نسخه جدید انجمن های سایت

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
منم تبریک میگم فقط یه سوال ! این چیه ؟!
http://forum.bazicenter.com/payments.php
همون قسمت خرید اکانت پرمیوم هست دیگه. تو حالت قبلی هم بود
اگر از لینک بالای صفحه اول استفاده کنی (همونی که لیست مزایای پرمیوم رو میاره) آخرش برای عضویت به همون صفحه منتقل میشی
بعد یه چیز دیگه !

اینا با هم جور در نمیاد ! :-s:-/
اینم بهتر بود تو تاپیک مخصوص اعضا پرمیوم میپرسیدی
تو این تاپیک چنین متنی نیست ;)

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
با تشکر از مدیریت سایت
تغییرات خوبی بود.

حالا اولین گزارش رو بدم:
1- عکس های پلتفرمها جابجا زده شده. به طور مثال اگر من گزینه PS2 رو انتخاب کنم، عکس PSP نمایش داده میشه و اگر PSP انتخاب کنم، عکس DS میاد.

2- تو قسمت شخصی سازی پروفایل کاربرای پرمیوم اگر جلوی هر آپشن مثل قدیم نمونه ای قرار داده بشه خیلی خوبه. اینطوری باید آزمون و خطا کنیم تا بفهمیم اصلا "ماژول" چی هست مثلا :d

3- مطابق عکس پیوست شده، این دو گزینه دقیقا به یک صفحه هدایت میکنن، درحالی که در همه جای سایت هم هر دو قابل رویت هستن. به نظر من "آخرین ارسال ها" دیگه اضافه است.

4- وقتی روی گزینه های "دادن اعتبار" یا "ارسال گزارش" میری، گزینه ها محو میشن و توضیحاتشون میاد.

5- توی ادیتور وقتی چند خط رو انتخاب میکنی، شماره های اول خط و خط تیره ها خوانا نیستن. (شاید مربوط به قالب مشکی من باشه) به طور مثال وقتی میخوام همه نوشته های همین پستم رو نگاه کنم، عددها خوانا نیستن و خط تیره ها انگار وجود ندارن. (پشت زمینه مشکی است)

6- ما که مشکلی تو این زمینه نداریم، ولی اگر به جای "لول فلان" در قسمت اعتبارها، از معادل انگلیسی استفاده شود، دیگه lol خوانده نمیشه :d یا کسره زیرش بزنید

با تشکر
1- پلتفرم ها درست شد تصاویرش. یکسریش باید حذف می شد که هنوز جا مونده بود.

2- تو قسمت شخصی سازی پروفایل شما هر تغییری که بدی به صورت لحظه ای صفحه آپدیت می شه و فقط کافیه که اسکرول موس رو بیارید پایین تا ببین صفحه چه تغییری کرده.

3- این 2 تا لینک ربطی به هم ندارن. لینک جدیدترین ها می تونه آخرین بلاگ ها و آخرین نوشته های کلوب رو هم (در صورتی که موجود باشن نشون بوده). خوب مسلمه وقتی بلاگی ارسال نشده باشه فقط آخرین ارسال ها نمایش داده می شه.

4- چند لحظه باید موس رو نگر دارید تا لود شه عکسش. یکبار که لود شه بعدش سریع میاد.

5- متوجه نشدم دقیقاً می شه عکس بزاری؟

6- درست می شه.

منم تبریک میگم فقط یه سوال ! این چیه ؟!
http://forum.bazicenter.com/payments.php
پرداخت آنلاین premium.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
نمی دونم چرا زیاد خوشم نیومد
خدای ناکرده سوء تفاهم نشه
شاید بخاطر عادتی بوده که این چند سال به اون استایل کرده بودم
دست تک تک زحمت کشان رو به گرمی می فشارم
ممنون
هممون اول که گفتن بیاید برای تست اینجوری بودیم. اصلا نمی تونستیم خودمون رو وفق بدیم با استایل جدید اما رفته رفته عادت کردیم و الان اصلا دوست نداریم برگردیم به استایل قبلی.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,564
نام
محمد
بعد از 4 سال زوری مجبور شدم قالب فروم را عوض کنم :D باید بگم فوق العاده شده، البته قبلا تست کرده بودیم ولی بازم برام جذاب و تازه هست :D از زحمات تمام ادمین های عزیز واسه راه اندازی این نسخه جدید تشکر می کنم.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
پرداخت آنلاین premium.

پس چرا به دلاره ؟! :D من فکر کردم اکانت پلاس ـه PSNـه ! :D

====
فیلد جدیدی به نام "وضعیت" در بالای پروفایل شما قرار دارد که دقیقاً به مانند فیلد Status در سایت هایی مثلFacebook عمل می کند. شما می توانید وضعیت فعلی خود را در این قسمت نوشته و به دیگران نشان دهید.

راستی این وضیعت رو من درست نفهمیدم چیز جدیدیه یا همون قبلیس ؟!

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
1- پلتفرم ها درست شد تصاویرش. یکسریش باید حذف می شد که هنوز جا مونده بود.

2- تو قسمت شخصی سازی پروفایل شما هر تغییری که بدی به صورت لحظه ای صفحه آپدیت می شه و فقط کافیه که اسکرول موس رو بیارید پایین تا ببین صفحه چه تغییری کرده.

3- این 2 تا لینک ربطی به هم ندارن. لینک جدیدترین ها می تونه آخرین بلاگ ها و آخرین نوشته های کلوب رو هم (در صورتی که موجود باشن نشون بوده). خوب مسلمه وقتی بلاگی ارسال نشده باشه فقط آخرین ارسال ها نمایش داده می شه.

4- چند لحظه باید موس رو نگر دارید تا لود شه عکسش. یکبار که لود شه بعدش سریع میاد.

5- متوجه نشدن دقیقاً می شه عکس بزاری؟

6- درست می شه.

پرداخت آنلاین premium.
ممنون

2- چون یکم اذیته و بعضی اوقات تغییر رنگ ها شاید زیاد واضح نباشه میگم.

5- رجوع به پیوست

بقیه سوالاتم هم جواب داده شد

یه گزینه هفتم هم الان صفحه قبل ویرایش کردم، دوباره اینجا میگم :d

7- بعد از انتخاب شکلک ها در ادیتور اون صفحه سریعا بسته میشه. اگر بخوایم دو تا شکلک بزنیم باید دوباره صفحه انتخاب رو باز کنیم و منتظر باشیم تا لود شه. چون لود شدنش مکث 1-2 ثانیه ای داره، میگم و گرنه تو مد قبلی هم همینطور بود

Attachments

• untitled 2.JPG
    untitled 2.JPG
    25.6 KB · مشاهده: 14

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
پس چرا به دلاره ؟! :D من فکر کردم اکانت پلاس ـه PSNـه ! :D

====

راستی این وضیعت رو من درست نفهمیدم چیز جدیدیه یا همون قبلیس ؟!
توی ورژن قبلی " وضعیت " وجود نداشت ...
توی قسمت وضعیت میشه هر چیزی نوشت
خوشحال، ناراحت ، عصبانی و یا هر چیز دیگه (البته نه هر چیزی، در حد شئونات :D )

یه چیز هم من بگم. شاید الآن قالب براتون یه مشکلاتی داشته باشه. یه بار کوکی هارو حذف کنید درست میشه. همینجا از بقیه ی دوستان هم تشکر میکنم به خاطر زحمتاییه که تو این مدت کشیدن.
دقیقا
دوستانی که مشکل در دیدن تگ ها، نوشته ها و رنگ ها دارن، یک بار که کوکی مرورگرشون را پاک کنن، خیلی از مشکلاتشون حل میشه

آخرین ویرایش:

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
یه چیز هم من بگم. شاید الآن قالب براتون یه مشکلاتی داشته باشه. یه بار کوکی هارو حذف کنید درست میشه. همینجا از بقیه ی دوستان هم تشکر میکنم به خاطر زحمتاییه که تو این مدت کشیدن.

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
من که خوشم نیومد.به ورژن سابق عادت کرده بودیم.یه خورده اون یکی منحصر بفرد و کلاسیک بود.میدونم که قشنگ شده ولی خوب یه جوریه

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,976
نام
مجتبی
واقعا عالی شده... چند تا فروم دیده بودم که vBulletin Version 4 انداخته بودن ولی اینقدر مشکل داشت که نمیشد تحمل کرد.
فقط این یوزر ناظم انجمن همونطوری مثل قدیمه ! :d
یه مشکل دیگه هست اینکه وقتی می خوام یه شکلک بذارم خیلی طول می کشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر