نقد و بررسی Call of Duty:Black Ops

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
درسته که بهتر از MW2 نبود اما خیلیم بدتر نبود دیگه

آقا چیش به پای MW2 نمیر سید؟؟ چی چیز MW2 بهتر از BO هست؟؟؟
تمام مراحل BO جذاب بودن در حالی که بعضی از مراحل در MW2 که با ramirez میرفتی خسته کننده بود.
Bo نو آوری داشت. مخصوصا هلی کوپترش.
داستان BO خیلی پر محتوی بود.
.
.
.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
آقا بی خیال این بحث . من نظر شخصیمو گفتم چون به نظرم از نظر داستان , گیم پلی , موسیقی و حتی گرافیک (!) MW بهتر بود علی الخصوص بحث داستان که واقعا شگفت انگیز بود . این نظر شخصی بنده بود . نظر شما هم محترمه .

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
آقا بی خیال این بحث . من نظر شخصیمو گفتم چون به نظرم از نظر داستان , گیم پلی , موسیقی و حتی گرافیک (!) MW بهتر بود علی الخصوص بحث داستان که واقعا شگفت انگیز بود . این نظر شخصی بنده بود . نظر شما هم محترمه .
بلک آپس بازی کردی؟ :d باو گرافیک که دیگه BO بهتر بود. داستان هم که ........ عجب!!!!!!!!!!!!!!! به هر حال هرکس نظری داره!!!!

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
آقا نظر شخصی محترم اما خداییش دیگه داستان mw2 رو با بلک آپس مقایسه نکنید ! :D بلک آپس واقعا داستان فوق العاده و بی نظیری داشت! در مقایسه با mw2 که فقط میخواست یه داستانی داشته باشه! که حتی خود نویسنده های بازی هم نتونسته بودن این داستان رو جمع کنن چه برسه به گیمر ها!

irooni

کاربر سایت
Oct 28, 2010
3
سلام ... بازی گرافیکش به پای mw 2 نمیرسید.. داستانش جالب بود.....صداگذاری بد نبود...مرحله های زامبی بعد از راند چهارم سگ میاد اعصاب خورد کنه... قسمت ویتنامش به شدت آزارهنده بود یه جایی که میخوای از رو تپه بیای پایین من رو وتارن گذاشته بودم همه منو هدف قرار داده بودن.. بقیه عین ماست منتظر من بودن... به نسبت خوب بود اگه رو گرافیک و هوش مصنوعی کار میکردن عالی میشد.

• Like
Reactions: 3line

chavosh_e

کاربر سایت
Dec 10, 2010
27
نام
chavosh
سلام، در مورد نقدتون باید بگم واقعا نقد خوبی کردین، در مورد هوش مصنوعی کاملا با شما موافقم، ولی صحنه های مهیج در بازی به نسبت مودرن وارفر2 واقعا پیشرفت کرده بود
ای کاش داستان بازی رو هم مینوشتید، چون بیشتر گیمر ها فقط بازی رو میخرن تا تمام آدمای توی بازی رو بکشن و برن مرحله آخر و تمام
ولی اگه به داستان این بازی توجه کنیم متوجه میشیم که چقدر زیبا و جذاب نوشته شده، و یه جورایی تا آخر فیلم با شخصیت رزنُو که تو شماره 5 هم بود همه رو سر کار میذاره، به نظر من داستان بازی شاهکار بود

• Like

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
تنها ضعف این بازی هوش مصنوعیش بود
خدایش ایراد دیگه ای نداشت من هنوز تومش نکردم ولی تا به الان از تمامی قسمتهای بازی که با اون موسیقی زیبا به همراه بود لذت بردم

Mojtaba Seyfi

کاربر سایت
Nov 3, 2010
84
نام
مجتبی سیفی
سلام ؛ نقد و بررسی بسیار خوبی بود اما در مورد تصاویر بازی بهتر بود عکس هایی از خود بازی میزاشتی تا بهتر با گرافیک و موقعیت بازی آشنا شد.

• Like

3line

کاربر سایت
Mar 17, 2010
842
نام
مهدی
ولی خوب دوستان این و هم نباید نادیده گرفت که امتیاز جهانی
Call of Duty: Modern Warfare 2
از Call of Duty: Black Ops بالاتر بوده

Mojtaba Seyfi

کاربر سایت
Nov 3, 2010
84
نام
مجتبی سیفی
سلام ؛ متاستفانه در کنسول ps3 بازی نکردم چون نتونستم کپی اجرا کنم اما نسخه ی x360 تمام کردم اعتقاد دارم نسخه ی ps3 بهتر هست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر