هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
من یه هفتس دارم دیوونه میشم سر سوییچم و درمونده شدم! نمیتونم به رم با حجم بیشتر اپگرید کنم میخواستم بدونم راهی هست مثل واتس اپ و .. که ازت کمک بگیرم ؟ بعد از یه هفته انجام کارهای انجمن های خارجی یوزر شمارو اینجا دیدم

سلام داداش
همینجا بگو چیکار کردی راحته اگه دستگاه براش خاصی به وجود نیومده باشه.

روش کار اینه برای تعویض مموری چه اورجینال چه هکی و اول دستگاه خاموش کنید و مموری قبلی اول ببینید با کامپیوتر چه فرمتی هست که معمولا یا exfat یا fat32 هست بعد مموری جدید همون فرمت کنید بعد عینن فایلهای مموری قبلی با کپی کردن بریزید روی مموری جدید و اورجینال باشید فقط روشن کنید دستگاه باید بالا بیاد بدون مشکل و هکی باشید پیلود که مربوط به کاستوم فریمور که معمولا همه دیگه اتمسفر هستن و پیلود فیوز میزنید یا از طریق hekate و لانچ بالا میاید.

هکی هست دستگاتون میتونید پک هک منم در اموزش زیر استفاده کنید اخرین فریمور 17.0.0 ساپورت میکنه و اخرین اتمسفر اپدیته.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

نکته ای هم بگم دستگاه هنگی کرده اگه هکیه و پیلود جواب نمیده دکمه پاور 15 ثانیه بگیرید اول و بعد یه تک پاور بزنید rcm فعال بشه و پیلود بزنید بالا میاد و اگه مموری فرمتش نمیدونید یه بار فرمت exfat کنید اروری چیزی داد در موقع بوت برگردید فرمت fat32 کنید و برنامه فرمت fat32 هم کم حجم میزارم اگه ویندوز اجازه نداد این فرمت کنید یا با برنامه های پارتیشن بندی میشه.

Fat 32 Format

• Like
Reactions: pouria.sh

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
@alitriple
داداش یه سوال داشتم ازتون،گفتم شاید شما بیشتر در جریان باشید و اخبار گروه های هکر رو احیانا شاید دنبال کنید
امیدی هست که مدل oled هک نرم افزاری بشه؟
مثلا تیمی هست که بگه داریم روش کار میکنیم؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
@alitriple
داداش یه سوال داشتم ازتون،گفتم شاید شما بیشتر در جریان باشید و اخبار گروه های هکر رو احیانا شاید دنبال کنید
امیدی هست که مدل oled هک نرم افزاری بشه؟
مثلا تیمی هست که بگه داریم روش کار میکنیم؟

سلام
همیشه در ضمینه هک میشه امیدوار بود ولی تنها خبری که دیدم خیلی وقت پیش اینه که فعلا چندان امیدی به نرم افزاری هک شدنش نیست چون همه راههای امنیتی نینتندو از نظر نرم افزاری بسته و امنه ولی خوب قطعا یه روزی اومدن هکش ممکنه ولی مهم همون زمان هست که اگه چند سال بگذره ممکنه دیگه سراغ اون کنسول هم نری دیگه و تنها هکی که میدونم در پیشه هک فرمیوری ps5 هست خودم هم منتظرش هستم و سوییچ دیگه برای یکی مثل من از دور خارجه و جذابیتی نداره و خودم هم با هک نرم افزاری حال میکنم که کنسول نخوای دستکاری کنی ولی بعضی موارد مجبوری هست مثل جیتگ ایکس 360 و حالا چون سوییچ کنسول دستی هست ادم نمیخواد باز بشه و از رنگ و روی اولیه بیفته و همین که بدونی باز شده به دل ادم نیست.

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
264
نام
Pej-MAN
سلام و درود
نمیدونم کجای کار رو اشتباه میرم
سوییچ امدیت اخر 17.0.1هست
تا پیلود میره ولی اونچا لانچ هیچی توش نیست
از github فایل جدید اتمسفر و هکاته رو گرفتم
پک شما گویا پاک شده اپلودش
الان بازی نصب میشه باdbi
منتها میگه اپدیت مورد نیازه
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
264
نام
Pej-MAN
سلام و درود
نمیدونم کجای کار رو اشتباه میرم
سوییچ امدیت اخر 17.0.1هست
تا پیلود میره ولی اونچا لانچ هیچی توش نیست
از github فایل جدید اتمسفر و هکاته رو گرفتم
پک شما گویا پاک شده اپلودش
الان بازی نصب میشه باdbi
منتها میگه اپدیت مورد نیازه
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
سلامی دوباره
مشکل حل شد دوستان
ممنون

djmahmood

عضو جدید
Jul 4, 2010
5
سلام
ببخشید من یه نینتندو دارم ورژنش هم 17.0.1 هست می خوام کپی خور کنم از چه روشی باید استفاده کنم خودم می خواستم روش سخت افزاری توسط jik بزنم اما یکی بهم گفت که این روش قدیمی الان به صورت نرم افزاری کپی خور میکنن اگه امکان داره راهنمایی کنید که چی کار کنم با تشکر
بعد این سریالش هم xtj10511297479 هستش رفتم تو وبسایت برای اینکه چک کنم که میشه کپی خور کرد یانه تو منوی که انتخاب میکنی مدل xtj نبود اینم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
سلام دوستان از کجا بفهمم دستگام هک یا نه؟
لطفا راهنمای میکنید.
از اونی که خریدم میگفت میتونی بازی هکی بریزی.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام
ببخشید من یه نینتندو دارم ورژنش هم 17.0.1 هست می خوام کپی خور کنم از چه روشی باید استفاده کنم خودم می خواستم روش سخت افزاری توسط jik بزنم اما یکی بهم گفت که این روش قدیمی الان به صورت نرم افزاری کپی خور میکنن اگه امکان داره راهنمایی کنید که چی کار کنم با تشکر
بعد این سریالش هم xtj10511297479 هستش رفتم تو وبسایت برای اینکه چک کنم که میشه کپی خور کرد یانه تو منوی که انتخاب میکنی مدل xtj نبود اینم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

سلام
فقط سری ساخت یکی دوسال اول هک با جیگ میشن اگه دستگات سری جدیده و به قول خودت شماره سریالش هم تو لیست هک قدیم نیست فقط هک سخت افزاری با نصب مد چیپ داخلی میشه و سری اولد و لایت و سریهای lcd جدید که عمر باتری بیشتر شده و نور بیشتری داره شامل اینها فقط هک سخت افزاری میشن دیگه نیازی نیست جایی چک کنی سریالشون و اینکه بخوای بفهمی هم هک با چیگ میشه میتونی با جیگ تست کنی راحت ببینی به حالت rcm میره یا نه.

برای هک با جیگم کافیه طبق پست اول همین تابیک با جیگ به حالت RCM ببری دستگاه و بعد اموزش زیر بخونی و پک اتمسفر زیر روی مموری میکرو اس دی به فرمت fat32 یا exfat بریزی و پیلود بزنی راحت میاد بالا و هک سخت افزاری هم بود فقط کافیه پک زیر بریزی و همون کارها فرقی نداره فقط حالت rcm تو هک سخت افزاری خودش فعاله.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

سلام دوستان از کجا بفهمم دستگام هک یا نه؟
لطفا راهنمای میکنید.
از اونی که خریدم میگفت میتونی بازی هکی بریزی.

سلام

اگه هک شده تحویلت میده که همون اول روی گالری عکس بزنی بجای رفتن به گالری میره قسمت برنامه ها و تو قسمت ستینگ بخش اپدیت هم بری نوشته اتمسفر AMS رو فقط ببینی مثل عکس زیر معلومه و اگرم گفته هک میشه اگه با جیگ باشه و سری قدیم طبق سریال دستگاه میشه فهمید و تو این سایت(کلیک کنید) بزنی معلومه و اینکه مثل پست بالا که گفتم اقدام به هک کنی ببینی روی حالت rcm میره یا نه ولی سخت افزاری باید چیپ کار بزاری تا بشه هکش کرد.

5z2y417fhfzb1.jpg

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
سلام
فقط سری ساخت یکی دوسال اول هک با جیگ میشن اگه دستگات سری جدیده و به قول خودت شماره سریالش هم تو لیست هک قدیم نیست فقط هک سخت افزاری با نصب مد چیپ داخلی میشه و سری اولد و لایت و سریهای lcd جدید که عمر باتری بیشتر شده و نور بیشتری داره شامل اینها فقط هک سخت افزاری میشن دیگه نیازی نیست جایی چک کنی سریالشون و اینکه بخوای بفهمی هم هک با چیگ میشه میتونی با جیگ تست کنی راحت ببینی به حالت rcm میره یا نه.

برای هک با جیگم کافیه طبق پست اول همین تابیک با جیگ به حالت RCM ببری دستگاه و بعد اموزش زیر بخونی و پک اتمسفر زیر روی مموری میکرو اس دی به فرمت fat32 یا exfat بریزی و پیلود بزنی راحت میاد بالا و هک سخت افزاری هم بود فقط کافیه پک زیر بریزی و همون کارها فرقی نداره فقط حالت rcm تو هک سخت افزاری خودش فعاله.

سلام

اگه هک شده تحویلت میده که همون اول روی گالری عکس بزنی بجای رفتن به گالری میره قسمت برنامه ها و تو قسمت ستینگ بخش اپدیت هم بری نوشته اتمسفر AMS رو فقط ببینی مثل عکس زیر معلومه و اگرم گفته هک میشه اگه با جیگ باشه و سری قدیم طبق سریال دستگاه میشه فهمید و تو این سایت(کلیک کنید) بزنی معلومه و اینکه مثل پست بالا که گفتم اقدام به هک کنی ببینی روی حالت rcm میره یا نه ولی سخت افزاری باید چیپ کار بزاری تا بشه هکش کرد.

5z2y417fhfzb1.jpg
دستت درد نکنه.باید با مرور دستگاه برم توی این سایت؟در هر صورت توی سخت افراری و نرم افزاری توی سافتر همین مشخصه میاد؟ams

• Like
Reactions: mqg1387

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
دستت درد نکنه.باید با مرور دستگاه برم توی این سایت؟در هر صورت توی سخت افراری و نرم افزاری توی سافتر همین مشخصه میاد؟ams

قابلی نداشت و سریال دستگاه بگیری معلومه و اینکه چه مدلی هست مثل اولد و لایت معلومه سخت افزاری فقط هکش هست و در مورد بعدی هم اره چه سخت افزاری و چه نرم افزاری بری اون قسمت هک شده باشه دستگاه اون AMS میبینی.

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
این عکسی که از دستگاه گرفتم.
واقعیتش من اینو از یکی خریدم ۵شنبه گفت باتریش خراب بوده تعویض کردم.بعد گفت کپی خوره.اگه psبود سر در میاوردم ولی اصلا از هک این کنسول سر در نمیارم.۸تومن پولشو دادم.اگه کپی خور نباشه بهش پس میدم.

Attachments

• Screenshot_20240127-125923_Divar.jpg
    Screenshot_20240127-125923_Divar.jpg
    321.5 KB · مشاهده: 7
  • Screenshot_20240127-125920_Divar.jpg
    Screenshot_20240127-125920_Divar.jpg
    633.4 KB · مشاهده: 10
  • Screenshot_20240127-125916_Divar.jpg
    Screenshot_20240127-125916_Divar.jpg
    656.6 KB · مشاهده: 11

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
قابلی نداشت و سریال دستگاه بگیری معلومه و اینکه چه مدلی هست مثل اولد و لایت معلومه سخت افزاری فقط هکش هست و در مورد بعدی هم اره چه سخت افزاری و چه نرم افزاری بری اون قسمت هک شده باشه دستگاه اون AMS میبینی.
اشتباه به خودم نقل قول زدم پست بالا میبینید.⬆️⬆️⬆️⬆️
سویچ معمولیه دست آبی قرمز

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
این عکسی که از دستگاه گرفتم.
واقعیتش من اینو از یکی خریدم ۵شنبه گفت باتریش خراب بوده تعویض کردم.بعد گفت کپی خوره.اگه psبود سر در میاوردم ولی اصلا از هک این کنسول سر در نمیارم.۸تومن پولشو دادم.اگه کپی خور نباشه بهش پس میدم.

احتمال زیاد هک بشه و سری قدیمه و شماره سریال دستگاه چک کن تو دو سایت زیر و سایت اولی اگه قابل هک باشه رنگ سبز نشون میده و هک با جیگم کاری نداره کافیه جیگ بزنی به دستگاه که جیگم حالا یا بخری یا از کسی بگیری یا بسازی با یه تکه سیم مسی یا سنجاق کاغذ هم میشه اموزش تو یوتیوب و غیره هست فقط بپا پینهای دستگاه خراب نشه دقیق دربیار اگه خودت میخوای بسازی و تو نت هم میفروشن کافیه سرچ کنی خرید جیگ و فقط بپا سیم داخل جیگ کار گذاشته باشن چون بعضیها بدون سیم و فقط پلاستیکش میفروشن و بعد روی حالت rcm با جیگ بردی پک هک اتمسفر که تو اموزش دیبریک هست بریزی روی مموری و پیلود فیوز بزنی بالا بیاد و بعد توسط پیلود hekate باید autorcm فعال کنی دیگه هر دفه نیازیم نیست با جیگ دستگاه رو بالا بیاری و تو اموزش دیبریک و بقیه تابیکهای اموزشی این نکات همه هست.

Checker - Switch Serial Number Checker (SSNC)
Home - Is My Switch Patched?

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
423
نام
フセイン
احتمال زیاد هک بشه و سری قدیمه و شماره سریال دستگاه چک کن تو دو سایت زیر و سایت اولی اگه قابل هک باشه رنگ سبز نشون میده و هک با جیگم کاری نداره کافیه جیگ بزنی به دستگاه که جیگم حالا یا بخری یا از کسی بگیری یا بسازی با یه تکه سیم مسی یا سنجاق کاغذ هم میشه اموزش تو یوتیوب و غیره هست فقط بپا پینهای دستگاه خراب نشه دقیق دربیار اگه خودت میخوای بسازی و تو نت هم میفروشن کافیه سرچ کنی خرید جیگ و فقط بپا سیم داخل جیگ کار گذاشته باشن چون بعضیها بدون سیم و فقط پلاستیکش میفروشن و بعد روی حالت rcm با جیگ بردی پک هک اتمسفر که تو اموزش دیبریک هست بریزی روی مموری و پیلود فیوز بزنی بالا بیاد و بعد توسط پیلود hekate باید autorcm فعال کنی دیگه هر دفه نیازیم نیست با جیگ دستگاه رو بالا بیاری و تو اموزش دیبریک و بقیه تابیکهای اموزشی این نکات همه هست.

Checker - Switch Serial Number Checker (SSNC)
Home - Is My Switch Patched?
دستت درد نکنه .الا شماره سریال دستگاه رو جفت سایتا زدم و هر دوتاش پیغام امن دادن.
حالا این مدل هک جیگ میشه یا چیپ؟

Attachments

• Screenshot_20240127-173632_Chrome.jpg
    Screenshot_20240127-173632_Chrome.jpg
    355.5 KB · مشاهده: 5
  • Screenshot_20240127-172540_Chrome.jpg
    Screenshot_20240127-172540_Chrome.jpg
    380.6 KB · مشاهده: 3

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
دستت درد نکنه .الا شماره سریال دستگاه رو جفت سایتا زدم و هر دوتاش پیغام امن دادن.
حالا این مدل هک جیگ میشه یا چیپ؟

خواهش میکنم.اره این با جیگ راحت هک میشه مشکلی نداره یه جیگ بگیر راحت هکش کن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر