مقایسه بهترین خطوط اینترنت دنیا با هم + اطلاعات کامل از اینترنت ایران و شهرهای آن

بهترین ISP های ایران به نظر شما کدام یک هستند ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    61

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
بنده خدا تازه این همون بازیی که میگن سروراش خوبه ...... دوست دارم بیایی کال اف بازی کنی تا عمق فاجهه اینترنت ایران هنگام بازی کردن رو بببینی:|
عجب ! والا من 2 ساله که COD آنلاین نزدم اصلا خبر ندارم ! پس داخلم داغونه ؟

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
نخیر دوست عزیزم من با بتلفیلد 3 و سرور های خارجی مشکل دارم ( البته نه من بلکه هممون مشکل داریم ! ) با سرور های داخلی که با پینگ 40-50 بازی میشه کرد بدون مشکل ولی بازی بدردبخوری نیست.
قبلا یک فیلم گرفته بودم از لگ و تاخیر شدید:

[video=aparat;VOurd]http://www.aparat.com/v/VOurd[/video]

چرا اینطوری میمردی ؟!!!!! به خاطر پینگت بود ؟!!! یعی اونا تو رو زودتر میدیدن ؟!

.:BIBAK76:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
140
نام
بابك
من از شرکت شهراد شبکیه میگیرم الان 128kbit/s میگیرم ولی سرعت دانلودم صبح ها 600-700 هست
و درطول روز به 200-400 میرسه نسبت به اینترنت بقیه فکر کنم بهتر باشه؟!!!

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
چرا اینطوری میمردی ؟!!!!! به خاطر پینگت بود ؟!!! یعی اونا تو رو زودتر میدیدن ؟!
حسین جان مشکل اصلی پینگ نبود توی بازی ، مشکل اصلی Delay و Lag بسیار شدید بود طوری که مثلا شما تصور کن 3 تا لوله آب داری + یک ورودی آب حالا شما ورمیداری جلوی لوله ی آبی که برای بازی مهم هست چیزی میزاری و ورودیش رو بشدت مسدود می کنی طوری که مثلا یک دهم قبل آب واردش میشه اونوقت برای اینکه یه گیاه رویش کنه اون طرف لوله نیاز به همون آب کامل که چه عرض کنم بیشتر هم هست اما حالا نمی تونه درست رویش کنه (معامله نت ایران و خارج منظر پینگ و محدود شدن پورت یا همون لوله آب مورد نیاز برای بازی :D) قضیه لگ و تاخیر اینه ! در واقع ظرفیت اینترنت بالاست و میشه با پینگ حتی 200 هم خوب بازی کرد (برای کسی که 2 ساله داره بازی می کنه و level 100 هست) منتهی پورت های بازی بشدت محدود شده روی همین حساب کفاف اجرای درست بازی رو نمیده حالا هرچی تعداد بازی کننده های داخل بازی بالاتر باشه این وضع بدتر میشه چون شما مدام باید با همه دریافت و ارسال داشته باشی ولی نت محدود شده و نمیشه از این طریقه که این لگ به وجود میاد.
(نگاه نکن تند حرف میزنم ! علتم اینه که این سینه پر از غم و غصه ی یک ساعت بازی درست حسابی است)

آخرین ویرایش:

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
من از شرکت شهراد شبکیه میگیرم الان 128kbit/s میگیرم ولی سرعت دانلودم صبح ها 600-700 هست
و درطول روز به 200-400 میرسه نسبت به اینترنت بقیه فکر کنم بهتر باشه؟!!!

از رای دادنت به اون شرکت مشخصه راضی هستی :d
حسین جان مشکل اصلی پینگ نبود توی بازی ، مشکل اصلی Delay و Lag بسیار شدید بود طوری که مثلا شما تصور کن 3 تا لوله آب داری + یک ورودی آب حالا شما ورمیداری جلوی لوله ی آبی که برای بازی مهم هست چیزی میزاری و ورودیش رو بشدت مسدود می کنی طوری که مثلا یک دهم قبل آب واردش میشه اونوقت برای اینکه یه گیاه رویش کنه اون طرف لوله نیاز به همون آب کامل که چه عرض کنم بیشتر هم هست اما حالا نمی تونه درست رویش کنه (معامله نت ایران و خارج منظر پینگ و محدود شدن پورت یا همون لوله آب مورد نیاز برای بازی :D) قضیه لگ و تاخیر اینه ! در واقع ظرفیت اینترنت بالاست و میشه با پینگ حتی 200 هم خوب بازی کرد (برای کسی که 2 ساله داره بازی می کنه و level 100 هست) منتهی پورت های بازی بشدت محدود شده روی همین حساب کفاف اجرای درست بازی رو نمیده حالا هرچی تعداد بازی کننده های داخل بازی بالاتر باشه این وضع بدتر میشه چون شما مدام باید با همه دریافت و ارسال داشته باشی ولی نت محدود شده و نمیشه از این طریقه که این لگ به وجود میاد.
(نگاه نکن تند حرف میزنم ! علتم اینه که این سینه پر از غم و غصه ی یک ساعت بازی درست حسابی است)

مثالت تو اعضا و جوارحم :d این مشکلی که میگی هم به خاطر محدود کردن پروت UDP و همینطور مشکل ورودی های اینترنت ایران به اروپاست که به زودی رفع میشه . بخشی از اون هم به خاطر اینه که مخابرات جلوی فروش پهنای باند و تا بعد از ..... گرفته و به همین دلیل PAP ها مجبور شدن پهنای باند ISP مناطق مختلفشون و بین نقاط دیگه به اشتراک بذارن . همین کار رو هم مخابرات کرده .

این قضایا یه طرف ، طرف دیگه هم برنامه هدفمند سازی ف-یلترینگه که مخابرات داره اجرا میکنه تا بتونن ف-یلترینگ و بردارن . در حال حاضر هم دارن این کار رو تستی انجام میدن و من خودم شاهد کاهش پینگ خودم در حدود 100 تا بودم !! که به خاطر این طرحه و قطعا از این پایین تر هم میاد . به تمام این مشکلات قضیه اینترانت و هم اضافه کن !!!! یعنی یک دفعه چندین تا مشکل عجیب و بزرگ و طرح و ... با هم و تو یه زمان ریختن رو اینترنت و پدر ملت و در آوردن . اما همشون به زودی حل میشه .

gear of war

کاربر سایت
Dec 28, 2011
508
نام
مهرشاد
خدایی اندیشه سبز خزر یکی از بهترین ها تو ایرانه
من خودم 128 نامحدود دارم با توجه به میزان پولی که میدم(14500)هر چقدر هم دانلود میکنم سرعتش رو پایین نمیارن سرعتشم معمولا رو 60 هست پینگش خیلی خوبه

COH master

کاربر سایت
Oct 29, 2011
544
نام
علیرضا
خدایی اندیشه سبز خزر یکی از بهترین ها تو ایرانه
من خودم 128 نامحدود دارم با توجه به میزان پولی که میدم(14500)هر چقدر هم دانلود میکنم سرعتش رو پایین نمیارن سرعتشم معمولا رو 60 هست پینگش خیلی خوبه

دادا منم دارم راضیم 3 تا آی اس پی عوض کردم رسیدم اندیشه موندنی شدم پینگ 120 تا 130 همیشه ثابته بدون تایم اوت. 256 نا محدود سرعت تا 70 80 هستش.

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
این مشکل لگی که تو bf3 نشون دادی رو من 1000 ها بار خودم تجربه کردم;)...همین چند هفته پیش پینگ رو 100 بود با اکثر سرور ها ولی نتنها به سرور های EA به سختی وصل میشد همین لگ های عجیب غریب رو میدیدم..به قدر لگ شدید میشد که باگ ایجاد میشد و چون respown نمیشدم دوربین تو بازی رها میشد همه بازی میکردم من داشتم با دوربین چرخ میزدم بیرون مپ اصن یه وضی :d ..خدا از باعث بانی این مشکلات نگذره..سینه تو فقط پر از غم نیست خیلی ها مون اینجوریم ولی نمیدونم چه خاکی بر سر کنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر