پرسش و پاسخ Xbox One

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
من خودم بازی رو دانلود کردم و حجم دانلود که انجام دادم 8900 مگ بود 2 بار هم دانلود کردم و بعد از دانلود هم یه اپدیت 290 مگی انجام داد ولی باز هم بازی رو نمیشه اجرا کرد اصلا گزینه استارت بازی نداره
خوب گفتم که احتمالا" بازی که نصب شده رو کنسولتون از دیسک فیزیکی بوده اون حجم دانلودی هم که انجام دادید برای آپدیت بازی بوده (خود بازی 40 گیگه) شما از کسی که خریدی یه پرس و جو بکن یا برو تو استور بازی رو سرچ کن ببین زده بازی خریداری شده یا بهت قیمت بازی رو نشون میده!

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
خوب گفتم که احتمالا" بازی که نصب شده رو کنسولتون از دیسک فیزیکی بوده اون حجم دانلودی هم که انجام دادید برای آپدیت بازی بوده (خود بازی 40 گیگه) شما از کسی که خریدی یه پرس و جو بکن یا برو تو استور بازی رو سرچ کن ببین زده بازی خریداری شده یا بهت قیمت بازی رو نشون میده!

توی خوده سایت زده بازی 8900 مگ حجم داره و اینکه وقتی دیسک بازی توی دستگاه نیست دلیل نداره دستگاه بخواد اپدیت بازی رو دانلود کنه

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
توی خوده سایت زده بازی 8900 مگ حجم داره و اینکه وقتی دیسک بازی توی دستگاه نیست دلیل نداره دستگاه بخواد اپدیت بازی رو دانلود کنه
حجم بازی تقریبا ۸گیگه،
شما برو قسمت game and apps و برو رو بازی و دکمه a رو بزن ببین چی میگه.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
درسته معذرت من یه لحظه بازی رو با یه بازی دیگه قاطی کردم ، شما از کسی که خریدی یه پرس و جو بکن ببین چه جوریاست یا برو تو استور ببین زده بازی رو خریدی یا بهت باز قیمت میده اگر نه که برو تو سایت Xbox با یکی از ساپورتا چت کن اگر بازم مشکل برطرف نشد به نظرم بازی رو پاک کن دوباره دانلود کن (چاره ای نیست)

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
درسته معذرت من یه لحظه بازی رو با یه بازی دیگه قاطی کردم ، شما از کسی که خریدی یه پرس و جو بکن ببین چه جوریاست یا برو تو استور ببین زده بازی رو خریدی یا بهت باز قیمت میده اگر نه که برو تو سایت Xbox با یکی از ساپورتا چت کن اگر بازم مشکل برطرف نشد به نظرم بازی رو پاک کن دوباره دانلود کن (چاره ای نیست)

ممنون

- - -ویرایش - - -

ممنون

- - -ویرایش - - -

حجم بازی تقریبا ۸گیگه،
شما برو قسمت game and apps و برو رو بازی و دکمه a رو بزن ببین چی میگه.

زدم میگه میخواد اپدیت کنه وقتی اپدیت میشه مینویسه queued که فکر کنم منظورش منتظر شدن هست ولی هیچ اتفاقی نمیوفته

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
ببین queued یعنی بخاطر سرعت کم اینترنت دانلود ابدیت متوقف شده،شما دوباره دکمه استارت رو بزن و دانلود رو ادامه بده.

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
ببین queued یعنی بخاطر سرعت کم اینترنت دانلود ابدیت متوقف شده،شما دوباره دکمه استارت رو بزن و دانلود رو ادامه بده.

سرعت دانلودم خوبه فکر کنم بازی فیفا رو 3 ساعته دانلود کردم ولی وقتی بازی دانلود میشه بعدش اجرا نمیشه

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
سرعت دانلودم خوبه فکر کنم بازی فیفا رو 3 ساعته دانلود کردم ولی وقتی بازی دانلود میشه بعدش اجرا نمیشه
عزیزم قربون شکلت بشم،یه سر برو تو استور ببین بازی قبلا خریده شده یا نه،اگه خریده نشده باید بخری یا دیسک و بذاری تو دستگاه تا اجرا بشه،شما این کارو بکن بعد بیا بگو ببینیم چی میشه.

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
یه مرد پیدا بشه بگه چه جوری میشه بدون نت بازی کرد
حجم نتم نابوووود شد
اگر با Wifi وصل میشید که برید تو Setting بعد از اون Network اون جا یه گزینه Disconnect میبینید اونو که بزنید از Wifi قطع میشه و تا موقعی که دوباره پسورد Wifi رو براش وارد نکنید وصل نمیشه اگرم با کابل LAN هستید که کابل و از پورتش در بیارید!

4030

کاربر سایت
Feb 4, 2011
309
نام
Ehsan
اگر با Wifi وصل میشید که برید تو Setting بعد از اون Network اون جا یه گزینه Disconnect میبینید اونو که بزنید از Wifi قطع میشه و تا موقعی که دوباره پسورد Wifi رو براش وارد نکنید وصل نمیشه اگرم با کابل LAN هستید که کابل و از پورتش در بیارید!

این کار را کردم ولی باز هم نشد
اینستال روی 77 درصد گیر کرده و وقتی میخوام وارد بازی بشم میگه باید نت وصل بشه تا بقیش نصب بشه
وقتی هم نت را وصل میکنم 15 دقیقه طول میکشه تا 2 درصد بره جلو و بعد میبینی 1 گیگ از حجمت نیست=((

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
سلام.
ایکس باکس وان مثل 360 بک گراند دانلود نداره؟؟وقتی کنسول خاموشه دانلود بازی رو انجام بده؟؟؟
کنسول رو وقتی میذارم رو instant on و کنسول رو خاموش میکنم دانلود قطع میشه.باید تنظیمات خاصی رو انجام بدم؟؟؟
(اینو از چراغ مودم متوجه میشم که خاموش میشه و نشون میده دانلودی در کار نیست)

آخرین ویرایش:

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
این کار را کردم ولی باز هم نشد
اینستال روی 77 درصد گیر کرده و وقتی میخوام وارد بازی بشم میگه باید نت وصل بشه تا بقیش نصب بشه
وقتی هم نت را وصل میکنم 15 دقیقه طول میکشه تا 2 درصد بره جلو و بعد میبینی 1 گیگ از حجمت نیست=((
خوب شما باید وایسی بازی کامل آپدیت بشه تا بتونی بازی کنی مگر بازی هایی که قابلیت Ready to startـشون بعد از درصدی فعال میشه و میتونید بازی کنید و آپدیت در پیش زمینه انجام میشه!
اگر نمیخواد آپدیت رو انجام بدین و براتون اهمیت نداره بازی رو پاک کنید و به صورت آعلاین بازی رو نصب و هر وقت میخواید اون بازی مشخص رو انجام بدین افلاین باشید.

سلام.
ایکس باکس وان مثل 360 بک گراند دانلود نداره؟؟وقتی کنسول خاموشه دانلود بازی رو انجام بده؟؟؟
کنسول رو وقتی میذارم رو instant on و کنسول رو خاموش میکنم دانلود قطع میشه.باید تنظیمات خاصی رو انجام بدم؟؟؟
(اینو از چراغ مودم متوجه میشم که خاموش میشه و نشون میده دانلودی در کار نیست)

قابلیت Instant on هست که وقتی رو این حالت بزارید دستگاه به دانبود ادامه میده برای این کار برید به Setting برید به قسمت Power & Start Up و Power Mode رو بزارید رو Instant on تو قسمت ستینگ زیرش همه ی گزینه ها رو تیک بزنید!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر