هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

VETTEL

کاربر سایت
Sep 28, 2018
47
سلام،میشه بازیهایی ک روی ی کنسول که کپی خوره رو کپی کنم، و روی کنسول خودمم ک کپی خوره نصب کنم؟من تازه کارم ممنون از پاسختون

milad.sha

کاربر سایت
Nov 4, 2018
269
سلام
1 - دکمه PS رو حدود 10 ثانیه نگه دار دسته خاموش میشه
2 - دکمه PS رو بزنی روشن میشه
3 - از تنظیمات خود بازی میتونی تغییر بدی
4 - وقتی کنسولت خاموش هستش روش یه پارچه ای که پرز نداشته باشه بکشه طوری که رو و دور کنسولت رو کامل بپوشونه
آموزش تمیز کردن گرد و خاک کنسول توی یوتیوب زیاده میتونی یه سرچ کنی پیداشون کنی
اما خیلی هم حساس نیست ! همین گیم نتا از صبح تا شب کنسولاشون روشنه و کار میکنه .. چیزیشون نمیشه
اما خب بهتره که چند وقت یه بار تمیز بشه
سلام
وقتی کنسول خاموش کردی یک ساعت صبر کن بعد چیزی بده روش

سلام
اگه اکانت هکی نصب کنم صاحب اصلیش بازیش از دست میده؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

TinyHero

کاربر سایت
Jun 24, 2017
21
سلام
دوستم چند دقیقه پیش یه سوالی در مورد اکانت هکیش که تازه خریده پرسید ازم منتها چون من تو کار اکانت هکی نیستم نفهمیدم مشکلش از کجاست
ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده

دوستم میگه 2 روز پیش یه اکانت هکی خریده که امروز دیده روی بازی ها قفل اومده. میگه وقتی با مشخصات طرف میرم تو استور میتونم واردش بشم یعنی هنوز یوزر و پسورد سالمه !
حالا سوالش این بود اگه یوزر و پسورد هنوز سالم و عوض نشدن پس چرا روی بازی ها قفل اومده ؟! البته میگفت موقعی که اکانت رو روی کنسولش اکتیو کرده دیگه قسمت ریستور لایسنس نرفته و مستقیما بازی ها رو گذاشته تو لیست دانلودش
حالا میخواست بدونه ایراد کار از کجاست که مشخصات اکانت هنوز سالمه ولی بازی ها قفل شدن
ممنون میشم اگه کسی جوابش رو میدونست بگه تا طرف رو در جریان بزارم

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
سلام
دوستم چند دقیقه پیش یه سوالی در مورد اکانت هکیش که تازه خریده پرسید ازم منتها چون من تو کار اکانت هکی نیستم نفهمیدم مشکلش از کجاست
ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده

دوستم میگه 2 روز پیش یه اکانت هکی خریده که امروز دیده روی بازی ها قفل اومده. میگه وقتی با مشخصات طرف میرم تو استور میتونم واردش بشم یعنی هنوز یوزر و پسورد سالمه !
حالا سوالش این بود اگه یوزر و پسورد هنوز سالم و عوض نشدن پس چرا روی بازی ها قفل اومده ؟! البته میگفت موقعی که اکانت رو روی کنسولش اکتیو کرده دیگه قسمت ریستور لایسنس نرفته و مستقیما بازی ها رو گذاشته تو لیست دانلودش
حالا میخواست بدونه ایراد کار از کجاست که مشخصات اکانت هنوز سالمه ولی بازی ها قفل شدن
ممنون میشم اگه کسی جوابش رو میدونست بگه تا طرف رو در جریان بزارم

این که بازی قفل شده ولی هنوز پسورد عوض نشده دو دلیل داره:
1- صاحب اصلی یا یک نفر دیگه این اکانت رو روی کنسولش اکتیو کرده
2- به هر دلیلی کنسولی که بازی روش قفل شده نیاز به چک کردن لایسنش داره

حالا برای باز شدن قفل باید مجدد لاگین کرد و اکتیو و ری استور لایسنس

پ ن : در کل قفل شدن بازی تو اکانت هکی کاملا طبیعیه چون اکانت هک شده ممکنه دست خیلیا بیفته و هر کی بخواد رو کنسولش اکتیو کنه

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
این که بازی قفل شده ولی هنوز پسورد عوض نشده دو دلیل داره:
1- صاحب اصلی یا یک نفر دیگه این اکانت رو روی کنسولش اکتیو کرده
2- به هر دلیلی کنسولی که بازی روش قفل شده نیاز به چک کردن لایسنش داره

حالا برای باز شدن قفل باید مجدد لاگین کرد و اکتیو و ری استور لایسنس

پ ن : در کل قفل شدن بازی تو اکانت هکی کاملا طبیعیه چون اکانت هک شده ممکنه دست خیلیا بیفته و هر کی بخواد رو کنسولش اکتیو کنه
الآن یه سوال
مگه برای اکانت هکی نباید از توی سایت کنسول صاحب اکانت رو دی اکتیو کرد؟
از طرفی دی اکتیو کردن هر 6 ماه یه بار می شه
خب حالا صاحب اکانت یا یه نفر دیگه که هک کرده چجوری می تونه این یکی رو دی اکتیو کنه؟

Sent from my LG-H860 using Tapatalk

VETTEL

کاربر سایت
Sep 28, 2018
47
الآن یه سوال
خب حالا صاحب اکانت یا یه نفر دیگه که هک کرده چجوری می تونه این یکی رو دی اکتیو کنه؟

وقتی خودتون میگید اکانت"هکی" یعنی غیره قانونی درسته؟وقتی اکانت هکی رو کنسولتون نصبه به هیچ وجه نباید به اینترنت وصل بشین،خیلیا این مشکل براشون پیش اومده و راهی نداره جز صاحب اصلی اکانت که اکانتشو رو کنسولش دی‌اکتیو کنه

sinart7

کاربر سایت
May 25, 2008
598
نام
بابک
الآن یه سوال

دو مدل دی اکتیو داریم یکی از طریق سایت که همون 6 ماهه
یکی هم وقتی اکانتی روی کنسول اول اکتیو باشه اما کنسول دومی هم بخواد اونو اکتیو کنه پیغامی میاد که به همون change to this ps4 معروفه (شرایطش رو خودم دقیق نمیدونم اما گاهی میشه)

large

• Like
Reactions: amirshakoori

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
وقتی خودتون میگید اکانت"هکی" یعنی غیره قانونی درسته؟وقتی اکانت هکی رو کنسولتون نصبه به هیچ وجه نباید به اینترنت وصل بشین،خیلیا این مشکل براشون پیش اومده و راهی نداره جز صاحب اصلی اکانت که اکانتشو رو کنسولش دی‌اکتیو کنه
من سوالم چیز دیگه ای بود
فکر می کنپ اشتباه ریپلای کردید

VETTEL

کاربر سایت
Sep 28, 2018
47
من سوالم چیز دیگه ای بود
فکر می کنپ اشتباه ریپلای کردید

نه اتفاقا دقیق ریپلی زدم،چون مشکل شبیه شما برای خیلیا پیش اومده،اکانت هکی نصب کرده بودن و بعد از آنلاین شدنِ کنسول تمام بازیاشون قفل دار شد و تنها راهش اینه که صاحب اصلی اکانت اکانته خودشو اکتیو نکنه و الا هیچ راهی نداره،هر کسی که اکانت هکی داشته باشه اصلا نباید کنسولشو به نت وصل کنه یا شبکهpsn

amirshakoori

کاربر سایت
Nov 16, 2018
99
نه اتفاقا دقیق ریپلی زدم،چون مشکل شبیه شما برای خیلیا پیش اومده،اکانت هکی نصب کرده بودن و بعد از آنلاین شدنِ کنسول تمام بازیاشون قفل دار شد و تنها راهش اینه که صاحب اصلی اکانت اکانته خودشو اکتیو نکنه و الا هیچ راهی نداره،هر کسی که اکانت هکی داشته باشه اصلا نباید کنسولشو به نت وصل کنه یا شبکهpsn
خب می گم اشتباه ریپلای کردی
من هیچ وقت اکانت هکی نزدم

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
دو تا بازی دیسکی دارم یدونه دیجیتالی....دیجیتالیه امروز اومدم بازی کنم دیدم ارور
CE-34878-0

داد موقع لود کردن بازی...ظاهرا سیو بازی خراب شده....تو نت سرچ کردم...گفتن دستگاه خاموش روشن کن که نشد....اخرین اپدیت بریز که دارم...اخرین اپدیت بازی بریز که دارم...بعد هم گفتن Initialize PS4 کن که همون مستر ریست و همه چی پاک میشه که خب نمیخوام چون سیو بقیه بازی ها مشکل نداره وبدون مشکل لود میشه و اجرا میشه...حالا به نظرتون راه خلی داره این سیو بازی دیحیتالی درست بشه؟ ممکنه مشکل از اینترنت باشه؟

چه کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر