نظر خواهی جهت برگزاری دومین دوره لیگ فیفا

در صورت شرکت در دومین دوره لیگ فیفا آیا موافقید این دور

• مجموع رای دهنده‌ها
    49

Politiciλn

کاربر سایت
Aug 17, 2009
405
نام
Alireza
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت شما دوستان
همون طور که می دونید لیگ قبلی به پایان رسید و در حال حاضر قرار شده که بنده به همراه امیر علی و محمد رضا لیگ جدیدی رو شروع کنیم.از ناظم عزیز آقای pandora tomorrow هم به ما کمک میکنن تا این دوره انشالله با نظم بیشتری برگذار بشه. در این راستا تصمیم گرفتیم که برای هیجان انگیزتر شدن لیگ، این دوره رو با اهدای جایزه به تیم های برتر لیگ برگزار کنیم. به این صورت که شما دوستان وجهی رو پرداخت می کنید و در آخر به تیم های برتر لیگ اهدا خواهد شد. این تاپیک رو هم ایجاد کردیم تا نظر شما دوستان رو درباره برگزار کردن لیگ به روش فوق بدونیم. لطفاً نظرات خودتون رو در همین تاپیک اعلام کنید. و اگر نظر شما مثبت است به ما بگید که در صورت حضور در لیگ چقدر مایلید پول بپردازید ؟ ( مثلا بگید نفری 3000 تومان )

آخرین ویرایش:

Mahdi Co

کاربر سایت
Nov 3, 2006
681
نام
مهدی
ای ول این خوبه:cheesygri

آقا من حاظرم 5 تومن بدم! اگه 30 نفر شرکت کنن میشه 150 تومن!! و میتونیم به نفر اول تا چهارم جایزه بدیم
پیشنهاد من اینه نفر اول 60
نفر دوم 40
نفر سوم 30
نفر چهارم 20
خیلی عالی میشه :p

salarasoo

کاربر سایت
Apr 1, 2009
87
نام
salar
سلام فکر خوبیه ولی دردسرش زیاد تعداد بچه ها زیاد جمع اوری سخت. بعدشم احتمال دعوا شدن بالا تر میره. در هر صورت اگه تصمیم به این شد هم من هستم ۵ تومن خوبه. اگه فقط بچه هایی که می شناسیم تو لیگ باشن بهتره که بعد به مشکل نخوریم.(انشااله من میشناسید:biggrin1:)*

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
به نظر منم تا 5 تومن خیلی خوبه . هم رقابت شدیدتر میشه . هم اینکه انگیزه واسه ادامه ی بازی بیشتر میشه.یه مورد دیگه هم هست اینکه اگه اعضا مشکلی بابت زمان بازی دارن بگن.مثلا خود من شنبه . 1شنبه و 2شنبه کلا نیستم !!! :D

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
سلام
اقا منم هستم..
فقط یه مسئله الان برای وصل شدن به psn نیاز به اپدیت کردن الانم که مسائل هک و اینجور چیزا در میان ممکن با اپدیت کردن دستگاهمون ضرر کنیم به همین خاطر اگه یه مدت صبر کنیم تا ببینیم چی میشه بعد لیگ راه بندازید فک کنم بهتر باشه
در ضمن منم همون 5 تومن میدم...:smile:

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
منم که دوست دارم بیام ولی بازی رو ندارم و اصلا بازی ورزشی انجام نمیدم :laughing:
ولی چند تا دوست دارم میتونم جای اونا پول بزارم اگه شدن اول من پولو ببرم :cheesygri:cheesygri

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
من که خودم اپدیت کردم چون نمیخوام جفت کنسولهام کرک خور بشه . درضمن هنوز معلوم نیست کرک بشه یا نه . بچه ها میتونید از dns استفاده کنید راهت هم وصل میشید من dns هارو میزارم
67.202.81.137
4.2.2.4

pasia

کاربر سایت
Jun 22, 2007
291
نام
V@hID
بچه ها میتونید از dns استفاده کنید راهت هم وصل میشید من dns هارو میزارم
67.202.81.137
4.2.2.4
یعنی چی؟ زیر دیپلم حرف بزن :blushing: یعنی با اینا بدون اپ هم میشه on شد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر