چگونگی بازی آنلاین

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
سوپر ماریو که سهله با آتاری هم نمی تونید آنلاین بازی کنید .

دوستان قصد من از باز کردن این تاپیک این بود که ببینم آیا از بازی آنلاین لذت می برید که دیدم نه . از هر 10 نفر شاید 1 نفر لذت بازی آنلاین رو در ایران ببره . پس نتیجه می گیرم ps3 رو هک کرده و از بازیهای ارزان لذت کافی را ببریم . توجه نمودی
عنوان تاپیک "چگونگی بازی انلاین" که مفاهیم متفاوتی در بر می گیره.در مورد لذتی که بازی آنلاین یا همون بخش چند نفره بازی ها داره نمی شه صحبت کرد یا بیان کرد باید تجربه کرد .تا وقتی که فارغ از انلاین بازی می کنی و از محیطش و دنیاش و ارتباطاتش و بخش های چند نفره بی خبر باشی خب لذت کافی در حد بخش تک نفره می بری ولی وقتی که وارد بخش چند نفره می شی حقیقتا با تجربه ی فوق العاده ای روبه رو می شی (حداقل برای من اینجوری بوده) در همین شرایط که نمی تونی رهاش کنی و ممکن این بخش چند نفره بشه یکی از دغدغه های بازی کردن.اینجاست که با وجود اینکه کیفیت اینترنت ها ثبات چندانی نداره و متوسط روبه به ضغیف هست (برای اکثر افراد ) اما در هر حال با تمام اعصاب خوردکنی هاش کنار می یای و خودت در بخش انلاین سعی می کنی نگه داری .اینجاست که وقتی psn از دسترس خارج می شه حس بازی کردن تو از دسترس خارج می شه!! همون محیط و فضای psn و ارتباط ها خیلی عالی حتی اگر مشغول بازی کردن بخش تک نفره هم باشی ، دوست داری sign in بشی و... بازم نتیجه گیری ها مختلف ولی خصوصیات و ویژگی های بخش انلاین بازی ها در کنار تجربه این بخش (به خصوص بازی های درجه یک که سرمایه گذاری خاصی روی این بخش ها دارند) می تونه خیلی عالی باشه هر چند که مسیرش خیلی برای ما درست نیست ولی خب چه می شه کرد که وقتی واردش بشی برای کسی که واقعا علاقه مند دل کندن ازش سخت.

honestbud

کاربر سایت
Apr 3, 2011
597
نام
صادق
سلام

میخواستم بدونم با سرعت 256 دانلود 32 کیلوبایت میشه آنلاین بازی کرد ؟؟؟
کسی امتحان کرده ؟؟؟

آره من راحت بازی میکردم!
البته خوب همیشه یه مقداری لگ داشتم!
البته شما باید پینگت رو هم بگیری!
win7:
start menu>cmd>ping 4.2.2.4

win XP
start menu>run>cmd>ping 4.2.2.4

اگه نتیجه پینگ average زیر 300 یا 250 باشه خوبه!

aligool21

کاربر سایت
Jan 25, 2008
272
سلام.من پارس انلاین 256 دارم. پینگ الان 240 .mw3 دارم بازی میکنم.بد نیست خوبم نیست مجبوریم.دوستان نمیشه این پینگ کم کرد.

foxy

کاربر سایت
Apr 17, 2010
362
نام
محمد
...
اگه نتیجه پینگ average زیر 300 یا 250 باشه خوبه!
من یه چیزی جدیدا توجه کردم اینه که مثلا پینگم 200ه ولی بازی که میکنم ، اصلا وضعیتیه ، همینجوری چشم باز میمونه ، مثلا دیشب تو BF:BC2 !
oh oh ! اوضاعی بود ، یه قدم میرفتم جلو ، 4تا میومد عقب ، مثلا میرفتم یه جایی ، بعد یهو میومدم سر جای اولم ، یهو میمردم =)) ، منم 5 دقیقه اولم بود BF بازی میکردم ، همینجور مونده بودم ... بعد اومدم تست گرفتم از نتم دیدم پینگ میده مثلا 270 - 300 ... بعد روفتم تو pingtest دیدم ، jitter چسبیده تو سقف ، نمیدونستم چیه ، فقط میدونستم که قبلنا FIFA میزدم خوب بودم اینم:d زیر 10ms بود ، بعد تو نت خوندم
jitter درواقع تفاوت بین پینگای مختلفی که میگیره ، یعنی مثلا packet no.1 تو 180ms از اینجا میره تا اونجا :d ، packet no.2 تو 210ms ، اینجا jitter میشه 30ms ! حالا تو یه تست پینگ که من نمیدونم چنتا Packet از کجا میره کجا ، jitter میشه ، میانگین این اختلافای زمانی
در واقع من پینگم ، میانگین خوب بود ، ولی اون اتفاقی که در واقع میفته میانگین نیس ، میانگین یه عدده ، من یه لحظه پینگم 160 بوده یه لحظه 400 !
در پایان ، اگر jitter از %15 پینگ بره بالاتر ، نت نابود ما نابودتر میشه ... یعنی زشته بش بگیم نت ، خیلی زشته
مثلا ، اگه پینگ 180 باشه ، jitter بره بالای 180X15%=27ms ! تو این حالت دیگه نت ترکیده ! :d ، البته اکثر مواقع Jitterها خیلی کمن ، حالا این یه حالت خاص بود واسه من پیش اومد ، گفتم شاید به کار کسی بیاد .
الان که به قول داداشم ، " اینترنتمون ، مسته از باده دوشینه =)) " خیلی وضعش خوبه ، jitter : 2ms , ping : 170ms ، برم BF سریع ببینم در عمل چه جوریه
عکس

آخرین ویرایش:

Deserteagle

کاربر سایت
Apr 19, 2012
3
آقایون یک سوال: من دستگاهم هک شده بود و بعدش اشتباهی آپدیت کردم 3.56 و هک مالیده شد. الان گیم اورجینال میزنم ولی مولتی من و غیره رو دستگاه هست. حالا اگر بخوام وصل بشم به PSN برام مشکلی پیش نمیاد؟

hossein.dark

کاربر سایت
Mar 27, 2012
126
نام
}{03E!/\/
*^▁^*

اقا من پینگم 150 هست تا 170 هم میرسه.سرعتم 512 هست.سرعت دانلودم 60 هست.انلاین بدون لگ بازی میتونم بکنم؟
چه جورم راحت ميتونى انلاين بزنى خيالت راحت برو و از بازى لذت ببر فقط داداش نتت چيه ؟؟

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
چه جورم راحت ميتونى انلاين بزنى خيالت راحت برو و از بازى لذت ببر فقط داداش نتت چيه ؟؟

مخابرات مشهد.
فیبر نوری

---------- نوشته در 02:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:52 PM ارسال شده بود ----------

با مودم adsl وصل کردم به کنسول (wired)

retnecizab

کاربر سایت
Dec 26, 2011
17
ب خ س دوستان من همش وسط بازی کنسولم هنگ می کنه باید کلا دکمه ی خاموش رو بزنم و کلی هم طول می کشه اطلاعات و بازیابی کنه و.... مشکل کجا است , دو گیگ سرعت دارم از شهراد با حجم محدود اما باز کلی مشکل دارم بهونه میارند که از مخابراته دائم قطع میشه سرعت کمه هر چی بگم کم گفتم چیکار کنم ممنون. در پیام خصوصی پاسخ بدید ممنون.

montazery

کاربر سایت
Oct 14, 2011
400
نام
حسن
67692812374119790621.png

این خوبه؟

Ac - Dc

کاربر سایت
May 28, 2010
40
امروز که برا من کلن افتضاح بود هر نیم ساعت یک ساعت EA از سرورای فیفاش مینداخت بیرون، با اینکه پینگم خوبه ولی اعصابمو خورد کرد امروز
H2H ها رو که شبا اصلن نمیشه بازی کرد میای دوسه تا گل میزنی، زرت ! میندازتت بیرون، یعنی باختی .
به dns و mtu وتنظیمات غیره ش بستگی چیزی نداره جلوی این قطع شدنا رو بشه گرفت تو فیفا ؟ Mtu من الان رو 1500 ئه، dns رو هم یکی از بچه ها گفت بزار رو این قطعیات کمتر میشه ولی افاقه ای نکرد : 217.218.155.155
21.218.127.127

:(

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
67692812374119790621.png

این خوبه؟
ماله من همین الان گرفتم 270 - 280 بود . من وقتی بازی میکنم همیشه لگ دارم فکر کنم شما نخواهید داشت چون پینگتون خیلی خوبه .

ب خ س دوستان من همش وسط بازی کنسولم هنگ می کنه باید کلا دکمه ی خاموش رو بزنم و کلی هم طول می کشه اطلاعات و بازیابی کنه و.... مشکل کجا است , دو گیگ سرعت دارم از شهراد با حجم محدود اما باز کلی مشکل دارم بهونه میارند که از مخابراته دائم قطع میشه سرعت کمه هر چی بگم کم گفتم چیکار کنم ممنون. در پیام خصوصی پاسخ بدید ممنون.

فقط وسط بازی آنلاین هنگ میکنه یا آفلاینم هستید هنگ میکنه ؟
اگرم همیشگیه باید برید تو تاپیک هر سوالیی و هر مطلبی ........ اونجا بپرسید
اگرم فقط در مواقع آنلاینه شما چه بازیی آن لاین بازی میکنید ؟ مورتال کامبت که نیست ؟
این که پهنای باندتون 2 گیگه یا 128 مگه خیلی مهم نیست مهم پینگتونه موقع بازی آنلاین . پینگتون چنده ؟ قطع شدن اینترنتم که به بازی کردن نیست .
ولی در مجموع اینو به همه ی دوستان میگم اینترنت ایرانه دیگه خیلی خودتونو سرش ناراحت نکنید یا آنلاین بازی کردنو بزارید کنار یا باید با مشکلاتش کنار بیاید دیگه . حد اقل فعلا تنها راه همینه

آخرین ویرایش:

muzik5

کاربر سایت
Jun 12, 2012
26
من گرگانم با دایال اپ تست گرفتم شد 370 حالا بعضی از شما با adsl 370 هستین راستی من با adsl 256 پینگ رو که گرفتم 134 بود یکبار 98 هم اومد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر