همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
آخرین ویرایش:

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,360
نام
فرهاد
با سلام و من میخوام ایکس باکس وان بگیرم دست دوم باید به چه چیزای توجه کنم تو خرید ؟
از بعضی دوستان هم شنیدم ایسک باکس وان تا یه اینترنت فضایی نداشته باشی بدرد نمیخوره ؟ درسته ؟

در رابطه با با اینترنت فضایی داشتن برا انلاین پلی کردن دوستان گفتن که ps4 خیلی بهتره و کمتر اذیت میکنه !
تو رجین دستگاه کدوم خوبه! اگه میشه یه اطلاعات جامع برای خرید و استفاده بعد اون بدید ممنون میشم

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
دوستان یکی از سایتا باندل فورزا گذاشته فروش به قیمت 1790 ایا ارزش داره خریدش ؟ بعد حجم فورزا چند گیگ هسته ؟
قیمت یه مقدار بالاست. بهتره یه مدت صبر کنید پایین تر هم میاد . حدودا 40 گیگ اگه اشتباه نکنم

آخرین ویرایش:

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
قیمت یه مقدار بالاست. بهتره یه مدت صبر کنید پایین تر هم میاد . حدودا 40 گیگ اگه اشتباه نکنم

اوه چقد زیاد من اینترنت رایگان ندارم بخوام بگیرم با ترافیک و ... 2تومن در میاد برام پس بیخیال . این باندل تام رایدل چه جوریه بازیش فیزیکیه یا دیجیتال ؟

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
با سلام و من میخوام ایکس باکس وان بگیرم دست دوم باید به چه چیزای توجه کنم تو خرید ؟
از بعضی دوستان هم شنیدم ایسک باکس وان تا یه اینترنت فضایی نداشته باشی بدرد نمیخوره ؟ درسته ؟

در رابطه با با اینترنت فضایی داشتن برا انلاین پلی کردن دوستان گفتن که ps4 خیلی بهتره و کمتر اذیت میکنه !
تو رجین دستگاه کدوم خوبه! اگه میشه یه اطلاعات جامع برای خرید و استفاده بعد اون بدید ممنون میشم

1) اولا که ترجیحا ریجن 2 بگیر دلیلشم به خاطر اینکه با ولتاژ ایران سازگار نیس ریجن 1 و باید یه آداپتور تبدیل از 220 به 110 هم تهیه کنی که کلا میشه 2 تا آداپتور که حمل و ایناش سخت میشه
2) اگه نت خوبی داری xone خدمات خوبیو کلا ارایه میده
3) نه لازم نیست به نت اتصال داشته باشی ، فقط یه بار اول برای sign کردن پروفایل لازمه
4) شخصا دسته دوم پیشنهاد نمیکنم چه xone و چه ps4

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
باید هر 24ساعت یکبار به اینترنت متصل بشه تا بشه آفلاین بازی کرد؟
برای اجرای هر بازی خود بازی باید حتما آپدیت بشه؟

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
باید هر 24ساعت یکبار به اینترنت متصل بشه تا بشه آفلاین بازی کرد؟
برای اجرای هر بازی خود بازی باید حتما آپدیت بشه؟

نه نیازی به اینترنت هر 24 ساعت نداره و راحت میتونید افلاین بازی کنید فقط برای راه انداز اولیه نیاز به اینترنت داره و دیگه احتیاجی نیست . برای افلاین بازی کردن نیازی به اپدیت نیست ولی اگه بخواهین انلاین بازی کنید باید اپدیت کنید

Captain176

کاربر سایت
Jul 5, 2012
205
نام
حسین
سلام دوستان دوتا سوال دارم که لطفا هر کس واقعا از جواب مطمئنه بگه و الکی منو نگران نکنه
1-وان در حالت خاموش هم آداپتورش یه نویز خیلی خفیفی تولید میکنه؟ و همینطور خود دستگاه؟ البته من رو حالت instant on گذاشتم
2- من دوتا وان تا حالا داشتم جفتشونم وقتی آنالوگ های دسته رو میدم بالا و ول میکنم به طور کامل آنالوگ برنمیگرده سر جاش یه تکون کوچیکی با دست باید بدم بهش تا برگرده و یه صدای خیلی کوچیک تق هم میده موقع برگشتن که هر دو از اول همینطور بودن
ممنون میشم جواب بدین

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر