پرسش و پاسخ Xbox One

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
432
نام
حامد
سلام.
یکی از دوستام دسترسی به اینترنت نداشت تمام کارهای مربوط به اینترنتشو خودم انجام دادم.
مثل آپدیت اولیه و دانلود بازی رایگان و ...
حالا وقتی بازی جدیدی که رایگان شده رو دانلود کردم چند بار وسط دانلود اینترنت قطع شد و پیغام توقف نصب داد.
به هزار بدبختی دانلود تمام شد و داخل منوی اولیه بازی هم رفتم ولی دیگه بازی نکردم ببینم سالمه یا نه!!!
حالا ممکنه در آینده به خاطر قطع و وصل شدن اینترنت براش مشکلی پیش بیاد و بازی رو اجرا نکنه؟؟؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
سلام.
یکی از دوستام دسترسی به اینترنت نداشت تمام کارهای مربوط به اینترنتشو خودم انجام دادم.
مثل آپدیت اولیه و دانلود بازی رایگان و ...
حالا وقتی بازی جدیدی که رایگان شده رو دانلود کردم چند بار وسط دانلود اینترنت قطع شد و پیغام توقف نصب داد.
به هزار بدبختی دانلود تمام شد و داخل منوی اولیه بازی هم رفتم ولی دیگه بازی نکردم ببینم سالمه یا نه!!!
حالا ممکنه در آینده به خاطر قطع و وصل شدن اینترنت براش مشکلی پیش بیاد و بازی رو اجرا نکنه؟؟؟
سلام قطع شدن دانلود بازی شاید به خاطر سرعت اینترنتتون بوده بازی رو که دانلود میکنید طبیعتا بدون مشکل اجرا خواهد شد نگران نباش

MO021

کاربر سایت
May 23, 2013
470
نام
Morteza
سلام دوستان من انشأالله قراره چند وقت دیگه یه xone بگیرم اما چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید:
١- برای بازی کردن به صورت آفلاین باید حتما آپدیت بازی رو دانلود کنیم؟ اگه اینطور نیست وقتی بخوایم آنلاین بازی کنیم ولی آپدیت بخواد تا وقتی که آپدیتش نکردیم بازم میتونیم آفلاین بازی کنیم یا وقتی که پیغام آپدیت اومد دیگه حتما باید آپدیت کنیم؟
٢- وقتی میخوایم یه بازی رو تعویض کنیم میتونیم از امکانات آنلاین بازی جدید استفاده کنیم یا نه؟ آخه کسایی که بعزی رو تعویض میکنن درباره یه کد صحبت میکنن که استفاده شده یا نه؟. ممنون میشم یه توضیحی بدید.
٣- سوال آخرم هم درباره ی این بازیه sniper elite 3 هستش که میگن ١۶ گیگ آپدیت داره. برای آفلاین بازی کردن هم باید این حجم رو دانلود کرد یا فقط برای آنلاینه. و کلا اکس باکس وان قابلیت پاز کردن دانلودها رو داره یا باید یسره تا آخرش دانلود کنیم؟
ببخشید اگه زیاد شد بالاخره ما ناشی هستیم و شما با تجربه:-D

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
سلام دوستان من انشأالله قراره چند وقت دیگه یه xone بگیرم اما چندتا سوال دارم ممنون میشم راهنماییم کنید:
١- برای بازی کردن به صورت آفلاین باید حتما آپدیت بازی رو دانلود کنیم؟ اگه اینطور نیست وقتی بخوایم آنلاین بازی کنیم ولی آپدیت بخواد تا وقتی که آپدیتش نکردیم بازم میتونیم آفلاین بازی کنیم یا وقتی که پیغام آپدیت اومد دیگه حتما باید آپدیت کنیم؟
٢- وقتی میخوایم یه بازی رو تعویض کنیم میتونیم از امکانات آنلاین بازی جدید استفاده کنیم یا نه؟ آخه کسایی که بعزی رو تعویض میکنن درباره یه کد صحبت میکنن که استفاده شده یا نه؟. ممنون میشم یه توضیحی بدید.
٣- سوال آخرم هم درباره ی این بازیه sniper elite 3 هستش که میگن ١۶ گیگ آپدیت داره. برای آفلاین بازی کردن هم باید این حجم رو دانلود کرد یا فقط برای آنلاینه. و کلا اکس باکس وان قابلیت پاز کردن دانلودها رو داره یا باید یسره تا آخرش دانلود کنیم؟
ببخشید اگه زیاد شد بالاخره ما ناشی هستیم و شما با تجربه:-D
1)خیر احتیاجی نیست ابدیت بگیری ولی وقتی می خوای انلاین شی بازی تو دستگاه نباشه که مشکلی پیش نیاد.
۲)اره میتونی،اون کد چیز خاصی نیست،معمولا یه کد گلد ۳ روزه هست که ارزش زیادی نداره.
۳)در مورد اسنایپر الایت اطلاع ندارم ولی فکر کنم تو افلاین احتیاج نیست ابدیت بگیری.
۴)بله قابلیت pause وجود داره.

MO021

کاربر سایت
May 23, 2013
470
نام
Morteza
1)خیر احتیاجی نیست ابدیت بگیری ولی وقتی می خوای انلاین شی بازی تو دستگاه نباشه که مشکلی پیش نیاد.
۲)اره میتونی،اون کد چیز خاصی نیست،معمولا یه کد گلد ۳ روزه هست که ارزش زیادی نداره.
۳)در مورد اسنایپر الایت اطلاع ندارم ولی فکر کنم تو افلاین احتیاج نیست ابدیت بگیری.
۴)بله قابلیت pause وجود داره.
دوست عزیز خیلی ممنون از جوابت. یعنی من اگه بهم موقع اجرای بازی پیغام آپدیت داد میتونم با قطع کردن اتصال اینترنت بدون هیچ دردسری دوباره آفلاین بازی کنم؟

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
دوست عزیز خیلی ممنون از جوابت. یعنی من اگه بهم موقع اجرای بازی پیغام آپدیت داد میتونم با قطع کردن اتصال اینترنت بدون هیچ دردسری دوباره آفلاین بازی کنم؟
دوست من شما اگه نمی خوای بازی رو ابدیت کنی اصلا در موقعی که انلاین هستی، بازی رو تو دستگاه نذار،ممکنه با اومدن پیغام ابدیت دیگه حتی تو موقع افلاین هم اجازه بازی بهت داده نشه مثل بازی دد رایزینگ.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
ایا برای اپدیت کردن بازیها هم میشه Pause و Resume کرد؟
بعد وقتی داریم یه بازی رو آپدیت میکنیم حتما دیسک بازی باید تو دستگاه باشه و میشه دستگاه رو instant onخاموش کرد؟

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
بعد وقتی داریم یه بازی رو آپدیت میکنیم حتما دیسک بازی باید تو دستگاه باشه و میشه دستگاه رو instant onخاموش کرد؟

سوال اولت جوابش آره هست وقتی بازی داره آپدیت میشه دکمه استارت رو بزن و اپدیت رو stop کن

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia

میشه رو حالت instant on گذاشت و آپدیت انجام بشه که به گفته بعضی ها سرعت هم بیشتر میشه

LMFAO 0oo0

کاربر سایت
Jul 27, 2006
295
سلام دوستان
یکی از بچه ها یه حرکتی می خواد بزنه ولی نمی دونم میشه یا نه.
می خواد دیسک cod ghosts رو از یکی قرض بگیره و نصبش کنه رو وان.
بعد بازی رو به صورت دیجیتالی بخره و شروع کنه به دانلود.
حالا سوال اینه که بازی از اول دانلود میشه یا در حد چند کیلوبایت فقط لایسنسش دانلود میشه؟

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
سلام دوستان
یکی از بچه ها یه حرکتی می خواد بزنه ولی نمی دونم میشه یا نه.
می خواد دیسک cod ghosts رو از یکی قرض بگیره و نصبش کنه رو وان.
بعد بازی رو به صورت دیجیتالی بخره و شروع کنه به دانلود.
حالا سوال اینه که بازی از اول دانلود میشه یا در حد چند کیلوبایت فقط لایسنسش دانلود میشه؟

چیزی دانلود نمیشه

bigsmoke

کاربر سایت
Jun 19, 2011
165
نام
مصطفی
با سلام.
کسی هست که 360 رو وصل کرده باشه به one؟؟؟
من وصل کردم و این حسو دارم که تصاویر کمی لگ وتاخیر داره نسبت به حالت عادی(وقتی که 360 مستقیم به تلویزیون وصله).(اینو اضافه کنم که تلویزیون من متاسفانه یه پورت hdmi بیشتر نداره و مجبورم این کارو انجام بدم.حالا کسی هست این حس منو داشته باشه؟؟؟)
اگر مدام از این قابلیت hdmi in ایکس وان استفاده کنم مشکلی که پیش نمیاد؟؟؟(سوختن کنسول و ...)
لطفا راهنمایی کنید.
ممنون

boricho

کاربر سایت
Jul 19, 2011
7
نام
علیرضا
بچه ها من توی تست کردن نتم و بازی آنلاین مشکل دارم . همش fail میده . چه کار کنم ؟؟؟

اینم نتم هست

om9aa2ocbmue4aiuc0dv.png

همش لگ دارم . مخصوصا تایتان فال

پینگم میشه 220 تا 300

Steven

کاربر سایت
Oct 24, 2007
472
حالا جدا از همه این حرفها

من زمان قدیم هر دو کنسول ps3 و هم xbox 360 رو داشتم خوب اول رفتم سراغ xbox360 چون هک شده بود و بازی میکردم من بیشترین چیز برام مهمه گیم پلی هستش و روان بودن هر چی نزدیک به واقعیت بهتر بعد از اینکه ps3 هک شد خریدم اما همین چند وقت پیش فروختم چون واقعا گیم پلیش کمی پایین تر بود البته توی بازهای انحصاری همچون last of us و مخصوصا byned two solus واقعا شاهکار بودش اما بریم سر اصل مطلب من مثلا بازی GTA V رو روی دوتاش انجام دادم ولی واقعا گرافیک و گیم پلی روی XBOX 360 بهتر بودش و رنگها خیلی شفاف و بهتر بودن حتی من که با تلویزیون SAMSUNG F8000 بازی میکردم روی XBOX 360 با رزلویشن 1080P اجرا میشد روی PS3 با 720P شاید دلیلش هم همین بوده

حالا میخواهم کنسول نسل جدید رو بخرم به نظرتون با این شرایطی که من در بالا گفتم کدومو بخرم بهتره و آیا این گیم پلی PS4 بهتر شده یا باز هم همون XBOX ONE من تعصبی ندارم روی هیچ کدوم فقط میخواهم اول اونی که گیم پلی و گرافیک بهتری داره رو انتخاب کنم

مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر