همه چیز درباره Windows 8

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
این نسخه
Microsoft Windows 8.1 Pro RTM 6.3 Build 9600 x86/x64 ویندوز 8.1

کامل ترین نیست این آٰر تی ام ؟
اینترپرایز بزارم برای دانلود ؟!
اخه تو سایت های تورنت فقط نسخه ار تی ام بود که بیشترین دانلود رو داشت
فرقی نمیکنه اونایی که نوشته RTM خالی منظورش همون pro هستش

دوستان اگه کسی سریال واسه 8.1 enterprise داره بزاره ممنون!
برای نصب ویندوز اینا هست

Core :
334NH-RXG76-64THK-C7CKG-D3VPT

Professional :
XHQ8N-C3MCJ-RQXB6-WCHYG-C9WKB

Enterprise :
MNDGV-M6PKV-DV4DR-CYY8X-2YRXH
FHQNR-XYXYC-8PMHT-TV4PH-DRQ3H

اما برای اکتیو کردن فعلا هیچ سریالی برای نسخه enterprise نیست باید صبر کنید یا اینکه نصب کنید تا یا کرک بشه یا بشه مثل نسخه پرو از اسکایپ اکتیو کرد

سلام

درایور Via High Difintion audio رو واسه ویندوز 8 میخواستم !

http://www.viaarena.com/Driver/v10_1200a.zip

omegfa

کاربر سایت
Aug 29, 2010
28
فقط بدرد ویندور دوم می خوره
اصلا و ابدا برای ویندوز پایه مناسب نیست چون هیچ نرم افزار و بازی قدیمی رو اجرا نمی کنه و بازی های جدید را با مشکل صدا و.... همراه داره

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
آقا درايور ويندوز ٨ رو ٨.١ جواب ميده امشب دانلودم تمومم ميشه يعنى به دردم نخورد
من که درست نفهمیدم چی گفتی:d
اکثر درایور های ۸ روی ۸.۱ جواب میده مهمترینش گرافیک هست که درایورای بتاش برای ۸.۱ اومده بقیه درایورا هم یا نصب میشه خودش یا میتونی ار همون نسخه مال ۸ استفاده بکنی

sgt.woods

کاربر سایت
Mar 6, 2013
156
نام
ایمان
من که درست نفهمیدم چی گفتی:dاکثر درایور های ۸ روی ۸.۱ جواب میده مهمترینش گرافیک هست که درایورای بتاش برای ۸.۱ اومده بقیه درایورا هم یا نصب میشه خودش یا میتونی ار همون نسخه مال ۸ استفاده بکنی
ممنون كه جواب دادى اشتباه از من بود منظورم همون درايور كارت گرافيك هستش من 13-8 beta رو دارم جواب ميده اون ورژن 13-5-1 قديمى هستش كلا با هر چيزى قديمى حال نميكنم

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
سلام این نسخه های که تو سایت ها هست برای دانلود ویندوز 8.1 نسخه اصل هست یعنی مایکروسافت ویندوز به صورت رسمی داد بیرون؟ یا هنوز ویندوز 8.1 به صورت رسمی نداده.؟؟
ویندوز 8.1 کجای سایت خود مایکروسافت میتونم iso دانلود کنم..؟؟ بهتره ورژن باری لپ تاپ چی هست ؟
هنوز کرک خوبی براش نیامده؟

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,779
نام
فرشید
سلام این نسخه های که تو سایت ها هست برای دانلود ویندوز 8.1 نسخه اصل هست یعنی مایکروسافت ویندوز به صورت رسمی داد بیرون؟ یا هنوز ویندوز 8.1 به صورت رسمی نداده.؟؟
ویندوز 8.1 کجای سایت خود مایکروسافت میتونم iso دانلود کنم..؟؟ بهتره ورژن باری لپ تاپ چی هست ؟
هنوز کرک خوبی براش نیامده؟

خیر، رسمی نیست و این رو فقط برای کامپیوتر سازای OEM داره می فرسته که بجای نسخه ی قبلی روی سیستمای جدید نصب کنن، اما همون نسخه ی نهایی یا RTM هست.
البته اینبار قراره که بعد از عرضه ی رسمی نسخه ی 8.1 در 18 اکتبر(آخر مهرماه) از طریق ویندوز Update یه سری پچ هم داده بشه که همین نسخه ی RTM رو هم دوباره بهتر کنه و مشکلات احتمالی رو برطرف کنه، معنیش اینه که حتی اگه الان این نسخه ی 8.1 رو هم نصب کنید باید تا آخر مهر صبر کنید تا پچ های جدید و فایلهای بهینه شده از طریق آپدیت ویندوز ارائه بشن!

برای لپ تاپ باید نسخه ی PRO رو نصب کنید.

آخرین ویرایش:

Hamidrezatop

کاربر سایت
Dec 6, 2011
791
نام
Hamidreza
خیر، رسمی نیست و این رو فقط برای کامپیوتر سازای OEM داره می فرسته که بجای نسخه ی قبلی روی سیستمای جدید نصب کنن، اما همون نسخه ی نهایی یا RTM هست.
البته اینبار قراره که بعد از عرضه ی رسمی نسخه ی 8.1 در 18 نوامبر(آخر مهرماه) از طریق ویندوز Update یه سری پچ هم داده بشه که همین نسخه ی RTM رو هم دوباره بهتر کنه و مشکلات احتمالی رو برطرف کنه، معنیش اینه که حتی اگه الان این نسخه ی 8.1 رو هم نصب کنید باید تا آخر مهر صبر کنید تا پچ های جدید و فایلهای بهینه شده از طریق آپدیت ویندوز ارائه بشن!

برای لپ تاپ باید نسخه ی PRO رو نصب کنید.

7-8 ماهی میشه که ویندوز8 windows enterprise دارم بر روی لپ تاپم میخوام دوباره ویندوز نصب کنم که دیدم ویندوز 8.1 هم امده.. و همان طور که میدونید ویندوز 8.1 برای کامپیوتر ها خیلی بهینه تر از ویندوز 8 است.. پس صبر میکنم چندماه دیگه نسخه رسمی 8.1 نصب کنم... اگر هم نصب کنم هنوز کرک خوبی براش نیامده..!
الان ویندوز windows 8 enterprise که من رو لپ تاپ هست نسخه نهایی هست RTM؟ از کجا میشه فهمید..؟
برای لپ تاپ هم بهتره که نسخه pro نصب کنم .. یعنی سبک تر است این نسخه؟

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
7-8 ماهی میشه که ویندوز8 windows enterprise دارم بر روی لپ تاپم میخوام دوباره ویندوز نصب کنم که دیدم ویندوز 8.1 هم امده.. و همان طور که میدونید ویندوز 8.1 برای کامپیوتر ها خیلی بهینه تر از ویندوز 8 است.. پس صبر میکنم چندماه دیگه نسخه رسمی 8.1 نصب کنم... اگر هم نصب کنم هنوز کرک خوبی براش نیامده..!
الان ویندوز windows 8 enterprise که من رو لپ تاپ هست نسخه نهایی هست RTM؟ از کجا میشه فهمید..؟
برای لپ تاپ هم بهتره که نسخه pro نصب کنم .. یعنی سبک تر است این نسخه؟
نسخه ای که الان اومده RTM هستش و دیگه هیچ گونه تغییری درش داده نمیشه حتی یک و ماه نیم دیگه!! منظور فرشید این بودش که تا یک و ماه نیم دیگه یه سری آپدیت هایی رو ماکروسافت میده که همزمان با عرضه رسمی بعد از نصب ویندوز آپدیت کنی و اگه باگ و یا مشکل امنیتی باقی مونده باشه روز عرضه رسمی مشکل حل بشه
ولی اگه زیاد وارد نیستید بهتره نصبش نکنید تا یک و ماه نیم دیگه اونموقع باز چک کنید ببنید چه انتی ویروس هایی سازگارن یا مخصوصا چون لب تاب داری درایور های لب تابت به روز بشن
الان برای من مشکل خاصی نداشت یه درایور گرافیک بود که نسخه بتا برای ویندوز ۸.۱ بود ریختم درایور صدا و ... خودش نصب کرد ولی من نسخه مربوط به ۸ ریختم روش مشکلی نداشت انتی ویروسم که من شخصا نمیریزم ولی فقط بیت دیفندر فعلا باهاش سازگاره
enterprise و pro هم فرق چندانی نمیکنه اما چون لب تابه و به یه سری امکانات شبکه که روی enterprise هست کاربرد نداره میتونی همون pro بریزی حالا enterprise هم ریختی فرق نمیکنه ولی نسخه enterprise فعلا هیچ جوره کرک نمیشه pro از طریق اسکایپ میشه
اگه ورژن ویندوز فعلیت ۹۲۰۰ باشه نسخه RTM هستش(برو تو مای کامپیوتر نوار بالا file بعد help بعد about از اینجا ببین)

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
آقا تو رو خدا كمك كنيد اين درايور 13_8 beta 2 رو تو ويندوز 8.1 ريختم، درايور نمياد بالا چى كار كنم؟
من nvidia دارم اما این شمکل شما رو تو انجمن ها دیدم اکثرا درایور مثل شما اشتباه ریختن این درایور باری ویندوز 8.1 نیست
تنها درایور ویندوز 8.1 همین هستش تو سایت amd من گشتم که برای نسخه پیش نمایش ویندوز 8.1 هستش(من خودمم amd ندارم پس نمیدونم این درست کار بکنه یا نه فقط همین که تو سایتش نوشته دیدم:d)
http://www2.ati.com/drivers/beta/AMD_Catalyst_Win8.1_Release_Preview-13.15.1.exe

AMD Radeon HD 6000 Series
AMD Radeon HD 5000 Series
AMD Radeon HD 5000M Series
AMD Radeon HD 6000M Series
AMD Radeon™ HD 7000G Series
AMD Radeon™ HD 7000D Series

سلام
آقا این ویندوز 8 آپدیت میشه؟؟ :|
چندتاش اومده؟ :|
لینک بده یکی :d

Windows 8 Professional August 2013 x86 ویندوز 8 | دانلود رایگان نرم افزار
Windows 8 Professional August 2013 x64 ویندوز 8 | دانلود رایگان نرم افزار