مقایسه دسته PS4 و XBOX One از نظر زیبایی و ارگونومی

مقایسه دسته PS4 و X BOX one از نظر زیبایی و ارگونومی

• مجموع رای دهنده‌ها
    415
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,622
به نظرم به مراتب دسته PS4 بهتر باشه ! همونطور که دسته های سری PS بهتر بودن
دوستان دسته xbox one شارزی هست یا باطری ای ؟؟؟

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
دسته ایکس باکس خوشگلتره به نظرم . در مورد تو دست بودن و اینا نظری ندارم ولی فکر میکنم خوش دست تر باشه دسته Ps4 .
در ضمن به نظرم باطری ـیی بودن دسته XBOX یه توهینه :D

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
به نظر من این دکمه های ور قلمبیدش خیلی زشته دسته One .

سیاوش ولی انصافا دسته PS3 یه جوری بود ، من خودم هر وقت بازی می کردم دستم یه خرده عرق می کرد زرت از آنالوگ سر میخورد پایین شستم .

در اینکه آنالوگاش خیلی مناسب نبودن از نظر تو دست گرفتن که شکی نیست. این تو بازی های شوتر خودش خیلی نشون میداد ولی اینکه از الفاظی مثل "اصلا نمیشد"، "دست آدم فلج میشه" و "قابل مقایسه نیست" و اینا بخوایم بزنیم تو سر طرف هم درست نیست :D هیچ کس نمیگه بی عیب بوده، دسته اکس باکسم بی عیب نیست به هر حال.

mamal47

کاربر سایت
May 18, 2013
40
منصفانه قضاوت کنیم دسته ایکس باکس خوشگل تر و خوشدست تره . نسل بعدی هم به نظر میاد همین باشه

- - -ویرایش - - -

البته راحتی کلا به این بستگی داره که به کدوم عادت کرده باشید . من خودم دسته سونی دستم میگیرم بعد 15 دقیقه همه جای دستم درد میگیره

ولی هر دو کنترلر واقعا خوشگلن

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
واقعا راحتی کنترلر 360 رو چجور برخی ها میان میگن بهتر از PS3 هست من یکی دوزاریم نمیوفته :d

کنترلر one تغییری نکرده که، همون هست و بدتر هم کردن و به اندازه یک کفگیر بزرگش کردن :| حتی نکردن دو تا دکمه بهش اضاف کنن دلم خوش بشه :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,393
نام
Majid
از نظر خوشگلی خداییش دسته One خیلی خوشگل تره!!

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,706
نام
عرفان
من با کنترلر 360 راحت تر بودم کل دست و پر میکرد و به خاطر تو رفتگی شک های دسته دست احساس خستگی نمیکرداما الان duashock4 مشکل شوکش رو برطرف کرده احساس میکنم دست دیگه احساس خستگی نمیکنه و حداقل یه نوآوری تو دیسته داره اما one شاید بهتر و راحت تر تو دست جاشه اما طراحیش فرقی با قبلی نکرده و من نوآوری تو دسته نمیبینم.
از نظر زیبایی ظاهری هم فکر میکنم doulshock4 خیلی شیک و یونیک تره.
من به ps4 رای دادم.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
اصلا این 2 تا قابل مقایسه نیستند !
دسته 360 خیلی گندتر از دسته ps3هست توتمام موارد به نظرم ps3دسته راحت تر هست !
تو این نسل هم که باز دسته را بزرکتر کرده ماکرو دیگه فاتحه ! در عوض ps4دسته را کوچکتر هم کرده دمشون کردم ی چز دیگه باز هم ظاهرا دسته xboxoneباطری می خوره پستش :d

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
اصلا این 2 تا قابل مقایسه نیستند !
دسته 360 خیلی گندتر از دسته ps3هست توتمام موارد به نظرم ps3دسته راحت تر هست !
تو این نسل هم که باز دسته را بزرکتر کرده ماکرو دیگه فاتحه ! در عوض ps4دسته را کوچکتر هم کرده دمشون کردم ی چز دیگه باز هم ظاهرا دسته xboxoneباطری می خوره پستش :d
دقیقا تایید میشه پایین دسته ایکس وان بازتر هست و توی دست بد جا میگیره لبه های تیز مانندی داره و از نظر ظاهری هم جالب نیست البته آنالوگ بالا خوبه به جای DPAD
ولی دسته سونی از همون اولین نسخه دستگاه سونی یه دسته فوق العاده راحت بود این تا سه نسل بعد ادامه داشت والان هم ادامه داره همیشه از نظر ظاهری شیک بوده توی بازی کردن دست ها هر چه بیشتر از هم فاصله داشته باشد تمرکز کمتری داری شما مثلا psp ها رو نگاه کنید درسته بخاطر نمایشگر فاصله افتاده ولی لذت دسته رو اصلا نداره دسته های گنده و نافرم همیشه باعث عذاب بودن و این در مورد دسته ایکس وان صدق میکنه
البته این نظر منه اگه به نظر ها احترام گذاشته بشه
راستی اینطور که گفتن از دسته ایکس وان میشه همانند موو هم استفاده کرد مثلا جای که شما سپر لازم داری دسته رو برداری توی بازی میشه سپر یا این درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,983
نام
U-N-3-S
برای بازی ها شوتر فقط Xbox

برای سبک ورزشی و تکن PS4

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,633
نام
حسین
کاملا واضحه مشکلات دسته PS3 رو بر طرف کردن پر ترش کردن امیدوارم سنگین ترش کنن زیبا تر شده L2 R2بهتر شده دلیلی نمیبینم دسته X1 رو انتخاب کنم با وجود دسته کاملPS4

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
دکمه های دسته PS3 که pressure sensitive ـه که اصلا! چجوری پدر دستت در میاد؟ :D اگر دسته Xbox 360 دو تا تریگر داره، پرشر سنستیو بودن کلیدای PS3 همین کارو میتونه با همه کلیداش انجام بده. من کاری به بحث عادت ندارم ولی نظر شما در مورد دسته PS3 اصلا درست نیست.
دقت نمیکنی سیاوش.

حالا اینجا با تایپ نمیشه منظور رو درست رسوند.دسته Ps3 از 360 کوچیکتر هست.از طرفی L2,R2 این دسته ارتفاعش نسبت به دسته 360 کمتر ـــه.یعنی چی؟یعنی اینکه برای استفاده ازش باید انگشتات رو بالاتر ببری.از طرفی چون دست کوچیک هست باعث میشه دستت مقدار بیشتری جمع بشه تا بتونی به تمام دکمه ها تسلط داشته باشه.برای همین وقتی تو بخوای جی تی 5 بازی کنی،بعد از 2-3 ساعت قشنگ دستت رو باید بزاری تو آب یخ:d

همون پس... بیخودی تو سر دسته سونی میزنی چون جای آنالوگش با مال 360 فرق داره. هیپاکریسی فور ده وین!
کدوم هیپاکریسی:eek::confused:چه ربطی داره؟خود بهنام و Ps فنها قبول دارن جای آنالوگش خوب نیست.تو خودت پی سی گیمر هستی.طبیعتا Fps زیاد بازی میکنی.حالا تو به من بگو اصن میشه با دسته Ps رفت مثلا Cod آنلاین بازی کرد؟بخاطر همون ارتفاع کم L2,R2 هم اومدن تیراندازی و نشونه گیری رو گذاشتن با R1,L1.در حالیکه با تریگرهای 360 خیلی راحتتره.از لحاظ دوئیدن و نشونه گیری هم که بخاطر همین آنالوگ بازم دسته 360 راحتتره.

تو فوتبال هم من نمیتونم با اون آنالوگ پایینش بازی کنم.فقط هم من نیستم.خیلیا اینطور هستن.حالا هرکسی بیاد اینو بگه معنیش این نیست که داره هیپاکریسی میکنه.من باهاش راحت نیستم،تو هستی.اومدیم بحث کنیم دیگه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر