چگونگی بازی آنلاین

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
من گرگانم با دایال اپ تست گرفتم شد 370 حالا بعضی از شما با adsl 370 هستین راستی من با adsl 256 پینگ رو که گرفتم 134 بود یکبار 98 هم اومد

پینگو از کجا میگیری ؟ یعنی از کدوم کشور میگیری یا از کدوم سایت .

آخرین ویرایش:

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
ببینید داداش های عزیز من شما اگه میخواهید بدون مشکل انلاین بازی کنید تنها راحتون اینه که تو بازی ها کلن یا یه سرور درست کنید که فقط و فقط توش ایرانی ها باشن اونوقت بدون هیچ قطعی میتونید انلاین بزنید ومشکل پینگ هم بوجود نمی اد چون تقریبا پینگ همه ی ایرانی ها مثل هم هستن یا هم انلاین رو بزارید کنار من خودم تازه دو ماه هست تو خط انلاین افتادم واعصابم هم همیشه خورده په کی منو تو خط انلاین انداخت همون افلاین خودمو ای کاش میزدم و هیچی اعصابم خورد نمیشد و با خیال راحت بازی میکردم.یکی هم اینترنت ایرانه انتظار زیادی نداشته باشید ازش ماشاالله رتبه ی 3 از اخر در جهان رو از لحاظ اینترنت داریم خوب اینم شکر میکنیم شکر میکنیم که رتبه ی اخر رو کسب نکردیم:d

fr_sdgh

کاربر سایت
Jun 23, 2011
37
دوستان از بازی های اورجینال استفاده میکنن!

---------- نوشته در 12:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:03 PM ارسال شده بود ----------

اصولا پینگ 4.2.2.4 برای اکثرا ایرانی ها شادی بخش چون isp بقل خونشون هست و مشکلی نیست ولی بازی های چیز دیگری می گن چون سرورهاش بقل خونمون نیست اون ور دنیا .
راحت نمی شه بازی کرد ولی می شه بازی کرد .بستگی به بازیش داره بازم .ولی سرعت تاثیرش کت تر از پینگ نیست .
خوب میدونی مشکل چیه؟ ما از سرور گیم های خارجی استفاده میکنیم حاضر به تست سرور های ایرانی هم نیستیم که چی تو اونا افراد حرفه ای هستن

best player

کاربر سایت
Jul 22, 2012
160
دوستان از بازی های اورجینال استفاده میکنن!

---------- نوشته در 12:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:03 PM ارسال شده بود ----------

خوب میدونی مشکل چیه؟ ما از سرور گیم های خارجی استفاده میکنیم حاضر به تست سرور های ایرانی هم نیستیم که چی تو اونا افراد حرفه ای هستن
حرفه ای تر از من(به نام کاربریم یه نگاهی بنداز);)

.price

کاربر سایت
Jun 22, 2012
147
نام
armin
سلام براساتید
آقایون من می خوام یه مدم بخرم که واسه آنلاین بازی کردن به مشکل نخرم باش این پینگش هم خوب باشه من اصفهان هستم بی زحمت یکی از شما اساتید که میدونه تو اصفهان چه شرکتی بیشتر ساپورت میکنه به من هم بگه تاباهم آنلاین بازی کنیم تامن هم بالاخره بفهمم این آنلاین چیه که همه این قدردوسش دارن؟

sjsm367

کاربر سایت
Feb 3, 2013
18
سلام به دوستان

من برای مولتی بازی کردن call of black ops 2 مشکل دارم اینه که وارد لابی میشم search match می کنه ولی وقتی analys mach میخواد بکنه 0 match نشون میده و وارد هیچ بازیی نمیشه و هیچ پلایری هم تو لیست لابی نمیاد و همش سرچ مکنه
کسی هست که بتونه مشکل من حل ! ممنون میشم.:-s

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
دوستان بنده تهران هستم...یه اینترنت 1مگ پارس آنلاین گرفتم و دارم به راحتی بازی میکنم...حتی تو این روزای بد اینترنت...من ک راضیم...

آخرین ویرایش:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام.
من call of duty black ops 2ً را دارم ولي انلاين نميشه بازي كرد. وقتي سرچ ميكنه كسي نمياد
كمك كنيد
داداش بلک اپس 2 یا باید بری چند تا ایرانی ادد کنی بهشون جوین شی یا بری سرچ کنی که اگه شانس داشته باشی میفتی با ایرانی ها چون به هیچ عنوان به خارجی ها جوین نمیشه مگه تو ادد لیستت رفیق خارجی داشته باشی بتونی جوینش شی مگرنه با تست وصل نمیشه
ایرانیا بیشتر مد core/headquarterz بازی میکنن بیشتر ونو سرچ کن
یا برو چند تا ایرانی ادد کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر