معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,412
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,412
نام
Ali
داخل پک همون اولش نگاه کن هست میتونی پیلودکپی کنی تو مسیر Bootloader\payloads که بعد با هکاته میزنی روی ایکون پیلود تو لیست بیاد یا مستقیم با کامپیوتر پیلود رو بزنی و بعد هکاته گزینه لانچ داره بزنی میتونی از اونجا هم ران کنی اتمسفر بدون اجرای پیلود.

با مموری قبلی بدون مشکل میاد بالا .با مموری جدید این ارور میده

روی مموری قبلیت ناند مجازی نداشتی احتمالا؟
اون پک هک من بریز روی مموری جدیدت و پیلود هکاته بزن با کامپیوتر یا موبایل همون ورژنی هم که تو پک من هست بزت تو مسیر Bootloader\payloads هست و بعد که هکاته بالا اومد همون اول از طریق گزینه Lanuch بزن روی ایکونش و برو و گزینه اول سمت چپ CFW - sysMMC بزن ببین باز ارور میگیری.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.6.2

• Like
Reactions: EBLLIS and mehran

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
روی مموری قبلیت ناند مجازی نداشتی احتمالا؟
اون پک هک من بریز روی مموری جدیدت و پیلود هکاته بزن با کامپیوتر یا موبایل همون ورژنی هم که تو پک من هست بزت تو مسیر Bootloader\payloads هست و بعد که هکاته بالا اومد همون اول از طریق گزینه Lanuch بزن روی ایکونش و برو و گزینه اول سمت چپ CFW - sysMMC بزن ببین باز ارور میگیری.

لینک دانلود پک هک اتمسفر v1.6
پک شما رو ریختم Lanuch بعد هم CFW - sysMMC زدم بالا اومد ولی انگار حالت ارجینال هست . با گرفتن دکمه R و البوم هیچی نمیاد بالا

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,412
نام
Ali
پک شما رو ریختم Lanuch بعد هم CFW - sysMMC زدم بالا اومد ولی انگار حالت ارجینال هست . با گرفتم دکمه R و البوم هیچی نمیاد بالا

گزینه وسطی بزن ببین چه طوریه و از یه قسمت تو همون اول هکاته هست وارد شو به اسم emuMMC Manage و بعد Chenge emummc واردش شو و بزار روی دیزیبل و بیا بیرون تا سیو بشه.

بعد شما فرمت مموریت یه بار fat32 کن تست کن همین مراحل و یه بار exfat شاید مال فرمت مموری باشه و برنامه برای فرمت fat32 هم از برنامه زیر استفاده کن اگه تو ویندوز نمیاد این فرمت و برای اجرا اتمسفر هم از همون گزینه پیلود توی هکاته پیلود فیوز بزن تا بالا بیاد یا مستقیم فیوز رو بفرست.

https://s28.picofile.com/file/8462065400/Fat_32_Format.zip.html

این مشکل اگه حل نشد مال اینه شما احتمالا ناند مجازی داشتی یا حالا خودت ریختی یا فردی که دستگاه قبلا دستش بوده ریخته و راه حل داره ولی من چون خودم پیش نیومده نمیدونم دقیق باید چیکار کرد باهاش ور برو ببین چی میشه و یه راه هم هست با برنامه ImageWriter یا Win32DiskImager از کل مموری یه بکاب کامل بگیری بریزی روی مموری جدید که البته یه خورده سخته برای شما و یه جوری تنظیم باید برداشته بشه از حالت ناند مجازی و بکاب ناند 30 گیگی هم داری میتونی ریستور کنی جای اینکارها احتمالا درست بشه.

• Like
Reactions: EBLLIS and mehran

EBLLIS

کاربر سایت
Dec 12, 2011
264
نام
Pej-MAN
با مموری قبلی بدون مشکل میاد بالا .با مموری جدید این ارور میده
یه دو تا فایل خود علی جان گفته بودن تو پستهای قبلی که تو دو قسمت باید میریختی رو بریز تو پوشه های ردیف میشه این پیغام
منم مورد شمارو داشتم و حل شد با راهنمایی علی جان

آخرین ویرایش:

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
گزینه وسطی بزن ببین چه طوریه و از یه قسمت تو همون اول هکاته هست وارد شو به اسم emuMMC Manage و بعد Chenge emummc واردش شو و بزار روی دیزیبل و بیا بیرون تا سیو بشه.

بعد شما فرمت مموریت یه بار fat32 کن تست کن همین مراحل و یه بار exfat شاید مال فرمت مموری باشه و برنامه برای فرمت fat32 هم از برنامه زیر استفاده کن اگه تو ویندوز نمیاد این فرمت و برای اجرا اتمسفر هم از همون گزینه پیلود توی هکاته پیلود فیوز بزن تا بالا بیاد یا مستقیم فیوز رو بفرست.

https://s28.picofile.com/file/8462065400/Fat_32_Format.zip.html

این مشکل اگه حل نشد مال اینه شما احتمالا ناند مجازی داشتی یا حالا خودت ریختی یا فردی که دستگاه قبلا دستش بوده ریخته و راه حل داره ولی من چون خودم پیش نیومده نمیدونم دقیق باید چیکار کرد باهاش ور برو ببین چی میشه و یه راه هم هست با برنامه ImageWriter یا Win32DiskImager از کل مموری یه بکاب کامل بگیری بریزی روی مموری جدید که البته یه خورده سخته برای شما و یه جوری تنظیم باید برداشته بشه از حالت ناند مجازی و بکاب ناند 30 گیگی هم داری میتونی ریستور کنی جای اینکارها احتمالا درست بشه.
مرسی علی جان اوکی شد . فقط 2 تا مشکل هست . یکی اینکه با مموری جدید اول منوی هکاته میاد و باید دستی پیلود انتخاب کنم تا بالا بیاد . یکی هم اینکه البوم رو میزنم با R بالا نمیاد که فول اجرا بشه . بعد یوزرها تو حافظه داخلی ذخیره میشه یا مموری ؟ چون با مموری جدید یوزرهای قبلی نمیاد یدونه جدید باید می ساختم

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,412
نام
Ali
مرسی علی جان اوکی شد . فقط 2 تا مشکل هست . یکی اینکه با مموری جدید اول منوی هکاته میاد و باید دستی پیلود انتخاب کنم تا بالا بیاد . یکی هم اینکه البوم رو میزنم با R بالا نمیاد که فول اجرا بشه . بعد یوزرها تو حافظه داخلی ذخیره میشه یا مموری ؟ چون با مموری جدید یوزرهای قبلی نمیاد یدونه جدید باید می ساختم

شما دستگات هک قدیمه یا سخت افزاری جدید؟
قدیم با جیگ باشه که هر دفه دستگات خاموش میکنی حتما باید پیلود بزنی و برای مثال پیلود فیوز Fusee.bin میزنی اتمسفر مستقیم میاد بالا.
جدید باشه با چیپ که با زدن دکمه پاور میشه تنظیم کرد مستقیم روش بشه بره روی اتمسفر یا هکاته.

بعد اینجور مشکلات وقتی به وجود میاد برای مثال فایلهای هک قبلیت نگه داری و جدیدا بریزی روش و اموزش دیبریک بخونی گفتم قبلیها رو یا یه جا کپی کنید اگه لازم دارید و بعد پاک کنید و البته اگه وارد هستید میتونید ادقام کنید من همیشه پوشه content موارد زیادی درش دارم یا پوشه switch و غیره اینها رو ادقام میکنم و برنامه یا پلاگین و غیره هم اپدیت میکنم با فریمور جدیدتر مشکلی نداشته باشه.

دکمه R با برنامه HekateToolbox میتونی تنظیم کنی چه دکمه هایی باشه و فایل کانفیگش هم سیو میشه تو مسیر Atmosphere\config به اسم override_config.ini و خود من تنظیم کردم تک دکمه باشه و با گرفتن و نگه داشتن دکمه A خالی بره قسمت برنامه ها و شورتکات HB Menu هم میتونی در زیر نصب کنی با اجراش میره قسمت برنامه ها در زیر لینک دانلودش میزارم.

HB Menu

یوزرها هم تو ناند ذخیره میشه و مموری قبلیت یه ناند مجازی دوم روش بوده احتمالا الان رفتی روی ناند اصلی دستگاه چون تعویض کردی مموریت و اون یوزرها روی ناند مجازیت بوده و سیوها و غیره و تنها راه بکاب گرفتن کامل از مموری که ناند مجازی روشه چون فرمت لینوکس میشه تو ویندوز نمیشه عادی بکاب گرفت چون دو پارت شده مموری و فقط با برنامه ImageWriter یا Win32DiskImager هست اونم من خودم تست نکردم بدونم روی مموری جدید با ظرفیت متفاوت میشه انتقال داد یا نه فقط یه بار برای بکاب گرفتن از اندروید روی سوییچ روی همون مموری قبلی چون اندروید و تنظیمات وقت زیادی میگیره بکاب گرفتم و بعدها رایت کردم روش و مموری قبلیت هم میتونی با یه برنامه مثل EaseUS Partition Master 12.0 چک کنی اگه چندتا پارتیشن بود همون ناند مجازی روش بوده و من توصیم اینه مموری قبلیت بزار اگه هنوز پک نکردی و فرمت نکردی از سیوها و موارد دیگه بکاب بگیر بیار تو مموری فعلی و یوزر هم که میشه باز ساخت.

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
شما دستگات هک قدیمه یا سخت افزاری جدید؟
قدیم با جیگ باشه که هر دفه دستگات خاموش میکنی حتما باید پیلود بزنی و برای مثال پیلود فیوز Fusee.bin میزنی اتمسفر مستقیم میاد بالا.
جدید باشه با چیپ که با زدن دکمه پاور میشه تنظیم کرد مستقیم روش بشه بره روی اتمسفر یا هکاته.

بعد اینجور مشکلات وقتی به وجود میاد برای مثال فایلهای هک قبلیت نگه داری و جدیدا بریزی روش و اموزش دیبریک بخونی گفتم قبلیها رو یا یه جا کپی کنید اگه لازم دارید و بعد پاک کنید و البته اگه وارد هستید میتونید ادقام کنید من همیشه پوشه content موارد زیادی درش دارم یا پوشه switch و غیره اینها رو ادقام میکنم و برنامه یا پلاگین و غیره هم اپدیت میکنم با فریمور جدیدتر مشکلی نداشته باشه.

دکمه R با برنامه HekateToolbox میتونی تنظیم کنی چه دکمه هایی باشه و فایل کانفیگش هم سیو میشه تو مسیر Atmosphere\config به اسم override_config.ini و خود من تنظیم کردم تک دکمه باشه و با گرفتن و نگه داشتن دکمه A خالی بره قسمت برنامه ها و شورتکات HB Menu هم میتونی در زیر نصب کنی با اجراش میره قسمت برنامه ها در زیر لینک دانلودش میزارم.

HB Menu

یوزرها هم تو ناند ذخیره میشه و مموری قبلیت یه ناند مجازی دوم روش بوده احتمالا الان رفتی روی ناند اصلی دستگاه چون تعویض کردی مموریت و اون یوزرها روی ناند مجازیت بوده و سیوها و غیره و تنها راه بکاب گرفتن کامل از مموری که ناند مجازی روشه چون فرمت لینوکس میشه تو ویندوز نمیشه عادی بکاب گرفت چون دو پارت شده مموری و فقط با برنامه ImageWriter یا Win32DiskImager هست اونم من خودم تست نکردم بدونم روی مموری جدید با ظرفیت متفاوت میشه انتقال داد یا نه فقط یه بار برای بکاب گرفتن از اندروید روی سوییچ روی همون مموری قبلی چون اندروید و تنظیمات وقت زیادی میگیره بکاب گرفتم و بعدها رایت کردم روش و مموری قبلیت هم میتونی با یه برنامه مثل EaseUS Partition Master 12.0 چک کنی اگه چندتا پارتیشن بود همون ناند مجازی روش بوده و من توصیم اینه مموری قبلیت بزار اگه هنوز پک نکردی و فرمت نکردی از سیوها و موارد دیگه بکاب بگیر بیار تو مموری فعلی و یوزر هم که میشه باز ساخت.
ممنون علی جان بابت راهنماییهای کاملت
دستگاه اولد هست با هک سخت افزاری . تنظیمات که بره روی اتمسفر یا هکاته کدوم قسمته ؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,412
نام
Ali
ممنون علی جان بابت راهنماییهای کاملت
دستگاه اولد هست با هک سخت افزاری . تنظیمات که بره روی اتمسفر یا هکاته کدوم قسمته ؟

خواهش میکنم
خیلی سادس ویدیو زیر ببین در یوتیوب و وارد هکاته شو تنظیمات اتوبوت فعال کن روی هر کدوم خواستی بزار مثل cfw sysnand
ولی بنظرم اینکار نکنی بهتره هر بار بری تو هکاته اگه کاری داشته باشی میره تو اتمسفر البته کافیه فایل hekate_ipl.ini در مموری مسیر فولدر Bootloader پاک کنی باز میره مستقیم تو هکاته و میمونه.

لینک ویدیو

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mehran

omidjaberi

کاربر سایت
Jan 24, 2022
47
من جزو اولین نفرا بودم که کنسولمو مایتندو کپی خور کرد (هنوز کارت گارانتی نداشت)
تقریبا زمستون پارسال بود ، تا الان بدون مشکل دارم باهاش کار میکنم هر وقت هم هر سوالی داشتم داخل تلگرام پرسیدم زیر چند ساعت توضیحات کامل فرستادن ، واقعا راضی هستم.

majid dadpur

کاربر سایت
Jul 4, 2007
32
@alitriple
سلام اقا باز من دسته گل به اب دادم
برای بازی پرنس امدم دستگاه رو اپدیت کنم فریمور ۱.۷۰ رو دانلود کردم کپی کردم توی مموری و با برنامه daybreak زدم اپدیت شد بعدش که ریست شد دیگه نمیتونم بازی اجرا کنم فایل fuse یا payload رو ندارم که با برنامه tegra بندازم دستگاه میاد بالا ورژن هم میزنه اپدیت شده ولی حالا دیگه بازی هام اجرا نمیشه مثل اینکه کپی خورش پریده

چکارش باید بکنم

Attachments

• IMG_20240116_024209__01.jpg
    IMG_20240116_024209__01.jpg
    1.1 MB · مشاهده: 9
آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,412
نام
Ali
@alitriple
سلام اقا باز من دسته گل به اب دادم
برای بازی پرنس امدم دستگاه رو اپدیت کنم فریمور ۱.۷۰ رو دانلود کردم کپی کردم توی مموری و با برنامه daybreak زدم اپدیت شد بعدش که ریست شد دیگه نمیتونم بازی اجرا کنم فایل fuse یا payload رو ندارم که با برنامه tegra بندازم دستگاه میاد بالا ورژن هم میزنه اپدیت شده ولی حالا دیگه بازی هام اجرا نمیشه مثل اینکه کپی خورش پریده

چکارش باید بکنم

سلام
پیلود فیوز داخل پک زیر هست همون اولش اخرین ورژن اتمسفر و درست دیدی نشد پک هک زیر دوباره بریز طبق اموزش دیبریک و در مسیر Bootloader\payloads هم پیلودهای دیگم هست مثل هکاته.

برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
علی جان سلام
من هم میخوام اول سخت افزاری و اپدیت کنم به 17 برا بازی پرینس
روش اپدیت با کپی نرم افزاری فرقی نداره ؟ همون روش Daybreak انجام بدیم اوکیه ؟

majid dadpur

کاربر سایت
Jul 4, 2007
32
سلام
پیلود فیوز داخل پک زیر هست همون اولش اخرین ورژن اتمسفر و درست دیدی نشد پک هک زیر دوباره بریز طبق اموزش دیبریک و در مسیر Bootloader\payloads هم پیلودهای دیگم هست مثل هکاته.

شیر مادر و نان پدر حلالت باشه درست شد دمت گرم اقا

• Smile
Reactions: alitriple

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر