هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

balex_kg

کاربر سایت
Sep 27, 2018
114
من میخام دوتا ps4 بهم وصل کنم با کابل lan بدون اینترنت واس بازی ops 3 لوکال بازی کنم هیچ اموزشی نیس چیکار کنم؟
تنها لازمه دو تا دستگاه تو یه شبکه باشن (حالا وای فای یا لن)، بعد با یه دستگاه میری تو مولتی پلیر و بازی رو میسازی و با دستگاه دوم یکی از گزینه های آخر صفحه اصلی Find lan game رو میزنی میاره. در نظر داشته باش که ورژن بازی ها توی دستگاه ها باید یکی باشه

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
تو هارد 500 پی اس فور به صورت نرمال چندتا بازی جا میشه؟فروشنده میگفت 15 تا !!!
الان یه فیفا دیتا ریختم رو هارد و یه مورتال که سی دی شو دارم کلا 83 گیگ اشغال کردن بعد چطور میگفت 15 تا بازی سی دی جا میشه ؟

father gascoigne

کاربر سایت
Feb 24, 2018
24
تو هارد 500 پی اس فور به صورت نرمال چندتا بازی جا میشه؟فروشنده میگفت 15 تا !!!
الان یه فیفا دیتا ریختم رو هارد و یه مورتال که سی دی شو دارم کلا 83 گیگ اشغال کردن بعد چطور میگفت 15 تا بازی سی دی جا میشه ؟
سلام
بستگی به بازی هم داره
مثلا COD WWII هشتاد گیگ حجم داره
فیفا حدود چهل تا پنجاه گیگ حجم میگیره
البته اینایی که عرض کردم با اپدیته

• Like
Reactions: zerio

arsalanh

کاربر سایت
Sep 7, 2018
1
سلام دوستان

من چند وقته دوتا بازی ظرفیت یک خریدم و توی این مدت هم اصلاً آنلاین نشدم
الان میخوام چندتا بازی ظرفیت یک دیگه بگیرم، خواستم بدونم راهی هست که بدون اینکه بازی‌های قبلیم
قفل شن اینکار رو انجام بدم یا به محض اینکه آنلاین شم قبلی‌ها قفل میشن و دیگه هم راهی نداره؟؟؟
و اینکه مثلاً راهی هست که به صورت آفلاین بازی نصب کرد؟

ممنون

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
سلام دوستان

من چند وقته دوتا بازی ظرفیت یک خریدم و توی این مدت هم اصلاً آنلاین نشدم
الان میخوام چندتا بازی ظرفیت یک دیگه بگیرم، خواستم بدونم راهی هست که بدون اینکه بازی‌های قبلیم
قفل شن اینکار رو انجام بدم یا به محض اینکه آنلاین شم قبلی‌ها قفل میشن و دیگه هم راهی نداره؟؟؟
و اینکه مثلاً راهی هست که به صورت آفلاین بازی نصب کرد؟

ممنون
متاسفانه راهی نداره

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
سلام ،
چند روزه هیچی نمیتونم با کنسول دانلود کنم تا یه حدی دانلود میکنه و بعدش cannot download میزنه تو نت هم سرچ میزنم جز ریستارت و تغییر DNS راه دیگه ای پیدا نکردم که اونا هم کارساز نبود کسی میتونه کمک کنه ؟

EL-BARTO

کاربر سایت
Nov 30, 2017
672
داخل منو میری روی ایکون بازی option رو میزنی گوشه تصویر چنتا گزینه میاد میگردی دنبال delete و حذفش میکنی
فک میکنم ایشون میخواد با داشتن دیسک دیگه دیتای بازی روی دستگاه نباشه. اما شما به محض اینکه دیسک رو روی دستگاه بذاری دوباره دیتا میریزه رو دستگاه. و دیسک رو فقط برای لایسنس چک کردن استفاده میکنه.

• Like
Reactions: zerio

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,700
نام
علی
سلام
دوستان من اکانت یه بازی ای رو ریختم رو دستگاهم و اکتیوش کردم و رو اکانت خودم دارم آفلاین بازی میکنم
حالا اون اکانت رو اگه بدم به به کسه دیگه چطوری میتونه رو دستگاه خودش اکتیو کنه و اونم بصورت آفلاین بازی کنه؟

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
سلام
دوستان من اکانت یه بازی ای رو ریختم رو دستگاهم و اکتیوش کردم و رو اکانت خودم دارم آفلاین بازی میکنم
حالا اون اکانت رو اگه بدم به به کسه دیگه چطوری میتونه رو دستگاه خودش اکتیو کنه و اونم بصورت آفلاین بازی کنه؟
خودت از سایت دی اکتیو کردی؟
چقدر گذشته؟

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر