نظر خواهی جهت برگزاری دومین دوره لیگ فیفا

در صورت شرکت در دومین دوره لیگ فیفا آیا موافقید این دور

• مجموع رای دهنده‌ها
    49

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
به نظر من اگه صبر کنیم جام جهانی شروع بشه بهتره.تا اون زمان نسخه جدید بازی رو هم خیلی از بچه ها گرفتن و فوتبال ملی هم حالش زیاده.

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
چون به صورت نظرسنجیه میگم. به نظر من کار بیخودیه پول گذاشتن.به صورت عادی و بی پول برگزار بشه بهتره .کودکستان نیست که جایزه بدیم به کسی.من موافق برگزاری بدون وجه نقدی هستم.یا علی

cebit

کاربر سایت
Aug 21, 2006
10
منم خيلي دوست دارم تو ليگ باشم و لي اصلاً نمي تونم آنتلاين بزنم
چرا كسي واسه اين مشكل يه راه حل درست حسابي بلد نيست من بيشتر از 1 ماهه نمي تونم فيفا 10 انلاين بازي كنم.:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

من به سرور های ea وصل میشم ولی وقتی دارم آنلاین بازی می کنم به دقیقه ی ۱۵ بازی نرسیده اون علامت لود کذایی میاد و بعدشم پیغام connection with your opponent lost
اينترنتم مكس نت است لطفاً راهنمايي كنيد.

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
منم خيلي دوست دارم تو ليگ باشم و لي اصلاً نمي تونم آنتلاين بزنم
چرا كسي واسه اين مشكل يه راه حل درست حسابي بلد نيست من بيشتر از 1 ماهه نمي تونم فيفا 10 انلاين بازي كنم.:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

من به سرور های ea وصل میشم ولی وقتی دارم آنلاین بازی می کنم به دقیقه ی ۱۵ بازی نرسیده اون علامت لود کذایی میاد و بعدشم پیغام connection with your opponent lost
اينترنتم مكس نت است لطفاً راهنمايي كنيد.
با اونور آبی ها بازی می کنی اینجوریه؟ یا وقتی که با خودمونی ها بازی می کنی؟

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
بچه ها کجایید پس چی شد این جام. منتظریم...

به نظرم بهتره این دوره لیگ رو به یه وقته دیگه بذاریم. چون الان هم بچه ها دانشگاه و مدرسه دارن، هم اینکه Fifa World Cup داره میاد. دیگه کسی حاله Fifa 10 نداره. نمی دونم والا. بچه ها بیادین بگید الان به نظرتون وقتش خوب هست یا نه؟

shayan_ib

کاربر سایت
Dec 8, 2008
2
به نظر من وقتش خوب نیست علیرضا . 2 ماه تا تابستون مونده فکر نکنم بشه تمومش کرد هم امتحانها هست هم بازیهای جام جهانی . ولی اگه لیگ باشه من هستم . با world cup هم موافقم هرچند که خودم نمیتونم شرکت کنم چون بازیش رو نمیخرم :D ولی ملی هم جالب میشه . بروبکس بیاین نظر بدین ببینیم چیکار میکنیم

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
به نظر من وقتش خوب نیست علیرضا . 2 ماه تا تابستون مونده فکر نکنم بشه تمومش کرد هم امتحانها هست هم بازیهای جام جهانی . ولی اگه لیگ باشه من هستم . با world cup هم موافقم هرچند که خودم نمیتونم شرکت کنم چون بازیش رو نمیخرم :D ولی ملی هم جالب میشه . بروبکس بیاین نظر بدین ببینیم چیکار میکنیم . پست بالا هم واسه خودم بود به دلیل الزایمر و سرعت پایین نت هم پسورد رو فراموش کردم هم اینکه اصلا mail بالا نمیومد شرمنده . خبری ازتون نیست بچه ها کجایید ؟

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
به نظر من وقتش خوب نیست علیرضا . 2 ماه تا تابستون مونده فکر نکنم بشه تمومش کرد هم امتحانها هست هم بازیهای جام جهانی . ولی اگه لیگ باشه من هستم . با world cup هم موافقم هرچند که خودم نمیتونم شرکت کنم چون بازیش رو نمیخرم :D ولی ملی هم جالب میشه . بروبکس بیاین نظر بدین ببینیم چیکار میکنیم . پست بالا هم واسه خودم بود به دلیل الزایمر و سرعت پایین نت هم پسورد رو فراموش کردم هم اینکه اصلا mail بالا نمیومد شرمنده . خبری ازتون نیست بچه ها کجایید ؟

از شانس توپه ما که بازم یه کابل توی یکی از دریاها دوباره بریده و اینترنتمون ... شده:biggrin1: . در نتیجه باید اول وایسیم وضع نت درست شه، بعد ببینیم چی میشه. احتمالاً بعد از امتحانات لیگ بزنیم:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر