هک کنسول نینتندو سویچ به ساده ترین روش ممکن !

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
1.jpg

سلام

بعداز کلی جست و جو و دیدن روش های جور واجور تصمیم گرفتم که تجربه خودم رو توزمینه هک کنسول نینتندو سویچ در اختیارتون بزارم.من تا الان کنسولای زیادی رو هک کردم و این هک در بین همه اونها ساده ترینه ! پس نگران نباشید و اگه با دقت تمام مراحل رو به ترتیب دنبال کنید به راحتی از پسش برمی آیید.خب بریم سراغ هک:

مواد لازم:

کنسول نینتندو سویچ

کارت حافظه

کابل Type C

جیگ !

مرحله اول :آماده سازی مقدمات هک

اول از همه یه کارت حافظه کلاس ده U3 حجم بالا تهیه کنید.(ترجیحا 128).روی حجم بالا بودم مموری به این خاطر تاکید می کنم چون هر دفعه که میخواهید بازی بریزید باید به اندازه نصف حجم خالی مموریتون فایل بریزید چون نصف دیگش صرف نصب بازی می شه!

بعد کارت حافظه رو تو کنسولتون بزارید و اون رو روشن کنید و به آخرین فریم ور که الان 5.1 هستش آپدیت کنید.اگه هم آخرین فریم ور باشید باز هم با قرار دادن کارت حافظه کنسول پیام می ده که به آپدیت نیاز داره که باید اون رو انجام بدید.

مرحله دوم : بردن کنسول به حالت RCM مود:

اول از همه وقتی که کنسول روشنه دکمه پاورش رو نگه دارید و از منوی اجرا شده گزینه Power Off رو انتخاب کنید.حالا کارت حافظه رواز کنسول خاج کنید و به کامپیوتر وصل کنید محتویات این فایل سه مگابایتی رو توی روت کارت حافظه بریزید.کارت رو به کنسول برگردونید و جیگ رو در محل جویکان راست کنسولتون بزارید.کافیه که در حالی که دکمه + روی کنسول رو نگه داشته اید ، دکمه پاور رو هم برای حدود دو ثانیه نگه دارید اگه منوی بوت شدن و لوگوی نینتندو رو ندید ، تبریک می گم شما 90 درصد کار هک کنسول رو انجام دادید!

jig.jfif

مرحله سوم: اینجکت کردن Payload

Payload یه فایل 90 کیلو بایتی به فرمت .bin هستش که به کمک نرم افزار TegraRcmGUI به کنسول در حالت RCM مود انتقال داده می شه.اگه مرحله قبل رو به درستی انجام داده باشید گوشه پایین و سمت راست نرم افزار TegraRcmGUI باید سبز رنگ باشه .مراحل کارشم به این ترتیبه که بعد از اینکه کنسولتون رو با کابل Type C به پی سی وصل کردید از توی نرم افزار ابتدا به تب ستینگ برید و روی دکمه اینستال درایور کلیک کنید سپس Payload رو انتخاب می کنیم و دکمه Inject Payload رو می زنیم.روی کنسول یه سری نوشته های ریز به نمایش میاد و با کمک دکمه های + و – ، CFW رو انتخاب می کنیم و با دکمه پاور اون رو انتخاب می کنیم.کنسول ری استارت می شه و طبق معمول بالا میاد اما با یه تفاوت ! اگه به منوی گالری کنسول برید به جای عکس های معمول همیشگی یه سری فایل های دیگه می بینید که متوجه می شدی کنسولتون رو هک کردید !
دانلود نرم افزار

TegraRcmGUI.jpg

مرحله چهارم :نصب بازی

این روش هک بازیایی با پسوند .NSP رو ساپورت می کنه.بعد اینکه بازی های خودتون رو دانلود کردید اونا رو تو مسیر \SD\tinfoil\nsp کپی کنید و مرحله اول و دوم رو که در بالا توضیح دادم رو دوباره اجرا کنید.به گالری برید و نرم افزار tinfoil رو اجرا کنید.و از طریف این نرم افزار می شه تمام بازی ها رو یه جا روی نند کنسول یا کارت حافظه نصب کرد.

برای دانلود بازی ها من نرم افزار CDNSP رو بهتون پیشنهاد می کنم که بازی ها رو به همراه آخرین آپدیت و دی ال سی هاشون از سرور های خود نینتندو دانلود می کنه.

cdnsp.png

نکات تکمیلی:
بعداز هر بار خاموش کردن و برای بازی ریختن تو کارت حافظه نیاز به جیگ و اینجکت پیلوددارید چون برای ریختن بازی باید کارت حافظه رو در بیارید و مجبورید کنسول رو خاموش کنید .

در پایان می خوام تشکر کنم از اون ادمین محترمی که بدون اطلاع قبلی تاپیک هک وی یو و تری دی اسم رو حذف کرد و حتی به خودش این زحمت رو نداد که قبلش بهم اطلاع بده من حداقل یه کپی برا خودم بردارم ! تشکر به این دلیل که باعث شد این دفعه حواسم باشه که اینجا هستند عده ای که فکر میکنن برا هر چیزی که بیشتر ازبقیه می دونن باید پول گرفت و همچنین هستند افرادی که منافعشون تو ندونستن بقیه است.من هر چی که می دونستم باهاتون به اشتراک گذاشتم چرا که به ما آموختند ذکات علم نشر اونه .موفق باشید.

2.jpg

آخرین ویرایش:

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
نه داداش ما دیگه پولمون به این چیزها فعلا نمیرسه و برسه هم نمیخریم صدتا خرج دیگه برای زنده موندن تو این مملکت بدرد نخور باید بکنیم و یه مشت دلال و سود جو هم قیمت اینجور وسیله ها رو اینقدر فضایی گرون میکنن هیچ جوره صرف نداره بخریx_x
علی اقا سلام مجدد داداش من این بازی پلی وان که گفتی بنویس تهش full rom هم زدم اما بازی

Earthworm Jim 2 پلی وان به هیچ وجه صدا نداره اون کاری هم که گفتین انجام دادم تک bin هم کردم بازم صدا نداره میتونی این بازی و بازی فوتبالیستها رو برام صدا دارشو لینک دانلودشو پیدا کنی

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
علی اقا سلام مجدد داداش من این بازی پلی وان که گفتی بنویس تهش full rom هم زدم اما بازی

Earthworm Jim 2 پلی وان به هیچ وجه صدا نداره اون کاری هم که گفتین انجام دادم تک bin هم کردم بازم صدا نداره میتونی این بازی و بازی فوتبالیستها رو برام صدا دارشو لینک دانلودشو پیدا کنی

سلام داداش

باید از چندتا سایت بگیری و تست کنی اول مثل این سایت و برای سرچ هم برای مثال بزنی تو گوگل Earthworm Jim 2 ps1 full rom download

من خودم تبدیل شده این بازیها با صدا دارم برات میزارم و تک فایل هم کردمش از قبل و از حالت فشرده در بیار و استفاده کن Earthworm Jim 2 ریجن اروپا هست و کاپیتان سوباسا هم که فقط ریجن ژاپن اومده ریجن دیگه ای نداره.

لینک دانلود

Captain Tsubasa J Get In The Tomorrow

Earthworm Jim 2

• Like
Reactions: River Phoenix

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
سلام داداش

باید از چندتا سایت بگیری و تست کنی اول مثل این سایت و برای سرچ هم برای مثال بزنی تو گوگل Earthworm Jim 2 ps1 full rom download

من خودم تبدیل شده این بازیها با صدا دارم برات میزارم و تک فایل هم کردمش از قبل و از حالت فشرده در بیار و استفاده کن Earthworm Jim 2 ریجن اروپا هست و کاپیتان سوباسا هم که فقط ریجن ژاپن اومده ریجن دیگه ای نداره.

لینک دانلود

Captain Tsubasa J Get In The Tomorrow

Earthworm Jim 2
سلام مجدد علی جان متاسفانه جیم صدا نداره با امولیتور اول تو pc اجراش کردم صدا نداشت دیگه برا psp تبدیلش نکردم فوتبالیستها رو هم تبدیل کردم برا psp به محض اینکه ضربدر میزنی صفحه همینجوری سیاه میمونه اجرا نمیشه

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام مجدد علی جان متاسفانه جیم صدا نداره با امولیتور اول تو pc اجراش کردم صدا نداشت دیگه برا psp تبدیلش نکردم فوتبالیستها رو هم تبدیل کردم برا psp به محض اینکه ضربدر میزنی صفحه همینجوری سیاه میمونه اجرا نمیشه

صدا داره و حتما تنظیمات امولاتور تو pc درست انجام ندادی و بعضی امولاتورها باید قسمتهای صدا و cd rom تنظیم کرد تا بازی به خوبی اجرا بشه مثل epsxe و retroarch هم اگه کلا صدا نداره باید درایور صداش از تنظیمات عوض کنی و در مورد تبدیلش و اجراش هم یادمه همین بازی کاپیتان سوباسا تو psp اجراش کردم توی همون هم vsh منو تنظیماتی داره میتونی تغییرش بدی شاید کار کرد و با برنامه PopstationGUI هم بساز.

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
صدا داره و حتما تنظیمات امولاتور تو pc درست انجام ندادی و بعضی امولاتورها باید قسمتهای صدا و cd rom تنظیم کرد تا بازی به خوبی اجرا بشه مثل epsxe و retroarch هم اگه کلا صدا نداره باید درایور صداش از تنظیمات عوض کنی و در مورد تبدیلش و اجراش هم یادمه همین بازی کاپیتان سوباسا تو psp اجراش کردم توی همون هم vsh منو تنظیماتی داره میتونی تغییرش بدی شاید کار کرد و با برنامه PopstationGUI هم بساز.
منو vsh کجا هست؟

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
570
نام
محمد
سلام وقت بخیر
سویچ هکی دارم ورژن ۱۵ از بس هر بازی اجرا میکردم پیام ابدیت میومد اخرش اشتباهی دستم خورد دستگاه ابدیت شد. الان دیگه بالا نمیاد پیلود میزنم این ارور میده.
چکار باید کنم؟
ممنونم IMG_20230406_215955.jpg

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
منو vsh کجا هست؟

دکمه سلکت بزنی یا بصورت هلد چند ثانیه بگیری میاد بالا و اگه دیدی نمیاد باید پلاگینش نصب کنی.

Release FINAL · theheroGAC/Ultimate-VSH-Menu-Revised

سلام وقت بخیر
سویچ هکی دارم ورژن ۱۵ از بس هر بازی اجرا میکردم پیام ابدیت میومد اخرش اشتباهی دستم خورد دستگاه ابدیت شد. الان دیگه بالا نمیاد پیلود میزنم این ارور میده.
چکار باید کنم؟
ممنونمView attachment 289265

سلام
قبل اپدیت فریمور باید هک رو همیشه اپدیت کنی و الانم مشکلی نیست اول کنسول خاموش کن(12 تا 15 ثانیه دکمه پاور بگیر) و مموری در بیار و طبق اموزش زیر پک هک اماده اتمسفر من بریز پیلود گفته شده بزن بالا میاد و حتما هم فایلهای هک قبلیت یا پاک کن یا یه جا کپی کن اگه لازم داری و روی هم نریز و پیلود فیوز داخل پکم استفاده کن حتما.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

آخرین ویرایش:

imaniiii

کاربر سایت
Jun 5, 2017
197
سلام مجدد علی اقا جان جسارتا من هر کاری کردم بعد اینکه منوی vhs رو پیدا کردم نتونستم یک فوتبالیستها رو اجرا کنم دوم اینکه بازی جیم 2 صدا داشته باشه میشه اگه براتون مقدوره خودتون این دوتا رو برام تبدیل کنین فایل های eboot شو اپلود کنین اینجا بتونم دانلود کنم فقط همین دوتا رو میخام عجله ندارم هر موقع تونستین انجام بدین

pouria.sh

کاربر سایت
Nov 13, 2020
304
عزیزانمن شنیدم هک نرم افزاری بدیش به اینه که نباید کنسول خاموش بشه وگرنه باید از اول تنظیمش کنی
میخواستم بدونم تا الانم هک نرم افزاری به همون شکله؟ هک جدیدی نیومده که لازم باشه هر بار تنظیم بشه؟
این هک نرم افزاری برای oled همکار میکنه؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
عزیزانمن شنیدم هک نرم افزاری بدیش به اینه که نباید کنسول خاموش بشه وگرنه باید از اول تنظیمش کنی
میخواستم بدونم تا الانم هک نرم افزاری به همون شکله؟ هک جدیدی نیومده که لازم باشه هر بار تنظیم بشه؟
این هک نرم افزاری برای oled همکار میکنه؟

سلام
خلاصه میگم هک نرم افزاری داریم تا نرم افزاری و مال هر کنسولی هم فرق میکنه تا چقدر اون هک کامل یا نیمه کامل باشه.
هک مدلهای اولیه با جیگ هک تقریبا کاملی هست بدون کمترین دردسر هک میشه و کنسول هم به فرض خاموش بشه کافیه با کامپیوتر یا موبایل پیلود میزنی بالا میاد و پیلود زدن در حد یه دابل کلیک روی برنامش هست و موبایل هم همینطور پس مشکلی نداره و حتی دانگلهای پرتابلی هم هست برای پیلود زدن که نیازی هم به اونها نیست اصلا با یه گوشی اندروید میشه راحت پیلود زد و هکش هم خیلی پایدار هست همه کار هم میشه با کنسول کرد و هیچ تنظیمی هم بهم نمیریزه و کسی هم این حرفارو میزنه فروشنده و مغازه داره میخواد بتیغه و شما استفاده کنی خودت میفهمی مثل گوشی شما خاموش بشه و روشن بشه همه چی سره جاشه.

مدل سخت افزاری هم همین هکه ولی با مدچیپ همین هک رو که نینتندو جلوش تو مدلهای جدید گرفته بود برش گردوندن فقط دستگاه خاموش بشه این راحتی رو داری پیلود برای روشن کردنش نمیخواد چون همون چیپ اینکار انجام میده و مدل oled هم با چیپ فقط هک میشه.

آخرین ویرایش:

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
دوستان من سوویچ اوایل نسل دارم که نرم افزاری هک شده. فکر میکنم ورژن 14 باشه.
آخرین ورژن هک شده پایدار و مناسب الان چنده؟ 16؟
و اینکه ساده و سر راسته یا بهتره بدم یک جایی برام انجام بده؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
دوستان من سوویچ اوایل نسل دارم که نرم افزاری هک شده. فکر میکنم ورژن 14 باشه.
آخرین ورژن هک شده پایدار و مناسب الان چنده؟ 16؟
و اینکه ساده و سر راسته یا بهتره بدم یک جایی برام انجام بده؟

سلام
اموزش زیر بخونید انجامش ساده هست تا ورژن 16.1.0 من پک هک اماده اتمسفر گذاشتم و هک فریمور 17.0.0 هم جدید اومده من هنوز نذاشتم پک هکش چون منتظرم اتمسفر نسخه پایدارش بیاد و در کل همون 16.1.0 فعلا همه بازیها جوابگو هست به همون اپدیت کنید و طبق اموزش کافیه پک من رو جایگزین فایلهای هک خودتون روی مموری کنید و همون پک همه برنامه ها هم داخلشه چیزی جز پک و اپدیت 16.1.0 نمیخواد بگیرید حتی دیبریک هم تو خود پکه و فقط طبق اموزش حتما انجام بدید خصوصا پک من رو روی هک قبلی نریزید و طبق اموزش چیزهایی که گفتم پاک کنید یا یه جا بکاب بگیرید اگه لازم دارید.(نکته برای جایگزینی پک هک یا مموری در بیارید یا از روش Mass Stroge پیلود hekate استفاده کنید از حالت mtp تو محیط سوییچ استفاده نشه و اموزش حالت Mass Stroge هم میزارم.)

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
سلام
دستگاه رو خاموش و مموری رو خارج کنم.فولدر فریم ور و محتویاتی که تو پک هک گذاشتین رو داخل مموری کارت کپی کنم مموری رو برگردونم توی دستگاه و پیلود رو اینجکت کنم. بعدش دی بریک رو اجرا کنم تا فریمور آپدیت شه. درسته؟
محتویات فولدر هک نیازی به نصب ندارند؟ داخل مموری باشند کافیه؟
از همه مهمتر چه چیزهایی رو باید از روی مموریم پاک کنم؟؟
«طبق اموزش چیزهایی که گفتم پاک کنید» چیزهایی که باید پاک کنم رو توی آموزش ندیدم یا متوجه نشدم.

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام
دستگاه رو خاموش و مموری رو خارج کنم.فولدر فریم ور و محتویاتی که تو پک هک گذاشتین رو داخل مموری کارت کپی کنم مموری رو برگردونم توی دستگاه و پیلود رو اینجکت کنم. بعدش دی بریک رو اجرا کنم تا فریمور آپدیت شه. درسته؟
محتویات فولدر هک نیازی به نصب ندارند؟ داخل مموری باشند کافیه؟
از همه مهمتر چه چیزهایی رو باید از روی مموریم پاک کنم؟؟
«طبق اموزش چیزهایی که گفتم پاک کنید» چیزهایی که باید پاک کنم رو توی آموزش ندیدم یا متوجه نشدم.

سلام
همون خط اولی که نوشتی خودت همینه دقیقا و کاملش میگم دقیقتر متوجه بشی و بعد از دراوردن مموری به غیر از پوشه nintendo که بازیها داخلشه و نباید پاک بشه میتونید بقیه فایلها پاک کنید یا در صورت نیاز جای دیگه کپی کنید و البته اینو برای افرادی که تازه کار هستن گفتم وگرنه بقیه که وارد هستن میتونن با مدیریت اینکار انجام بدن و چیزهایی که لازم دارن رو با پک ادقام کنن و برای مثال چیتها یا مدهای بازی تو مسیر Atmosphere\contents هستن میشه برشون داشت به پک جدید اضاف کرد یا امولاتوری مثل RetroArch تو روت مموری میریزن فولدرش اینها بلد باشی نیازی نیست اصلا پاکش کنی و تو پوشه switch هم ممکنه برنامه یا بازی خاصی ریخته باشید اونها رو هم میشه پاک نکرد و گذاشت بمونه و در کل برای دقیق دونستن کافیه فولدرها و فایلهایی که درون پک هست نگاه کنید همونها رو پاک کنید از مموری مثل فولدر Atmosphere و Bootloader و Switch و فایلها هم hbmenu.nro برای هک مهم هستن و البته فولدر و فایلهای دیگم گذاشتم مثل پیلود فیوز برای اینکه جلوی چشم باشه و همون رو برای بالا اومدن دستگاه استفاده کنید و در کل کافیه بعد خاموش کردن دستگاه و دراوردن مموری پاک کردن فولدرهایی که گفتم محتویات پک رو بریزید در مموری و پیلود فیوز بزنید و کاره اضافه ای مثل نصب و غیره هم نداره و بعد هم تو قسمت برنامه ها با دیبریک اخرین فریمور پشتیبانی شده توسط هک اپدیت کنید.

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
سلام
همون خط اولی که نوشتی خودت همینه دقیقا و کاملش میگم دقیقتر متوجه بشی و بعد از دراوردن مموری به غیر از پوشه nintendo که بازیها داخلشه و نباید پاک بشه میتونید بقیه فایلها پاک کنید یا در صورت نیاز جای دیگه کپی کنید و البته اینو برای افرادی که تازه کار هستن گفتم وگرنه بقیه که وارد هستن میتونن با مدیریت اینکار انجام بدن و چیزهایی که لازم دارن رو با پک ادقام کنن و برای مثال چیتها یا مدهای بازی تو مسیر Atmosphere\contents هستن میشه برشون داشت به پک جدید اضاف کرد یا امولاتوری مثل RetroArch تو روت مموری میریزن فولدرش اینها بلد باشی نیازی نیست اصلا پاکش کنی و تو پوشه switch هم ممکنه برنامه یا بازی خاصی ریخته باشید اونها رو هم میشه پاک نکرد و گذاشت بمونه و در کل برای دقیق دونستن کافیه فولدرها و فایلهایی که درون پک هست نگاه کنید همونها رو پاک کنید از مموری مثل فولدر Atmosphere و Bootloader و Switch و فایلها هم hbmenu.nro برای هک مهم هستن و البته فولدر و فایلهای دیگم گذاشتم مثل پیلود فیوز برای اینکه جلوی چشم باشه و همون رو برای بالا اومدن دستگاه استفاده کنید و در کل کافیه بعد خاموش کردن دستگاه و دراوردن مموری پاک کردن فولدرهایی که گفتم محتویات پک رو بریزید در مموری و پیلود فیوز بزنید و کاره اضافه ای مثل نصب و غیره هم نداره و بعد هم تو قسمت برنامه ها با دیبریک اخرین فریمور پشتیبانی شده توسط هک اپدیت کنید.
من یه هفتس دارم دیوونه میشم سر سوییچم و درمونده شدم! نمیتونم به رم با حجم بیشتر اپگرید کنم میخواستم بدونم راهی هست مثل واتس اپ و .. که ازت کمک بگیرم ؟ بعد از یه هفته انجام کارهای انجمن های خارجی یوزر شمارو اینجا دیدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر