کدام بازی در سال 2011 بهترین گرافیک را خواهد داشت ( کنسول )

بهترین گرافیک کنسولها 2011 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    373

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
خوشم میاد سطح اطلاعاتت رو با حرف های خودت مشخص میکنی ....

به ریج میگی از لحاظ افکت ضعیفه بعد RDR ، GTA و L.A NOire مثال میزنی :lol:
حالا افکت بماند حتی از لحاظ لود شدن آبجکت و تکسچر بد نیست ریح با همین عناوینی که مثال زدی مقایسه کنی :))
قضاوت میزارم به عهده دوستان .....
اوه اوه گارتال شماره 2 از راه رسید ! سطح اطلاعات هر کس با خوندن پستاش کاملا مشخص میشه . n تا اسمایلی برای هر کدوم از حرفای واقعا خنده دارت بزارم بازم فکر نکنم کافی باشه .
دیگه جداً انکار کردن گرافیک کلی بازیهای راکستار یا مقایسش با ریج فقط از شما و امثالهم برمیاد .
GTA IV یا RDR هر کدوم از سیستم شبانه روز و آب و هوای داینامیک بهره میبرن . سایه زنی و نورپردازی ولیومتریک و داینامیک هم دارن . در هر لحظه سایه زنی و نور پردازی بنا به ساعات شبانه روز روی همه آبجکتهای موجود در بازی به صورت ریِل تایم و متقابل رندر میشن و تغییر میکنن . جزء به جزء محیط خصوصا در RDR نسبت به تک تک حرکات شخصیت اصلی بازی واکنش نشون میدن و ری اکشن دارن . انیمیشنهای کرکترها هم در بهترین حالت ممکن قرار داره . Draw Distanceباور نکردنیشون هم که دیگه حرفی باقی نمیزاره .
همین مونده بود که مشکلات تکسچر لودینگ ریج با آبجکت لودینگ RDR یا GTA IV مقایسه بشه !
inFamous 2 رو هم از قصد مثال نزدم که با جملات نخ نمای شما فنبویهای 360 روبرو نشم !

Skyrim هم که کشک تشریف داره حتما .....

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: VecchiaSignora

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,043
نام
نیما
مگه چشه ؟! من inFamous 2 رو به همه بازیهای لیست مقایسه میکنم ، نه فقط Rage . بابا شماها شبیه یه طیف خاص هستید که نمیشه اسمشون رو بیارم و کلا دوست دارید همه چی رو مقدس جلوه بدید !!! inFamous 2 یه بازی Open World و شلوغ با Texture های خیلی خوب و افکتهای زیاده ... مشکل خاصی هم نداره !

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خوب امروز انچارتد 3 را تمام کردم و به جرات می دونم بگم این باز ی بالاترین و بهترین گرافیک را داشت رو کنسول

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
همینو کم داشتیم این بازیب را بیاد با rage مقایسه کنید ؟!
جداً مجبوری توی پست و جواب دادن اینقدر هول کنی ؟ به پست هایی که میدی یک نگاهی میندازی ؟ خونسرد باش ببین قضیه چی بوده که پای inFAMOUS 2 اومده وسط .

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
اوه اوه گارتال شماره 2 از راه رسید ! سطح اطلاعات هر کس با خوندن پستاش کاملا مشخص میشه . n تا اسمایلی برای هر کدوم از حرفای واقعا خنده دارت بزارم بازم فکر نکنم کافی باشه .
دیگه جداً انکار کردن گرافیک کلی بازیهای راکستار یا مقایسش با ریج فقط از شما و امثالهم برمیاد .
GTA IV یا RDR هر کدوم از سیستم شبانه روز و آب و هوای داینامیک بهره میبرن . سایه زنی و نورپردازی ولیومتریک و داینامیک هم دارن . در هر لحظه سایه زنی و نور پردازی بنا به ساعات شبانه روز روی همه آبجکتهای موجود در بازی به صورت ریِل تایم و متقابل رندر میشن و تغییر میکنن . جزء به جزء محیط خصوصا در RDR نسبت به تک تک حرکات شخصیت اصلی بازی واکنش نشون میدن و ری اکشن دارن . انیمیشنهای کرکترها هم در بهترین حالت ممکن قرار داره . Draw Distanceباور نکردنیشون هم که دیگه حرفی باقی نمیزاره .
همین مونده بود که مشکلات تکسچر لودینگ ریج با آبجکت لودینگ RDR یا GTA IV مقایسه بشه !
inFamous 2 رو هم از قصد مثال نزدم که با جملات نخ نمای شما فنبویهای 360 روبرو نشم !

Skyrim هم که کشک تشریف داره حتما .....
امید همه اینارو ول کن، بچسب به اون نارنجکی که توی Rage میندازی زمین و آب از آب تکون نمیخوره :D.
همین خود گواه فول گرافیک بودن Rage هست.

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
Robin Hood

انیشتین اول برو فرق یسری مسائل ساده رو تشخیص بده ببین افکت چیه ، نورپردازی چیه ، texture یعنی چی ، detail کدومه ، DD چیه ، AA و .....بعد اسم ردیف کن واسه ما !
پس یادبگیر یه مسئله رو کامل درک کن یا به حرفی که میزنی اشراف کامل داشته باش بعد بیا نمک بریز ، رو دیگران القاب بذار و مسخرشون کن .

در اون لیست فقط Infamous 2 رو میشه عنوانی در نظر گرفت که از لحاظ افکت های تصویری قوی هست که منم گفتم از قلم انداخته بودمش و شک ندارم تو هم مثل من یادت نبود و ِالا امکان نداره یه ps فن مثل تو به جا یه عنوان انحصاری از بازی های مولتی نام ببره !! ولی خوب همون طوری که گفتم ریج هم تو یسری افکت ها فوق العاده عمل کرده مثل ، blur effects ، lightbeam ، depth of field ،enhanced bloom ، افکت آتیش و ...... .ولی در هر صورت نمیشه افکت های فوق العاده infamous 2 رو هم نادیده گرفت .

اینم آخرین پست من در این رابطه هست فقط واسه خودتون میگم دیگه جداً دارین نخ نما میشین اگه نظر سایت ها رو قبول دارین که به خاطر u3 هم که شده 100 % قبولشون دارین باید بپذیرید که تا قبل u3 ، ریج بهترین گرافیک از دیدگاه منتقدین بوده با همون افکت های ما قبل تاریخ ، قدیمی و نخ نما ..............

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,043
نام
نیما
تا الان 226 نفر تو این نظرسنجی شرکت کردن و جالبه که فقط 6 نفر به Rage رای دادن ! یعنی کمترین بعد از Halo !!! خب اگه این بازی اینقدر گرافیک فوق العاده ای داره چرا روی کسی تاثیر نذاشته که بیاد بهش رای بده ؟!! یعنی همه اینایی که رای دادن فنبوی هستن ؟ OK میگیم فلان درصد فنبوی ، فلان درصد هم گرافیک حالیشون نیست .... اما به هر حال باید آمار بیشتری از اینی که الان هست داشته باشه ! نمیشه که همه رو زیر سوال برد !!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,044
نام
آریا
تا الان 226 نفر تو این نظرسنجی شرکت کردن و جالبه که فقط 6 نفر به Rage رای دادن ! یعنی کمترین بعد از Halo !!! خب اگه این بازی اینقدر گرافیک فوق العاده ای داره چرا روی کسی تاثیر نذاشته که بیاد بهش رای بده ؟!! یعنی همه اینایی که رای دادن فنبوی هستن ؟ OK میگیم فلان درصد فنبوی ، فلان درصد هم گرافیک حالیشون نیست .... اما به هر حال باید آمار بیشتری از اینی که الان هست داشته باشه ! نمیشه که همه رو زیر سوال برد !!
اینم حرفیه ! :D فن های PS3 که کلآ منطق ندارن و فقط به U3 رآی میدن با اینکه گرافیکش آشغاله ! :D فن های 360 هم منطقی هستن و بین همه بازی ها پخش میشن ولی عجیبه این پخش شدنشون برای Rage بی تآثیر بوده و مثلآ Crysis 2 و چیز 3 و حتی Batman بیشتر رآی آوردن ! البته احتمال داره دست های پشت پرده ای در میون باشه ! :-s

نتیجه اینکه IGN از id پول گرفته بهش 10 داده
yahoo_6.gif
غیرمستقیم خواستی بگی برای U3 هم پول گرفته ؟! :( :(

آخرین ویرایش:

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
نتیجه اینکه rage بهترین گرافیک ۲۰‍‍۱۱ رو خواهد داشت ولی فقط تو نظر سنجی بازیسنتر این گزینه رو میبینیم >:d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
غیرمستقیم خواستی بگی برای U3 هم پول گرفته ؟! :( :(
تازه به U3 گفته بهترین گرافیک صنعت بازی ولی در مورد RAGE گفته یکی از زیباترین ها :( چه پولی گرفته لعنتی :D !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Apóllōn

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
@ Kayne
معمولاً بحث کردن با امثال تو کسر شأنِ کلاً . قبل از اینکه مثل سایر دوستات حرفای منو تکرار کنی به خودم پسشون بزنی یه کم فکر کن مثل اون رفیق قبلیت هول هولکی پست نده .
یه خلاصه توضیحی واست دادم متاسفانه نشون دادی که ارزش نقل قولم نداری زدی تو جاده خاکی ..... همین کم مونده بود چهار تا تازه به دوران رسیده مثل تو بیان بخوان افکت های گرافیکی رو یاد بقیه بدن .

نتیجه اینکه rage بهترین گرافیک ۲۰‍‍۱۱ رو خواهد داشت ولی فقط تو نظر سنجی بازیسنتر این گزینه رو میبینیم >:d
تو نظر سنجی بازی سنتر هم حتی این گروه رو نمیبینیم ! لول
biggrin1.gif

آخرین ویرایش:

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
@ Kayne
معمولاً بحث کردن با امثال تو کسر شأنِ کلاً . قبل از اینکه مثل سایر دوستات حرفای منو تکرار کنی به خودم پسشون بزنی یه کم فکر کن مثل اون رفیق قبلیت هول هولکی پست نده .
یه خلاصه توضیحی واست دادم متاسفانه نشون دادی که ارزش نقل قولم نداری زدی تو جاده خاکی ..... همین کم مونده بود چهار تا تازه به دوران رسیده مثل تو بیان بخوان افکت های گرافیکی رو یاد بقیه بدن .
دلیل آوردن واسه تو که آب تو هاون کوبیدن ِ ولی یه یپشنهاد دارم برات :

در اولین فرصت، بعد مشورت با والدین و کسب اجازه ؛ خودتو به نزدیک ترین مهد کدوک اطراف خونتون معرفی و با عجز و التماس درخواست کن جدا از ساعات مربوطه حتماً ِ حتماً اسمتو در کلاس های جبرانی هم بنویسن (اگه گفتن در سطح مهد واژه ایی به نام کلاس جبرانی نداریم اسرار کن بگو من اوضاع ـم با بقی افراد فرق میکنه) بلکه یه مقدار آداب اولیه صحبت کردن یاد بگیری...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر