همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
سلام میخوام اکانت لایو بسازم ایا از طریق سایت live .com باید اقدام کنم ؟ و بعد کد پستی و شما تلفن از کجا بیارم ؟ من اکانت رو 360 و پسوردشو یادم رفته چیه و باید از نو بسازم

mzn2000

کاربر سایت
Jun 28, 2011
8
سلام
دوستان یه سوال:

یه متنی یه جایی خوندم که میشه مثلا دیتای بازی فیفا 16 رو ریخت روی کنسول و با اکانت یکی از رفیقامون که بازی رو روی کنسول خودش و با پروفایل خودش به صورت دیجیتالی خریده ، رمز و این چیز هاش رو بگیریم و با اکانت اون بازی کنیم. (یعنی با یدونه اکانت که بازی باهاش خریداری شده میشه روی دو کنسول بازی رو انجام داد)

الان فرض بگیریم فردی هست که خارج از کشوره، اگه این بازی رو بخره به صورت دیجیتالی و بنده دیتای بازی رو بریزم روی کنسول خودم آیا اون میتونه اکانت خودش رو با من شریک بشه و هردومون این بازی رو انجام بدیم با 1 اکانت شیرینگ شده؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه توضیح کلی برای یه فرد آماتور بدین در این مورد؛ خیلی ممنونتون میشم.
سلام. بله. مشکلی نداره. شما دیتای فیفا رو می ریزید بعد با اکانتی که بازی رو دیجیتالی خریده روی کنسول خودتون sign in می کنید (البته باید آنلاین باشید ) و بازی میکنید بدون هیچ محدودیتی.
البته اون نفر دیگه خودش نمیتونه sign in کنه تا وقتیکه شما sign out کنید.
یه راه دیگه هم داره که اگر اون نفر رو کنسول خودش my home xbox رو بزنه اونوقت اون میتونه آفلاین بازی کنه و شما هم آنلاین.
کلا برای بازی دیجیتالی باید آنلاین بود مگر اینکه my home xbox رو زده باشید که رو یه کنسول بیشتر نمیشه زد.
بازیها رو میشه دیجیتالی تهیه کرد و یکی my home xbox رو بزنه و بعد میتونه آفلاین با اکانتی که بازیها خریداری شده بازی کنه و نفر دیگه هم فقط کافیه که با اون یوزر sign in کنه و آنلاین باشه که در حقیقت صحت بازی دیجیتالی اینجوری تایید میشه .
با تشکر

BL4CK ANG3LS

کاربر سایت
May 12, 2015
55
نام
mosi
Gears مولتیش چندنفره هسته ؟ تایتان چندنفره؟ کدوم بهتره میخوام بگیرم اولین بازی هست میخوام بخرم

واقعا تا حالا دقت نكردم ولي فك كنم تايتان هرطرف 10 يا ١٢ نفر باشن تو شلوغ ترين حالت ، بعضي وقتها هم كه خلوت باشه ٦ يا ٥ نفره معمولا ، والا انتخابش ديگه بحث سليقه است شما گيم پلي ها رو نگاه كني بهتر بهت كمك ميكنه ، ولي از لحاظ مشكل بانت ايران فك نكنم تو اين دوتا بازي به مشكل بخوريد

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
دوستان یک بازی رو به طور مثال TR که این ماه برا گلد رایگان بود رو بذارم برا دانلود (گلد داشتم این چند روز) و بعد از اتمام مدت گلد بخوام بازی کنم و یا ادامه ی دانلود و نصب رو انجام بدم به گلد نیاز دارم دوباره؟

mzn2000

کاربر سایت
Jun 28, 2011
8
دوستان یک بازی رو به طور مثال TR که این ماه برا گلد رایگان بود رو بذارم برا دانلود (گلد داشتم این چند روز) و بعد از اتمام مدت گلد بخوام بازی کنم و یا ادامه ی دانلود و نصب رو انجام بدم به گلد نیاز دارم دوباره؟
سلام. بازیهایی که با گلد رایگان هستن فقط تا وقتی که گلد دارید میتونید بازی کنید. اونایی که تخفیف خوردن محدودیتی ندارن و دیگه کاملا مال شماست

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634

برای قابل بازی بودن باید گلد داشته باشید و قبل از اجری بازی هم آنلاین بشید

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
سلام دوستان
من 2 روز گلد مجانی همون تریال از بازی فیفا دارم
دیروز در وان و قسمت ردیم کد وارد کردم (اینکار را همیشه انجام میدم) بعد برای من 2 روز اکی کرد ولی وقتی وارد بازی فیفا شدم قسمت انلاین گفت این پروفایل اجازه دسترسی به این قسمت را نداره که یعنی هیچی گلد محسوب نشده
رفتم دوباره انجام دادم نوشت که این یوزر در حال استفاده است
رفتم تو سایت اکس باکس اونجا هم همین را به من داد الان ی روز مونده میشه بگید چیکار باید کنم ؟ اصلا تریال میشه انلاین بازی کرد طبیعتا که میشه چون قبلا انجام دادم

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام دوستان
من 2 روز گلد مجانی همون تریال از بازی فیفا دارم
دیروز در وان و قسمت ردیم کد وارد کردم (اینکار را همیشه انجام میدم) بعد برای من 2 روز اکی کرد ولی وقتی وارد بازی فیفا شدم قسمت انلاین گفت این پروفایل اجازه دسترسی به این قسمت را نداره که یعنی هیچی گلد محسوب نشده
رفتم دوباره انجام دادم نوشت که این یوزر در حال استفاده است
رفتم تو سایت اکس باکس اونجا هم همین را به من داد الان ی روز مونده میشه بگید چیکار باید کنم ؟ اصلا تریال میشه انلاین بازی کرد طبیعتا که میشه چون قبلا انجام دادم

گلد های آزمایشی 2 روزه در صورتی که شما قبلا گلد داشته باشید کار نمی کنه
این کلد ها برای کسانی هستند که تا به حال گلد نداشتن. با وارد کردن این کد فقط 2 روز گلد شما می پره، به شما اجازه استفاده از بازی آنلاین رو نمی ده

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
گلد های آزمایشی 2 روزه در صورتی که شما قبلا گلد داشته باشید کار نمی کنه
این کلد ها برای کسانی هستند که تا به حال گلد نداشتن. با وارد کردن این کد فقط 2 روز گلد شما می پره، به شما اجازه استفاده از بازی آنلاین رو نمی ده

خب قبلا گلد داشتم الان 2 ماهه من گلد ندارم
اخه قبلا روی فورزا اینکار را کردم اکی بود دو روزم استفاده کردم اما این باز اصلا اینگار هیچ اتفاقی نیافتاده

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
خب قبلا گلد داشتم الان 2 ماهه من گلد ندارم
اخه قبلا روی فورزا اینکار را کردم اکی بود دو روزم استفاده کردم اما این باز اصلا اینگار هیچ اتفاقی نیافتاده

من این مورد رو قبلا با ساپورت مایکروسافت مطرح کردم
اگر شما قبلا گلد داشته باشی و حتی گلد شما منقضی شده باشه، کد های 2 روزه دیگه کار نمی کنن روی اکانت شما
کد های 2 روزه برای اشخاصی هست که تا به حال گلد نخریدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر