همه چیز درباره Windows 8

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,081
نام
Mahmoud
من یک اپ اجرا می‌کنم این ارور رو می‎‌ده، چیکار کنم؟!

شما یه بسته از آپدیتهای ویندوز رو نصب ندارید که این اخطار رو بیشتر من روی نرم افزاریهایی که به net framwork3.5 احتیاج داشتن دیدم.اگه به نت دسترسی داشته باشی فکرکنم این مرحله باید بره دانلود.یه دستور داس هم داشت برای نصبش از روی دیسک ویندوز ولی خاطرم نیست.

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,786
نام
فرشید
سلام
فرشید عزیز ویندوز 8.1 که نسخه ی آزمایشیش اومده ارزش دانلود و نصب داره یا باید منتظر نسخه ی کاملش موند ؟

نسخه ی 8.1 دیروز GOLD شد و به عرضه کنندگان نرم افزار داده میشه که روی سیستم های جدید نصب کنن، البته نسخه ی 64 بیتی از Enterprise هم لیک شده که اون رو اگر لینک تورنت مطمئنی دارید می تونید دانلود کنید
بصورت رسمی هم از 18 اکتبر بصورت رسمی منتشر میشه.

سلام

دو تا سوال داشتم ، خواهشا جواب بدید خیلی فوریه

اول این که من روی لپتاپم Norton Internet Security دارم ؛ لپتاپم رو هم میخوام به ویندوز 8 آپگرید کنم.مشکلی برای نورتون پیش نمیاره نه ؟ چون هنوز 520 روز اعتبار داره.نورتون هم اصله.راحت میشه روی ویندوز 8 استفاده کرد ؟ چون شنیدم اگه این کد نورتون رو روی یه سیستم دیگه بزنم ، بلاک میشه

دوم این که مشکلی برای درایور های لپتاپم پیش نمیاره ؟ درایور های ویندوز 7 بهش میخوره ؟

ممنونم

در مورد آنتی ویروس حتی اگر ویندوز رو هم مجدد نصب کنید و کدش رو بزنید منطقا باید از ادامه ی آبونمان شما فعال بشه،(سخت افزار همون باشه ایرادی نداره)
در مرود درایورها و سازگاری با ویندوز 8 روی لپ تاپها اطمینانی نیست و باید سایت سازنده رو ببینید.

دوستان بهترین برنامه برای برگردوندن Start به ویندوز8 چیه؟برنامه هم سرعتش خوب باشه هم مثل ویندوز7 باشه اخه من چنتا نصب کردم سرعت باز کردن استارت زیاد بود یا...

خود ویندوز 8.1 قابلیت رو بصورت محدود داره.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,071
نام
سهند
RTM فایده نداره بابا . اگه میخوای 8.1 بگیری صبر کنی نهاییش بیاد . در ضمن کسی که 8 داشته باشه با یه آپدیت میتونه به 8.1 ارتقا بده اما هنوز این پک رو بیرون ندادن

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
RTM فایده نداره بابا . اگه میخوای 8.1 بگیری صبر کنی نهاییش بیاد . در ضمن کسی که 8 داشته باشه با یه آپدیت میتونه به 8.1 ارتقا بده اما هنوز این پک رو بیرون ندادن

نسخه RTM نهایی هستش و نسخه که یکما و نیم دیگه هم میاد هیچ فرقی با این نمیکنه (اینو دادن دست سازنده های سخت افزار که تا یک ماو نیم دیگه همه چی اماده باشه برای انتشار عمومی

بله درسته برای اپگرید ۸ به ۸.۱ باید منتظر باشید یک و ماه نیم دیگه از طریق ویندوز آپدیت ویندوز میتونید آپدیتشو دریافت و نصب بکنید

N.i.n.j.a

کاربر سایت
Dec 27, 2012
1,494
نام
つばさ
داداش اول از این که همه رو گذاشتی دستت درد نکنه ولی الان فقط 3 مدل پرو و دو مدل اینترپرایز گذاشتی !! الان گیچ شدم کدوم رو باید مشخصا دانلود کرد ؟؟:-/

marcous

کاربر سایت
Jun 2, 2012
72
نام
sajad
یه سوال داشتم :من تازه لب تاپ خریدم همونجا برام ویندوز 8 پرو ریخته و اکتیوش کرده ولی هنوز گوشه ی سمت راست تصویر مینویسه که برو تو تنظیمات و ویندوز رو اکتیو کن ولی وقتی میرم مینویسه که ویندوز اکتیو شده ولی وقتی میزنم که مشخصاتش بیاد یه صحفه میاد که توش نوشته activate with a new key و زیرش نوشته buy a new key ازکارایی هایی مثل lock screen هم نمیتونم استفاده کنم حالا نمیدونم چشه میشه کمک کنید.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
سلام

الان بین این نسخه ها کدوم کامل ترین هست بذارم برای دانلود ؟

داداش اول از این که همه رو گذاشتی دستت درد نکنه ولی الان فقط 3 مدل پرو و دو مدل اینترپرایز گذاشتی !! الان گیچ شدم کدوم رو باید مشخصا دانلود کرد ؟؟:-/

رفتی تو آمپاس:d نسخه های pro . enterprise همه یکیه حالاهر سایتی هرجور عشقش کشیده توضیح داده
مال دانلود ها فقط ۴ تا نسخه ویندوز با هم داره
Versions Included: Windows 8.1 (Core) x64, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 ProWMC x64, Windows 8.1 Enterprise x64

اینکه کدوم ورژن بگیری (pro . enterprise) زیاد فرقی نمیکنه . در کا پرو میشه بهش مدیا سنتر اضافه کرد ولی اینترپرایس نمیشه در عوض اینترپرایز یه سری امکانات و ابزارهای حرفه ای داره که به کار ماها نمیاد
ولی درکل بخوای بگی غیر از مدیا پلیر نسخه اینترپرایس کاملترینه

1345558834_windows_8_editions.gif

- - -ویرایش - - -

یه سوال داشتم :من تازه لب تاپ خریدم همونجا برام ویندوز 8 پرو ریخته و اکتیوش کرده ولی هنوز گوشه ی سمت راست تصویر مینویسه که برو تو تنظیمات و ویندوز رو اکتیو کن ولی وقتی میرم مینویسه که ویندوز اکتیو شده ولی وقتی میزنم که مشخصاتش بیاد یه صحفه میاد که توش نوشته activate with a new key و زیرش نوشته buy a new key ازکارایی هایی مثل lock screen هم نمیتونم استفاده کنم حالا نمیدونم چشه میشه کمک کنید.

اها کرکش از اون کرک های اولیه بوده!! آخرین کرک بریز

http://soft98.ir/os/windows-8/13984-کرک-ویندوز-8.html

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
سلام

الان بین این نسخه ها کدوم کامل ترین هست بذارم برای دانلود ؟
اگه از من میشنوی بازی و فیلم و راحتی و سرعت
enterprise من تست کردم روی لب تاپ عالی کار کرد من همیشه سونشو ازاین نسخه استفاده میکنم تا حالا اامکان نداشته اذیتم کنه پرو هم خوبه ولی توی سون زیاد بهم حال نداد بعضی جاها سرعت کم میشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر