خبر رسمی معذرت‌ خواهی فیل اسپنسر بابت عرضه ناامیدکننده بازی Redfall

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
چند روز پس از عرضه بازی Redfall، فیل اسپنسر در مصاحبه‌ای حاضر شده و ضمن معذرت‌خواهی از طرفداران، عنوان کرده که ایکس باکس انتظار امتیازات بهتری را از بازی داشته است. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Redfall - فیل اسپنسر

هفته اخیر بالاخره پس از یک تأخیر نسبتا طولانی مدت شاهد عرضه ردفال، جدیدترین ساخته استودیوی Arkane Austin بودیم. عرضه‌ای که با ناامیدی‌های زیادی همراه بود و تاکنون بازخوردهای ضعیفی را دریافت کرده است. در حال حاضر، نسخه کنسولی بازی با میانگین امتیاز 62 و نسخه PC بازی نیز با میانگین امتیاز 58 بر روی متاکریتیک، یکی از ضعیف‌ترین عرضه‌های مایکروسافت در نسل جدید محسوب می‌شود.

فیل اسپنسر، رئیس ایکس باکس که اخیرا در پادکست Kinda Funny Games حضور داشته، به این موضوع پرداخته و گفته: «برای من هیچ چیزی سخت‌تر از این نیست که جامعه طرفداری ایکس باکس را ناامید کنم. من برای مدت‌ها بخشی از ایکس باکس بوده‌ام و مشخصا تجارت ایکس باکس را اداره می‌کنم. من دوستان زیادی دارم و بازخوردهای زیادی را نیز دریافت می‌کنم. دیدن اینکه جامعه طرفداری اعتماد خود را از دست بدهد و ناامید شود، من را نیز ناامید می‌کند. از دست خودم ناراحت هستم.»

او در ادامه اشاره کرد که مایکروسافت پیش از عرضه تمام بازی‌های خود، بررسی‌های آزمایشی انجام می‌دهد و نمرات Redfall نسبت به آنچه که ایکس باکس انتظار داشته، بسیار پایین‌تر بوده است. با این‌حال، اسپنسر همچنین می‌گوید که بتسدا و استودیوی آرکین به پشتیبانی از Redfall ادامه می‌دهند و تیم سازنده همچنان مشغول کار بر روی آپدیت حالت 60 فریم و سایر بهبودها است.

رئیس ایکس باکس در ادامه مصاحبه گفت که با وجود ناامیدکننده بودن بازخوردهای ردفال، او «بلندپروازی‌ها و چشم‌اندازهای هنری تیم‌های خود را تحت فشار قرار نخواهد داد.» اسپنسر معتقد است که شاید چنین چیزی به معنی این باشد که تعدادی از عناوین انتظارات را برآورده نکنند. اما اگر استودیوهایی مانند Rare یا Obsidian به کار بر روی عناوینی مانند Sea of Thieves و Grounded تمایل داشته باشند، ایکس باکس بستر مناسب برای آن‌ها را فراهم خواهد کرد.

اسپنسر در پایان گفت: «اما من همچنین به این نیاز دارم تا تعداد زیادی از بازی‌ها که باعث شگفتی و شور و شوق طرفداران می‌شود را به آن‌ها ارائه دهم، و ما در این امر انتظارات را برآورده نکردیم و از این بابت عذرخواهی می‌کنم. این چیزی نیست که انتظارش را داشتم، این چیزی نیست که من می‌خواستم، اما عمل کردن به قول‌ها بر عهده ماست.»

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,436
نام
aliakbar
اگه قرارداد اکتی کنسل بشه باید اکتی به جون سونی دعا کنه. "هدف ایکس باکس برای ساختن بازی های خوب نیست." پس به ملت این قوطی حلبی رو برای چی میفروشی؟ اگه سرویس هدفت هست خب سرویس بفروش.
ایکس باکس بازی خوب نمیسازه ولی اسلحه هم سره کسی نزاشته حلبیشو بخرن
شما پولتو خرج حلبی شرکتی کن که بازی خوب میسازه

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,524
ایکس باکس بازی خوب نمیسازه ولی اسلحه هم سره کسی نزاشته حلبیشو بخرن
شما پولتو خرج حلبی شرکتی کن که بازی خوب میسازه
مطمینم حرفمو قبول نداری ولی بذار بگم :D
اگه همین فردا اسپنسر سیاستش را عوض کنه یا کلا یکی دیگه بیاد جاش که مقرر کنه بازیهای بزرگ و AAA ماکروسافت بعد از شش ماه بیاد رو گیمپس . خودبخود این مشکل کیفیت حل میشه. منظورم امثال پنتیمنت و گراندد و SoD نیست اینها اتفاقا باب سرویسن . منظورم اون بزرگا که سینگل پلیر محورن.
بازی ۷۰ دلاری اتوماتیک مسئولیت میاره.
ممکنه بگید کیفیت فورزا و هیلو خوب بود ببینید اونا شروع ساختشون قبل تر از معروف شدن سرویسی مثل گیمپس بوده،ضمن اینکه هیلو حداقل باید یه شوکیس گرافیکی برای نسل جدید میبود. حالا بحث ساپورت کردنشون هم بماند.
چیزی که تو ردفال میبینم قشنگ شونه خالی کردن از بیسیک ترین اصول بازی سازیه که من دلیلش رو عدم مسوولیت پذیری میدونم‌.

sopranus

کاربر سایت
Jan 17, 2009
1,436
نام
aliakbar
اگه همین فردا اسپنسر سیاستش را عوض کنه یا کلا یکی دیگه بیاد جاش که مقرر کنه بازیهای بزرگ و AAA ماکروسافت بعد از شش ماه بیاد رو گیمپس . خودبخود این مشکل کیفیت حل میشه. منظورم امثال پنتیمنت و گراندد و SoD نیست اینها اتفاقا باب سرویسن . منظورم اون بزرگا که سینگل پلیر محورن.
ممکنه بگید کیفیت فورزا و هیلو خوب بود ببینید اونا شروع ساختشون قبل تر از معروف شدن سرویسی مثل گیمپس بوده،ضمن اینکه هیلو حداقل باید یه شوکیس گرافیکی برای نسل جدید میبود. حالا بحث ساپورت کردنشون هم بماند.
چیزی که تو ردفال میبینم قشنگ شونه خالی کردن از بیسیک ترین اصول بازی سازیه که من دلیلش رو عدم مسوولیت پذیری میدونم‌.
عزیز دل،من موقعی این صحبتها رو قبول میکنم که چنتا بازی AAA ماکروسافت درحد فاجعه ای مثل ردفال شن
نه اینکه سره خراب کردن یه بازی مثل ردفال فاتحه بقیه بازیهای آینده اکس باکس رو بخونیم

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,171
نام
∂αнмα
مسئولیت قبول کردن مثل اینا :

1683378300695.png

1683378305952.png

1683378311886.png

1683378318351.png
(تک تک اینا میدونستن چه آشغالی رو دارن فول پرایس به ملت میندازن و تبعات بعدش رو هم میدونستن ولی بازم بازیشون رو منتشر کردن گیم پسی هم این وسط وجود نداشت)

یـ جوری رفتار نکنید انگار ماکرو سرویسش 100 میلیون یوزر داره و جا پاش رو کامل سفت کرده و سالی 10 تا AAA منتشر میکنه حالا این وسط یـ ردفال هم آشغال در اومده آب از آب تو دلش تکون نمیخوره !!!

آخرین ویرایش:

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,524
مسئولیت قبول کردن مثل اینا :

View attachment 292236

View attachment 292237

View attachment 292238

View attachment 292239
(تک تک اینا میدونستن چه آشغالی رو دارن فول پرایس به ملت میندازن و تبعات بعدش رو هم میدونستن ولی بازم بازیشون رو منتشر کردن گیم پسی هم این وسط وجود نداشت)

یـ جوری رفتار نکنید انگار ماکرو سرویسش 100 میلیون یوزر داره و جا پاش رو کامل سفت کرده و سالی 10 تا AAA منتشر میکنه حالا این وسط یـ ردفال هم آشغال در اومده آب از آب تو دلش تکون نمیخوره !!!
فال اوت رو چون بازی نکردم در جریانش نیستم ولی اون سه تا خیلی بهتر شدند. همین مسوولیت باعثش شد. اگه الان دوباره ریویو بشن شک نکن نمراتشون این نیست (سایبر فکر کنم تو ریویو جدید سبز شد) ولی ردفال رو شک دارم اصلا بعید می‌دونم درست بشه چون مشکلات ذاتی داره. حالا ببینیم چی میشه.

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
495
نام
Sera
اسپنسر تنها کاری که می توانست در این خصوص این وضعیت انجام دهد عذرخواهی بود،یعنی راه دیگه ای واقعا وجود نداشت،یا می توانست بگوید همین هست که هست خوشتان نمیاید نخرید یا عذرخواهی کند.یکی از نشانه ی زندگی در یک دنیای متمدن این است که وقتی شما در چیزی اشتباه یا سهل انگاری کاری می کنید آن را گردن بگیرید و در ادامه عذرخواهی کنید.اینکه چرا کار به عذرخواهی کشید مقوله ای جداست.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,855
نام
مهراد
چیزی که ما دیدیم از مایکرو اینه: جا پاش رو با 25 میلیون یوزر سفت کرده و سالی یه AAA منتشر میکنه اونم آشغال از آب در میاد :)

چیز دیگه ای به چشم ما نخورده ... هر چی چشم میکشم کویرِ کویر

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,072
نام
محمد امین
ولی اون جماعت می تونن الان که ردفال امتیازات فاجعه گرفته بگن "ربطی به مایکرو نداره" همه چیزو بندازن گردن بتسدا:D
تناقض
View attachment 292202
من اگر ماکرو گند بزنه تعارف ندارم انتقاد خودم میکنم نمونش هم تو پستم ها تو فروم زیاده ولی این آشغالی که اینها ساختن توجیح نداره
کسی که دولوپر هست و ادعاش میاد حتی اگر صبح ها ماکرو مجبورشان میکرد اول تو معدن کار کنن عصر ها هم شلاقشان میزد و شبها هم دوبار مورد عنایشتان قرار میداد بازم نباید همچین مضخرفی تولید میکردن

• Like
Reactions: Sina pishdar

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,211
نام
ماکان
مسئولین Square Enix خیلی حس مسئولیت میکردن که شاهکاری مث Forspoken رو با قیمت 70 دلار تحویل دادن.

Forspoken در واقع آه ما فن های Versus بود که سفت خر یک یک کارمندان Luminous Production رو گرفت و در نهایت باعث شد تعطیل بشه همه برن پی رد کارشون:D

حالا بازی که 40 دلارم نمی ارزه، اما واقعا موندم چطور 100 میلیون دلار خرج بازی کردن و از اون عجیب تر چطور سر سونی کلاه گذاشتن؟:D کلا SE در چند مورد تا دسته به سونی و جیمبو جا کرد. هم Babylon's Fall و هم ایشون.

ولی خوب به نظرم باید مشابه همین LP، هر استدیو دیگه ای که بازی آشغال میسازه تعطیل بشه بره پی رد کارش بفهمن مسجد جای گو...زیدن نیست.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,384
والا به نظره منم این بازی زیاد به مایکرو شکستش مربوط نیست زیاد که چه عرض کنم اصلا مربوط نیست بازی سال ها تو ساخت بوده تهش شده این فاجعه نمیدونم ارکین چطوری تونسته همچین خروجی مذخرفی بده هیچ وقتم با بازی و نمایشاش حال نکردم ولی اصلا فک نمیکردم انقدر فاجعه باشه فک میکردم از این سبکای انلاین فان داره مثل left 4 dead و گرافیک خوب ولی این بازی از همه نظر فاجعه است و واقعا باید با شعبه ارکین سازنده بازی برخورد شه اونم از نوع سختش که همچین فاضلابی رو بعد این هم سال ساختن و تو کویر هم منتشرش کردن که نه تنها کمکی به وضع بده بازیای ایکس باکس( از نظر تعداد منظورمه) نکرده بلکه به شدت هم اوضاع رو براشون خیت تر کرده حالا دیگه گذشته به نظر من دوستان کمی دیگر دندون رو جیگر بذارن صبر کنن تا استارفیلد و مهم تر از اون فورزا و هلبلید هم بیان دیگه این دو تا اخری برعکسه استارفیلو و ردفال دستپخت 100 درصد مایکی هستن اگر اون دو تا هم بد باشن دیگه خوده فنای مایکرو شورت اسپنسر و همکاراشو تو شرکت معظم تبدیل به پرچم میکنند یعنی همون طور که ناتی داگ و راکستار کلاس ساخت بازیه شاهکار میذارن ارکین هم با این دست پختش میتونه کلاس ساخت بازیه مذخرف قرن رو بذاره

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,171
نام
سبحان
Forspoken در واقع آه ما فن های Versus بود که سفت خر یک یک کارمندان Luminous Production رو گرفت و در نهایت باعث شد تعطیل بشه همه برن پی رد کارشون:D

حالا بازی که 40 دلارم نمی ارزه، اما واقعا موندم چطور 100 میلیون دلار خرج بازی کردن و از اون عجیب تر چطور سر سونی کلاه گذاشتن؟:D کلا SE در چند مورد تا دسته به سونی و جیمبو جا کرد. هم Babylon's Fall و هم ایشون.

ولی خوب به نظرم باید مشابه همین LP، هر استدیو دیگه ای که بازی آشغال میسازه تعطیل بشه بره پی رد کارش بفهمن مسجد جای گو...زیدن نیست.
Square جدیدا کلا به فنا رفته..
از دست دادن توم ریدر و گند زدن توی بازیای جدید...
من خیلی دلم میخواست ادامه Nier Automata رو بسازن که انگار نه انگار...
امیدوارم این فاینال فانتزی جدیده که میاد خوب باشه و بترکونه بلکه Square بتونه بازیای بیشتر و با کیفیت تری بسازه

Vice City FM

کاربر سایت
Aug 2, 2021
2,524
Square جدیدا کلا به فنا رفته..
از دست دادن توم ریدر و گند زدن توی بازیای جدید...
من خیلی دلم میخواست ادامه Nier Automata رو بسازن که انگار نه انگار...
امیدوارم این فاینال فانتزی جدیده که میاد خوب باشه و بترکونه بلکه Square بتونه بازیای بیشتر و با کیفیت تری بسازه
من نه فن اسکوئر هستم نه بازیاش اما فاینال ۱۶ یکی از کاندیدهای گوتی امساله به گفته خیلیا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر