معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
با سلام خدمت همه دوستان
هدفم از ایجاد این تابیک معرفی برنامه های کاربردی نینتندو سوییچ و حتی امولاتورها و غیره نیز میباشد و از همه دوستان درخواست دارم هر چی در این مورد تجربه دارن به اشتراک بزارن چون حوزه فعالیت سوییچ نسبت به بقیه کنسولها کمتره و اشتراک این موارد به همه ما کمک میکنه.با تشکر

اولین مورد که من بهش برخوردم و خیلی هم کاربردی برام بوده برنامه nxmtp که بدون در اوردن مموری شما میتونید مثل گوشی موبایل بصورت MTP به کامپیوتر متصل بشید و حافظه های سوییچ حتی دخلی دسترسی دارید که بهتره فقط شما با همون حافظه مموری جانبی که دارید فایل بریزید و به دوتای بقیه کاری نداشته باشید که مشکلی برای دستگاتون پیش نیاد و در عکس مشخص کردم در زیر و این برنامه یه ایراد بد داره که فایلهای بزرگتر از 4 گیگ رو منتقل نمیکنه و وسط کار قطع میشه که اگه این ایراد رو نداشت مشکل دراوردن مموری سوییچ بکل رفع میشد ولی بازیها و غیره که زیر 4 گیگ حجم هستن رو راحت شما میتونید بریزید داخل مموری و نصب کنید و واقعا هم کاربردیه و شما یه فایل کم حجم برنامه میخواید بریزید و راحت با کابل میریزد و نمیخواد ftp کنید یا مموری در بیارید.

لینک دانلود nxmtp

switch

برای نصب هم فایل رو از حالت فشرده دربیارد و در همون فولدر switch بریزید و در ردیف برنامه های hb menu میاد.
نکته اگه برنامه اجرا شد و اومد بیرون ممکنه مال هک مورد استفاده شما باشه یا خود من روی یه سوییچ دیگه که فریمور 4 بود تست کردم همین مشکل داشت ولی اپدیتش کردم به 6.2.0 اجرا شد و اینکه اگه برنامه اجرا شد و pc شما نشناخت درایورهای برنامه TegraRcmGUI رو نصب کنید.

1.jpg

2.jpg

ویرایش
لینک پستهای اموزشی این تابیک

اموزش نصب امولاتور Retroarch
امولاتورهای مستقل Pnes و Psnes و Pgen و Melonds برای بازیهای نینتندو و سوپر نینتندو و سگا مگا درایو و نینتندو ds همراه با کاور بازیها بصورت اماده
استفاده از هر سه کاستوم فریمور رینکس و sxos و اتمسفر بصورت همزمان
اموزش نصب بازیهای nsp و xci و nsz و xcz از طریق pc با برنامه Tinfoil و lithium
برنامه Dev Menu و DBI برای حذف درخواست اپدیت بازیها
اضافه کردن شخصیت دختر(Linkle) برای بازی The Legend of Zelda Breath of the Wild
اموزش ست کردن 90dns برای جلوگیری از وصل شدن به سرورهای نینتندو
اموزش لینک اکانت کردن سوییچ برای اجرای بازیهایی نظیر Nes Online یا مدرن کمبت
امولاتور مستقل کنسول PSP
اموزش اورکلاک سوییچ تا فریمور 9
استفاده از دسته های کنسولهای xbox one و xbox360 و ps3 dualshock 3 بصورت سیمی
اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ
برنامه تبدیل همه فرمتهای بازیهای سوییچ به یکدیگر از قبیل nsp و xci و nsz
اموزش نصب ماژول Overlay Menu برای مدیریت cheat در بازی
اموزش استریم کردن بین pc و نینتندو سوییچ با برنامه SkyNx
اموزش USB Mass Storage بدون نیاز به دراوردن مموری با Hekate Ctcaer
اموزش ریموت پلی بین PS4 هک شده و نینتندو سوییچ
برنامه Daybreak برنامه ای ساده و جدید برای اپدیت فریمور و جایزگزین برنامه ChoiDujourNX
نصب بازیهای سوییچ با استفاده از فلش یا هارد اکسترنال
اموزش استفاده از کاستوم فریمور مجانی هک شده SX OS
سیو افلاین برای بازی Asphalt 9

آخرین ویرایش:

sub+zero

کاربر سایت
Nov 12, 2012
67
علی آقا سلام .ببخشید یه سوال داشتم فایلهای کپی خور و کلا نحوه کپی خور سوچ ورژن یک با سویچ اولد کپی خور چ فرقی داره؟ میشه لطفا در مورد اولد کپی خور و فایلاهای مورد نیاز توضیح مختصری بدین.سپاس

ashkan_saremi

کاربر سایت
Sep 4, 2010
307
نام
اشکان
علی آقا سلام .ببخشید یه سوال داشتم فایلهای کپی خور و کلا نحوه کپی خور سوچ ورژن یک با سویچ اولد کپی خور چ فرقی داره؟ میشه لطفا در مورد اولد کپی خور و فایلاهای مورد نیاز توضیح مختصری بدین.سپاس
سلام قدیمیها دستگاه باز نمیشد و با یه وسیله ای به نام جیگ که داخل شیار دسته کنسول میرفت کنسول هک میشد
اما سری های جدید چون جلوی اون باگ رو نینتندو گرفت باید یه چیپ روی برد دستگاه نصب بشه

• Like
Reactions: alitriple

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali

سلام داداش
هیچ فرقی نداره در حال حاضر شما میتونی برای مثال پک هک اتمسفر من در اموزش دیبریک برای سری اولد یا لایت هم استفاده کنی و البته برای این گفتم در حال حاضر چون اون اولش که مد چیپ اومده بود کمی اتمسفر فرق داشت فایلهاش ولی بعد یه مدت دیگه یکی شدن و اوکی شد و الان فرقی نداره.

sub+zero

کاربر سایت
Nov 12, 2012
67
سلام داداش
هیچ فرقی نداره در حال حاضر شما میتونی برای مثال پک هک اتمسفر من در اموزش دیبریک برای سری اولد یا لایت هم استفاده کنی و البته برای این گفتم در حال حاضر چون اون اولش که مد چیپ اومده بود کمی اتمسفر فرق داشت فایلهاش ولی بعد یه مدت دیگه یکی شدن و اوکی شد و الان فرقی نداره.
خیلی ممنون سپاس فراوان

sub+zero

کاربر سایت
Nov 12, 2012
67
سلام داداش
ببخشید علی آقا یعنی مثل سری اول بدون هیچ تغییری.چون بعضی از دوستان میگن حتما بایدEmuNAND partition بسازی.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
ببخشید علی آقا یعنی مثل سری اول بدون هیچ تغییری.چون بعضی از دوستان میگن حتما بایدEmuNAND partition بسازی.

سلام
اینی که میگی برای ساخت ناند مجازی دوم روی مموری جانبی هست که در واقع یه کپی از ناند اصلی روی مموری هست مقداری از ظریفت مموریت هم میگیره و یه مموری 128 داشته باشی 30 گیگش هم اینجوری میره و برای چی اصلا میخوای اینو بسازی مگه کاربردی برات داره؟و این ناند مجازی کاربردهایی داره که بیشتر قدیم برای انلاین زدن بود با اینکانتیگو که الان اتمسفر خودش بدون اینها با انجام کارهایی نیازی به اون نیست و یا برای کسایی که میخوان از کاستوم فریمور sxos روی فریمور 11.0.0 استفاده کنن و الان اونقدرا کاربردش سودی نداره و مموریت هم پارتیشن بندی میکنه و قبلش هم بکاب نگرفته باشی دیتای بازیهات ممکنه بپره و بخوای مموری هم یکدست کنی باید با کامپیوتر و برنامه پارتیشن بندی اینکار بکنی.
در کل شما هدفت بازی کردن معمولی با دستگاه هکی هست همون پک بریزی روی مموری کارت راه میندازه با ناند اصلی دیگه و شما مگه ریختی اتفاقی افتاده و مشکلی داشته؟

sub+zero

کاربر سایت
Nov 12, 2012
67
سلام
اینی که میگی برای ساخت ناند مجازی دوم روی مموری جانبی هست که در واقع یه کپی از ناند اصلی روی مموری هست مقداری از ظریفت مموریت هم میگیره و یه مموری 128 داشته باشی 30 گیگش هم اینجوری میره و برای چی اصلا میخوای اینو بسازی مگه کاربردی برات داره؟و این ناند مجازی کاربردهایی داره که بیشتر قدیم برای انلاین زدن بود با اینکانتیگو که الان اتمسفر خودش بدون اینها با انجام کارهایی نیازی به اون نیست و یا برای کسایی که میخوان از کاستوم فریمور sxos روی فریمور 11.0.0 استفاده کنن و الان اونقدرا کاربردش سودی نداره و مموریت هم پارتیشن بندی میکنه و قبلش هم بکاب نگرفته باشی دیتای بازیهات ممکنه بپره و بخوای مموری هم یکدست کنی باید با کامپیوتر و برنامه پارتیشن بندی اینکار بکنی.
در کل شما هدفت بازی کردن معمولی با دستگاه هکی هست همون پک بریزی روی مموری کارت راه میندازه با ناند اصلی دیگه و شما مگه ریختی اتفاقی افتاده و مشکلی داشته؟
با تشکر از وقتی که گذاشتین.من قبلا سویچ سری اول داشتم.الان یه اولد که با برد رزبری کپی خور شده دارم.کسی که برام برد رو گذاشت گفت که حتما باید ناند داشته باشی تا بریک نشه و آلا من با اون سویچ اولی هیچ مشکلی نداشتم.پک شما رو تو اس دی کارت میریختم و بعد از ار سی ام و لود پیلود بازی میکرد خیلی هم راحت.ولی تو این موندم که مبادا فرق داشته باشه

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
با تشکر از وقتی که گذاشتین.من قبلا سویچ سری اول داشتم.الان یه اولد که با برد رزبری کپی خور شده دارم.کسی که برام برد رو گذاشت گفت که حتما باید ناند داشته باشی تا بریک نشه و آلا من با اون سویچ اولی هیچ مشکلی نداشتم.پک شما رو تو اس دی کارت میریختم و بعد از ار سی ام و لود پیلود بازی میکرد خیلی هم راحت.ولی تو این موندم که مبادا فرق داشته باشه

ممنون قابلی نداشت. برای اینکه خیالت راحت بشه شما از ناند دستگاه بکاب بگیر اون بکاب هم توی کامپیوتر یا هارد و غیره بریز و اون ناند اگه یه موقع مشکلی پیش بیاد دستگاه میتونی باهاش درست کنی و بکاب هم از ناند موقعی باید گرفت که دستگاه سالمه و همیشه توصیه میشه دستگاه هکی از ناندش بکاب بگیرید تو اموزش هم نیازی نیست فایلی دانلود کنی همون پک هک من بریز روی یه مموری با فرمت exfat بکاب راحت بگیر طبق اموزش.

اموزش بکاب گرفتن کامل از ناند نینتندو سوییچ

msr122000

عضو جدید
Dec 3, 2023
3
سلام
من یدونه نینتندو دارم که کپی خور سخت افزاری هستش
حالا میخواستم رم میکرو دستگاه رو ارتقا بدم و 512 بزنم روش
الان رم میکرو 128 روش نصبه
اگر رم رو عوض کنم چطور میتونم سیستم عامل رو نصب کنم یااینکه میشه ااطلاعات رو انتقال داد به رم جدید؟
با تشکر

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام
من یدونه نینتندو دارم که کپی خور سخت افزاری هستش
حالا میخواستم رم میکرو دستگاه رو ارتقا بدم و 512 بزنم روش
الان رم میکرو 128 روش نصبه
اگر رم رو عوض کنم چطور میتونم سیستم عامل رو نصب کنم یااینکه میشه ااطلاعات رو انتقال داد به رم جدید؟
با تشکر

سلام
تعویض مموری کاری نداره دستگاه خاموش کن اول مموری در بیار از دستگاه بزن به کامپیوتر ببین فرمت مموری چیه و فرمتش یا exfat هست یا fat 32 و مموری جدید همون فرمت کن با کامپیوتر و اطلاعت مموری قبلی عینن همه یکجا کپی کن مموری جدید و مموری جدید بعد جا بزن و دستگاه روشن کن عین قبلش که بالا میاوردی کاره خاصه دیگه ای نیازی نیست بکنی یا نصب چیزی.

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
سلام دوستان
آیا میشه روی سوییچ اندروید نصب کرد؟
دستگاه hekate کپی خور شده

سلام
بله سری اول که با جیگ بود اندروید براش اومد بعد که سخت افزاری اومد اولش اندروید نمیشد نصب کرد که براش اومده در حال حاضر طبق ویدیو زیر میتونی نصب کنی ولی توصیه میکنم برای تست و بار اول روی مموری جدا نصب کن چون مموری فرمت لینوکس میشه برای اندروید بازیهات میپره اگه از مموری اصلیت استفاده کنی و بلد هم نباشی و به هر حال مموری هم یکی داشتی حداقل از تمامی فایلهای مموری بکاب بگیر بعد کارت تموم شد میتونی فرمت کنی باز فایلهات بریزی مثل قبل بشه.

لینک ویدیو از یوتیوب

amir200h

کاربر سایت
Jan 14, 2016
129
سلام
بله سری اول که با جیگ بود اندروید براش اومد بعد که سخت افزاری اومد اولش اندروید نمیشد نصب کرد که براش اومده در حال حاضر طبق ویدیو زیر میتونی نصب کنی ولی توصیه میکنم برای تست و بار اول روی مموری جدا نصب کن چون مموری فرمت لینوکس میشه برای اندروید بازیهات میپره اگه از مموری اصلیت استفاده کنی و بلد هم نباشی و به هر حال مموری هم یکی داشتی حداقل از تمامی فایلهای مموری بکاب بگیر بعد کارت تموم شد میتونی فرمت کنی باز فایلهات بریزی مثل قبل بشه.

لینک ویدیو از یوتیوب
نمیشه هم اندروید هم سیستم عامل سوییچ کنار هم باشن؟

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,413
نام
Ali
نمیشه هم اندروید هم سیستم عامل سوییچ کنار هم باشن؟

چرا میشه و فقط قبل از هر کاری بکاب از فایلهای مموری خصوصا پوشه nintendo بگیرید که بازیها درش هست چون مموری شما باید مقداریش پارتیشن بندی بشه برای اندروید ممکنه فایلها خراب بشن.

msr122000

عضو جدید
Dec 3, 2023
3
سلام
تعویض مموری کاری نداره دستگاه خاموش کن اول مموری در بیار از دستگاه بزن به کامپیوتر ببین فرمت مموری چیه و فرمتش یا exfat هست یا fat 32 و مموری جدید همون فرمت کن با کامپیوتر و اطلاعت مموری قبلی عینن همه یکجا کپی کن مموری جدید و مموری جدید بعد جا بزن و دستگاه روشن کن عین قبلش که بالا میاوردی کاره خاصه دیگه ای نیازی نیست بکنی یا نصب چیزی.
سلام
این کار رو انجام دادم ولی رم جدید رو میزنم بالا نمیاد
این ارور رو میده

Attachments

• IMG_1242.jpg
    IMG_1242.jpg
    602.1 KB · مشاهده: 6

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر