پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
منم شرایط حمید رو دارم ولی مگه اینترنت گرفتم که شب استفاده کنم؟
تازه شب ها سرعت واقعا افتضاح میشه اصلا نمیشه تحمل کرد ولی بعضی شب ها هم خوبه ولی مگه کم دارم فقط شبا دانلود کنم تازه شاید با سرعت 10 برابر کممتر از روز؟
به خدا بعضی شبا سرعت دانلودم به 8 -7 میرسه

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
دوست من کلمه در حالت شیر رو بکار نبرید! چون همه در حالت شیر هستن و کسی ددیکیت یا 1 به 1 نداره!
هستند کسایی که پولشون اضافه کرده که و
[h=3]DEDICATED[/h] استفاده میکنند:)..
آره تهران خیلی بخاطره رقابت شرکت ها سرویس های خوبی ارائه میدن اما اهواز نه ...
[h=3][/h][h=3][/h] [h=3][/h]

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
توقف فروش حجمی اینترنت در انتظار ابلاغ رگولاتوری

علیرغم اعلام ممنوعیت فروش حجمی اینترنت پر سرعت، هنوز ابلاغیه‌ای از سوی رگولاتوری برای توقف سرویس‌های جاری به شركت‌های PAP ارسال نشده است.
بنابراین گزارش دستور العمل كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در خصوص نحوه ارائه سرویس های اینترنت پر سرعت، هنوز به شركت های ارائه دهنده adsl ابلاغ نشده است.
بر اساس این گزارش، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در دهم مردادماه سال جاری، با استناد به مصوبه جلسه 49 كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در مورخ هشتم مهرماه 1387، اعلام كرد: از این پس اپراتورها نباید هیچ گونه محدودیتی در میزان حجم آپلود، دانلود و زمان اتصال در طول دوره ارائه خدمات ایجاد كنند.
این دستورالعمل به معنی این است كه دیگر فروش اینترنت پرسرعت (adsl) با ترافیك محدود در كشور مجاز نیست.
اعلام ممنوعیت فروش اینترنت پر سرعت با محدودیت ترافیك، در حالی اعلام شده كه هم‌اكنون حدود 90 درصد از مشتركان adsl كشور از اینترنت حجمی استفاده ‌می‌كنند؛ با این تعبیر در این لحظه سرویس اكثر مشتركان ADSL كشور غیر مجاز است.
زمزمه‌های این تغییر اساسی در روش سرویس‌دهی adsl، در حالی دست به دست می‌شود كه در تماس با چند شركت PAP مشخص شد كه هم‌اكنون ابلاغیه‌ مكتوبی از سوی این سازمان برای ارائه كنندگان اینترنت پر سرعت (adsl) ارسال نشده و PAPها برای تغییر رویه‌ خود منتظر اقدام رگولاتوری هستند.
از سوی دیگر به علت اینكه این مصوبه مربوط به سال‌های گذشته بوده، احتمال اینكه رگولاتوری قصد ابلاغ دوباره آن را نداشته باشد نیز وجود دارد.

http://www.telna.ir/News/11371/Default.aspx

• Like
Reactions: Altair9502

MαMαSαN

کاربر سایت
Mar 25, 2010
1,655
نام
مـحـمـد
الان مثلآ من ميتونم با همچين سرويسي شكايت كنم ؟‌ :d

1452689612.png

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,689
نام
iMAN
بابا همه برید شکایت کنید حتی اونی که با 2 مگ داره دانلود میکنه باید شکایت کنه ...! خداییش مسخره بازیه با سرعت 2 مگ دانلود کنی اونوقت 1 ماهه ترافیکت تموم شه...! هی زرت و زرت باید پول بریزی تو شکم اینا که ترافیک بخری...! تازه بحث قیمت هم هست...!

• Like
Reactions: AM†R

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
من که چشمم اب نمیخوره ، اخر هم همه isp ها میزنند سرویس های محدود با مجوز سازمان فلان و فلان .
من که به زودی استفاده ای دیگه از اینترنت ندارم ، امیدوارم دوستان به نتیجه برسند

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
من که چشمم اب نمیخوره ، اخر هم همه isp ها میزنند سرویس های محدود با مجوز سازمان فلان و فلان .
من که به زودی استفاده ای دیگه از اینترنت ندارم ، امیدوارم دوستان به نتیجه برسند
چرا دیگه استفاده نداری؟ بازنشست میشی؟ :d
سهراب مشکل ما ملت ماستکه فرهنگش زیر صفره! درسته ایران تمدن داره اما فرهنگ نداره! :|
الان یکی توی p30world کامنت داده : اگه محدودیت رو برمیدارن ساعتی میکنن!!!!! خوب من چی به این بگم؟ :-/

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
علیرغم اعلام ممنوعیت فروش حجمی اینترنت پر سرعت، هنوز ابلاغیه‌ای از سوی رگولاتوری برای توقف سرویس‌های جاری به شركت‌های PAP ارسال نشده است.
بنابراین گزارش دستور العمل كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در خصوص نحوه ارائه سرویس های اینترنت پر سرعت، هنوز به شركت های ارائه دهنده adsl ابلاغ نشده است.
بر اساس این گزارش، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در دهم مردادماه سال جاری، با استناد به مصوبه جلسه 49 كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در مورخ هشتم مهرماه 1387، اعلام كرد: از این پس اپراتورها نباید هیچ گونه محدودیتی در میزان حجم آپلود، دانلود و زمان اتصال در طول دوره ارائه خدمات ایجاد كنند.
این دستورالعمل به معنی این است كه دیگر فروش اینترنت پرسرعت (adsl) با ترافیك محدود در كشور مجاز نیست.
اعلام ممنوعیت فروش اینترنت پر سرعت با محدودیت ترافیك، در حالی اعلام شده كه هم‌اكنون حدود 90 درصد از مشتركان adsl كشور از اینترنت حجمی استفاده ‌می‌كنند؛ با این تعبیر در این لحظه سرویس اكثر مشتركان ADSL كشور غیر مجاز است.
زمزمه‌های این تغییر اساسی در روش سرویس‌دهی adsl، در حالی دست به دست می‌شود كه در تماس با چند شركت PAP مشخص شد كه هم‌اكنون ابلاغیه‌ مكتوبی از سوی این سازمان برای ارائه كنندگان اینترنت پر سرعت (adsl) ارسال نشده و PAPها برای تغییر رویه‌ خود منتظر اقدام رگولاتوری هستند.
از سوی دیگر به علت اینكه این مصوبه مربوط به سال‌های گذشته بوده، احتمال اینكه رگولاتوری قصد ابلاغ دوباره آن را نداشته باشد نیز وجود دارد.

http://www.telna.ir/News/11371/Default.aspx
WTF ؟ من در رکولاتوری رو تخته میکنم اگه دوباره ابلاغ نکنه ! تازه مگه این مصوبه سال 87 نیست ؟ پس یعنی ما 3 ساله انترنتومنو میخورن ؟ ISP ها 3 ساله کلاه برداری میکنند ؟ هیچکسی هم جلشونو نمیگیره ؟

qozmyox

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,661
چرا دیگه استفاده نداری؟ بازنشست میشی؟ :d
سهراب مشکل ما ملت ماستکه فرهنگش زیر صفره! درسته ایران تمدن داره اما فرهنگ نداره! :|
الان یکی توی p30world کامنت داده : اگه محدودیت رو برمیدارن ساعتی میکنن!!!!! خوب من چی به این بگم؟ :-/

p30world رو من دیدم . ارزش 1دقیقه رو هم آدماش ندارند که وقت بذاری . طرف اومده میگه اقا من 2mb دارم برای چی شکایت کنم تازه ماهی هم میتوتم 3GB دانلود کنم .
وقتی هرکی به فکر خودش باشه ، همین میشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر