پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
خوب این 165 گیگ واسه 1به 1 هست و اگر واسه 10 نفر شیر بشه محدودیت ایجاد میشه دیگه!
اینجوری به هر نفر 16 گیگ بیشتر نمی رسه من اینو گیج شدم:-/

دوست من شما به خاطراین گیج شدی که یه چیزو جا انداختی،سرعت!
وقتی که شما با سرعت 64 به اینترنت میری کلا اگه سر خودتو به دیوار بکوبونی توی یه ماه نمیشه بیشتر از 165 گیگ دانلود کنی!(در حالت 1 به 1)
حالا اگه همین سرعتو بین 10 نفر شیر کنی سرعت (به ازای هر نفر) میشه 6.4 و با این سرعت توی یک ماه نمی تونی بیشتر از 16 گیگ دانلود کنی،چرا؟ چون سرعت اینترنت شما قادر نیست که بیشتر از این واسه شما دریافت داشته باشه
پس اینجوری هیچ محدودیتی نخواهیم داشت
متوجه شدی دوست من؟:)

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
ماله من اینه ؟ ماهی 24 هزار میریزم تو حلقوم این شهراد . 512 دارم با حجم 5 گیگ شبانه هم 2 تا 8 صبح free هست . پینگ بد نیست

1452389878.png

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
من امروز زنگ زدم گفت به شرکتا گفتیم تعرفه هاشونو بفرستند و امروز یه ابلاقیه جدید رو سایت میزاریم
در مورد اشتراک 1به10 میگفت ال میشه بل میشه گفت خوب اگه تو با سرعت 1 مگ 230 تا میگیری بعدا 1به 10 میشه گفتم همین الانم 1 به 10 هست شبا سرعت دایل اپه بهش گفتم وقتی در طول روز محدودی ترافیک وجود داره سرعت دانلود 100 مگابایت هم بشه به حال کسی فرق نمیکنه

king_of_software

کاربر سایت
Jul 25, 2007
128
دوست من شما به خاطراین گیج شدی که یه چیزو جا انداختی،سرعت!
وقتی که شما با سرعت 64 به اینترنت میری کلا اگه سر خودتو به دیوار بکوبونی توی یه ماه نمیشه بیشتر از 165 گیگ دانلود کنی!(در حالت 1 به 1)
حالا اگه همین سرعتو بین 10 نفر شیر کنی سرعت (به ازای هر نفر) میشه 6.4 و با این سرعت توی یک ماه نمی تونی بیشتر از 16 گیگ دانلود کنی،چرا؟ چون سرعت اینترنت شما قادر نیست که بیشتر از این واسه شما دریافت داشته باشه
پس اینجوری هیچ محدودیتی نخواهیم داشت
متوجه شدی دوست من؟:)
آهان مرسی عزیز

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
اقا من الان زنگ زدم، كاملآ توضيح داد برام!‌

گفت فقط سرويس هايي كه مثلآ سرعت دانلودشون 4 يا 5 هست ميتونن شكايت كنن!‌ يعني گفت مثلآ اونايي كه سرعت دانلود بالاي 60 يا 70 دارن به هيچ عنوان نميتونن شكايتي داشته باشن مگر اينكه مصوبه تغيير كنه. گفت در حال حاظر فقط سرويس هاي 128 رو ميخوان نامحدود كنن كه سرعت دانلودش از 30 بالاتر نميره و مثلآ شخصي كه سرعت دانلود 90 و سرويس محدود داره نميتونه شكايتي بكنه! تازه تخلف هم كرده !‌ :d چون طبق قانون فلان و فلان، سرعت هاي خانگي نبايد از 40 بالاتر باشه. به نظرم بيخيال اين قضيه بشين. ممكنه همه ي سرويس ها رو بكنن 128، اون موقع همين سرعت دانلود بالايي ام كه داريم از دستمون ميره :d

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوستان تحت هیچ شرایطی پیش نمیاد که همزمان 10 نفر در حال دانلود باشن!!! نگران یک دهم شدن سرعت نباشین! همین الانم همه شرکت ها سرویس 128 کیلوبیت نامحدود رو دارن آیا سرعت شما 12 تا 16 هست یا 1 تا 2 کیلوبایت؟!!!!! پس نگران نباشین.

من امروز زنگ زدم گفت به شرکتا گفتیم تعرفه هاشونو بفرستند و امروز یه ابلاقیه جدید رو سایت میزاریم
در مورد اشتراک 1به10 میگفت ال میشه بل میشه گفت خوب اگه تو با سرعت 1 مگ 230 تا میگیری بعدا 1به 10 میشه گفتم همین الانم 1 به 10 هست شبا سرعت دایل اپه بهش گفتم وقتی در طول روز محدودی ترافیک وجود داره سرعت دانلود 100 مگابایت هم بشه به حال کسی فرق نمیکنه
توی p30world هم تشکر کردم اینجا هم میکنم. خیلی ممنون که پیگیری کردین.
دوستان یکم فشار بیارین و زنگ بزنین چیزی نمونده!

گفت فقط سرويس هايي كه مثلآ سرعت دانلودشون 4 يا 5 هست ميتونن شكايت كنن!‌ يعني گفت مثلآ اونايي كه سرعت دانلود بالاي 60 يا 70 دارن به هيچ عنوان نميتونن شكايتي داشته باشن مگر اينكه مصوبه تغيير كنه. گفت در حال حاظر فقط سرويس هاي 128 رو ميخوان نامحدود كنن كه سرعت دانلودش از 30 بالاتر نميره و مثلآ شخصي كه سرعت دانلود 90 و سرويس محدود داره نميتونه شكايتي بكنه! تازه تخلف هم كرده !‌ :d چون طبق قانون فلان و فلان، سرعت هاي خانگي نبايد از 40 بالاتر باشه. به نظرم بيخيال اين قضيه بشين. ممكنه همه ي سرويس ها رو بكنن 128، اون موقع همين سرعت دانلود بالايي ام كه داريم از دستمون ميره :d

سلام دوست من خیر اینگونه نیست.
اون کسی که باهاش حرف زدین درست متوجه ماجرا نبوده.
همون سرعت 30 هم خیر قانونی هست! حتی 20 هم غیر قانونی هست ولی الان خیلی ها 200 به بالا میگیرن.
شما نگران سرعت نباشید. مطمئن باشین به نفعتون هست. اینو بدونید هیچوقت همه شرکت ها برای سرویس هاشون یک سرعت رو نمیدن! چون رقابتی براشون نمیونه و به ضرر خودشون هست.
به عنوان مثال ماکسنت داره سرویس 128 کیلوبیت نامحدود رو همین الان که هنوز قانون جدید نیومده با سرعت 30 تا 50 کیلوبایت میده! بعد از قانون که همه نامحدود دادن بقیه شرکت ها هم سرعت نامحدود رو بالا میبرن! مطمئن باشین و لازم نیست شما نگران باشین چون شرکت ها بیشتر از شما نگرانند که مشتریهاشونو از دست بدن پس زود دست به کار میشن.

آخرین ویرایش:

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
چرا بعضی از دوستان که مثل من 512 دارن سرعتشون 90 یا 100 به بالا هست ( در حالت شر ) اما من یا کسایی که در اهواز از شرکت راصد نت میگیریم سرعتمون بین 50 تا 60 هست !؟؟ (تو بهترین حالت در واقع ! ) این ربط به شرکت داره ؟
طبق محاسبه ای که رایجه میکن بر فرض 512 باید بین 50 تا فوقش 60 باشه اما اینجور نیست ! !

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
دوستان تحت هیچ شرایطی پیش نمیاد که همزمان 10 نفر در حال دانلود باشن!!! نگران یک دهم شدن سرعت نباشین! همین الانم همه شرکت ها سرویس 128 کیلوبیت نامحدود رو دارن آیا سرعت شما 12 تا 16 هست یا 1 تا 2 کیلوبایت؟!!!!! پس نگران نباشین.

توی p30world هم تشکر کردم اینجا هم میکنم. خیلی ممنون که پیگیری کردین.
دوستان یکم فشار بیارین و زنگ بزنین چیزی نمونده!

پس اون اقاهه تو 2 پست قبل چی می گفت ؟؟؟ پیش به سوی نا محدود

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود

اگه شما با 128 انقدر میگیرین 1000 نفر هستن که دارن 200 کیلوبایت سرعت میگیرن.....اینا فیلمشونه نه باید پا پس بکشیم ....
میدونی وقتی هر گیگ ترافیک رو میدن 4000 تومن چه قدر واسشون سود داره؟؟؟
دقیقا 4000 تومن سود خالص ....اینا برای اینکه این سود رو از دست ندن هر کاری میکنن ....ما نباید پا پس بکشیم!!!!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !

همین الانشم نباید بیشتر از 128 کیلوبیت و 16 کیلوبایت داشته باشی ! ولی داری ! چرا ؟ رقابت ؟؟؟ آره ! پس اگه ما بتونیم فشار بیایم و بگیم نامحدود کنن اون موقع این رقابت فقط سر سرعت هست ! دیگه ترافیک معنی نمیده ! یکم فکر کن در موردش !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
چرا بعضی از دوستان که مثل من 512 دارن سرعتشون 90 یا 100 به بالا هست ( در حالت شر ) اما من یا کسایی که در اهواز از شرکت راصد نت میگیریم سرعتمون بین 50 تا 60 هست !؟؟ (تو بهترین حالت در واقع ! ) این ربط به شرکت داره ؟
من الان با سرویس 128 سرعتم بالای 100 هست! این برمیگرده به سیاست شرکت و رقابتش! بعضی شرکت ها قدرتمند هستن و توانایی رقابت دارن! بعضی ها ندارن و مجبورن یا رقابت کنن یا حذف بشن!
دوست من کلمه در حالت شیر رو بکار نبرید! چون همه در حالت شیر هستن و کسی ددیکیت یا 1 به 1 نداره!

پس اون اقاهه تو 2 پست قبل چی می گفت ؟؟؟ پیش به سوی نا محدود
کدوم؟

arshiya26

کاربر سایت
May 2, 2010
1,108
نام
arshiya
من الان با سرویس 128 سرعتم بالای 100 هست! این برمیگرده به سیاست شرکت و رقابتش! بعضی شرکت ها قدرتمند هستن و توانایی رقابت دارن! بعضی ها ندارن و مجبورن یا رقابت کنن یا حذف بشن!
دوست من کلمه در حالت شیر رو بکار نبرید! چون همه در حالت شیر هستن و کسی ددیکیت یا 1 به 1 نداره!

کدوم؟
MaMaSaN

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان به هیچ وجه عقب نکشین !!! من خودم با 4.2.2.4 پینگم 140 هست ! 1 مگ دارم 330 کیلوبایت دانلود میکنم شبا هم 200 الی 250 ماهی هم 29 تومن میدم !!! مگه من مغز خر خوردم که بیام شکایت کنم !!؟؟؟؟ ولی شکایت کردم ! چونکه در بد ترین حالت اگه این شکایت به مفع ما نباشه به ضررمون هم نیست ! ولی کلا همش به ضرر این ISP های نامرده !!! پس اونا ضرر کنن بزار ما بمیریم اصلا ! بابا نامحدود بشه به هزار و یک دلیل ما وضع اینترنتمون بهتر میشه ! وقتی همه جا نامحدود باشه با این قیمت ارزون همه هم بخوان بالاتر از 128 ندن که ورشکست میشن ! همین الانشم بخوان 128 شون رو 2 مگ نبندن بازم وزشکست میشن یه جورایی ! ما میریم شکایت میکنیم ! اینترنت رو نامحدود میکنیم ! بعدش میریم از اون ISP میگیریم که بخاطر رقابت با بقیه بالای 128 میده و تازه پهنای باند بیشتری هم میدن ! این وسط حالا کی ضرر کرده ؟ کی سود ؟ بازم میخوای شکایت نکنی ؟ ها ها ها ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر