مقایسه دسته PS4 و XBOX One از نظر زیبایی و ارگونومی

مقایسه دسته PS4 و X BOX one از نظر زیبایی و ارگونومی

• مجموع رای دهنده‌ها
    415
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
حسین من که نمیگم سابقه ـت کمه یا چیز دیگه ولی منم دقیقا بر عکس تو ام دسته ی 360 کلافم میکنه. اتفاقا سبک بازی من هم دقیقا عین بارساس تقریبا تو بازی فقط پاس میدم بیشتر هم تک ضرب ولی باز با دسته ی 360 ضریب خطام بالاتره.

بعد من درست متوجه نشدم با D-Pad پاسکاری میکنی؟ یعنی از آنالوگ استفاده نمیکنی؟
آره دیگه:dچون آنالوگش پایین هست نمیتونم.البته اینم باید میگفتم که آنالوگ Ds خیلی بهتر از 360 هست.خیلی خیلی نرمتر و دقیقتر هست.ولی حیف که پایین هست.

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
آره دیگه:dچون آنالوگش پایین هست نمیتونم.البته اینم باید میگفتم که آنالوگ Ds خیلی بهتر از 360 هست.خیلی خیلی نرمتر و دقیقتر هست.ولی حیف که پایین هست.
خب پس مشکل همینه :D من با D-Pad راه نمیتونم برم چه برسه به پاسکاری ولی از اونجایی که با پایین بودن آنالوگ مشکل ندارم (در واقع راحت تر هم هستم) کلا فیفا رو PS خیلی بیشتر راه دستمه. خودت هم که اشاره کردی آنالوگ DS بهتره.

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
اگه مقاومتش هم درحد دسته360باشه پس بهتره..دستهpsفقط تو بازی ها فایتینگ بهتره ولی اکس باکس توfpsوریسینگ خداست

AMIRz7

کاربر سایت
Apr 24, 2013
152
نام
امیر زمردی
این هم عکس از پشت دسته xbox one
dr0jbama94klbz611gn.jpg

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
فیفا9/10/11/و مقدار کمی 12
البته کلا کنترلر همش به عادت بستگی داره ولی من با دسته 360 خیلی راحتتر بودم.لااقل انگشتام درد نمیگرفت.

البته فیفا شماره به شماره سیستم پاسش رو پیشرفته کرد یعنی توی شماره 9 زیاد مشکلی نداشتم ولی مثلا 12 رو نمیشه بازی کرد.
همینطور fps که واقعا با 360 خیلی راحتتره.

البته سبک ریسینگ سیمولیشن هم فراموش نکنید که برای گازو ترمز با l2 , r2 دست آدم فلج میشه و قابل مقایسه با تریگر xbox نیست.
در کل از هر لحاظ نگاه میکنم کنترلر xbox برتری واضحی داره.

دکمه های دسته PS3 که pressure sensitive ـه که اصلا! چجوری پدر دستت در میاد؟ :D اگر دسته Xbox 360 دو تا تریگر داره، پرشر سنستیو بودن کلیدای PS3 همین کارو میتونه با همه کلیداش انجام بده. من کاری به بحث عادت ندارم ولی نظر شما در مورد دسته PS3 اصلا درست نیست.

همون پس... بیخودی تو سر دسته سونی میزنی چون جای آنالوگش با مال 360 فرق داره. هیپاکریسی فور ده وین!

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
دسته xbox one شیک تره.
دسته ps4 راحت تره.(لاستیک داره،حال میده):d

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
به نظر من دسته ها جوری طراحی شدن که طرفداران ps و xbox از کنترولراشون راضی هستند ;) البته دسته 360 که خوراک اول شخص بود با دسته ps هم بازی نکردم :-/

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,773
نام
محمد امین
دست ps این نسل خیلی بهتر شده و دست xbox به نظر من فرقی نکرده بازم میگم ب نظر من

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
به نظر من این دکمه های ور قلمبیدش خیلی زشته دسته One .

Darkfie1d

سیاوش ولی انصافا دسته PS3 یه جوری بود ، من خودم هر وقت بازی می کردم دستم یه خرده عرق می کرد زرت از آنالوگ سر میخورد پایین شستم .

arena93

کاربر سایت
Dec 24, 2011
37
نام
Ellen Page
دسته PS خیلی حرفه ای تره... تو اف پی اس هم با دسته PS دقیقتر میشه زد. :smoke1:

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
البته چیز زیادی از دسته ایکس باکس وان مشخص نشده .
بلکه به نظرم خوشگل تره ولی به نظر می یاد کارایی دسته پی اس 4 نسبت به دسته ایکس باکس وان بیشتره .

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
دوستان جوری تحلیل میکنن انگار چند ساله با دسته های ایکس باکس1 و پلی استیشن 4 بازی کردن.هنوز کو تا پاییز که جوجه رو بشمرید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر