالا اگر ما از PS1 شروع کنیم دیدیم که سونی با موفقیت تجاری خیلی خوبی رو به رو بشه و همین موضوع تولد PS2 بود که دیدیم SONY با ارتقا سخت افزار و همان شکل همیشگی کنسول سونی و ظاهر همیشگی کنسول سونی PS2 را وارد بازار کرد که باید بگم که غنی ترین آرشیو در بین کنسول ها با بازیهای ناب برای SONY و کنسول آن بود که یک بار دیگر سونی به موفقیت دست پیدا کرد . اکنون PS3 چه چیزی برای ما آورده ؟
باید قبول کنیم سونی نتوانست از همان اول انتظارات رو برآورده کنه . ( وضعیت بد Launch Title , کمبود کنسول , کنفرانس های بد , بزرگنمایی , ... ) که به نظر من و خیلی های دیگه باعث شکست سونس میشه . در حالی که خود من واقعا شرکت سونی را دوست دارم و از طرفداران واقعی سونی بودم در حالی که سونی این بار همه ی طرفداران را نا امید کرد ؟
در طرفی دیگر نینتندو با خیالی راحت ( از قبل پیش بینی میشد ) با
نوآوری در کنسول خود با همان سخت افزار پایین خود توانسته فروشی قابل توجه داشته باشد .
و Xbox 360 هم حالا وضعیتی مثل ps2 دارد و با عنوان هایی که مو روی تن Ps باز ها سیخ میکنه وارد جنگ کنسول ها شده . در حالی که ps3 چیز قابل توجهی ندارد حتی در آینده !
حتما نینتندو میدانسته که اگر game cube 2 را بدون هیچ تغییری و با ارتقا سخت افزار وارد بازار کند شکست حتمی میخورد ولی سونی همچنین فکری نکرد .
باید wii را تحسین کنیم به خاطر این انقلابی که در صنعت بازی کرد و بهترین کنسول از نظر من از نظر نواوری کنسول نینتندو بهترین کنسول برای همه هست .
و از آن طرف هم 360 با خبرهای بسیار خوشحال کننده و عنوان های انحصاری طرفداران را راضی نگه میدارد .
چرا این همه تعصب ؟ ما همه اینجا جمع شدیم تا از بازیهای خوب باه حرف بزنیم نیومدیم از ناموس و وطنمون دفاع کنیم !
من خودم میخواستم ps3 ولی با این اوضاع پشیمان شدم و یک 360 گرفتم که خیلی هم راضی هستم . و حاضرم نیستم با این همه عنوان هایی که قراره برای 360 بیاد از روی تعصب ps3 بگیرم ! این نظر و تحلیل شحخصی من بود امیدوارم ps بازها ناراحت نشن !؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر