نسخه جدید انجمن های سایت

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
خیلی ممنونم از مدیران زحمت کش بازیسنتر ولی من هم مثل بعضی از بچه ها قالب قبلی رو ترجیح میدم چون خیلی کلاسیک و قشنگ بود سخته که عادت کنیم !

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,629
نام
حسین
ممنون از زحمت های فراوان و این که اینقدر به فکر ما و سایت هستید

نظر شخصی : متاسفانه منم زیاد خوشم نیومد با این که نور مانیتورو کم کردم اما white style یجوریه چشم ادم اذیت میکنه مجبور شدم بزارم رو BLACK STYLE اما زیاد خوشم نیومد به نظرم همون قبلی خیلی عالی بود و رو دستش سایتی به این خوشکلی نبود اما بخاطر زحماتی که کشیدید بازم ممنون بالاخره خودمو وفق میدم یجوری چون عاشق این سایت بر بچشم

بازم ممنون

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,692
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
دست مسئولین سایت دررد نکنه. اگرچه 4 سال بود به قابل قبلی عادت کرده بودم و مدتی زمان می‌بره به این شکل عادت کنم، اما به نظرم این تغییر واقعاً‌ لازم بود. امکاناتی که اضافه شده باری من به شخصه کاملاً کاربردی بوده بهترینش هم همین ذخیره اتوماتیک

Techman

کاربر سایت
Jan 12, 2010
448
ضمن خسته نباشید خدمت مسولان سایت
این قالب جدید متاسفانه خیلی سنگینه برای سرویس های دایل آپ ویکی از دلایل محبوبیت هاای بازی سنتر قالب قبلیش بود که نسبت به سایر سایت ها خیلی سبک تر بود و همه باهر سرعتی توانایی استفاده از اون رو داشت ولی متاسفانه این قالب جدید امکان استفاده از سایت برای کاربران دایل آپ رو خیلی مشکل میکنه و خیلی کند هستش امیدوارم مدیران عزیز برای این قشر مظلوم:d هم تدابیری بیاندیشد :(

msbazicenter

کاربر سایت
Sep 19, 2008
3,692
نام
مرام آدم مهمِ نه اسمش
سلام
سنگین‌تر شدن سایت رو قبول دارم اما یه چیزی رو الان متوجه شدم. وضوح و شفافیت مخصوصاً تصاویر در انجمن به شکل محسوسی افزایش پیدا کرده. نمادها و نوشته‌ها خواناتر شدند.

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
ممنون از قالب جدید.
کار خوبی کردین چون خیلی از سایتا داشتن از قالب قبلی استفاده میکردن .
ولی باس یکم بهش عادت کتیم;)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
ضمن خسته نباشید خدمت مسولان سایت
این قالب جدید متاسفانه خیلی سنگینه برای سرویس های دایل آپ ویکی از دلایل محبوبیت هاای بازی سنتر قالب قبلیش بود که نسبت به سایر سایت ها خیلی سبک تر بود و همه باهر سرعتی توانایی استفاده از اون رو داشت ولی متاسفانه این قالب جدید امکان استفاده از سایت برای کاربران دایل آپ رو خیلی مشکل میکنه و خیلی کند هستش امیدوارم مدیران عزیز برای این قشر مظلوم:d هم تدابیری بیاندیشد :(
بحث زیبای و زشتی یه بحث سلیقه ای هست و نمی شه توش دخالت کرد ولی در مورد سنگین شدن، این قالب جدید از نظر حجمی نصف قالب قبلی حجم تصویر و محتوا داره، بنابراین در سبک تر بودن این قالب ها نسبت به قبلی اصلاً بحثی وجود نداره.

دلیل کند بودن سایت به خاطر یسری تغییرات هست که تا چند آینده به وضعیت نسبتاً بهتری تبدیل می شه.

دوستان توصیه می کنم حتما cache مرورگرتون رو کامل پاک کنید و مجدداً وارد سایت بشید. دلیل اینکه یسری گزارش می دن که یسری لینکا باز نمی شه یا سایت صفحش نمیاد به خاطر cache هست.

• Like
Reactions: SHePArd

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
یک گزینه ی Share هم بذارید زیر پستها عالی میشه.
اتفاقاً قرار بود باشه ولی از اونجایی که 99% سایت های share تو ایران بسته هستن وجودش کار بی فایده ای است. در صورت باز شدن این سایت ها حتی امکاناتی مثل لاگین کردن از طریق اکانت facebook هم اضافه می شه به سایت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر