نقد و بررسی Call of Duty:Black Ops

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
دوست عزيز مرسي
خوبه خوب مينويسي !
من خودم هيچوقت جرات نقادي به خودم ندادم چون واقعا بايد نهايت علم در مورد مطلب مورد نظر رو اشته باشي تا بتوني نقدش كني

نقد كلا يعني موشكافي موضوع ! شما كلا كليات رو ميگي فقط ! :d

خيلي نكات منفي و مثبت ديگه اي در بازي هست
خيلي !
بيشتر از تصور
-------------------------------------------
بازم خوبه . مرسي

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
سلام. نقدت بسیار خوب بود و تشکر میکنم.

فقط یه چیزی؛ چرا براش مقدمه ننوشتی ؟ :) قطعآ اگه یه مقدمه هم اضافه کنی خیلی خوب میشه. ;)
سلام.
ممنون.بله دیگه متاسفانه تجربه قد نداد خدارو شکر با بهره گیری از نظرات و انتقادات شما و سایر دوستان تونستم بازی shankرو بهتر نقد کنم;)(لینگش تو امضام هست)
pc درست اما کنسول اندی سال به اندی سال مناسبتره :)
سلام.نه عزیز pcکه بحثش جدا،کنسول هم شرکت سازنده می تونه با یک آبدیت فضای بیشتری رو در اختیار بازی سازا قرار بده نمونه اش همین psp که سونی یه آبدیت داد و قدرت سخت افزاری بیشتری به بازی سازا داد نتیجه اش هم شد gow:cheat of olampius;)(احتمال وجود غلط املایی:d)
دوست عزيز مرسي
خوبه خوب مينويسي !
من خودم هيچوقت جرات نقادي به خودم ندادم چون واقعا بايد نهايت علم در مورد مطلب مورد نظر رو اشته باشي تا بتوني نقدش كني

نقد كلا يعني موشكافي موضوع ! شما كلا كليات رو ميگي فقط ! :d

خيلي نكات منفي و مثبت ديگه اي در بازي هست
خيلي !
بيشتر از تصور
-------------------------------------------
بازم خوبه . مرسي
سلام.
ممنون.ولی چون جز اولین کارام بود از امضام اگه برید می بینید که در نقد بازی shankاین مورد رو رعایت کردم!!;)
البته منم نوشتم که برخی از نکات مثبت و منفی

ولی دمتون گرم که خوب انتقاد می کنید.ممنون.;)
#:-s#:-s

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
در مورد فیزیک خیلی ضعیف بازیم می گفتی چون واقعا تو این بخش از بازیای روز مثل bad company 2 عقب افتاده گرافیکشم به نظر من از خیلی بازیا کمتره با اینکه همیشه فروش نجومی داره ولی سازنده ها کم لطفی می کنن به نظرم باید رو همه بخش ها سرمایه گذاری خفن کنن.در مورد هوش مصنوعی هم موافقم باهات چون واقعا تو ذوق می زنه مثلا پشت سر یارات میری تو اطاق بعد میبینی یه نفر پشت ستون قایم بوده یارات اصلا ندیده بودنش.در کل به نظر من این بازی جز تنوع مراحل و روایت داستانی جذاب و صحنه های هیجان انگیز چیز دیگه ای نداره درست مثل یه فیلم هالیوودی با بودجه فراوان ولی در فراموش شدنی .

sorour

کاربر سایت
Nov 28, 2010
1
از نقدت ممنونم
هوش مصنوعی فوق العاده پایین بازی واقعا آزار دهنده ست. همین که وارد درگیری بشی تمام دشمن ها با هر اسلحه ایی فقط تو رو نشونه گرفتن !! یه سرباز دشمن از بین تمام یارانت براحتی رد میشه 20-30 متر میدوه تا تو رو هدف بگیره. یارانتم که اصولا ترمیناتورن حتی میشه در مراحلی که دشمنان مثل لشگر موریانه فقط به هدف کشتن تو به سمتت هجوم میارن ازشون به عنوان سپر استفاده کنی
مطمئنا بازی تکنفره در مقایسه با نسخه های قبلی یک افتضاحه

RADON

کاربر سایت
Dec 3, 2010
236
نام
نیما
عالی نوشتی
ولی خداییش این بازی در حد MW2 نبود من اون رو بیشتر دوست داشتم
این بازی انتظارات رو بر آورده نکرد
شبیه شماره ی 5 اش بود البته این نظر شخصیه
ول در کل خیلی خوب نقد کردی و اگر به قول یکی از کاربران سایت بهش شاخ وبرگ بدی عالی میشه:d

محمد رضا mr

کاربر سایت
Jun 9, 2009
1,744
نام
محمدرضا
عالی نوشتی
ولی خداییش این بازی در حد MW2 نبود من اون رو بیشتر دوست داشتم
این بازی انتظارات رو بر آورده نکرد
شبیه شماره ی 5 اش بود البته این نظر شخصیه
ول در کل خیلی خوب نقد کردی و اگر به قول یکی از کاربران سایت بهش شاخ وبرگ بدی عالی میشه:d
حق با شماست.;)
ممنون.

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
هوش مصنوعی فوق العاده پایین بازی واقعا آزار دهنده ست. همین که وارد درگیری بشی تمام دشمن ها با هر اسلحه ایی فقط تو رو نشونه گرفتن !! یه سرباز دشمن از بین تمام یارانت براحتی رد میشه 20-30 متر میدوه تا تو رو هدف بگیره. یارانتم که اصولا ترمیناتورن حتی میشه در مراحلی که دشمنان مثل لشگر موریانه فقط به هدف کشتن تو به سمتت هجوم میارن ازشون به عنوان سپر استفاده کنی
مطمئنا بازی تکنفره در مقایسه با نسخه های قبلی یک افتضاحه

روی Veteran بازی کنی میفهمی هوش مصنوعی یعنی چی!!! شرط می بندم روی ضعیف ترین و پایین ترین یا حداکثر Regular بازی کردی و بعد اومدی در مورد هوش مصنوعی نظر میدی!
به نظر من این سری فوق العاده ترین سری Cod بود. جذابیت بیشتر، گرافیک بالاتر، خلاقیت بیشتر، همه و همه در COD : BLACK OPS

Morgoth

کاربر سایت
Jan 15, 2009
1,656
نام
پوريا
روی Veteran بازی کنی میفهمی هوش مصنوعی یعنی چی!!! شرط می بندم روی ضعیف ترین و پایین ترین یا حداکثر Regular بازی کردی و بعد اومدی در مورد هوش مصنوعی نظر میدی!
رو وترن هم هوش مصنوعی افتضاحه!
هوش مصنوعی که فقط به سخن بودن بازی نیست!
هوش مصنوعیه بازی واقعا غیر منطقیه!هوش مصنوعی یاران در هر درجه ای هم در سطح نخود قرار داره!هوش مصنوعی باید در عین سختی،منطقی هم باشه!نه مثل بلک اپس!

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
رو وترن هم هوش مصنوعی افتضاحه!
هوش مصنوعی که فقط به سخن بودن بازی نیست!
هوش مصنوعیه بازی واقعا غیر منطقیه!هوش مصنوعی یاران در هر درجه ای هم در سطح نخود قرار داره!هوش مصنوعی باید در عین سختی،منطقی هم باشه!نه مثل بلک اپس!

قبول دارم بازی های اینفینیتی از هوش مصنوعی بالاتری بر خوردارند، اما انقد بی انصاف نباشید! افتضاح نبود دیگه! حداقل برای من که روی PC با درجه ی Veteran رفتم، افتضاح نبود.

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
انصافا یه کمیم زیادی در حق BO داره بی انصافی میشه . درسته که بهتر از MW2 نبود اما خیلیم بدتر نبود دیگه . جدا بعضی مرحله هاش خیلی خوب بود ولی حیف که 100 % روش کار نشده بود . به هر حال بنده که حتی از Halo هم بیشتر باهاش حال کردم حتی با وجود بعضی سوپرمن بازیاش !!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر